رفتن به مطلب

ATI یا Gforce ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 50
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

باعرض سلام

جیفورس برای بازیهای حرفها ای بهتراست یا ati?

با سلام

دوست عزیز جیفورس برای بازی خوب یه چیز دیگست ولی ati هم بد نیست خوب جواب میده .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سینا جان برند گرافیکت چیه.

سلام

من فکر نمی کنم اشکال از کارت گرافیک باشه

چند گزینه است اول مشکل از مادربرد دوم کلیه کارت گرافیک ati اینجورین

سوم شاید اصلان من وسواس دارم تیک نباشه...

در هنگام تیک زدن اصلان افت فرم دیده نمی شه...

لینک به دیدگاه

سینا جان کارتهای Ati واقعا عالین ولی کلا قبلا هم گفته بودم که نباید زیاد در مورد قطعات تعصب داشت .من با چند تا از دوستان به این نتیجه رسیدیم که برای اکثر بازیها جواب کار و میدن ولی اینودیا بهتر توی این مسئله عمل میکنه

لینک به دیدگاه

سلام دوسنام من شنیدم مثلآ گرافیک های Ati با بعضی از کارتهای Tv مشکل دارند این حرف صحت داره یا نه؟

بعد یه سوال الان کلآ بالای 200 تومان برای گیم حرفه ای چه کارت گرافیکی به صرفه تر هست؟؟؟؟

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

منظورم از چه کارت گرفیکی یعنی کلآ برندati یا Geforce? از نظر صرفه بودن و کارایی؟

لینک به دیدگاه

درود

دوست من هنوز بین 200 تا 300 تومان دو تا گزینه خوب هستش

Ati Hd 4850 که هنوز کارت خوبیه و هنوز از محبوبیتش کم نمیشه و در کنارش هم 9800gtx+ که بعد از مقایسه این دو تا توسط خودمون بیشتر راجبش بحث میکنیم .

لینک به دیدگاه

سلام

من فکر نمی کنم اشکال از کارت گرافیک باشه

چند گزینه است اول مشکل از مادربرد دوم کلیه کارت گرافیک ati اینجورین

سوم شاید اصلان من وسواس دارم تیک نباشه...

در هنگام تیک زدن اصلان افت فرم دیده نمی شه...

دوست عزیز نگفتی برند کارت گرافیکت چیه لطفا به صورت پیغام خصوصی بگو.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز نگفتی برند کارت گرافیکت چیه لطفا به صورت پیغام خصوصی بگو.

برندش HIS بوده عزیز و در ضمن تمام کارتهای این سری همشون یک مدل چیپ دارن و فرقی اصلا با هم ندارن با فن ریفرسشون . در کل مشکل یا از سیستم هستش یا کارت گرافیک و اگر مشکل با تعویض کارت درست نشه مطمئن باشید که این مشکل رو همه 4870 ها دارن .

لینک به دیدگاه

سلام

بعد از ساعتها . گشتن در معتبر ترين سايت هاي جهان و بنچماركهاي گرفته شده از ati & geforce خيال شما ها رو با يك بنچمارك معتبر راحت كنم بعد از اين ديگه حرفي براي گفتن نداشته باشيد

و اگه به بهترين سايت جهان اعتماد داريد پس ببينيد

call of duty4 -1280*1204 -1600*1200 -1920*1200 -2560*1600 - winner

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

hd 4870x2 -167 -132 -117 -80 -1

gt x280 -83 -68 -62 - 43 -2

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

hd 4870 -78 - 64 -57 -36 -1

gtx 260 -75 -61 -55 -38 -2

hd 4850 -72 -56 -50 -32 -3

gtx 9800+ -67 -54 -48 -32 -4

hd 4870x2 crossfire -166 -165 -162 -137 -1

hd 4870 crossfire -178 -142 -128 -85 -2

gtx280 SLI -125 -112 -105 -77 - 3

hd 4850 crossfire -143 -116 -102 -67 -4

gtx9800+ SLI -119 -99 -91 - 63 -5

ميبينيد كه كارتهاي ati در روزوليشن هاي 1600*2560 و در بخش winner رتبه اول را داره

كارت گرافيك فقط ati 

لینک به دیدگاه

البته امكانش كمه.ولي حالا واسه امتحانم كه شده با يه نسخه پايينتر درايور امتحان كن.شايد فرجي شد.

