رفتن به مطلب

تاپیک مرجع Cyberpunk 2077 ، طرفداران ، اسکرین شات ، گیم پلی ، باگها ، مشکلات و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، silvermanYummy گفته است :

مصرف ۷گیگ در فول اچ دی آلترا ...

دارندگان کارت ۴گیگ:

welcome to lag city

البته من زیاد زبانم خوب نیست ولی یه جاییش متوجه شدم روی ریزولیشن 1080 فرق زیادی بین ultra vs high نیست از نظر کیفیت ولی روی فریم خیلی تاثیر میزاره

لینک به دیدگاه

• ارسال 368
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان من یکی از کسایی بودم که به شدت هایپ بودم و منتظر این بازی از زمان معرفی
در حال حاضر که این کامنت رو میزارم حدود 20 ساعته که پلی دادم بازی رو روی PC با گرافیک ماکزیمم و فریم میانگین ۴۵
به شدت تو ذوقم خورده و حالم گرفتس
۱٫ بازی شخصیت پردازی سطح بالایی نداره
۲٫ هایپ زیادی براش درست شدش و چیزه خیلی خاصی نداره این بازی
۳٫ این بازی با اسم نقش آفرینی اومده اما من چیزی ندیدم از نقش آفرینی و اکشن ادونچره محضه
۴٫ هم داستان بازی هم مسیری که طی میکنه تا الان که من بازی کردم اصلا جذاب و گیرا نیست
۵٫ بخش شخصی سازی عملا پوچه حتی تو بخش خلق شخصیت ابتدای بازی حرفی برای گفتن نداره
۶٫ تو زمینه گیم پلی هم هنرنمایی خاصی نکرده سی دی پراجکت و به شدت شبیه ریج ۲ هست گیم پلی یعنی هیچ کار خاص و باحال و واقع گرایانه ای نمیشه انجام داد تو بازی
۷٫ ان پی سی های بازی به شدت حال به هم زن هستن و به درد نمیخورن کاملا بی روح و به درد نخور
۸٫ باگ شدید و مشکلات فنی عجیب غریب و نا امید کننده
۹ . تخریب پذیری افتضاح …
۱۰٫ و چندین مورد دیگه که به شدت حال منی رو که انقد هایپ داشتم برا این بازی و پشتش وایستاده بودم رو گرفته
تنها نکته خوب بازی گرافیک عالیش هست که اونم بهینه سازیش بده
نمیدونم چه طوری متاش ۹۰ شده
اونوقت بازی به شدت سرگرم کننده ای مثه AC Valhala که باگاش یک دهم اینم نیست متاش اینقد پایین میشه

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Game World گفته است :

۳٫ این بازی با اسم نقش آفرینی اومده اما من چیزی ندیدم از نقش آفرینی و اکشن ادونچره محضه
۴٫ هم داستان بازی هم مسیری که طی میکنه تا الان که من بازی کردم اصلا جذاب و گیرا نیست
۵٫ بخش شخصی سازی عملا پوچه حتی تو بخش خلق شخصیت ابتدای بازی حرفی برای گفتن نداره
۶٫ تو زمینه گیم پلی هم هنرنمایی خاصی نکرده سی دی پراجکت و به شدت شبیه ریج ۲ هست گیم پلی یعنی هیچ کار خاص و باحال و واقع گرایانه ای نمیشه انجام داد تو بازی
۷٫ ان پی سی های بازی به شدت حال به هم زن هستن و به درد نمیخورن کاملا بی روح و به درد نخور
۹ . تخریب پذیری افتضاح …
۱۰٫ و چندین مورد دیگه که به شدت حال منی رو که انقد هایپ داشتم برا این بازی و پشتش وایستاده بودم رو گرفته
اونوقت بازی به شدت سرگرم کننده ای مثه AC Valhala که باگاش یک دهم اینم نیست متاش اینقد پایین میشه

😮😩😭 برای من الان داره نصب میشه نابود شدم با این توضیحات

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

😮😩😭 برای من الان داره نصب میشه نابود شدم با این توضیحات

سلیقه ها فرق میکنه،شما دانلود کن 

لینک به دیدگاه

به شخصه برای من جالب بوده بازی

حتی داستان!!

