رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی برای خرید گوشی سونی

mohammad7966
 اشتراک گذاری

سوال

سلام دوستان

بنده  موبایل باز نیستم.اهل عکس و دوربین چند صد مگاپیکسلی نیستم.یه موبایل سونی اریکسون اکسپریا x8 دارم که الان بیشتر از 9 سال دارمش و به جز یه بار تاچ و چندبار عوض کردن سوکت مشکلی نداشته و الان هم داره کار میکنه.حالا دوست دارم اگر موبایلم به مشکل خورد،باز از برند سونی بخرم یا نهایت htc.

1- الان میخوام ببینم میتونم از آمازون سفارش بدم؟ایگرد برام میاره؟چون ایگرد زده بود موبایل نمیشه برام ارسال کنه هر چند قیمت نهایی و گمرک رو میزد.

و 2- اینکه به نظرتون اصلا هم ایگرد برام اورد،اینجا به مشکل برنمیخورم؟مثلا اگر یه قطعه خراب بشه دوباره مجبور میشم از آمازون سفارش بدم؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

12 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • 0
در 1 ساعت قبل، mohammad7966 گفته است :

سلام دوستان

بنده  موبایل باز نیستم.اهل عکس و دوربین چند صد مگاپیکسلی نیستم.یه موبایل سونی اریکسون اکسپریا x8 دارم که الان بیشتر از 9 سال دارمش و به جز یه بار تاچ و چندبار عوض کردن سوکت مشکلی نداشته و الان هم داره کار میکنه.حالا دوست دارم اگر موبایلم به مشکل خورد،باز از برند سونی بخرم یا نهایت htc.

1- الان میخوام ببینم میتونم از آمازون سفارش بدم؟ایگرد برام میاره؟چون ایگرد زده بود موبایل نمیشه برام ارسال کنه هر چند قیمت نهایی و گمرک رو میزد.

و 2- اینکه به نظرتون اصلا هم ایگرد برام اورد،اینجا به مشکل برنمیخورم؟مثلا اگر یه قطعه خراب بشه دوباره مجبور میشم از آمازون سفارش بدم؟

با تشکر

شما از ایگرد یا مالتینا یا هرجایی سفارش بدی گوشی بدون رجیستر بهت تحویل میدن . بری از بازار خودمون یه برند دیگه بخری بهتره تا کلی دردسر بکشی هزینه کنی وقتتو بزاری تهش رجیستر نشه . 

لینک به دیدگاه

• 0

سونی و htc کلا تو ایران فروش ندارن. میخوای گوشی تهیه کنی برو سراغ سامسونگ، نوکیا یا شیائومی.

سری Poco و Redmi Note شیائومی

سری A ،‌سری S و سری Note سامسونگ 

لینک به دیدگاه

• 0

دیشب دنبال مودم میگشتم تو ایگرد از پشتیبان پرسیدم این ودم بیان تو ایران با اپراتور داخلی کار میکنن یه لیست فرستاد گفت ما این قطعات رو وارد نمیکنیم به خاطر مسائل رجیستری

گوشی و تبلت و مودم هم جزوشون بود پس نمیشه از امازون سفارش داد سونی برند بدی نیست ولی هر گوشی نه سال عمر کرد هم دلیل نمیشه برندش عالی باشه برو شیائومی بخر از نظر خودم نسبت به خلاقیتی که داره و قدرت گوشی هاش قیمتش مناسبترینه و بر عکس اینک میگن از مواد بی کیفیت استفاده میکنه و همش اسکی میره اصلا اینجوری نیست

لینک به دیدگاه

• 0

بودجه فعلا مشخص نیست،چون هنوز نیاز پیدا نکردم ولی یه گوشی میان رده برام کافیه.مثلا الان اگر بخوام بخرم نهایت 4-5 میلیون.بیشتر از این ارزش ندارم برای گوشی هزینه کنم چون استفاده خاصی از تلفن نمیکنم.اهل بازی هم نیستم.

