رفتن به مطلب

!!!فروش فوق الاده گرافیک EVGA 550ti بسیار تمیز!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• 2 هفته بعد...

دوست عزیز قدرت این کارت زیاد بالاتر از 6770 نیست. که این گرافیک داره 150 توی همین سایت فروخته می شه.

قیمتش هم توی بازار پایین اومده. به نظر من 170 قیمت معقولی هست. اگر مایل بودی پیغام بده.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قدرت این کارت زیاد بالاتر از 6770 نیست. که این گرافیک داره 150 توی همین سایت فروخته می شه.

قیمتش هم توی بازار پایین اومده. به نظر من 170 قیمت معقولی هست. اگر مایل بودی پیغام بده.

داداش گلم یکمم انصاف داشته باشی بد نیست :blink:

همین سایت 550ti رو 299 برای فروش گذاشتن پس تمیزش ارزش 210 تومن رو داره :wub:

بهتره رادئون رو با جیفورس قیاس نکنی هر چی باشه جیفورس گرونتر ساخته میشه نسبت به رادئون straight%20face.gif

اینجوری باشه 460 گینوارد 210 تومنه و یکمم از 550 سر تره اما هر کارتی مزایا و معایب خودشو داره ;)

لینک به دیدگاه

داداش گلم یکمم انصاف داشته باشی بد نیست :blink:

همین سایت 550ti رو 299 برای فروش گذاشتن پس تمیزش ارزش 210 تومن رو داره :wub:

بهتره رادئون رو با جیفورس قیاس نکنی هر چی باشه جیفورس گرونتر ساخته میشه نسبت به رادئون straight%20face.gif

اینجوری باشه 460 گینوارد 210 تومنه و یکمم از 550 سر تره اما هر کارتی مزایا و معایب خودشو داره ;)

حرف شما کاملا صحیح. انویدیا خیلی بهتر از AMD هست و برند evga که غوله

این که عصبانی می شی هم حق داری.

ولی باور کن توی بنچماکینک کارت گرافیک فقط 7% بهتر از 6770 در اومده در حالی که نوی 6770 180تومنه.

خوب شما توقع داری واسه 7% 50 تومن بیشتر بدم؟

خیلیا فکر می کنن چون 550 هست خیلی می ارزه در حالی که جزو سری Ti هست و همین می زنه توی سر قیمتش.

باور کن با اون قیمت نمی تونی بفروشی.

همین چیپست با برند ایسوز یا گیگابایت داره 190 تا 200 فروخته می شه(آک).

لینک به دیدگاه

ببخشید من متوجه نشدم سری ti بودن چه ربطی به خوردن توی سر مال داره؟ یعنی 560 از 560ti بهتره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی باور کن توی بنچماکینک کارت گرافیک فقط 7% بهتر از 6770 در اومده در حالی که نوی 6770 180تومنه.

خیلیا فکر می کنن چون 550 هست خیلی می ارزه در حالی که جزو سری Ti هست و همین می زنه توی سر قیمتش.

چرا اشتباه نظر میدید و تاپیک فروش دوستتون رو خراب میکنید.

شما این اطلاعاتی که رو دارید میدید منبعش کجاست؟

550TI اصولا با 6790 مقایسه میشه که قیمتش به این صورته :

235 sapphire

XFX 265

powercolor 195

میشه دید تفاوت قیمتی بین برند ها زیاد هست و شرکت EVGA هم بخاطر کیفیت بالای محصولات و طرفدارای زیادی که تو کشور ما داره قیمتش بالا تره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کلا کارتهای انویدیا گرونتر هستن . مخصوصا تو بازار ما . گرونتر بودنشون دلیل بر بهتر بودنشون نیست . همه چیز هم بنچ مارک نیست . کیفیت ساخت ، تکنولوژیهای همراه ، خروجی های گرافیک ، همه اینها تو قیمت تاثیر دارن . شما فکر میکنی که ارزش نداره برات ، برای خریدش اقدام نکن . خیلی ها فکر میکنن اینها مهمه و باید بهشون احترام گذاشت . یکیشون هم خود من . من برای خودم اصلا کارت AMD نمیگیرم . حتی اگر قویتر هم باشه تو یک رنج قیمت . من انویدیا خوشم میاد و با تکنولوژیهایی مثل فیزیکس اون حال میکنم . ولی وقتی میخوام به دیگران پیشنهاد خرید بدم ، سلیقه خودم رو نگاه نمیکنم . به عملکرد در مقابل قیمت نگاه میکنم . بین کارتهای گرافیک ، برای 3-4 درصد اختلاف پرفورمنس گاهی اوقات خیلی بیشتر از 50 تومان هزینه میکنن . این که چیزی نیست .

سری TI از سری معمولی قویتره . دلایل و مشخصاتش رو خودت میتونی پیدا کنی . کمی بگرد تا اطلاعات بیشتری هم بتونی کسب کنی . موفق باشی .

