رفتن به مطلب

تاپیک مرجع Cyberpunk 2077 ، طرفداران ، اسکرین شات ، گیم پلی ، باگها ، مشکلات و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

از همون موقع که کیانو ریوز قرار شد بیاد توی این بازی من فاتحه این سایبرپانک رو خوندم! معنی نداره یه کمپانی مثل cdpr که حتی یک پنی هم نمیتونه زیاد خرج کنه بره سراغ کسی مثل کیانو ریوز مگر خودشون بدونن چه بازی آشغالی ساختن.

8 سال ملت رو سرکار گذاشتن و آخرش یه بازی متوسط با کوهی از باگ و مشکلات گرافیکی و اجرا تحویل ملت دادن، تازه ناگفته نماند چه دروغ های گنده ای هم گفتن قبل از انتشار بازی.

تکسچر ها درست حسابی لود نمیشن، ماموریت های بازی همه پر از باگ، کلا هوش مصنوعی موجود نیست توی بازی حتی پلیس های جی تی ای سن اندریاس ازین بسیار باهوش تر بودن ...

علاوه بر همه این ها چیزی که فن هارو خیلی اذیت کرده حذف شدن خیلی از امکاناتی بود که دربارش cdpr کلی حرف زد! این همه هی گفتن انتخاب بازیکن مهمه در صورتی که اصلا اینطور نیست و آخر بازی هم شما نمیتونی توی شهر آزاد بچرخی، در واقع این بازی یه داستان خطی داره و بس ...

به نظر من مشکل از اونجاست که اصولا سایبرپانکی که 2012 معرفی شد با چیزی که الان گرفتیم بسیار فرق کرده و طبق شایعاتی گفته شده اصلا شخصیت کیانو ریوز که معرفی شده اینها کل داستان بازیو عوض کردن بماند که چقدر از چین هم پول گرفتن تا بازیو به نفع چینی ها بسازن .....

در کل به نظرم دیگه cdpr به روال سابقش پیش گیمر ها از احترام بالایی بعد از این سایبر پانک برخوردار نخواهد بود و شاید هم به طور کل ورشکست بشه ....

در ضمن به نظرم بهتر بود اسم بازی رو هم عوض کنن به CYBERJUNK 2076

فکر کنم شما به قصد کشت بازی رو انجام دادی:) وگرنه دلیلی نداره که بخش های منفی بازی اینجوری بولد کنی و اصلا به بخش های مثبت بازی توجه ای نکنی!!!

اپدیت 1.05 برای کنسول ها منتشر شده  و بهبودهای قابل توجه‌ای پیدا کرده مهمترینش همون دیرلود شدن تکسچرها و افزایش هوش مصنوعی ان پی سی ها بوده

در ضمن لطفا طرز کامنت دادنتون رو عوض کنید من از همون خط وسط اخر بازی یه جورایی برام اسپویل شد!!!! 

این قسمت👇

نقل قول

این همه هی گفتن انتخاب بازیکن مهمه در صورتی که اصلا اینطور نیست و آخر بازی هم شما نمیتونی توی شهر آزاد بچرخی، در واقع این بازی یه داستان خطی داره و بس

ویرایش شده توسط Reven
لینک به دیدگاه

• ارسال 368
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

وژدانن به لیست این سایت دقت کنین، gta v سال ۲۰۱۳ برای کنسول و سال ۲۰۱۵ برای pc منتشر شد سال ۲۰۱۹ یعنی شیش سال بعدش با آپدیت ۱.۵ تازه بلخره به ثبات کامل رسید، اونم محصول دست بزززززرگ صنعت گیم یعنی راکستار.

https://gta.fandom.com/wiki/Grand_Theft_Auto_V/Title_Update_Notes

لینک به دیدگاه

سلام کسی میدونه چجوری باید ماشین رو تعمیر کرد؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

وژدانن به لیست این سایت دقت کنین، gta v سال ۲۰۱۳ برای کنسول و سال ۲۰۱۵ برای pc منتشر شد سال ۲۰۱۹ یعنی شیش سال بعدش با آپدیت ۱.۵ تازه بلخره به ثبات کامل رسید، اونم محصول دست بزززززرگ صنعت گیم یعنی راکستار.