لینک به دیدگاه

درود

دوست من هنوز بین 200 تا 300 تومان دو تا گزینه خوب هستش

Ati Hd 4850 که هنوز کارت خوبیه و هنوز از محبوبیتش کم نمیشه و در کنارش هم 9800gtx+ که بعد از مقایسه این دو تا توسط خودمون بیشتر راجبش بحث میکنیم .

چی شد سعید جان اون مقایسه رو انجام دادید بی صبرانه منتظرم.

مرسی.:D

لینک به دیدگاه

چی شد سعید جان اون مقایسه رو انجام دادید بی صبرانه منتظرم.

مرسی.:D

درود

منتظر یک تست جانانه و به قولی (خفن ) باشید .

این کارتها هم SLI و کراس فایر شون با هم مقایسه میشه با قطعات درست و حسابی که روز شنبه میره توی سایت .

لینک به دیدگاه

راستش موقعی که یه سایت مقایسه کرده مثل تامز هاردور چرا دنبال جنگ دعوا باشیم . هر ماه تامز هاردور یه راهنمای خرید گرافیک تو هر بودجه میده.خوب 9800 تا حالا توش نبوده اما سری رادئون 4000 در همه موارد بوده.

کلا نمیشه گفت جیفورس بهتره یا رادئون چون در هر دوره زمانی متغیره که البته به غیر از موارد کمیاب جیفورس بهتره.

لینک به دیدگاه

پس کلا جیفورس برای بازی بهتره . خوب حالا 4850 تو بازی به 9800 یا 9600 جی تی می رسه؟

لینک به دیدگاه

پس کلا جیفورس برای بازی بهتره . خوب حالا 4850 تو بازی به 9800 یا 9600 جی تی می رسه؟

با سلام

محمد جان من فقط میتونم این رو به شما بگم تا این کارت 4850 رو نخرید و باهاش کار نکنید نمیدونید من چی میگم خداییش محشره و در بیشترین تستها از 9800gtx قویتر بوده ولی اختلاف کمی با 9800gtx+ داره یه خورده خیلی کوچیک 9800gtx+ قویتره فکر کنم دیگه حساب کار دستتون اومده باشه عزیز در کل در خرید 4850 شک نکنید ولی این رو هم بگم اگر فقط میخوایید کارتی بگیرید که برای بازی باشه من 9800gtx+ رو به شما پیشنهاد میدم. ولی اگر بازی و ...... فقط 4850 شک نکن.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود

خوب اقا رضا براتون توضیح دادن چون ایشون با این کارت 4850 کار کردن و کسی که از قطعه ای استفاده کرده بیشتر بهش اعتماذ کنید. و در آخر هم 9800gtx+ با قیمت کمی بالاتر از 4850 در تسهای که فردا توی سایت هم میزاریم قویتر بوده .

لینک به دیدگاه

سلام .تشکر از دوستان.

رضا جون شما اگر کارت 4850 دارین می شه این کارت رو تو این بازیها تست کنید منظورم اینکه که حداکثر با چه تنظیماتی می تونم بدون تیک این بازیها رو بازی کنم (crysis- assasin cric - vegas 2 - gaers of war ) و خیلی بازیهای مختلف دیگه

لینک به دیدگاه

iهمیشه این حرفا سر این دو کمپانی هست که بله انویدیا واسه گیم هست ( اونم بخاطر تبلیغاتی که اول اکثر بازی ها داره) و ati واسه گیم نیست...

به نظر من این حرف میتونه بین کاربران معمولی مورد قبول باشه اما برای حرفه ای ها و کسانی که در بطن کار هستند این حرف مورد قبول نیست..

همیشه همه جا گفته شده و باز هم داره تکرار میشه.

