رفتن به مطلب

تجربه شما درمورد کیفیت رمهای کامپیوتر TEAM GROUP ؟

Recommended Posts

حدود 10 سال پیش بود یادمه رم های Micro SD تیم گروپ رو توی علاالدین دیدم، اون زمان ارزون ترین رمهای بازار بودن درحد قیمت فله ، بعد خرید و تجربه شخصی در اون زمان متوجه شدم برند خیلی بی کیفیتی هست در حد همون نونیم!!...

حالا میخواستم بدونم بعد گذشت این سالها، اجناس این برند و مخصوصا رمهای DDR4 این برند در چه سطح کیفیتی هستن (باتوجه به قیمت پایینی که نسبت به همه برندها داره!!) و درمقایسه با برندهایی مثل HyperX و Geil و غیره توی چه جایگاهی قرار میگیرن؟

دوستانی که تجربه استفاده از محصولات جدید این برند رو دارن لطفا تجربیاتشون رو بیان کنند

لینک به دیدگاه

رم خوبیش اینه همون اول داستان که میندازی خراب باشه ادا اطفار درمیاره سیستم.

اما در مورد تجربه، دو مرتبه رمهای تیم گروپ گرفتم و مشکلی نبوده و راضی بودم.

رمهای جی اسکیل AGEIS دیدم یه بار خرابی داشته،

رمهای Kingston fury دیدم چند بار خرابی داشتن بخصوص جدیداش،

در کل نسبت به 10 سال پیش میزان خرابی رم خیلی خیلی کم شده، ولی در کل احتمال خرابی رمهای ارزان قیمت کمی بیشتره.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

رم خوبیش اینه همون اول داستان که میندازی خراب باشه ادا اطفار درمیاره سیستم.

اما در مورد تجربه، دو مرتبه رمهای تیم گروپ گرفتم و مشکلی نبوده و راضی بودم.

رمهای جی اسکیل AGEIS دیدم یه بار خرابی داشته،

رمهای Kingston fury دیدم چند بار خرابی داشتن بخصوص جدیداش،

در کل نسبت به 10 سال پیش میزان خرابی رم خیلی خیلی کم شده، ولی در کل احتمال خرابی رمهای ارزان قیمت کمی بیشتره.

ممنون از به اشتراک گذاشتن تجربیات
من هم موارد زیادی از خرابی رمهای کینگستون دیدم...
از اونجایی که قیمت رمهای تیم گروپ و مدلهای گیمینگ T-Force از باقی برندها کمتر و وسوسه کننده هست آدم بخودش میگه واقعا حکمت این ارزونی چیه!!

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من یکسالی هستش که مدل nighthawk رو دارم استفاده میکنم و خدارو شکر تا الان با XMP فعال کوچکترین مشکلی نداشتم ، بسیار رم با کیفیت و زیبایی هستش و توصیه میکنم خریدش رو

شاد و سلامت باشید

لینک به دیدگاه

سلام

من  رمهای تیم گروپ از نوعی که توی امضام هستند دارم. چیپ رم ها سامسونگ هست و کیفیت هیت سینک بسیار خوب هست.

لینک به دیدگاه

سلام من خودم حدود یک ساله رم

TEAMGROUP T-Force Delta RGB DDR4 16GB (2x8GB) 3000MHz

و واقعا میگم کیفیتش عالی بوده با اینکه ایکس ام پی رو فعال نمیکنم و فرکانس رم روی 2400 هست همیشه ولی حداقل در گیم مشکلی نداشتم باهاش

خصوصا که این نوع رم های ار جی بی خیلی قشنگی هم داره و حسابی ظاهر کیس رو زیباتر میکنه البته اگر ار جی بی پسند باشید

لینک به دیدگاه

این قسمت قیمت پایینی که نسبت به بقیه برند ها داره رو خوب اومدی

گویا یکسری عادت کردن قیمت دولا پهنا باهاشون حساب بشه

یک وارد کننده هم که قیمت منطقی میگذاره برای یکسری سوال ایجاد میشه

شما بازار داخل رو بیخیال برو قیمت جهانی رو چک کن ببین اختلافی در کار هست یا نه

نه داداش هیچ مشکلی نداشته بنده سالیان هم کار کردم

هر چی باشه از رم های کینگستون بی کیفیت و جیل که ده سال هست توی همون فاز اولیه گیر کرده بهتره

لینک به دیدگاه

دو عدد سری oc تیم گروپ رو داشتم هردو سوخت

حتی مموری کارت هم یک تایم میفروختم خیلی برگشت داشت ولی خب قیمت پایین هم بخشی از نیاز بازار

لینک به دیدگاه

جالبه تا حالا از کینگستون اینقدر بد نشنیده بودم

مدل HyperX Predator هم بده ؟

لینک به دیدگاه

من قبل رو سیستم شخصیم رم تیم گروپ داشتم رمهای خوب وبا کیفیت بود تو چند سال به مشکلی برنخوردم الان که رمها کورسیر هستش.برای بعضی از مشتریهام از همین رمهای تیم گروپ استفاده کردم ومشکلی پیش نیامده از نظری قیمتی درست قیمتش پایینتر ولی با کیفیت.اونای که میخوان هزینه کمتر کنند گزینه خوبیی.

لینک به دیدگاه

منم مدل دلتا زد ار جی بی باس 2666 دارم راضی ام ار جی بی ش هم خوبه 

ولی به نظر من شما به سیستمت نگاه یه موقع میبینی مثلا 9400f سی پی یوت هست با گرافیک مثلا rx570 همین teamgroup خوبه ولی یه وقت میبینی سیستم سنگینی میخوای جمع کنی حیفه مثلا برند teamgroup بندازی البته این نظر شخصی منه 

ولی میگم منو اذیت نکرده

لینک به دیدگاه

سلام

بنده تجربه ای ندارم منتها بنظرم gskill یا corsair بگیرید وخیال خودتون رو راحت کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...