رفتن به مطلب

تاپیک مرجع Cyberpunk 2077 ، طرفداران ، اسکرین شات ، گیم پلی ، باگها ، مشکلات و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، Rexpowercolt گفته است :

آره 290x باید حدود 30 فریم اینا بده رو تنظیمات High ولی نه Medium

CPU هم خیلی مهمه واسسه سایبرپانک,مدل cpu شما چیه؟

بازی رو SSD خیلی بهتر جواب میده توصیه میکنم رو SSD نصب کنین اگه نکردین

و اینکه 290x فقط 4 گیگ حافظه داره واسه همین تکسچر رو هم باید بیارین پایینتر تا حافظه پر نشه.

cpu amd 8350 8 core 4 ghz

البته سی پی یو برای 2012 هستش فکر کنم قدیمیه
اتفاقا ssd دارم ولی بازی روش نصب نیس

رمم هم کمه  قشنگ رم همیشه بالای 7 گیگو پر میکنه

وقت کنم روی ssd نصب میکنم  

کلا من دوسدارم بازیو با نهایتش تنظیمات گرافیکی بازی کنم

این سه تا انتخاب اول تغییری توی روند بازی ایجاد میکنه   استریت کید و نمیدونم اون دوتای دیگه

لینک به دیدگاه

• ارسال 368
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 14 دقیقه قبل، zanyar11 گفته است :

cpu amd 8350 8 core 4 ghz

البته سی پی یو برای 2012 هستش فکر کنم قدیمیه
اتفاقا ssd دارم ولی بازی روش نصب نیس

رمم هم کمه  قشنگ رم همیشه بالای 7 گیگو پر میکنه

وقت کنم روی ssd نصب میکنم  

کلا من دوسدارم بازیو با نهایتش تنظیمات گرافیکی بازی کنم

این سه تا انتخاب اول تغییری توی روند بازی ایجاد میکنه   استریت کید و نمیدونم اون دوتای دیگه

آره 8 گیگ رم هم یکم مشکل ایجاد میکنه واسش

اگه رو هارد دیسک نصبه بازیتون حتما گزینه slow hard drive mode رو فعال کنین

تو قسمت Gameplay هم یه گزینه هست Crowd Density اونو هم بزارین رو Low که تعداد آدمای خیابون رو کم میکنه که فشار روی CPU رو کمتر میکنه.

لینک به دیدگاه

داشتم تو یوتیوب تریلر بازی رو میدیدم پیش خودم میگفتم کاش  مثل تریلرش بود  ، حالا سوم شخص رو هم اضافه نکردن لااقل توی کات سین ها شخصیت رو نشون میدادن مثل تریلراش 

ولی در کل بازی خوبیه و به نظرم 6 ماه تا یک سال زمان میبره تا بازی رو فرم بیاد با اپدیتایی که قراره براش بیاد.

هوش مصنوعی هم که  

اینم V عزیز ما

photomode_23122020_000509.png

ویرایش شده توسط enshan
لینک به دیدگاه

@Mr.jalilpourخوبه با چه شوق و ذوقی بازی میکنی من احساس میکنم کلا محتوا نداره بازیش هوش مصنوعیش تو در و دیوار هست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

@Mr.jalilpourخوبه با چه شوق و ذوقی بازی میکنی من احساس میکنم کلا محتوا نداره بازیش هوش مصنوعیش تو در و دیوار هست

من داداش خودم فقط 3 ساعت پلی داد... گفت حال نمیکنم :(...

به نظرم اگر بخوای لذت ببری از بازی باید با شخصیت خودت ارتباط برقراری کنی ..

الان V برای من شده یک شخصیت  جذاب... انگار یه زندگی جدا شده برام با یه دنیای جدید....

به شخصه خیلی مواقع دلم برای V میسوزه بخاطر این بلای که سرش اومده....

خیلی مواقع فکر میکنم این چیپ کی منو از پا درمیاره..

اگر V توی بازی دیالوگ نداشت و یک شخصیت صامت بود  من اصلا جذبش نمیشدم...

