رفتن به مطلب

جرقه زدن ورودی پاور و گارانتی

Mohmahdi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من اومدم کامپیوتر رو روشن کنم یهو از پشت کیس صدای جرقه داد و دود بلند شد(از اطراف سیم ورودی برق به پاور) الان فرستادم پیش کسی که ازش خریدم اونم فرستاد گارانتی و گفته یا 1-باید رایگان تعمیر کنیم. 2-گفتش که گفتن 500 تومن هزینه کن و یه نو ش رو برات میفرستم(توی جعبه پاور ارسالی از خودت!) حالا بنظرتون چیکار کنم؟ لطفا کمک کنید

پاور ریدمکس 735 ولت

خیلی ممنون از راهنمایی تون

لینک به دیدگاه

میتونی شکایت کنی شاید فرجی بشه 500هم پول زیادی هست انصافا 

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Mohmahdi گفته است :

سلام من اومدم کامپیوتر رو روشن کنم یهو از پشت کیس صدای جرقه داد و دود بلند شد(از اطراف سیم ورودی برق به پاور) الان فرستادم پیش کسی که ازش خریدم اونم فرستاد گارانتی و گفته یا 1-باید رایگان تعمیر کنیم. 2-گفتش که گفتن 500 تومن هزینه کن و یه نو ش رو برات میفرستم(توی جعبه پاور ارسالی از خودت!) حالا بنظرتون چیکار کنم؟ لطفا کمک کنید

پاور ریدمکس 735 ولت

خیلی ممنون از راهنمایی تون

رایگان بدید تعمیر کنن چون گارانتی با وارانتی فرق داره که گفتن باید پول بدید برای نو گرفتنش پس به نظر من تعمیر بهتره یه گزینه دیگه هم هست که بدید تعمیر کنن اگر دلتون راضی نیست تعمیر شده استفاده کنید بذاریدش برای فروش یه مدل ارزون تر ولی نو یا برند دیگه بخرید این بهتره 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mohmahdi گفته است :

سلام من اومدم کامپیوتر رو روشن کنم یهو از پشت کیس صدای جرقه داد و دود بلند شد(از اطراف سیم ورودی برق به پاور) الان فرستادم پیش کسی که ازش خریدم اونم فرستاد گارانتی و گفته یا 1-باید رایگان تعمیر کنیم. 2-گفتش که گفتن 500 تومن هزینه کن و یه نو ش رو برات میفرستم(توی جعبه پاور ارسالی از خودت!) حالا بنظرتون چیکار کنم؟ لطفا کمک کنید پاور ریدمکس 735 ولت خیلی ممنون از راهنمایی تون

سلام پاور من 530 گرین بود و عین اتفاقی که برای شما افتاده برا من افتاده بود فرستادم گارانتی بعد از یک ماه  یک پاور آکبند برام فرستادن هیچ پولی هم ندادم بهتره 500 رو بدین و آکبند بردارین اگر پلمپ های پاور باز شه به راحتی فروش نمیره و مجبورین زیر قیمت بدین و در حالت کلی پاور به دل آدم نمیشینه

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

شکایت به کی؟

در 3 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

سلام پاور من 530 گرین بود و عین اتفاقی که برای شما افتاده برا من افتاده بود فرستادم گارانتی بعد از یک ماه  یک پاور آکبند برام فرستادن هیچ پولی هم ندادم بهتره 500 رو بدین و آکبند بردارین اگر پلمپ های پاور باز شه به راحتی فروش نمیره و مجبورین زیر قیمت بدین و در حالت کلی پاور به دل آدم نمیشینه

در 4 ساعت قبل، ROHAM0312 گفته است :

رایگان بدید تعمیر کنن چون گارانتی با وارانتی فرق داره که گفتن باید پول بدید برای نو گرفتنش پس به نظر من تعمیر بهتره یه گزینه دیگه هم هست که بدید تعمیر کنن اگر دلتون راضی نیست تعمیر شده استفاده کنید بذاریدش برای فروش یه مدل ارزون تر ولی نو یا برند دیگه بخرید این بهتره 

گرین رو شنیدم درجا عوض میکنه ولی ریدمکس بازی درمیاره. 

