رفتن به مطلب

فروش چند قطعه High END

Recommended Posts

• ارسال 69
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بهمن جریان چیه که یهو همه چیز رو فرستادی هوا ؟ چیزی به تورت خورده که صداش رو در نمیاری ؟ ;) اگر اون XBOX و کینکت رو هم خواستی بفروشی به من بگو . شاید مشتری داشتم براش :D ;)

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

فکر کنم بهمن یک گنجی چیزی پیدا کرده ، میخواهد تحول خیلی اساسی تو سیستمش ایجاد کنه. . با این حساب فکر کنم سی پی یو 3960x بخره.

47b20s0.gif

لینک به دیدگاه

من فعلا داغ دار رم ها هستم. لطفا هم دردی.... دستم به پوریا نرسه ارادت خودمو اعلام می کنم. :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه آقا من از این پولا ندارم بدم 3960X بگیرم :D دیگه وقت تغییر و تحول بود. نزدیک سه سال بود x58 داشتم. الان 3570k گرفتم با P8Z77-V PRO منتظرم 670 GTX هم بیاد اگه قیمتش معقول بود اونم میگیرم. نظرتون چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تازه کلی بازی برای xbox گرفتم. فعلا یه مدت باهاش کار دارم :D بعدش شاید اونم فروختم. خریداری؟؟؟ :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیا بالا که مین بورد رو هم بش بدیم بره.......... (*)

لینک به دیدگاه

تازه کلی بازی برای xbox گرفتم. فعلا یه مدت باهاش کار دارم :D بعدش شاید اونم فروختم. خریداری؟؟؟ :lol:

اینطور که تو میگی باهاش کار دارم ، احتمالا 3 چراغ تحویل میدی :D ;) خوش باش باهاش :D

من که خودم وقتش رو ندارم . ولی یکی از دوستام دنبالشه . البته برای یکی دیگه دیروز یه کینکت از بچه های فروم گرفتم . میگفت دیشب تا صبح نخوابیده :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینطور که تو میگی باهاش کار دارم ، احتمالا 3 چراغ تحویل میدی :D ;) خوش باش باهاش :D

من که خودم وقتش رو ندارم . ولی یکی از دوستام دنبالشه . البته برای یکی دیگه دیروز یه کینکت از بچه های فروم گرفتم . میگفت دیشب تا صبح نخوابیده :D

نه حامد جان منم به ندرت وقت میکنم ازش استفاده کنم. اکثر بازی ها رو هم یه ذره اولشو بازی میکنم. مگه چه بازی خفنی باشه که یه خورده ادامه بدم. بدیه ارزون بودن بازی ها تو ایران هم اینه دیگه :D

لینک به دیدگاه

بدیه ارزون بودن بازی ها تو ایران هم اینه دیگه :D

بهمن جان نگران نباش. اینها هم به زودی گرون میشن، دیگه ناچار میشی که بازی ها رو تا آخرش بری و تمام کنی. :D

لینک به دیدگاه

نه هومن ، بهمن از بابک کیلویی بازی گرفته :D باید لیست بازیهای بابک رو برای دوستم بگیرم ;) الان به خاطر این کینکت میتونم استفاده کافی رو تو XBOX ببرم :D اوقات بیکاری پر میشه :D

لینک به دیدگاه

پوریا داغتو نبینم.... من توی سیاه تابستون رم تریپل ار کجاــ(بووووق) در بیارم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان فقط مین بورد مونده. بیا بالا بش بدیم بره دیگه ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کولر امروز به دست صاحبش رسید

تمیز و سالم در حد آک

ممنون از آقای داداشی

خواهش می کنم. مبارک باشه ;)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...