من یه رفیق دارم کمتر از 20 ساعت بازی رو تموم کرده رفته ....

الان 50 ساعته تایم پلی دارم ولی هنوز وسط راه هم نرسیدم فکر کنم...

نمیدونم شایدم مشکل از منه XD ... الان کلی بازی هست که چلنج هاش مونده روی دستم... نهایت بتونم روزی 4 ساعت پلی بدم.. که همونم الان سایبر گرفته XD

....

امیدوارم که مشکلات این بازی یواش یواش برطرف بشه .. تا همه بتونن لذت ببرن از زندگی جدیدشون XD

ویرایش شده توسط Mr.jalilpour
لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

امیر این بازی خیلی خیلی سلیقه ای هست , یعنی یه چیزی مثل GTA V نیست که اکثر گیمر ها دوستش داشته باشن...

بازی توی دلت بره تمومه و خیلی سخت میشه رهاش کرد , اینو جدا از مسائلی که گفتی میگم, خود من الان برای دومین بار (اینبار با کرکتر مونث) دارم بازی رو تموم میکنم.

دفعه اول یکم ناشی بودم خیلی از قسمت های بازی رو اصلا تجربه نکردم 😅 ولی اینبار خیلی حرفه ای شدم و دارم واقعا ازش لذت میرم 😍...

از نظر محتوا اتفاقا پر از محتوا هست ,کلی مرحله جانبی داره که اصلا برات تکراری نمیشه ... شخصیت های اصلی که هر کدوم داستان خودشون رو دارن, شخصیت های جانبی هم همینطور...

پایان بازی هم که اگه اشتباه نکنم 5تا هست که بهترینش از نظرم پایان با Panam بود...

--------------------------

یه چندتا شات از خانومی  😅 :

2098005529_photomode_25122020_193002(Copy).thumb.jpg.065b7f5cf15eec12e1679f44c1bf8642.jpg1838191291_photomode_25122020_124631(Copy).thumb.jpg.d7a294e53337c8b805bfc2b3902e3158.jpg12763641_photomode_25122020_112230(Copy).thumb.jpg.ad90062da9ee04167599976389bc1a9b.jpg1217713444_photomode_25122020_111749(Copy).thumb.jpg.5837542c0c7ea1a97cf0b7d18b4a5832.jpg1162436480_photomode_24122020_202046(Copy).thumb.jpg.8eeb7982a2668e0f7c2206f262af0f1e.jpg155982257_photomode_24122020_124150(Copy).thumb.jpg.795234da9c926876845514e43fdfa09e.jpg1108549059_photomode_24122020_123456(Copy).thumb.jpg.34d0db0fb90a845769c45fbcf5bff1eb.jpg

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، ArtoriasSs گفته است :

از کمپانی CD Projekt Red شکایت شد😕

یک شرکت حقوقی بین المللی مدافع حق سرمایه گزاران با نام Rosen Law Firm اعلام کرد که شکایتی را علیه کمپانی CDPR تنظیم کرده است تا ضرر های سرمایه گزاران این کمپانی را به آنان بازگرداند. 

بر اساس مفاد این شکایت:

-بازی Cyberpunk 2077 به دلیل تعداد فراوان باگ ها و مشکلات تکنیکی بر روی کنسول های نسل هشتم غیر قابل بازی است. 

-سونی به همین دلیل بازی را از فروشگاه Playstation Store حذف کرده است و مایکروسافت هم به تمامی کسانی که تقاضای ریفاند داشته باشند پاسخ می دهد. 

-در نتیجه به حیثیت و منابع مالی کمپانی CDPR خدشه ای جدی وارد شده است.

بر اساس ادعایی که در این شکایت تنظیم شده است این موارد باعث شده که سرمایه گزاران کمپانی CDPR متضرر شوند.