خیلی به دلم نمیچسبه بخوام تعمیری بزنم به سیستم اما اگرم بزارم برای فروش خیلی قیمت بالا نمیتونم بفروشم. نو ش 3 میل هست و اینو شاید 700 پر پرش بردارن

لینک به دیدگاه

500 بدین یه نوش رو بگیرین - بفروشین - یه پاور معتبر بخرید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همینو تعمیر کنید ردش کنید یه پاور بهتر بخرید

لینک به دیدگاه

بدون شک 500 بدید نو بگیرید 

پاور تعمیری واسه سیستم مثل سم میمونه واسه بدن

چند روز الاف بشی تعمیر کنن 

بعدش آیا 100درصد جواب بده یانه

بعدش بزاری اینجا واسه فروش 

چند روز طول بکشه بخرنش

چقدر بزنن تو سر مالت 

و...... 

اگه حوصله اینا رو داری بگو تعمیر کنن

ویرایش شده توسط ultragame888
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، naderblue گفته است :

500 بدید یه نوش بگیرید راه دیگه ندارید 

در 4 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

500 بدین یه نوش رو بگیرین - بفروشین - یه پاور معتبر بخرید.

در 2 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

چند روز طول بکشه بخرنش

چقدر بزنن تو سر مالت 

و...... 

منم خودم میخوام ۵۰۰ بدم نو بگیرم اما:

آیا این پاوره که میدن ممکنه دست دو باشه و فقط بندازن توی جعبه پاور قبلی و بگن این نو بفرمایید....

اگر پیشنهادی دارید که چجوری تشخیص بدم نو یا غیر نو هستش یا اینکه بهش بگم اقا مثلا شرایط تایین کنم؟بگم پلمپ باشه یا اصن کلا توی جعبه نو بده!(اگر قبول کنه)

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Mohmahdi گفته است :

منم خودم میخوام ۵۰۰ بدم نو بگیرم اما:

آیا این پاوره که میدن ممکنه دست دو باشه و فقط بندازن توی جعبه پاور قبلی و بگن این نو بفرمایید....

اگر پیشنهادی دارید که چجوری تشخیص بدم نو یا غیر نو هستش یا اینکه بهش بگم اقا مثلا شرایط تایین کنم؟بگم پلمپ باشه یا اصن کلا توی جعبه نو بده!(اگر قبول کنه)

به نکته خیلی خوبی اشاره کردی 

این باید از دوستانی که زیاد خرید و فروش پاور انجام میدن بپرسید

(یه آقایی هست اینجا تایپیک خرید و فروش پاور داره آقای شعبانی فکر کنم

اگه تو این تایپیک به نتیجه ایی نرسیدی از ایشون یه مشورت بگیر) 

معمولا پاور های پلمپ یه برچسب کوچیک کاغذی روی یکی از پیچ هاش یا یه گوشه از پاور که قابلیت باز شدن داره میچسبونن (البته اصلا بعید نیست به صورت خیلی راحت فیک هم بتونن این کارو بکنن) 

به نظرم تاکید کن پاور جدید رو بگو تو کارتن خودش پلمپ برات بفرستن نه تو کارتن پاور قبلیت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر همه دوستان و عزیزان

ابتدا باید عرض کنم تعمیرات با قطعات اصلی هیچ فرقی با یه پاوردست نخورده نداره  پس خیلی خودتون رودرگیر تعمیری بودن نکنید تو خیلی از پاورها یه قطعه اس ام دی کوچیک باعث از کار افتادن یه پاورمیشه وتعویض اون قطعه دوباره پاور رواحیا میکنه اما موقعی پاور تعمیری ارزش خودش رو از دست میده که قطعات مصرفی فیک باشند .یه مثال کوچیک یه پاور در حین کار دیود خروجیش میسوزه احتمال زیاد فت ورودی هم میسوزه  فت ورودی اصلی قیمتش 80 تومنه فیکش 10 تومنه هر وقت این پاور رو با قطعات اصلی جمع کنی مطمئن باشید پاور با خیال راحت کار خواهد کرد امااگه پاور با قطعه غیر اصلی جمع شد امیدی نیست وتقریبا شانسی هست. 

