رفتن به مطلب

نصب SSD 2.5 بر روی لپ تاپ ؟

Recommended Posts

سلام

لپ تاپ من M.2بهش میخوره 2.5 هم نصب میشه الان یه ترا SSD 2.5 transcend خریدم ولی کابلشو ندارم که وصل کنم امروز رفتم بیرون نتونستم گیر بیارم البته میتونم پسش بدم بجاش nvme m.2 بگیرم مشکلی نیست لپ تاپ هم بردم طرف گفت این تک شیار بهش میخوره....

حالا سوال اینجاست راهی نیست بشه این کابلو گیر آورد ؟؟

41wmtmDbksL._AC_SX466_.jpg.2ee433ccee5be9e10269670dec959849.jpg

لینک به دیدگاه

در در 22 آذر 1399 در 09:44، Coffee Addicted گفته است :

سلام

لپ تاپ من M.2بهش میخوره 2.5 هم نصب میشه الان یه ترا SSD 2.5 transcend خریدم ولی کابلشو ندارم که وصل کنم امروز رفتم بیرون نتونستم گیر بیارم البته میتونم پسش بدم بجاش nvme m.2 بگیرم مشکلی نیست لپ تاپ هم بردم طرف گفت این تک شیار بهش میخوره....

حالا سوال اینجاست راهی نیست بشه این کابلو گیر آورد ؟؟

41wmtmDbksL._AC_SX466_.jpg.2ee433ccee5be9e10269670dec959849.jpg

این کابل به کجا وصل میشه دقیقا؟

با کابل های ساتا به یو اس بی اشنایی دارم یکیشو هم خریدم از دیجیکالا ولی کار نکرد مرجوع کردم

ببین تبدیل ها دو دسته ان یا ارزونن که باعث مشکل میشن کندن و یا کار نمیکنن مثل همینایی که تو دیجی کالا هست از 100 تومن تا 300 تومن یه سری هم جنس معتبر هست تو فروشگاه داخلی ندیدم تو امازون زده 22 دلار اونا کلی ریوو ازشون دیدم مشکلی ندارن حتی واسه هارد دیسک ولی ارزش نداره واسه یه اس اس دی بیای یه میلیون یا بیشتر پول بدی تا بتونی به لپتاپت وصلش کنی برو پسش بده NVME بخر نمیخواد اینهمه پول تبدیل بدی سرعتش ه بیشتره ریسک خراب شدن هم نداره

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

این کابل به کجا وصل میشه دقیقا؟

با کابل های ساتا به یو اس بی اشنایی دارم یکیشو هم خریدم از دیجیکالا ولی کار نکرد مرجوع کردم

ببین تبدیل ها دو دسته ان یا ارزونن که باعث مشکل میشن کندن و یا کار نمیکنن مثل همینایی که تو دیجی کالا هست از 100 تومن تا 300 تومن یه سری هم جنس معتبر هست تو فروشگاه داخلی ندیدم تو امازون زده 22 دلار اونا کلی ریوو ازشون دیدم مشکلی ندارن حتی واسه هارد دیسک ولی ارزش نداره واسه یه اس اس دی بیای یه میلیون یا بیشتر پول بدی تا بتونی به لپتاپت وصلش کنی برو پسش بده NVME بخر نمیخواد اینهمه پول تبدیل بدی سرعتش ه بیشتره ریسک خراب شدن هم نداره

این مشکل که حل شد،اصلا کابلش تو کارتون بوده ! ولی چون کارتون لپ تاپ رو تو ماشین باز کردم کابلش افتاده بود تو ماشین منم متوجه نشده بودم :/خلاصه SSD رو وصل کردم لپ تاپم دادم به داداشم پولشو ازش گرفتم ، خودم یه لپ تاپ دیگه از دبی سفارش دادم به همراه یه ترا SSD M.2 Transcendجمعا شد 49میلیون،که امروز تو بازار قیمت گرفتم فقط خود لپ تاپ 61 میلیون🤣

https://www.scan.co.uk/products/156-asus-rog-zephyrus-m15-gu502lw-hc062t-uhd-60hz-i7-10750h-16gb-ddr4-1tb-nvme-8gb-rtx-2070-max-q-wi

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...