https://gta.fandom.com/wiki/Grand_Theft_Auto_V/Title_Update_Notes

من نمیخوام بیخود و بی جهت از cdpr دفاع کنم...به نظر من بعضی جاها اشتباه خیلی بدی مرتکب شدن که چندان جای بخشش نداره 

ولی هر اتفاقی هم بیفته بازم پیگیر بازی هاش هست و ولش نمیکنه به امون خدا(عکس این قضیه زیاده که یه پورت بد باعث شده سازنده بازی رو بیخیال بشه مثل bioware که ME:Andromeda رو ساخت اینقدر مشکلات داشت که تقریبا نصف و نیمه بازی رو ول کرد) و از حقوق مخاطبش دفاع میکنه مثل پس دادن پول بازی روی کنسول ها و عذرخواهی کردن بابت مشکلات 

ولی بعضی شرکت ها هستن تافته جدا بافته هستن و هیچ جوره نمیشه به اینا انتقاد کرد...مهمترین راکستاره

به هیچ عنوان کیفیت کارشون رو زیر سوال نمیبرم ولی از نظر من چندان به مخاطبشون بها نمیدن خصوصا قشر پی سی گیمر

بازی gta iv بعد از گذشت بیش از 10 سال هنوز روی پی سی افت فریم داره!!!

به گفته شما برای gta v تازه بعد از 6 سال تازه یه اپدیت درست و حسابی براش منتشر شد

رد دد 1 که اصلا برای پی سی نیومد

رد دد 2 هم بعد از یک سال با تاخییر و با کلی مشکلات فنی و باگ عرضه شد

ولی کسی اینارو نمیگه چون سازندش راکستاره

...

ویرایش شده توسط Reven
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Reven گفته است :

من نمیخوام بیخود و بی جهت از cdpr دفاع کنم...به نظر من بعضی جاها اشتباه خیلی بدی مرتکب شدن که چندان جای بخشش نداره 

ولی هر اتفاقی هم بیفته بازم پیگیر بازی هاش هست و ولش نمیکنه به امون خدا(عکس این قضیه زیاده که یه پورت بد باعث شده سازنده بازی رو بیخیال بشه مثل bioware که ME:Andromeda رو ساخت اینقدر مشکلات داشت که تقریبا نصف و نیمه بازی رو ول کرد) و از حقوق مخاطبش دفاع میکنه مثل پس دادن پول بازی روی کنسول ها و عذرخواهی کردن بابت مشکلات 

ولی بعضی شرکت ها هستن تافته جدا بافته هستن و هیچ جوره نمیشه به اینا انتقاد کرد...مهمترین راکستاره

به هیچ عنوان کیفیت کارشون رو زیر سوال نمیبرم ولی از نظر من چندان به مخاطبشون بها نمیدن خصوصا قشر پی سی گیمر

بازی gta iv بعد از گذشت بیش از 10 سال هنوز روی پی سی افت فریم داره!!!

به گفته شما برای gta v تازه بعد از 6 سال اپدیت درست و حسابی ,واسه پی سی منتشر کرد

رد دد 1 که اصلا برای پی سی نیومد

رد دد 2 هم بعد از یک سال با تاخییر و با کلی مشکلات فنی و باگ عرضه شد

ولی کسی اینارو نمیگه چون سازندش راکستاره

...

دقیقا ! مخصوصا این که بعضیا راک استار رو نماد کیفیت میدونن یکم زیاده رویه,راکستار کدوم بازیش همزمان رو 5 پلتفرم منتشر شد؟ هر پلتفرم راحت یکی دوسال وقت داره واسه بهینه سازیش مخصوصا pc که هنوزم به چشم پلتفرم دزد بهش نگاه میکنن و آخر از همه با یکی دو سال تاخیر واسش بازی میدن

همین GTA IV الانم رو PC افتضاحه نسبت به گرافیک مضخرفی که داره فریم نمیده اصلا پر باگ و میکرو استاترینگ و ...

Red Dead هم که خودش درای باگیه واسه خودش مخصوصا رو pc و بهینه سازیش هم که فقط واسه سیستمای رده بالا خوبه و متوسط به پایین وضعش خرابه.