من 10 ساعت پلی دادم بعدش تازه برام logo بازی سایبرپانک اومد بعد از انجام دادن اون مرحله************ چون بیشتر داشتم ساید میشن میرفتم

...

چون من کاراکترم  زن هست تاثیرگذار ترین و احساسی ترین بخشش همونجاس که اون اتفاق برای V میفته توسط اون چیپ و دکتر بهش میگه ............(اونای که رفتن میدونن...نمیخوام اسپویل بشه) نوع دیالوگ v اصن اشک منو داشت درمیاورد...بغضی که تو گلوش بود

نوع نگاه ما به بازی فرق میکنه.... من گند خورد به حالم وقتی ***** تو ماشین مرد.....

من تا همینجا خط داستانی رو رفتم ... از خواب بلند میشی میبنی جان داره سره خودش رو میزنه به دیوار XD ....تا همینجا هم خوب بوده

---

بدجوری مشکل داشت بازیم که با پچ 1.4  عالی شده نسبت به قبلش/// ا

از نوع صحبت V خوشم میاد مخصوصا دیالوگ ها

... موزیک بازی جاهای حساس واقعا ادم رو روانی میکنه

تا اینجای کار که راضی هستم به شخصه تا ببینم بعد چی میشه.....

حتما دوستان بازی رو تست کنن حتی با گرافیک 2 گیگ

با V خودتون مهربون باشید..بهترین و قشنگ ترین لباس هارو بپوشید و از بازی لذت ببرید........

لینک به دیدگاه

فک کنم تا فردا باید صبر کنم:2128684226_Screenshot(210).thumb.png.1cc9c91c81d474b15012ae9db82eb7ba.png

دوستان کسی که cpuش i3-8100 باشه نصب کرده؟واسه اون چقد طول کشیده؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Game World گفته است :

دوستان من یکی از کسایی بودم که به شدت هایپ بودم و منتظر این بازی از زمان معرفی
در حال حاضر که این کامنت رو میزارم حدود 20 ساعته که پلی دادم بازی رو روی PC با گرافیک ماکزیمم و فریم میانگین ۴۵
به شدت تو ذوقم خورده و حالم گرفتس
۹ . تخریب پذیری افتضاح …

در مورد npc ها کاملا موافقم کاملا بی روح و میشه گفت پوچ هست صرفا حضور دارن همین،  به نظر من بازی پتانسیل  بالایی داره ولی هنوز اماده نیستش ، داستان بازی خوبه ولی مثل ویچر شاهکار نیست ، من ویچر 3 رو سه بار تموم کردم ولی سایبر با اینکه داستانش خوبه ولی به نظر من نتونسته به اون شکلی که انتظار میرفت خودشو نشون بده ، امیدوارم بعد یک سال کاملا همه چیش اماده باشه یا حداقل مثل اسکایرم و فال اوت مود های مختلفی براش بیاد که بهتر بشه تجربش کرد 

لینک به دیدگاه

92jG3Go.gif

واقعا خیلی ازشون انتظار داشتم موقعه لیست کارتا کارت من تو low میکشید الان میبینم 19 اف پی اس میده اشکم در میاد تیر اخر موقعه ای خورد به قلبم که فهمیدم بودجه زیاد شاخیم واس خرید کارت ندارم چیزی ندارم بگم بجز حرف یک شخصیت بزرگ ah shit herwe go gin اگه اشتب نگفته باشم مجبوریم فعلا استریم ببینیم کاشکی شمام نمیخریدین کارت تا میومد پایین حداقل 1ماه طول میکشه من صبر میکنم بیاد پایین شمارو نمیدونم تن به خرید کارتای ندین که میدونیت داره میره تو پاچتون بحر حال من که دیونه شدم 5ماه به خودم میگم صبر کن بیاد پایین ماه بعدی روش ک.ن لق دنیا والا میبینید اعصاب چطوری شده نخرید بخدا نخرید چیزی نمیشه ای خدا بسههههههه دیگه خستهههه شدیم دیگه 

