رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک rx 470 4g

sajad564
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 84
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوست عزیز با دور فن بالایی که کارت داره صدای فنش زیاد و آزار دهنده نیست؟

کارتون و متعلقاتی داره؟

به هرحال این کارت که باز شده و تعمیری هست خودتون یه خمیر سیلیکون تازه بهش بزنید و نتیجه رو اعلام کنید شاید شک و تردید خریدار برطرف بشه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Eagle78 گفته است :

دوست عزیز با دور فن بالایی که کارت داره صدای فنش زیاد و آزار دهنده نیست؟

کارتون و متعلقاتی داره؟

به هرحال این کارت که باز شده و تعمیری هست خودتون یه خمیر سیلیکون تازه بهش بزنید و نتیجه رو اعلام کنید شاید شک و تردید خریدار برطرف بشه

سلام
به شخصه 60 درصد رو قابل تحمل میدونم( و در صورت قفل شدن رو همین مقدار دماش تو سنگین ترین بازی ها هم قابل قبوله)
در صورت آزاد گذاشتن فن بسته به بازی دما و دور فن متفاوتی خواهد داشت
(تو ویچر فک کنم دما زیر هفتاد دور فن هم همون 60,تو کنترل که سنگین ترین بازی بودش دور فن و دما رو بخاطر ندارم و به زودی قرار میدم)
مشتری زیاد داشته ولی متاسفانه همه اول ارسال بودن که باتوجه به شرایط فعلی(تاخیر در ارسال های پستی باتوجه به شرایط کرونایی) برام مقدور نیستش
در خصوص تعویض هم همون زمان که خریدم تصمیم داشتم تعویض کنم ولی با توجه به اینکه دوستان فرمودن برای خمیر خوب باید چند صد هزار تومن هزینه کنم واقعا برام اونقدر آزار دهنده نبود که همچین هزینه ای رو متقبل بشم
تو این دوماهی هم که داشتم صرفا برای گیم استفاده شده و مشکلی هم نداشتم باهاش
============
ویرایش
image.thumb.png.d37bc43186b894ab211ff178fc3a5eb3.pngعکس از بازی اضافه شد
نکته = البته در حال حاضر بخاطر سرمای هوا تو اتاق بخاری روشن هستش ,درب کیس هم باز هستش که فکر کنم حداقل 5-6 درجه ای روی دما تاثیر گذار باشه

ویرایش شده توسط sajad564
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، sajad564 گفته است :

Up

درود بر شما

اگه با باد گرفتن خراب شده به این معنیه که پایه خازنی چیزی مورد دار شده یا اینکه گرد و خاک بین پایه چیپ ها اتصال کوتاه ایجاد کرده.

در کل یه چک کنید ببینید شکل لحیم ها جایی تغییری چیزی پیدا کرده یا خیر.

اگر مشکل جی پی یو نباشه من خریدارم.

لینک به دیدگاه

در در 23 دی 1399 در 15:55، T.rex گفته است :

درود بر شما

اگه با باد گرفتن خراب شده به این معنیه که پایه خازنی چیزی مورد دار شده یا اینکه گرد و خاک بین پایه چیپ ها اتصال کوتاه ایجاد کرده.

در کل یه چک کنید ببینید شکل لحیم ها جایی تغییری چیزی پیدا کرده یا خیر.

اگر مشکل جی پی یو نباشه من خریدارم.

راستیتش دقیق اطلاعی ندارم
فروشنده صرفا به نحوه از کار افتادن(گردگیری با پمپ هوا) و اینکه بهشون گفتن "فن های کارت زمانی که کارت خاموش هستش نباید بچره وگرنه آسیب میبینه"(که البته من اصلا درک نمیکنم که چرا با چرخیدن فن در حالت خاموش کارت آسیب میبینه)
پشت کارت هم چیز خاصی ندیدم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...