رفتن به مطلب

قطعی سایت لیون کامپیوتر

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان. الان دو روزه سایت اصلی فروشگاه لیون برای من باز نمیشه یا پیغام خطا  502 میده.

شما هم همچین مشکلی رو تجربه میکنید یا فقط مشکل از طرف منه؟

این شکلی :

001.thumb.jpg.8d4eeb0e7e1634b33f5de387445c431b.jpgیا 002.thumb.jpg.1c56d8234bb8c1d9530babbe9077ad29.jpg

لینک به دیدگاه

بله

گویا چند وقتیه بک اند سایت به مشکل خورده 😕

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Paxton گفته است :

بله

گویا چند وقتیه بک اند سایت به مشکل خورده 😕

چیز میزاش !داخل ایران هست یا خارج؟ من زیاد وارد نیستم. سرور ؟ هاست؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

چیز میزاش !داخل ایران هست یا خارج؟ من زیاد وارد نیستم. سرور ؟ هاست؟

اطلاعی ندارم ولی خب قاعدتا یه سایت ایرانی سرور هاش رو داخل ایران میگیره ( بدلیل قیمت )

لینک به دیدگاه

سلام دوستان سایت دو روزی هست برا بنده یه کله ارور ۵۰۳ داره میده امروز صبح یکم وصل شد که یه سی پی یو میخواستم بخرم خداروشکر بدون مشکل خریدم انجام شد ولی الان دوباره میخواستم برم ببینم کجای کاره سفارش سایت به کل قطعه کسی خبر داره این ایراد چرا رخ داده یا کی کاملا برطرف میشه؟

واقعا از سایتی با این سابقه و جایگاه بعیده همچین مشکلی سه روز طول بکشه واقعا عاجز کرده منو امیدوارم زودتر رسیدگی بشه چون واقعا وصل شدن سایت شانسی شده

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

شنیدم مشکل در حال حل شدنه..

اصلا مشکل از کجاس سایت دیداس خورده یا سرور خراب شده؟ اطلاعی ندارید شما؟

لینک به دیدگاه

درکل هم سایت و هم فروم لیون خیلی پر مشکله ، با انواع و اقسام مشکل مواجه میشه ، هیچ سایتی رو اینطوری ندیدم ، احتمالا مسئول و طراح سایت کارش رو بلد نیست

لینک به دیدگاه

سلام بر من سایت اصلی هیچ مشکلی نداره فقط فروم یخورده کند لود میشه و نقل قول و پاسخ ها دیر ارسال میشن حالا نمیدونم مشکل از منه یا سرور ولی من تو سایت های دیگه همچین مشکلی ندارم 

سلام الان که قدرت سایت اصلی شیر شده به فروم چون از صبح فروم سریع بالا میاد ولی سایت اصلی فاجعه شده (بالا میاد ولی خیلی کند)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amirali. گفته است :

سلام بر من سایت اصلی هیچ مشکلی نداره فقط فروم یخورده کند لود میشه و نقل قول و پاسخ ها دیر ارسال میشن حالا نمیدونم مشکل از منه یا سرور ولی من تو سایت های دیگه همچین مشکلی ندارم 

دیروز که از صبح سایت قطع بود منم دیگه پیگیر نشدم و خریدم رو از جای دیگه انجام دادم ، چندروز پیش توی فروم "مطالب خوانده نشده" میزدیم هیچی بالا نمی آورد ، کلا ضدحاله

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

image.thumb.png.cf5534ba4d4d938ea0eed0cefd7b893f.png

از دیشب تا حالا اسیریم

لینک به دیدگاه

@Mohsen P

دوست عزیز میشه اگر اطلاعی دارید توضیج بدین کلا سایت فروشگاه باز نمیشه.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amirali. گفته است :

سلام الان که قدرت سایت اصلی شیر شده به فروم چون از صبح فروم سریع بالا میاد ولی سایت اصلی فاجعه شده (بالا میاد ولی خیلی کند)

باز خدارو شکر برای شما بالا میاد من دو روزه دسترسیم به سایت صفره دیگه اصن بحث کندی نیس کامل قطعه برا من

Screenshot_20201223_120711_com.android.chrome.jpg

لینک به دیدگاه

سرور لیون ظاهرا تو آمریکا هستش! اگه واقعا این طور باشه یه دست و جیغ هورااااا چون حتی دیجی کالا هم ریسک سرور در خارج از ایران را قبول نکرده. این همه شرکت خوب تو داخل داریم چرا آمریکا خب؟!

