رفتن به مطلب

بیرون زدن صفحه ویندوز در hdmi

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان 

من از کابل hdmi برای اتصال صفحه مونیتور استفاده می کنم متاسفانه گوشه های صفحه دسکتاپ ویندوز از مونیتور بیرون می زند چه کاری باید انجام بدهم تا درست بشود.مثلا This PC  ، تنها s PC در مونیتور نشان داده می شود و Thi از مونیتور بیرون می زند و دیده نمی شود

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، abdossamad گفته است :

با سلام خدمت دوستان 

من از کابل hdmi برای اتصال صفحه مونیتور استفاده می کنم متاسفانه گوشه های صفحه دسکتاپ ویندوز از مونیتور بیرون می زند چه کاری باید انجام بدهم تا درست بشود.مثلا This PC  ، تنها s PC در مونیتور نشان داده می شود و Thi از مونیتور بیرون می زند و دیده نمی شود

با تشکر

تو صفحه اصلی کلیک راست کنید تنظیمات صفحه میاد میتونید ببینید عیب از کجاس تو اسکرین رزولوشن معمولا یه گزینه ساینس باید داشته باشه فک کنم

لینک به دیدگاه

سلام    آخرین نسخه کارت گرافیک رو دانلود کنید  سپس راست کلیک کنید و display settings رو بزنید  بروید در قسمت رزولوشن و بیشترین رزولوشن رو با توجه به مانیتورتون انتخاب کنید   اگر این گزینه جواب نداد   در صورتی که گرافیک جی فورس دارین از  درایور جی فورس  رزولوشن صفحه رو تنظیم کنید

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

این مشکل به تنظیمات مانیتور مربوط میشه و باید از دکمه های مانیتور اون رو تغییر بدید

معمولا گزینه ی ریست میتونه مشکل رو حل کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

روی مانیتور یه دکمه auto باید باشه، اونو یکبار بزنید تنظیم میشه...

اگه نشد کابل رو عوض کنید، اگه نه یکی از ورودی و خروجی ها ایراد داره، یا کار گرافیک درست نصب نیست یا پورت مانیتور مشکل داره...

مدل مانیتور چیه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...