یعنی از سازنده ها شکایت کردن که چرا با اینکار به سرمایه گذار ها اسیب زدید؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

Bannerlord استیبل تره یا این؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، silvermanYummy گفته است :

Bannerlord استیبل تره یا این؟

سه ماه Bannerlord نرفتم ولی احتمالا از این استیبل تر باشه😎

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا با شخصیت زن بازی میکنن بعضی ها

هیچ جوره کنار نمیام باهاش :D

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hosin گفته است :

شما خیلی گیمر کمیابی هستی🤣🤣

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، YUNKI گفته است :

شما خیلی گیمر کمیابی هستی🤣🤣

اخه بعضی گیم های شخصیت اصلیشون زنه و خوب داستان هم بر همون اساسه ولی اخه اینجا بیشتر به نظرم به خاطر بحث فمینیست این صحبت هاست

در کل من با کاراکتر زن حال نمیکنم { یه سری ها هستن توی کالاف زن کرکترشونه :))) به نظرم یه جور کمبوده :D }

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، hosin گفته است :

من خودم چون طراح کاراکتر هستم

و بیشتر مواقع کاراکتر زن طراحی میکنم

چون اون لطافت و نرمی کاراکتر زن  خیلی سخت تر از مرد هست به نظر خودم...

چون خودم توی کارم بیشتر برای زن انرژی میزارم... بخاطر همین بیشتر بهش علاقه دارم

بخاطر همین موضوع 99 درصد گیم ها شخصیت زن انتخاب میکنم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، hosin گفته است :

من میخوام توش هارلی کویین درست کنم، میشه یا نه؟؟؟ 😅

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

من میخوام توش هارلی کویین درست کنم، میشه یا نه؟؟؟ 😅

چرا نشه :D

جالبه که اون شخصیت یکی از منفور ترین هامه

من کلا از این مو رنگی ها یا دختر هایی که پسرونه میپوشن خوشم نمیاد :D احساس میکنم یه لزبین کنارمه { حامی های LGBT خواهشا شروع نکنید نظر شخصیمه :D }

ولی خوب کلا محبوبیت زیادی دارن دختر هایی که خودشونه شبیه پسر ها میکنن و کلا از مد های پسر ها استفاده میکنن که خوب یه جور مریضیه اونایی که خوششون میاد  { به اصطلاح همون مدلی کویین که شما میگی }

بحث میره تو روانشناسی و به انجمن ربطی نداره :D

لینک به دیدگاه

منم دوست داشتم ،یه کاراکتر بسازم کل بندازم اینجا ،اما با وضعیت فعلیش ارزش دانلود نداره،وایمیستم goty بیاد

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است :

من خودم چون طراح کاراکتر هستم

و بیشتر مواقع کاراکتر زن طراحی میکنم

چون اون لطافت و نرمی کاراکتر زن  خیلی سخت تر از مرد هست به نظر خودم...

چون خودم توی کارم بیشتر برای زن انرژی میزارم... بخاطر همین بیشتر بهش علاقه دارم

بخاطر همین موضوع 99 درصد گیم ها شخصیت زن انتخاب میکنم...

تو بعضی بازی ها کاراکتر زن اینقدر داغون طراحی شده کسی رغبت نمیکنه انتخابش کنه ولی وقتی بازی مثل سایبرپانک یا رزیدنت ایول داریم دیگه دلیل انتخاب کاراکتر زن کامالا مشخصه🙄

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

تو بعضی بازی ها کاراکتر زن اینقدر داغون طراحی شده کسی رغبت نمیکنه انتخابش کنه ولی وقتی بازی مثل سایبرپانک یا رزیدنت ایول داریم دیگه دلیل انتخاب کاراکتر زن کامالا مشخصه🙄

دارک سولز ۱ زنای خوبی داره امتحان کن

لینک به دیدگاه

ماکه تو زندگی واقعی مرد هستیم حداقل تو بازی زن بودنو انتخاب کنیم😂

منم تو 90 درصد بازیا زن ورمیدارم تجربه ثابت کرده کارکترای زن تو بازیای rpg شانس لوت بیشتری داره🤔