لینک به دیدگاه

حاجیان منتقد ،فقط همینو میخام بگم،همونطور که بازی no mans land بعد چند سال تقریبا به اون حرفی که زد عمل کرد و اون چیزایی که قول داده بود رو به بازی اضافه کرد،cdpr هم بعد یکسال زمانی که goty ش در اومد دیگه همه چیش اوکیه 

زیادم سخت نگیرید تقریبا بازی نقش آفرینی جهان بازه بدون باگ و مشکلات وجود نداره ،و این بازی رو با دووم اترنال و انجین قدرتمندش مقایسه نکنید لطفا ،گردانندگان شرکت id اندازه ی سن ما تجربه کاری دارن 

لینک به دیدگاه

به جزئیات این صحنه نگاه کنین

جزئیات کاراکتر ها با اون دستکاری هایی که رو بدنشون انجام دادن,جزئیات محیط,نورپردازی فوق الاده با موسیقی نفس گیر که یه اتمسفر سنگین از آینده و دوران عجیب و غیرعادی و خشن رو قشنگ منتقل میکنه به بیننده

بعد چطوری میتونین بگین که 8 سال ملت رو سرکار گزاشتن؟ بازی خوبی نساختن؟ من که شخصا عاشق این بازی شدم

شاید درک ژانر سایبرپانک واسه همه آسون نیست و با سلیقه همه جور در نمیاد ولی اگه طرفدار این ژانر باشین و بازیایی مثل  System shock و Deus Ex رو تجربه کرده باشین یا فیلمایی مثل Blade Runner و ghost in the shell رو دیده باشین واقعا از این بازی خوشتون میاد بدون شک!

photomode_14122020_202452.thumb.jpg.1a2d30aed07d567e9f5f7134b60a71bd.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان محترم 

دقت کنید به عنوان تاپیک  طرفداران... لطفا انقدر بازی رو نکوبید سپاس...

بنده طرفدار نیستم اما هیتر یا کوبنده هم نیستم

----

26 ساعت پلی دادم ..الان سیستم داستانیم به این صورته 30.10.10

باگ داره درست..البته باگ برای من تا حالا مشکلی درست نکرده

هوش مذخرفه درست

افت فریم داره درست

و...

اما عظمت شهر

نورپردازی

جزئیات مدلها

جزئیات کاراکتر ها.. هر چی زوم میکنی بهتر میشن

جزئیات داستان/// اگه زبانت خوب نباشه میگی این چیه بابا که متاسفانه 99 درصد همینطوری هستن (تا حالا یکی از دیالوگ ها رو skip نکردم)

موزیک .. من ندیدم تا الان بازی که با تغییر دیالوگ کارکتر یواش یواش موزیک بکگراند عوض بشه به صورتی که انگار داره بهت هشدار میده

و...

. نشون میده که تیم واقعا روی این بازی کار کرده

بیشتر  مشکلاتی هم که الان هست با آپدیت رفع میشه

به شخصه منتظر آپ بعدی بازی هستم

اگه طرفداری صبر کن

الان  همه جا هیتر ریخته برید جای دیگه منفی بگید

اینجا حداقل مثبت بگید چون تاپیک طرفداران هست !!!!

ویرایش شده توسط Mr.jalilpour
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Rexpowercolt گفته است :

به جزئیات این صحنه نگاه کنین

جزئیات کاراکتر ها با اون دستکاری هایی که رو بدنشون انجام دادن,جزئیات محیط,نورپردازی فوق الاده با موسیقی نفس گیر که یه اتمسفر سنگین از آینده و دوران عجیب و غیرعادی و خشن رو قشنگ منتقل میکنه به بیننده

بعد چطوری میتونین بگین که 8 سال ملت رو سرکار گزاشتن؟ بازی خوبی نساختن؟ من که شخصا عاشق این بازی شدم

شاید درک ژانر سایبرپانک واسه همه آسون نیست و با سلیقه همه جور در نمیاد ولی اگه طرفدار این ژانر باشین و بازیایی مثل  System shock و Deus Ex رو تجربه کرده باشین یا فیلمایی مثل Blade Runner و ghost in the shell رو دیده باشین واقعا از این بازی خوشتون میاد بدون شک!