در مورد گارانتی گرین باید عرض کنم  پاوری که به شما میده و براتون تعویض میکنه  یه پاور ریفر هست اما ریفری که قطعات تعویضی اصلی هستند چون اگه غیر از این باشه  ورودی گارانتیشون زیاد میشه و کار خودشون بیشتر میشه

اما در مورد پاور شما اگه گارانتی باقیمانده پاورتون زیاده بگید براتون تعمیر کنند اما اگه گارانتیش کمه تعویض کنید به شرطی که پاور پک با سریال جدید بدن و پلمب باشه

فکر کردی چرا یه شرکت تو ایران بیاد پاور شما روکه قابل تعمیره بگیره و یه پاور نو بده؟

مگه همون شرکت نمیتونه پاور نو رو به قیمت 3 تومن بفروشه؟

پس حتما یه ریگی تو کفشش داره؟

بنظرم اون پاور ارسالی به اصطلاح نو هم میتونه ریفر باشه و پاور شما روهم بعد تعمیر به نفر بعدی میدن

در در 4 دی 1399 در 14:02، Coffee Addicted گفته است :

به هیچ نتیجه ائی نمیرسه شرکت داره به تعهدش عمل میکنه فقط داره مشتری رو وسوسه میکنه که 500 تومن اضافه تر بگیره

در در 4 دی 1399 در 21:20، ultragame888 گفته است :

چند روز طول بکشه بخرنش

چقدر بزنن تو سر مالت 

و...... 

نه اینطور هم نیست

تعمیر با قطعات اصلی و ارجینال  هیچ فرقی نداره

فقط نکته آخر این یک نظر شخصیه وتو جامعه ایران و بر اساس تجربه شکل گرفته

اون 500 تومن حکم یه طعمه رو داره برای شکار تا بتونه شما رو ترغیب کنه به تعویض چون قطعا با تعویض سود خواهد برد نه با تعمیر

در مورد لیبل هم خودشون به اندازه کافی دارند

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، m.shabani گفته است :

درود بر همه دوستان و عزیزان

ابتدا باید عرض کنم تعمیرات با قطعات اصلی هیچ فرقی با یه پاوردست نخورده نداره  پس خیلی خودتون رودرگیر تعمیری بودن نکنید تو خیلی از پاورها یه قطعه اس ام دی کوچیک باعث از کار افتادن یه پاورمیشه وتعویض اون قطعه دوباره پاور رواحیا میکنه اما موقعی پاور تعمیری ارزش خودش رو از دست میده که قطعات مصرفی فیک باشند .یه مثال کوچیک یه پاور در حین کار دیود خروجیش میسوزه احتمال زیاد فت ورودی هم میسوزه  فت ورودی اصلی قیمتش 80 تومنه فیکش 10 تومنه هر وقت این پاور رو با قطعات اصلی جمع کنی مطمئن باشید پاور با خیال راحت کار خواهد کرد امااگه پاور با قطعه غیر اصلی جمع شد امیدی نیست وتقریبا شانسی هست. 

در مورد گارانتی گرین باید عرض کنم  پاوری که به شما میده و براتون تعویض میکنه  یه پاور ریفر هست اما ریفری که قطعات تعویضی اصلی هستند چون اگه غیر از این باشه  ورودی گارانتیشون زیاد میشه و کار خودشون بیشتر میشه

اما در مورد پاور شما اگه گارانتی باقیمانده پاورتون زیاده بگید براتون تعمیر کنند اما اگه گارانتیش کمه تعویض کنید به شرطی که پاور پک با سریال جدید بدن و پلمب باشه

فکر کردی چرا یه شرکت تو ایران بیاد پاور شما روکه قابل تعمیره بگیره و یه پاور نو بده؟

مگه همون شرکت نمیتونه پاور نو رو به قیمت 3 تومن بفروشه؟

پس حتما یه ریگی تو کفشش داره؟

بنظرم اون پاور ارسالی به اصطلاح نو هم میتونه ریفر باشه و پاور شما روهم بعد تعمیر به نفر بعدی میدن

به هیچ نتیجه ائی نمیرسه شرکت داره به تعهدش عمل میکنه فقط داره مشتری رو وسوسه میکنه که 500 تومن اضافه تر بگیره

خیلی ممنون بابت توضیح کاملتون دوستان مخصوصا. از شماهم متشکرم👍

گارانتیم تا ۱۴ بهمنه....

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، m.shabani گفته است :

نه اینطور هم نیست

تعمیر با قطعات اصلی و ارجینال  هیچ فرقی نداره

حق با شماست 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...