این دو کمپانی تنها ترین و بزرگترین سازنده های چیپ های گرافیکی در دنیا هستند طبیعی هم هست که بین این دو رقابت باشه کسانی که در بازار هستند بهتر میدونند که ati سر قیمت و تکنولوژی رقابت میکنه (منظور از تکنولوژی مثل ارائه پشتیبانی از مدلهای سایه زنی 4 و 4.1 و همچنین directx 10 و direct x 10.1 و همچنین استفاده از مموری چیپ های ddr4 و ddr5 برای اولین بار و جلوتر از انویدیا هستش) و انویدیا هم با تبلیغات وسیع در گیم ها و سایت های روز دنیا که البته من سیاست انویدیا رو در تبلیغات بیشتر قبول دارم چرا که مخاطبین معمولا گیمر ها هستند تا حرفه ای ها....یک گیمر همیشه نمیتونه یک حرفه ای تلقی بشه چون گیمر زمانی حرفه ای هست که تکنولوژی ساخت رو بشناسه.

بنابر این بحث در مورد تبلیغات از نظر خیلی ها مردود هست البته غیر از کاربران معمولی...

پس در نتیجه بحث قدرتنمایی بین این دو کمپانی صرفا جنبه تبلیغاتی داره بین یوزر های مبتدی که البته این جنگ تبلیغاتی رو میشه گفت تا حدودی انویدیا برده اما در جنگ تکنولوژی نو و قدرتنمایی با عرضه سری 4800 برنده فعلا ati هست.

لینک به دیدگاه

در مورد مشکل این دوستمون هم نظر من اینه که یا برق به اندازه مورد نیاز به کارت نمیرسه یا مشکل میتونه از رم ها باشه...

البته cpu هم در قدرتنمایی هر چه بیشتر کارت گرافیک خیلی موثر هستش..

اما نظر من بیشتر روی برق سیستم هست.

دوست عزیزم یه لیست کامل از مشخصات سیستمتون بذارید بیشتر میشه راهنماییتون کرد.

لینک به دیدگاه

درود

علی جان اگر زحمت بکشید و در مورد انتخاب این دو کارت در گیم و بازی و نظرتون در این زمنیه به لینک زیر برید ممنون میشم . در این تاپیک بحث کلی در مورد این دو کارت هستش. البته دو تا تاپیک خیلی شبیه به هم هستن و حق دارید که اشتباه کنید .

http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?p=14560#post14560

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

دوستان این Review رو ببینید

http://www.legitreviews.com/article/731/1/

4850

vs

9800GTX+

سایت بالا رو که جتما می شناسید نیازی نیست بگم معتبره

سری 4800 فعلا تونسته کاملا برتر از Nvidia باشه باید دید Nvidia در آینده چه برنامه ایی خواهد داشت

لینک به دیدگاه

درسته این سایت برای مثال بود

من اکثر سایتها رو دیدم مثل Guru3d tomshardware و ...

اینها معتبر ترین سایتها هستن توی همه ریویوهاشون 4850 رو برتر از 9800GTX+ دوستن هم نظر قدرت هم از نظر ارزش در مقابل قیمت

کارتهای انویدیا توی رزولویشن های بالا به شدت افت فریم پیدا می کنن

لینک به دیدگاه

درود

دوستان اگر نظر کلی من رو در مورد مدلهای Ati و جیفورس در ماههای اخیر میدونید بدونید اینجا بیان میکنم . این رو میگم این نظر کلی هستش و در مورد گیم و گرافیکی از این حرفها نیست بیشتر بازاری هستش .

به نظر من Ati با تولید سری 4800 انقلابی در خودش به وجود اورد و اینقدر قیمت و کیفیت این سری بالا بود از استقبال بیسابقه ای برخوردار شد که من فکر میکنم Ati به عمرش چنین استقبالی رو ندیده بود . و واقعا شرکتهایی که اصلا Ati کار نمیکردن سراغ این محصول رفتن . و با فروش زیاد 4800 در دنیا در مقابل فروش جیفروس انویدیا کم شد . ولی این شکرت شرکت قوی و با تکنولوزی هستش و با ساختن کارتهای ارزانتر و کاهش قیمت محصولاتش رقابتی رو با محصولات Ati شروع کرد . ولی تاثیر فروش سری 4800 Ati در دنیا اینقدر بوده که هنوز اینویدیا نتونسته بازم خواب راحتی داشته باشه . ولی به نظر من رقابت این دو کارت به نفع مصرف کننده هستش چون هم از نظر قیمت رقابت میکنن و هم از نظر کیفیت .

در کل هر دو شرکت سیاستهای خودشون رو برای فروش و تولید دارن که بعضی وقتها خیلی پیچیده میشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...