photomode_14122020_202452.thumb.jpg.1a2d30aed07d567e9f5f7134b60a71bd.jpg

سلام حق با ایشونه واقعا جزییات خیلی بالاست و عالی هم بهینه شدهفقط مشکل اینجاست که کاراکتر ها یه مقدار خنگن و بعضی جاها هم خوب رو جزییات کار نشده (تعداد این جاها خیلی کمه در ضمن مپ هم خیلی بزرگه)

لینک به دیدگاه

دوستان با V بنده آشنا بشید

V ....  بچه های لیون

بچه های لیون .... V

photomode_19122020_235849.png

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است :

دوستان با V بنده آشنا بشید

V ....  بچه های لیون

بچه های لیون .... V

v من به همراه بانو جودی :)

Cyberpunk2077_2020_12_17_19_11_11_726.thumb.png.57ae2eaad765353c4a0ca9764dfcc9fd.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Reven گفته است :

فکر کنم شما به قصد کشت بازی رو انجام دادی:) وگرنه دلیلی نداره که بخش های منفی بازی اینجوری بولد کنی و اصلا به بخش های مثبت بازی توجه ای نکنی!!!

اپدیت 1.05 برای کنسول ها منتشر شده  و بهبودهای قابل توجه‌ای پیدا کرده مهمترینش همون دیرلود شدن تکسچرها و افزایش هوش مصنوعی ان پی سی ها بوده

در ضمن لطفا طرز کامنت دادنتون رو عوض کنید من از همون خط وسط اخر بازی یه جورایی برام اسپویل شد!!!! 

این قسمت👇

شما نخون انقدر اسپویل شدن برات مهمه، متوجه هم نمیشم راستشو بخوای اصلا چرا براتون اسپویل شده این بازی خط داستانیش کلا خطی هست و هیچ کدوم از انتخاباتون تاثیر چندانی نداره وضع به حدی وخیم هست که بازی داره به میم تبدیل میشه :D

این بازی انقدر نکات منفی داره که نکات مثبتش اصلا و ابدا قابل ستودن نیست

همین که سونی کلا بازی رو از استور پلی استیشن حذف کرده و تمام پول هاشم ریفاند کرده نشون میده عمق فاجعه چقدر هست اونم سونی که دوستانی که اطلاع دارن میدونن اصلا نم پس نمیده و سیستم ریفاندش بسیار بسیار سخت هست نه مثل استیم که راحت 1 روزه برات ریفاند میکنه هر گیمی بخری

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

شما نخون انقدر اسپویل شدن برات مهمه

این بازی انقدر نکات منفی داره که نکات مثبتش اصلا و ابدا قابل ستودن نیست

همین که سونی کلا بازی رو از استور پلی استیشن حذف کرده و تمام پول هاشم ریفاند کرده نشون میده عمق فاجعه چقدر هست اونم سونی که دوستانی که اطلاع دارن میدونن اصلا نم پس نمیده و سیستم ریفاندش بسیار بسیار سخت هست نه مثل استیم که راحت 1 روزه برات ریفاند میکنه هر گیمی بخری

داداش مثل اینکه نفهمیدی چی شد همونطور که دوستان گفتن اینجا تایپیک طرفداران سایپربانک هست نه هیترهای منفی باف.برو توی تایپیکهای سایتهای دیگه که زیادهم هستن هرچی میخواهد دل تنگت بکوب.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

داداش مثل اینکه نفهمیدی چی شد همونطور که دوستان گفتن اینجا تایپیک طرفداران سایپربانک هست نه هیترهای منفی باف.برو توی تایپیکهای سایتهای دیگه که زیادهم هستن هرچی میخواهد دل تنگت بکوب.

باشه آقا شما هم مثل بچه های 5ساله بشینین فن بوی بازی در بیارین به کجا رسیدیم ها، حالا جالبه این به قولی "فن بوی" های اینجا اکثرا کرکی دانلود کردن و میان نظر هم میدن :D

در ضمن فکر کنم شما اشتباه متوجه شدی، اسم تاپیک تا جاییکه من میبینم اینه طرفداران ، اسکرین شات ، گیم پلی ، باگها ، مشکلات و ....