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، aminnaghizadeh گفته است :

سرور لیون ظاهرا تو آمریکا هستش! اگه واقعا این طور باشه یه دست و جیغ هورااااا چون حتی دیجی کالا هم ریسک سرور در خارج از ایران را قبول نکرده. این همه شرکت خوب تو داخل داریم چرا آمریکا خب؟!

تو ایرانه سرورشون

از سرویس سی دی ان کلور فلر استفاده میکنند.

لینک به دیدگاه

اگر یه سرور پشتیبان داشتن اصلا مهم نبود کجاس ولی خب الان چهار روزه که سایت قطعه حالا نمیخوایم بذاریم پای ایرانی بودن سرور چون سرور های با کیفیت ایرانی خیلی هست ولی اکثر سایتای شناخته شده حداقل این مورد سرور پشتیبانو اول همه در نظر میگیرن این اتفاقات واسشون نیوفته

آخرین وضعیت سایت

Screenshot_20201223_152233_com.android.chrome.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

تو ایرانه سرورشون

از سرویس سی دی ان کلور فلر استفاده میکنند.

9fiatpanda.jpg

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، aminnaghizadeh گفته است :

9fiatpanda.jpg

دوست عزیز جلوی آیپی رو بخونید نوشته کلود فلر یه سرچ کنید لیون سال ۹۱ سروراشو اورد ایران یه سرچ هم بکنید کلود فلر چیه

لینک به دیدگاه

تیم پشتیبان سرور لیون خیلی ضعیف هستن به نظر به یه شرکت فروش سرور و هاست دیگه سایت ببرن بهتر هست

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

تیم پشتیبان سرور لیون خیلی ضعیف هستن به نظر به یه شرکت فروش سرور و هاست دیگه سایت ببرن بهتر هست

واقعا از یه سایت با این سابقه طولانی و جایگاه توی فروش قطعات کامپیوتر بعیده همچین مشکلی چهار روز طول بکشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، aminnaghizadeh گفته است :

9fiatpanda.jpg

لیون از cdn استفاده میکنه.

cdn هم کارش اینه محتوارو از سروری نزدیک به کلاینت لود کنه تا زمان تاخیر کمتری داشته باشه.

شما با یک سایت خارجی این اطلاعات رو بدست اوردید و طبعا سرور امریکا به اون سایت پینگ کمتری داشته که اونجا نوشته شده کالیفورنیا

لینک به دیدگاه

من امروز خیلی کلافه شدم.میخوام هارد بخرم ولی نمیتونم.الان رفتم فافا ببینم چی داره.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، BehrouzSedigh گفته است :

من امروز خیلی کلافه شدم.میخوام هارد بخرم ولی نمیتونم.الان رفتم فافا ببینم چی داره.

حالا ماشاالله قیمتاش هم خیلی خوب شما چسبیده به لیون کامپیوتر!لیون هم لیون قدیم.خرید خوب.حال بد..........

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Arash Mahmoudi گفته است :

حالا ماشاالله قیمتاش هم خیلی خوب شما چسبیده به لیون کامپیوتر!لیون هم لیون قدیم.خرید خوب.حال بد..........

شما تنوع محصولاتو با یجا مث دیجی کالا مقایسه بکن خودت دیگه تا تهشو میری تنها فروشگاهای امنی هم که من سراغ دارم لیون هست و دیجی

لینک به دیدگاه

درود

بله متاسفانه این چند روز انواع ارور ها و کندی های مختلف را از فروشگاه لیون شاهد بودیم

چه بسا فروم هم عملکرد مناسبی نداره

سایت لیون با این عظمت و سابقه و فعالیت در زمینه تکنولوژی حتی نباید یک ساعت هم چنین مشکلی داشته باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...