نمیدونم گوشی های نوکیا خوبن؟میتونن تا چندین سال دوام داشته باشن؟

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 ساعت قبل، mohammad7966 گفته است :

بودجه فعلا مشخص نیست،چون هنوز نیاز پیدا نکردم ولی یه گوشی میان رده برام کافیه.مثلا الان اگر بخوام بخرم نهایت 4-5 میلیون.بیشتر از این ارزش ندارم برای گوشی هزینه کنم چون استفاده خاصی از تلفن نمیکنم.اهل بازی هم نیستم.

نمیدونم گوشی های نوکیا خوبن؟میتونن تا چندین سال دوام داشته باشن؟

سلام.من نوکیا دارم 3-4 ماهیه.

لینک به دیدگاه

• 0

سلام دوستان. نخواستم تایپیک جدا بزنم و همینجا از شما مشورت میگیرم.

این گوشی سونی اریکسون اکسپریا x8 ما هنوز داره کار میکنه ولی یه جورایی دارم مجبور میشم گوشی بخرم. میخوام برم سراغ سامسونگ و از طراحی های a23 یا a13 و ... خوشم اومده. سراغ گرون ترها نمیخوام برم. الان دیجیکالا a23 رو اورده و احتمال زیاد همینو بخرم فقط ممنون میشم بفرمایید اکی هست، هنگی نداره. خیلی هم با پردازنده های موبایل آشنا ندارم ولی ظاهرا اسنپدراگون ها نسبت به بقیه سرترند(تا اونجایی که اطلاعات ناقص من قد میده)

من استفاده خاصی از موبایل ندارم. نه اهل عکاسی و فیلم هست نه اهل گیم و...

استفاده هام نهایت بشه واتساپ. و احتمال زیاد تلگرام همراه با قند شکن رو هم نصب کنم. و یه سری نرم افزارهای عمومی و ..

لینک به دیدگاه

• 0

سلام پیشنهاد من m21 2021 هست هم کیفیت صفحه خیلی بالا تری داره با باتری قوی تری سخت افزارشم فکر کنم بالا تره

همون رم ۴ حافظه ۶۴ کافیه یه مموری هم میزاری براش اگه اطلاعاتت زیادن .

با ۶ تومن نمی صرفه این مدل بگیری

لینک به دیدگاه

• 0
۲ دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام پیشنهاد من m21 2021 هست هم کیفیت صفحه خیلی بالا تری داره با باتری قوی تری سخت افزارشم فکر کنم بالا تره

همون رم ۴ حافظه ۶۴ کافیه یه مموری هم میزاری براش اگه اطلاعاتت زیادن .

با ۶ تومن نمی صرفه این مدل بگیری

چرا ؟ یعنی m21 قوی تره نسبت به این مدل؟ولی فکر پردازنده m21 ضعیفتره نسبت به این مدل یا اشتباه میکنم

راستی اینم بگم من 2تاسیم کارت دارم و نمیدونم 64 گیگ کافیه برام یا نه. یه جورایی نیاز نشه رم sd  بذارم.

لینک به دیدگاه

• 0
۱ ساعت قبل، mohammad۷۹۶۶ گفته است:

چرا ؟ یعنی m21 قوی تره نسبت به این مدل؟ولی فکر پردازنده m21 ضعیفتره نسبت به این مدل یا اشتباه میکنم

راستی اینم بگم من 2تاسیم کارت دارم و نمیدونم 64 گیگ کافیه برام یا نه. یه جورایی نیاز نشه رم sd  بذارم.

ببین الان چک کردم سخت افزار آ ۲۳ میشه اسنپ دراگون ۶۸۰ . درسته قدیمیه اما از اگزینوس ۹۶۱۱ گوشی m21 قوی تره اما تو کار های عادی فرق انچنانی ندارن . شما سعی کن گوشی بگیری که در درجه اول کیفیت صفحه خوبی داشته باشه چون همش جولو چشمته بعد بحث باتری .

اگه حافظه و رم مهمه برات برو سمت m32 شش گیگ رم ۱۲۸ گیگ حافظه

لینک به دیدگاه

• 0

ارزون ترین گوشی که همه چیزش متعادل هست فعلا realme GT master edition هست  و poco x4pro زیر این گوشی ها هرچی باشه یجاش میلنگه،از جهت چیپ و صفحه نمایش .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...