رفتن به مطلب

نظر شما در مورد سیستم من

Recommended Posts

سلام به همه ی دوستان

من اخیرا سیستم زیر رو خریداری کردم و راضی هستم اما دوست داشتم نظر شما رو در مورد این سیستم بدونم

MB : P8h61 /usb3

Cpu: intel G620 Sandy bridge 1155

Vga : Asus GT210

HDD : 1TB Seagate

Ram: 4 GB Kingston 1333

LEd : LG E2050

بعضی دوستان گفتند گرافیکم کمی ضعیفه اما من راضیم و بازی Pes 2012 و دیگر بازی ها رو روان اجرا میکنم

ضمنا بیشتر برای ذخیره سازی اطلاعات و کار با برنامه های افیس و تا حدی گیم استفاده میکنم

خوشحال میشم نظر شما دوستان رو بدونم

ویرایش شده توسط erfan_Rapfa1
لینک به دیدگاه

سیستم خوبیه . برای کارت مناسبه . همون گرافیک فقط کمی زیادی ضعیفه . در اون حد گرافیک داخلی پردازنده هم کار میکرد . درکل سیستم مناسبیه .

لینک به دیدگاه

سلام.این رم رو که خریدی من هم استفاده کردم.اولش خوبه ولی بعدش خیلی اذیت میکنه.به خاطر همین رم kingstonمن هر یک ساعتی یکبار صفحه مرگ کامپیوتر رو میدیدم.اگه میتونی عوض کن.گرافیکت هم حداقل واسه بازی هایی که امسال میاد جوابگو هست وگرنه بازی های سال بعد رو باید گرافیک بازی رو کم کنی تا بتونی بازی کنی.

لینک به دیدگاه

ممنون از شما دوستان عزیز منتظر نظر دیگر دوستان هم هستم

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

سیستمتون خوبه و مچ هستش ولی متاسفانه گرافیکتون جالب توجه نیست و بیش از حد خودش با توجه به سیستمتون ضعیف عمل میکنه بازی های الان رو شاید بتونه به سختی اجرا کنه ولی بازی های اینده رو گمون نمیکنم به روونی اجرا کنند پیشنهاد میکنم یه پاور 460 تو همین حدودا تهیه کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در حد 130 تومن گرافیک انویدیا چیزی سراغ دارید ؟ البته الان ارتقا نمیدم اما اگه هست ممنون میشم بگید

زیاد از ati خوشم نمیاد انویدیا بنظرم قوی تره ...

لینک به دیدگاه

بستگی داره که چه کاری با اون انجام می دهید .اگه کارتون رو راه می اندازه ، سیستم خوبیه . ولی من هم با رم kingmax موافق نیستم و گرافیکتون هم چندان برای بازی مناسب نیست (در واقع از نظر تکنولوژی یک گرافیک بروز نیست)

در مورد برند پردازنده گرافیک هم باید عرض کنم که بیشتر سلیقه ای هست ، چون ATI هم مزایا و طرفداران خاص خودش رو داره .

لینک به دیدگاه

آقا عرفان،

سیستم زیر پای تو هستش، اصل اینه که خودت راضی باشی، اگه دوسش داری خوبه، اگه به نظرت جاییش مشکل داره بگو دوستان از همون قسمت راهنماییت می کنن ارتقا بدی. ولی هرچی هم که بشه اصل خودتی برادر.

مبارکت باشه.

لینک به دیدگاه

آقا عرفان،

سیستم زیر پای تو هستش، اصل اینه که خودت راضی باشی، اگه دوسش داری خوبه، اگه به نظرت جاییش مشکل داره بگو دوستان از همون قسمت راهنماییت می کنن ارتقا بدی. ولی هرچی هم که بشه اصل خودتی برادر.

مبارکت باشه.

دقیقاً آرمین عزیز به نکته عالی اشاره کرد. خوب بودن و بد بودن سیستم به این هستش که آیا کار شما رو راه میندازه یا خیر. ممکن هست این سیستم کار شما رو راه بندازه ، یک سیستم 10 میلیونی کار یک نفر رو راه نندازه و براش کم باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...