92jG3Go.gif

مثل چینی باشیم یه چیزی گرون میشه نمیخرن مثل دفعه پیش یکم اومد رو قیمت مرغ نخریدن دیگ دیگ مرغ حروم شد قیمتا ولی اومد پایین والا نخرید میگیم ps5 نخرید باز میرن میخرن اول ۲۵ بود شد ۳۸ واقعا نمیدونید دارن میکنن تو پاچتون یا میفهمیدو هیچ اگر شغلی که داری هر چی تولید محتوا کارای گرافیک انجام میدی واقعا لازم داری بگیر ولی نه الکی الکی داری میگیزی تو که ۱۶۶۰ سوپر دارس تا 2سال دیگه گیمارو میکشخ پس دلیل خرید کارت چیه ? شمام 1ماه نخرید شاید فرجی شد قیمتا اومد پایین این جانب یه بد بختی که گیمای سال ۲۰۰۴ پلی میده داره همچین حرفی میزنهه

و پایان

92jG3Go.gif

لینک به دیدگاه

https://youtu.be/QSJ1wre0YNk

قضاوت با خودتون 

فقط اون قسمت که میپره پایین بره تو آب قشنگ مصنوعی بودن حرکات تو چشم میزنه

رسما گند زد به این همه خیال بافی هایی که راجب بازی میکردم😓

لینک به دیدگاه

سلام دوستان هرچند مساله راجب تایپیک نیست ولی یه مشکل عجیب برام بوجود اومده ویندوز 10 استفاده میکنم هرقت روشن میکنم حداقل 50 دقیقه طول میکشه روشن بشه و اون آیکن چرخشی و آرم  نوشته اسکن دیسک خیلی جاها رفتم اینترنت نتونستم درست کنم خیلی رو اعصابه .

ویرایش شده توسط esy2011
لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

https://youtu.be/QSJ1wre0YNk

قضاوت با خودتون 

فقط اون قسمت که میپره پایین بره تو آب قشنگ مصنوعی بودن حرکات تو چشم میزنه

رسما گند زد به این همه خیال بافی هایی که راجب بازی میکردم😓

بیشترش ساختگیه بجز قسمت از ماشین پیاده شدن که اونم به زودی برطرف میشه

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

بهینه سازی Cyberpunk2077 برای رایزن ؟

Cyberpunk 2077 gets FPS boost with a patch for AMD Ryzen CPUs

Step by Step:
1. Download HxD hex editor
2. Find your Cyberpunk2077.exe, i have GOG so mines was in Cyberpunk 2077binx64
3. Make a backup copy of Cyberpunk2077.exe just in case
4. Drag Cuberpunk2077.exe to HxD, a bunch of hex numbers should appear (like 01 FF 0D, etc)
5. Press CTRL+F, change column to Hex-Values
6. Put in “75 30 33 C9 B8 01 00 00 00 0F A2 8B C8 C1 F9 08” in the search string without quotes, those values should be highlighted
7. Copy “EB 30 33 C9 B8 01 00 00 00 0F A2 8B C8 C1 F9 08” without quotes
8. Back in HxD right click the highlighted values and select “paste insert”
9. Now go to top bar and click the save icon logo

.

ممنون بابت اشتراک مطلب روش تاثیر گذار بود 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، esy2011 گفته است :

سلام دوستان هرچند مساله راجب تایپیک نیست ولی یه مشکل عجیب برام بوجود اومده ویندوز 10 استفاده میکنم هرقت روشن میکنم حداقل 50 دقیقه طول میکشه روشن بشه و اون آیکن چرخشی و آرم  نوشته اسکن دیسک خیلی جاها رفتم اینترنت نتونستم درست کنم خیلی رو اعصابه .