این جمله رو به صورت کلی میگم . تو تاپیک های خرید و فروش ، اگر قصد خرید دارید ، پیشنهاد بدید ، اگر قصد بحث دارید در مورد قطعه از صاحب تاپیک اجازه بگیرید ، اگر قصد خرید ندارید تاپیک دیگران رو با بحثهای بیهوده خراب نکنید . اینکار باعث بر هم خودن نظم فروم میشه و من و بقیه مدیران فروم اجازه همچین اتفاقی رو نمیدیم .

لینک به دیدگاه

http://www.videocard...orce GTX 550 Ti

http://www.videocard...=Radeon HD 6770

عجب آدمایی هستین. نمی شه که به خاطر دوکلوم حرف حساب بریزین سر آدم. خداوکلی خودتون خوشتون م یاد؟

من قیمتی رو که فکر می کردم خوبه رو گفتم. فروشنده هم قبول نکرد

شمایید که دارید تاپیکو خراب می کنید. من فقط داشتم مذاکره می کردم.

اینکه جیفرس بهتر از ati هست و ... همش بازار گرمیه.

چند سال پیش از یه مغازه دار قیمت یه کارت گرافیک XFX رو خواستم گفت که XFX آشغاله!!! بیا کلاب شو ببر آخر قدرته!!!!!!!!!!!!!

تا قبل از این که من قیمت بدم حتی یه پست هم توی این تاپیک نبود. اگه قیمتش خوبه چرا خود شما نمی خرین.

بنچمارک قدرت واقعی رو نشون می ده.

http://lioncomputer....showtopic=11959

توی تایک بالا gtx 460 فروخته شد 200 تومن. انصافا قیمتی که دادم بی راه نبود.

حالا هم می گم 190. هزینه ارسال هم جدا حساب می کنم. به شرط این که اورکلاک نشده باشه و باز هم نشده باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من کلا بحث و مقایسه کردن داخل تاپیک فروش کار اشتباهی است .مهم هم نیست حرف کی درسته .اگر هم سعی در توجیه فروشنده دارید پیغام خصوصی برای همینه .

کلایی وجود داره با قیمت پایه ای.فروشنده هم اختیار قیمت دادن را داده نه بحث کردن و تو سر مال زدن .که این کارت بهتر اون یکی بدتره چیزی که روشنه اینجا تاپیک فروش کارت 550tiاست نه تاپیک بحث انتخاب کارت گرافیک

ویرایش شده توسط nightkiler
لینک به دیدگاه

من نگفتم انویدیا بهتره یا AMD . گفتم گرونتره . ولی دلیل نمیشه که شما مقایسه به اون شکل بکنی و بگی 550ti ضعیفتره و 6770 ارزش بیشتره داره و این حرفها .

اون مغره دار رو کاری ندارم . اون آقا جنس خودش رو میخواست بفروشه که به این شکل گفته .

این لینکی که شما گذاشتی برای بنچ مارک ، مقایسه قیمت در برابر عملکرد هست . نه قدرت . اینک های زیر رو ببینی بهتره :

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/41619-nvidia-geforce-gtx-550-ti-roundup-asus-evga-gigabyte-msi.html

http://www.tomshardware.com/reviews/geforce-gtx-550-ti-gf116-radeon-hd-5770,2892.html

http://www.techradar.com/reviews/pc-mac/pc-components/graphics-cards/evga-gtx-550-ti-sc-1005606/review

http://www.ninjalane.com/reviews/video/evga_gtx550ti_fpb

قیمت نداده کسی ، چون یا نیاز نداشته و یا قیمت براش نمیصرفیده .. شما پیشنهاد قیمت دادی ، اما تو سر مال که نباید میزدی . ایشون دوست داره به قیمتی که گفته بفروشه . مال خودشه . شاید فروخت و شاید هم نفروخت .

گفتم بحث فقط سر قدرت کارتها نیست . 6770 خیلی ضعیفتر از 550 نیست . ولی دلیل نمیشه که ارزونتر نباشه .

کارت 460 که 200 تومان فروخته شد اورکلاک شده بود . کار کرده بود . اون آقا دوست داشت 200 تومان بفروشه .

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز .

بنده تاپیک رو از زمانی که فقط پست خودم توش بود دیدم تا امروز که دیدم چه خبر شده ! به قول یکی از دوستان چقدر بزرگواران با انصاف و با مرام تو فروم ها زیادند که اگه دوستان عزیز دیگه ؛ شک و شبه ای در مورد جنس و قیمتش دارند بهشون توضیح میدن . بنده از تمام دوستان عزیز که در روشن کردن حقایق تلاش کردند کمال تشکر رو دارم و به اقا رضا هم تو پ.خ عرض کردم که کارت فروخته شده و اگه ایشون زودتر پیشنهاد میدادند رو سرم میذاشتم و از این که نتونستم با ایشون معامله کنم واقعا ناراحت شدم .

حامد جان بنده ضمن تشکر از شما ؛ خواهش میکنم که تاپیک رو ببندید .

ممنون از همه دوستان

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...