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

اولا دلیل نمیشه تیزر بازی 8 سال پیش اومد شروع ساخت همون موقع باشه 

دوما شما از کجا میدونی یک پنی هم نداره خرج کنه ؟ سی دی پراجکت رو رسما ورشکسته اعلام کردی؟

کیانو ریوز خیلی هم شخصیت خوبیه

هوش مصنوعی اونقدرا هم بد نیست از سن اندرس بهتره

کوهی از باگ وجود نداره یه سری باگ های مسخره داره ولی جوری نیست که بگی تو ذوق همه بخوره و اشغال باشه 

من روی یه سیستم میانرده با اس اس دی بازی میکنم نه باگ اذیت کننده داره نه تکسچر ها دیر لود میشن 

و نکتهاخر اینکه اسب پیشکشی رو دندون هاشو نمیشمارن اگر وصع بازی رو از قبل میدونی خب میتونی نخری ولی اینکه بیای کلی ایراد از بازی بگیری که وجود نداره زشته واقعا

بعضی ها یجوری ازین بازی ایراد میگیرن انگار دارن از فال اوت 76 و یا جی تی ای ای وی حرف میزنن 

اصلا دم سی دی پراجکت گرم که هوای گیمر رو داره اپدیت میده تا باگ هارو رفع کنه(ویچر 3) دنوو هم نداره همیشه گرافیکش یه سر گردن از بقیه بازی ها بالاتره 

1- wth? اصولا خودتون فهمیدین چی نوشتین؟ تیزر بازی اومده دلیل نمیشه ساخت بازی شروع شده باشه؟!

2-چون سی دی پراجکت یه کمپانی ایندی بود قبل از ویچر 3 و الان هم کم و بیش ایندی به حساب میاد شما برو سرچ کن ببین ایندی چیه( حالا اگه هم حال نداری یعنی کمپانی هاییی که پابلیشر ندارن و خودشون بازیشونو عرضه میکنن مثلا تایتان فال ساخته استدیو ریسپاون هست و توسط EA منتشر شد و این یعنی کلا EA خرج و مخارج ساخت بازی رو میده و در آخر یه سهمی از فروش رو به استدیو میده، سی دی پراجکت اینجوری نیست هم خودش باید بسازه و هم منتشر کنه) و هیچ دلیلی نداره بره ملیون ها دلار خرج کنه تا یه بازیگر فوق معروف مثل کیانو ریوز رو استخدام کنه هیچ معنی نداره مگر اینکه انقدر بازی مشکلات داشته باشه و قصدشون فقط هایپ کردن ملت با کیانو باشه

3-کوهی از باگ وجود نداره نه؟ سونی بازیو کلا از پلی استور حذف کرده و کافیه یه سر بری یوتیوب تا باگ های افتضاح این بازیو ببینی والا برای ما که یه ساعت بازی کردیم ده تا باگ عجیب غریب دیدیم

4- اسب پیشکش؟! اصلا شما چی میگی کلا؟! من به عنوان یه گیمر حق دارم از بازی هایی که میخرم و پلی میدم انتقاد کنم ......

جی تی ای وی؟ فعلا که والا بعد از 7سال هنوزم جزو پرفروش های پلتفرم هاست تنها مشکلش شدیدش هم بخش آنلاینش هست اونم به لطف پلیراشه نه راک استار(هرچند راک استار هم حسابی مقصره ولی خب پلیرای خیلی Toxic داره و کاریش نمیشه کرد)

5- بله در حد همون فال شوت76 هست ولی همون فال شوت76 هم از هیچ استوری حذف نشد ....