این بندا خدا هم هیچوقت یادم نمیره بخاطر اینکه تو بازی یه کارکتر خانم کشته کانالشو بستن

خلاصه اوضاع ازون چیزی که فکر میکنید بدتره

image.thumb.png.ebcccaf42d4bffd32aced0b8942b2b8b.png

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

رفع اسپم :

جزییات لباس طرفرو روی کارت 1080ti

image.thumb.png.3dde17966bb3e0e262125428e576a914.png

ویرایش شده توسط ArtoriasSs
لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، ArtoriasSs گفته است :

ماکه تو زندگی واقعی مرد هستیم حداقل تو بازی زن بودنو انتخاب کنیم😂

منم تو 90 درصد بازیا زن ورمیدارم تجربه ثابت کرده کارکترای زن تو بازیای rpg شانس لوت بیشتری داره🤔

این بندا خدا هم هیچوقت یادم نمیره بخاطر اینکه تو بازی یه کارکتر خانم کشته کانالشو بستن

خلاصه اوضاع ازون چیزی که فکر میکنید بدتره

یعنی متنفرم از lgbt و این کوفت زهرمارها!!!

خیلی وقته دیگه برام مراسم اسکار و... برام ذره ای ارزش نداره دلیلشم مشخصه!!!

چند وقت پیش خبری خوندم که قراره برای بازسازی فیلم صورت زخمی به جای الپاچینور از یه بازیگر سیاه پوست استفاده کنن!!!🤔

رفع اسپم:

Cyberpunk2077_2020_12_16_11_15_32_270.thumb.png.c9a9161d53456e4f27dfd06d74c79b2c.png

ویرایش شده توسط Reven
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hosin گفته است :

مونده به بازی و حوصله ی ادم ، یادش بخیر شخصیتی که برای هر دو بازی  skyrim & fallout 4 ساخته بودم پیرمرد بود (البته به لطف ماد های گستره برای این دو بازی شخصی سازیشون یه دنیای دیگس و رقیبی ندارن ) یا توی اساسین کرید اودیسه اول الکسیوس رو برداشتم بعد کاساندرا که به نظرم کاساندرا خیلی خوبتر بود و بیشتر به حال و هوای گیم میخورد و به الکسیوس خیلی بیشتر میخورد که دیموس باشه ، این سایبر هم که بیشتر برای فان کاراکتر لیدی انتخاب کردم چون نمیخوام فعلا تجربش کنم چون میدونم قراره خیلی کامل تر بشه . در کل فرقی نمیکنه زیاد .

اینم برای اینکه اسپم نشه 

photomode_26122020_135910.png

ویرایش شده توسط enshan
لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Reven گفته است :

یعنی متنفرم از lgbt و این کوفت زهرمارها!!!

خیلی وقته دیگه برام مراسم اسکار و... برام ذره ای ارزش نداره دلیلشم مشخصه!!!

چند وقت پیش خبری خوندم که قراره برای بازسازی فیلم صورت زخمی به جای الپاچینور از یه بازیگر سیاه پوست استفاده کنن!!!🤔

رفع اسپم:

واسه صورت زخمی سیاه سفید قرمز  زرد...فرقی نمیکنه هرکیو بیارن نمیتونه جای آل پاچینو رو بگیره غیر ممکنه! اصلا کی بازسازی خواست از اینا چرا اینکارا رو میکنن چرا با روح روان ما فیلم بازا بازی میکنن؟! 😐

لینک به دیدگاه

کسی میدونه چرا وقتی وارد photo mod میشم انگار شارپینگ تصویر میره بالا؟

این وقتی که فتو مود فعاله: به مو توجه کنید

Cyberpunk2077_2020_12_26_15_11_26_413.thumb.png.51f47ddc741e8a5e3fc03ed12496700c.png

اینم بدون فتو مود:

Cyberpunk2077_2020_12_26_15_12_14_931.thumb.png.59db9d5b4dcec807710a396a8add719d.png

چرا اینجوری میشه؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...