رفتن به مطلب

سوال در مورد کیفیت برند آئروس

ادامه فروش در دیوار
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. دوستان کسی تا به حال کارت از این برند داشته؟

من‌۵ ساله ایسوس rog استفاده می‌کنم و تا به‌ حال یک خرابی هم نداشته بین محصولاتش که شامل سه تا مادربورد و ۳ تا گرافیک می‌شه و کولر و لوازم جانبی و ‌...

می‌خوام یدونم این برند رو کسی از دوستان تجربش رو داره یا نه، خصوصا از لحاظ خرابی و طول عمر

ویرایش شده توسط MasoudK96
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، MasoudK96 گفته است :

سلام. دوستان کسی تا به حال کارت از این برند داشته؟

من‌۵ ساله ایسوس rog استفاده می‌کنم و تا به‌ حال یک خرابی هم نداشته بین محصولاتش که شامل سه تا مادربورد و ۳ تا گرافیک می‌شه و کولر و لوازم جانبی و ‌...

می‌خوام یدونم این برند رو کسی از دوستان تجربش رو داره یا نه، خصوصا از لحاظ خرابی و طول عمر

سلام من تجربه استفادش رو دارم کلا سری aorus کیفیت بالایی دارن ولی هیچ چیزی جای ROG رو نمیگیره محصولات ایسوس درصد خرابیشون کمتر از گیگابایت هست من خودم rog رو ترجیح میدم ولی aorus هم گزینه خوبی هست

لینک به دیدگاه

سلام . آئورس برند نیست یک سری از برند گیگا هست عین روگ گه یک سری از محصولات برند ایسوزه .

من روگ نداشتم آئورس هم نداشتم ولی به نظرم کولر آئورس بهتره و کیفیت فن هاشونم به نظرم بهتر از ایسوزه

تو ماین فن های روگ خراب شدن ولی حتی زوتاک یا xfx نشدن

بعد آئورس قشنگ تره و نور پردازی بهتری داره روگ دیگه تکراری و ساده شده

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در بحث نورپردازی هر کس یه سلیقه ای داره مثلا من نورپردازی کارت های msi رو بیشتر دوست دارم درمورد کولر هم msi بهترین عملکرد رو داشته گیگابایت هم خوبه ایسوس هم خوبه کلا همشون خوب هستن درمورد خراب شدن فن هم ممکنه طرف 24 ساعته ماین کنه خب معلومه فن های گرافیک پدرش درمیاد به هر حال انتخاب با شماست

لینک به دیدگاه

در در 29 آذر 1399 در 12:49، kiarash917 گفته است :

در بحث نورپردازی هر کس یه سلیقه ای داره مثلا من نورپردازی کارت های msi رو بیشتر دوست دارم درمورد کولر هم msi بهترین عملکرد رو داشته گیگابایت هم خوبه ایسوس هم خوبه کلا همشون خوب هستن درمورد خراب شدن فن هم ممکنه طرف 24 ساعته ماین کنه خب معلومه فن های گرافیک پدرش درمیاد به هر حال انتخاب با شماست

در در 29 آذر 1399 در 12:26، میلاد بهرامن گفته است :

سلام . آئورس برند نیست یک سری از برند گیگا هست عین روگ گه یک سری از محصولات برند ایسوزه .

من روگ نداشتم آئورس هم نداشتم ولی به نظرم کولر آئورس بهتره و کیفیت فن هاشونم به نظرم بهتر از ایسوزه

تو ماین فن های روگ خراب شدن ولی حتی زوتاک یا xfx نشدن

بعد آئورس قشنگ تره و نور پردازی بهتری داره روگ دیگه تکراری و ساده شده

مرسی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...