6-شما اصلا خبر داری سی دی پراجکت چیکار کرده؟ که میای و با اطمینان میی فیکسش میکنه؟ اولا که برای حذف آبروی از دست رفتشم که باشه مجبوره فیکسش کنه، ولی خبر داری قبل از انتشار بازی اولا کلا نسخه های کنسول های ps4 , xbox 1 رو به منتقدا ندادن؟!یا اینکه شرط گذاشتن حتی منتقد های پی سی هم فقط گیم پلی ای که خود سی دی پراجکت تایید کنه استفاده کنن؟!یا میدونی چقدر از امکانات این بازی حذف شده؟

در 12 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

یه ضرب المثل دیگه هم در این بابا هست که میگه: 

عروس مردنی افتاد گردن مادر شوهر

عروس بلد نیست برقصه میگه زمین کجه 

یه سری ها هستن نون گندم نخوردن فقط توی دست این و اون دیدن میگن ما خوردیم😂

داداش شما هم ادب رو رعایت کن مثل لات سرکوچه توهین کردن به این و اون هنر نیست که

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

1- wth? اصولا خودتون فهمیدین چی نوشتین؟ تیزر بازی اومده دلیل نمیشه ساخت بازی شروع شده باشه؟!

2-چون سی دی پراجکت یه کمپانی ایندی بود قبل از ویچر 3 و الان هم کم و بیش ایندی به حساب میاد شما برو سرچ کن ببین ایندی چیه( حالا اگه هم حال نداری یعنی کمپانی هاییی که پابلیشر ندارن و خودشون بازیشونو عرضه میکنن مثلا تایتان فال ساخته استدیو ریسپاون هست و توسط EA منتشر شد و این یعنی کلا EA خرج و مخارج ساخت بازی رو میده و در آخر یه سهمی از فروش رو به استدیو میده، سی دی پراجکت اینجوری نیست هم خودش باید بسازه و هم منتشر کنه) و هیچ دلیلی نداره بره ملیون ها دلار خرج کنه تا یه بازیگر فوق معروف مثل کیانو ریوز رو استخدام کنه هیچ معنی نداره مگر اینکه انقدر بازی مشکلات داشته باشه و قصدشون فقط هایپ کردن ملت با کیانو باشه

3-کوهی از باگ وجود نداره نه؟ سونی بازیو کلا از پلی استور حذف کرده و کافیه یه سر بری یوتیوب تا باگ های افتضاح این بازیو ببینی والا برای ما که یه ساعت بازی کردیم ده تا باگ عجیب غریب دیدیم

4- اسب پیشکش؟! اصلا شما چی میگی کلا؟! من به عنوان یه گیمر حق دارم از بازی هایی که میخرم و پلی میدم انتقاد کنم ......

جی تی ای وی؟ فعلا که والا بعد از 7سال هنوزم جزو پرفروش های پلتفرم هاست تنها مشکلش شدیدش هم بخش آنلاینش هست اونم به لطف پلیراشه نه راک استار(هرچند راک استار هم حسابی مقصره ولی خب پلیرای خیلی Toxic داره و کاریش نمیشه کرد)

5- بله در حد همون فال شوت76 هست ولی همون فال شوت76 هم از هیچ استوری حذف نشد ....

6-شما اصلا خبر داری سی دی پراجکت چیکار کرده؟ که میای و با اطمینان میی فیکسش میکنه؟ اولا که برای حذف آبروی از دست رفتشم که باشه مجبوره فیکسش کنه، ولی خبر داری قبل از انتشار بازی اولا کلا نسخه های کنسول های ps4 , xbox 1 رو به منتقدا ندادن؟!یا اینکه شرط گذاشتن حتی منتقد های پی سی هم فقط گیم پلی ای که خود سی دی پراجکت تایید کنه استفاده کنن؟!یا میدونی چقدر از امکانات این بازی حذف شده؟

gta iv منظورم بود نه وی اشتباه خوندی

بله اون زمان مشغول ساخت بازی ویچر 3 بود یه بازی هم دیگه بعد از ویچر سه داد بیرون و از 8 سال شروع نکرد به ساخت بازی

بازی روی پنج تا پلتفرم عرضه شده و وقتی روی پنج تا پلتفرم عرضه میکنی که کار خیلی سختیه طبیعیه اینهمه مشکل فنی وجود داشته باشه هنوز یه هفته نگذشته این همه بازی هیت میکنید یکم صبر بدید این مشکلات فنی برطرف بشن بعد بیاید بازی کنید و به بازی رای بدید

