رفتن به مطلب

دیر بالا اومدن ویندوز روی SSD

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

یک crucial BX500 120gb دارم که ویندوز روش نصبه فقط، مشکل اینجاست که ویندوز خیلی دیر میاد بالا، انگار روی هارد دیسک نصبه ! روی ssd قبلی که adata su650 بود و سوخت همچین موردی نداشتم.

ssd قبلی ازش بکاپ داشتم و همون بکاپ روی BX500 کپی کردم.

مشتاقانه منتظر ایده های رفقا هستم 

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

ویندوز عوض کنید😁

البته میشه in-place upgrade کرد، همون نصب دوباره حساب میشه. ولی نمیدونم درست میشه یا نه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهتره مجدد ویندوز نصب کنید و پارتیشن بندی کنید، به دلیل مغایرت شماره سریال پارتیشن درایو قبلی و جدید، مطمئنا توی دیتا ها تداخل به وجود میاد...

در ضمن دما رو هم چک کنید، ممکنه درایو تهویه مناسبی نداشته باشه و دلیلش افزایش دما باشه، اگه میگید درایو قبلی هم سوخته، اینکه دما بالا باشه محتمل تره...

من خودم روی یه سیستم su630  داشتم و به شدت کند شده بود، در حدی که توی کپی کردن فایل 2 گیگابایتی، اخرای فایل سرعت در حد کیلوبایت بر ثانیه میرسید، ارور هارو که چک کردم، چند تا ارور دما داشت و همین دمای بالا بهش آسیب زده بود، بردم گارنتی و با یه su650 نو عوض کردن...

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

بهتره مجدد ویندوز نصب کنید و پارتیشن بندی کنید، به دلیل مغایرت شماره سریال پارتیشن درایو قبلی و جدید، مطمئنا توی دیتا ها تداخل به وجود میاد...

در ضمن دما رو هم چک کنید، ممکنه درایو تهویه مناسبی نداشته باشه و دلیلش افزایش دما باشه، اگه میگید درایو قبلی هم سوخته، اینکه دما بالا باشه محتمل تره...

من خودم روی یه سیستم su630  داشتم و به شدت کند شده بود، در حدی که توی کپی کردن فایل 2 گیگابایتی، اخرای فایل سرعت در حد کیلوبایت بر ثانیه میرسید، ارور هارو که چک کردم، چند تا ارور دما داشت و همین دمای بالا بهش آسیب زده بود، بردم گارنتی و با یه su650 نو عوض کردن...

دما که 33 درجه هست.

ssd خودش رو Trim میکنه ؟ 

edit: ویندوز دوباره نصب کردم مشکل حل شد.

ویرایش شده توسط Mehrdad.93
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...