رفتن به مطلب

چرا اینترنتم رایگان شده؟!

سپهر
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. شیش ماه از اتمام سرویس پارس آنلاینم میگذره، مودم رو که دوباره به برق زدم دیدم اینترنت دارم و هرچقدر دانلود کردم هم تموم نمیشه و تو پنل پارس آنلاین هم وضعیت خطمو نوشته جمع آوری شده دیگه هیچ چیز اضافی ای نشون نمیده

علتش چیه؟
تاحالا کسی همچین تجربه ای داشته؟

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

از سفره ای ک برات پهنه استفاده کن

xD

لینک به دیدگاه

دوست عزیز استفاده کنید

اما ! بنده با شاتل همچین اتفاقی برام افتاده بود و حدود 12 روز نزدیک 150 گیگ مصرف داشتم که به خیال خودم رایگان بود اما بعد باهام تماس گرفتن و گفتن برای ماه جدید که بخواین استفاده کنید شامل هزینه شدین حدود 150 هزار تومن !

بعد گفتم یعنی گیگی هزار حساب کردین دمتون گردم :)))

و این چنین شد که درخواست تخلیه کردم و حدود 1 هفته ای هم نمیکردن که حضوری رسیدگی کردم :) گفتم شاتل رو سرتون خراب میکنم :D

و دوباره به مخابرات نقل مکان کردم :)))

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، SEPEHR72 گفته است :

سلام. شیش ماه از اتمام سرویس پارس آنلاینم میگذره، مودم رو که دوباره به برق زدم دیدم اینترنت دارم و هرچقدر دانلود کردم هم تموم نمیشه و تو پنل پارس آنلاین هم وضعیت خطمو نوشته جمع آوری شده دیگه هیچ چیز اضافی ای نشون نمیده

علتش چیه؟

یادمه قبل کرونا یه ماه اینترنت دانشگام اینجوری شده بود

سهم هر کس ماهی ۱۵ گیگه ولی اون ماه به باگ خورده بود و برای همه نامحدود شده بود

چه فیلم ها و بازی هایی که دانلود نکردیم 😂

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، SEPEHR72 گفته است :

علتش چیه؟

مشغول دانلود باش و صداش رو درنیار

اگر بعدا به مشکل خوردی خودت رو بزن به اون راه :)

لینک به دیدگاه

داداش دزدیه دیگه قبول دارین؟

یا یک مو کندن از خرس هم غنیمته!

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، SEPEHR72 گفته است :

یقینا دزدی نیست و از شیر مادر هم حلال تر

آقا رو .. دزدی ندیدی و نشنیدی عزیز دل

بیا خصوصی برات بفرستم تا بدونی دزدی یعنی چی!

لینک به دیدگاه

علتش چیه؟

طرح معافیت پرداخت به جای آب و برق به اینترنتت خورده
لینک به دیدگاه

سلام بهترین موقعیت هست استفاده کن حالشو ببر

مشابه این اتفاق برا من تو شاتل افتاده  همین ۲ ماه پیش بود که پیام دادم به شاتل و گفتم درخواست فسخ دادم از قرارداد هم ۶ ماهی مونده بود به هر حال اونا زنگ زدن بهم و شرایطو گفتن منم منصرف شدم  ازشون پرسیدم چقدر اینترنت دارم گفتن ۲۰۰ مگ باقی مونده منم گفتم اونا تا ۲۰ دقیقه تموم میکنم و اگه خواستم فسخ کنم بهتون اطلاع میدم من اون ۲۰۰ مگ رو به باد دادم و تصمیم گرفتم تو شاتل بمونم ولی یکم برام عجیب بود من به جای ۲۰۰ مگ    ۵۰۰ مگ مصرف کردم رفتم تو سایت شاتل دیدم زده حجم باقی مانده ۲۰۰ مگ  منم فهمیدم انگار یه شانس خوب اوردم😅😅😁   تا دو هفته اینقدر دانلود کردم که هارد هام پر شد  میتونم بگم شب روز دان میکردم و فک کنم نزدیک ۵۰۰ گیگابایت دانلود کردم سرعتش هم خیلی خوب شده بود تو دانلود به ۶۰ مگ بر ثانیه میرسید فک کنم نصف اینترنت شاتل رو دانلود کردم بعد ها شاتل فهمید و چند باری زنگ زد منم ورنداشتم و چند بار هم پیام دادن خودمو زدم به اون راه  

یه توصیه  تا میتونی دانلود کن😅😅

لینک به دیدگاه

شما مشترک کم مصرف بودی

اینترنت شما رایگان کردند

در مرحله بعدی اب شما رایگان میکنند

احتمالا عضو یارانه معیشتی - کرونایی - سبد کالا - یارانه بنزین - یارانه دولت و ....  هم هستین اگر تونستی دست ما هم بگیر 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا مهم نی...

اگه از مخابرات سرویس های پیش پرداخت بگیرید، دوره اول ۱۶ مگ بگیرید، دوره بعد ۲ مگ، سرعت همون ۱۶ میمونه😂😂😂😂

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، SEPEHR72 گفته است :

دزدی از دزد اشکال نداره

<<سخن بزرگان>>

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...