من مشکل هارد ۱۰۰درصد توی ویندوز ۱۰ داشتم همچنین لود طولانی ویندوز،رفتم ltsc نصب کردم الان عین زمانیه که ویندوز ۷ داشتم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، esy2011 گفته است :

توی بقیه سیستم عامل ها هم همنیجوریه؟ یا فقط ویندوز تن

هارد رو تست بدسکتور گرفتی سالمه؟

لینک به دیدگاه

در در 23 آذر 1399 در 11:01، hosseingamer گفته است :

کسانی که بازی کردن هر دو رو به نظرتون این بازی گرافیکش بیشتره یا رد دد ردمشن 2

بعد رو 1070 ارزش داره بازیش کرد؟؟

صد در صد این بازی 

ولی من رو ۱۰۶۰ اونم ۳ گیگ رو مدیوم دارم بازی میکنم ۲۵ تا ۵۰ فریم رو ۱۰۷۰ که 

صد درصد ارزششو داره که بازی کنی 

در در 23 آذر 1399 در 18:55، esy2011 گفته است :

فلش ملش نداری یا چیزی به یو اس بیت وصل نیستش یا هاردو چک کردی ؟

در در 23 آذر 1399 در 18:55، esy2011 گفته است :

فلش ملش نداری یا چیزی به یو اس بیت وصل نیستش یا هاردو چک کردی ؟

لینک به دیدگاه

بچه ها وقتی میخوای بازی شروع کنی 

3تا تصویر میاد تو صفحه 

اولی اون ماشین که از تو بیابون شروع میشه 

دوم اونی که از تو شهر شروع میشه

سومی دقیقا یادم نیست

باید از کدومشون بازی رو شروع کنی؟ 

تفاوتی داره؟ 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

3تا تصویر میاد تو صفحه 

سومی دقیقا یادم نیست

تفاوتی داره؟ 

فقط تو شروع بازی تفاوت میکنه که وی کیه و ازکجا میاد در ادامه داستانها یکی میشه فرقی نداره تو مراحلش 

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

سلام متاسفانه نمیتونید با v من اشنا شید چون برای من باگ داره کرش میکنه اپدیت هم میکنم کلا اجرا نمیشه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

سلام متاسفانه نمیتونید با v من اشنا شید چون برای من باگ داره کرش میکنه اپدیت هم میکنم کلا اجرا نمیشه

نری به خاطر وی دوباره اورکلاک کنی

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

نری به خاطر وی دوباره اورکلاک کنی

نه بابا چه ربطی به اورکلاک داره من ازوناش نیستم😁 الان میرم درایور رو اپدیت کنم خدا کنه درست شه

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

3تا تصویر میاد تو صفحه 

سومی دقیقا یادم نیست

تفاوتی داره؟ 

البته توی loot و برخی دیالوگ ها تفاوت داره ....

streetkid چیزهای خیلی خوفی پیدا میکنه از تو خیابون XD

لینک به دیدگاه

در در 24 آذر 1399 در 00:41، arash_aria گفته است :

فقط تو شروع بازی تفاوت میکنه که وی کیه و ازکجا میاد در ادامه داستانها یکی میشه فرقی نداره تو مراحلش 

ممنونتم 

در در 24 آذر 1399 در 09:55، Mr.jalilpour گفته است :

البته توی loot و برخی دیالوگ ها تفاوت داره ....

streetkid چیزهای خیلی خوفی پیدا میکنه از تو خیابون XD

ممنون

من دقیقه از همینجا شروع کردم 

ولی هنوز 15 دقیقه بیشتر بازی نکردم 

1080 ultra بین 29تا 34 فریم دارم میگیرم. نسخه کودکس 

حالا دیشب آبدیت 1.4 نصب کردم امشب برم سراغش ببینم تفاوتی کرده تو فریم یا نه 

لینک به دیدگاه

وی خیلی زیبا بود هرچی در بخش کاستومایز رفتم پایینتر جذابتر هم شد 

تونستم با نسخه هشت گیگ 5500 و i3 9100f رم 16 و یدونه اس اس دی توی 1080 و high  سی و شش فریم بگیرم اونقدرا هم بد نیست کم کم بهتر هم میشه 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من هرکاری میکنم نمیشه تفنگ رو برداشت روش یه خط هست و قرمزه این باگه؟ چون هنوز اپدیت نکردم

لینک به دیدگاه

اینهم یکی از باگ های عجیب و غریب بازی سایبرپانک ! 😂 😂 😅

بعد از اینهمه تأخیر در عرضه بازی ... داشتن اینچنین باگ هایی واقعأ حیرت انگیزه !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...