اولین بازی نیست که در زمان عرضه مشکل فنی داره اخرین هم نخخواد بود همه بازی های اپن ورلد جهان این مشکلات رو داشتن و طی اپدیت هایی درست شدن شما اگر به خاطر این مشکلات فنیی داری بازی ر هیت میکنی پس تقریبا تمام ساخته های راکستار هم اشغال هستن ویچر 3 هم اشغاله چون باگ داشت

در ضمن من در مورد نسخه ویندوز نظر دادم نه کنسول های نسل هشت خیلی ها میگن باگ داره گرافیکش پایینه داستانش جذاب نیست بهینه نیست فریم کم میده ولی اصلا اینیزا رو توی بازی ندیدم

لینک به دیدگاه

سلام اونایی که میگن این بازی باگ داره و بدرد نمیخوره و...... لطفا یه فیلم بزارن ما هم بدونیم بابا این انقد خوب بهینه شده من دارم با gt740 پلی میدم (لگ داره ولی نه زیاد مثلا اگه رد دد بود نهایت 14 فریم میگرفتم ولی این عالی بهینه شده و بهینه تر هم میشه) در ضمن تنها بازی بود که تونست یه اسانسور رو یکم واقعی شبیه سازی کنه درسته فقط 2 طبقه جابجا میشه ولی دکمه ها سیستم و بالا پایین اومدنش خوب شبیه سازی شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که هنوز نه دانلودش کردم حالا حالا هم دانلود نمیکنم یه مدتی بگذره پچ ها و dlc ها بیان بعدش یه دل سیر بازی میکنم

چاقو تو گلوی کسی نذاشتن حتما الان بازی کنه

کاش مثل gog بقیه هم بدون قفل بازی عرضه میکردن 

لینک به دیدگاه

دوستان آپدیت 1.05 برا PC هم عرضه شد , هم استیم و هم GOG...حجم آپدیت برا GOG حدود 9گیگ هست.

_________

اینم از V بنده که به افق خیره شده:14_relaxed::

photomode_15122020_101902.thumb.png.8754aafdd3afb6157e4a572925437c97.png

و اینم عشقم panam :

photomode_15122020_113708.thumb.png.4dc8555edb54bb424575ce612110f2ca.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

عههههه عزیزم اینا توهین نیستا، به اینا میگن ضرب المثل، خیلی هم رایج هستن و اصلا معنی بدی هم ندارن.

لینک به دیدگاه

دوستان من باندل اینتل گرفتم از ۲۴۰۰ رفتم رو ۹۴۰۰ بدون بزرگنمایی ۲۰ تا ۳۰ ٪ افزایش داشتم 

رو تنظیمات الترا تا ۲۲ فریم میگیره قبلا ۱۶ بود الان شده ۲۲ ولی رو تنظیمات های ۴۴ فریمم میده قبلا ۳۰ فریم رو مدیوم

میگرفت الان رو های ۴۴ 

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز به هیچکسی ربطی نداره که چه کسی بازی کرکی دانلود میکنه و چه کسی نمیکنه! 

تا وقتی که شرکت های بازی سازی ایرانی ها رو آدم حساب نمیکنن و به خاطر مسائلی که اصلا به اونا مربوط نمیشه تحریم میکنن ما هم کرکی دانلود میکنیم

پس مثل........... 

هی کرکی کرکی نکنید برای دیگران 

شکر خدا امثال مایی که با این اوضاع مملکت سیستممون رو تقریبا به روز نگه میداریم واسمون کاری نداره چند وقتی یه بازی اورجینال هم بخریم 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

دوستان آپدیت 1.05 برا PC هم عرضه شد , هم استیم و هم GOG...حجم آپدیت برا GOG حدود 9گیگ هست.

_________

اینم از V بنده که به افق خیره شده:14_relaxed::

photomode_15122020_101902.thumb.png.8754aafdd3afb6157e4a572925437c97.png

و اینم عشقم panam :

photomode_15122020_113708.thumb.png.4dc8555edb54bb424575ce612110f2ca.png

من از اخلاق و شخصیت judy بیشتر خوشم اومده تا اینجای کاری...

دیشب با panam اشنا شدم... تا ببینیم خدا چی میخواد XD

لینک به دیدگاه

این اپدیت برای فیت گیرلشم اومده؟؟؟چجوری رفتی رو سوم شخص دوربینتو عزیز؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...