رفتن به مطلب

بن شدن اکانت فورتنایت بدون هیچ دلیلی!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان الان تو مچ بودم یهو از سرور پرت شدم بیرون بعدش پیغام داد بن شدم! من داشتم طبق معمول بازی رو انجام میدادم چرا بن شدم؟اپیک پشتیبانی انلاین نداره؟پیام نمیشه داد؟خودم مشکوکم که حسابم به سرقت رفته باشه چون الان فهمیدم یه ماهه داداشم انتی ویروس رو پاک کرده😭 به هر حال اگه کسی میدونه چجوری میتونم از بن در بیارم بگه یا اینکه اصلا نمیشه بگه ممنون خودمم مطمعنم هیچ کاری نکردم یه چیز دیگه اینه شاید یکی که زدمش اعصابش بهم ریخته ریپورتم کرده😂

ویرایش شده توسط amirali.
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amirali. گفته است :

سلام دوستان الان تو مچ بودم یهو از سرور پرت شدم بیرون بعدش پیغام داد بن شدم! من داشتم طبق معمول بازی رو انجام میدادم چرا بن شدم؟اپیک پشتیبانی انلاین نداره؟پیام نمیشه داد؟خودم مشکوکم که حسابم به سرقت رفته باشه چون الان فهمیدم یه ماهه داداشم انتی ویروس رو پاک کرده😭 به هر حال اگه کسی میدونه چجوری میتونم از بن در بیارم بگه یا اینکه اصلا نمیشه بگه ممنون خودمم مطمعنم هیچ کاری نکردم یه چیز دیگه اینه شاید یکی که زدمش اعصابش بهم ریخته ریپورتم کرده😂

سلام دوست عزیز 

بعضی از نرم افزار ها که توی بک گراند باز باشن انتی چیت بازی اون نرم افزار رو به عنوان چیت شناسایی میکنه 

من خودم توی وارکرافت سرور freakz استیم رو به عنوان چیت شناسایی میکنه و بن میشدم 

توی رینبو هم به همین شکل 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Pooria3000 گفته است :

سلام دوست عزیز 

بعضی از نرم افزار ها که توی بک گراند باز باشن انتی چیت بازی اون نرم افزار رو به عنوان چیت شناسایی میکنه 

من خودم توی وارکرافت سرور freakz استیم رو به عنوان چیت شناسایی میکنه و بن میشدم 

توی رینبو هم به همین شکل 

سلام یعنی الان راهی نداره از بن دربیاد؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

سلام دوست عزیز عکس از ارور و یا پیامی که میده شما بن شدین بذاريد شاید بتونیم کمک کنیم 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

پیغامی چیزی نمیده بازی بهت..؟

معمولا ایمیل ارسال میشه برات

از طرفی داخل بازی هم میگه بن شما از چه نوع هست 

لینک به دیدگاه

سلام هیچ ایمیلی ارسال نشده فقط وقتی روی گزینه play کلیک میکنم این پیغام میاد:1986067879_Screenshot(274).thumb.png.1b23f9341f0eddf8aed7e5c5e9293966.png

لینک به دیدگاه

متاسفانه خیلی مواقع شما به پای دیگران میسوزی...

یکی دیگه چیت میزنه بعد دودش توی چشم شما هم میره..

به شخصه وقتی میبینم یکی داره عملا با  چیت خودش رو به نمایش میزاره سریع لابی رو تغییر میدم .. حالا میخواد فورت باشه یا ردد

بدتر از همه اینکه خیلی ها میان با چیترها همکاری میکنن بعدم بووم بن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است :

متاسفانه خیلی مواقع شما به پای دیگران میسوزی...

یکی دیگه چیت میزنه بعد دودش توی چشم شما هم میره..

به شخصه وقتی میبینم یکی داره عملا با  چیت خودش رو به نمایش میزاره سریع لابی رو تغییر میدم .. حالا میخواد فورت باشه یا ردد

بدتر از همه اینکه خیلی ها میان با چیترها همکاری میکنن بعدم بووم بن

سلام چجوری میشه یکی چیت میزنه من بن میشم؟الان این اکانت دیگه از بن خارج نمیشه؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amirali. گفته است :

سلام چجوری میشه یکی چیت میزنه من بن میشم؟الان این اکانت دیگه از بن خارج نمیشه؟

چرا 17 ساعت باید صبر کنی تا unban بشی 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است :

چرا 17 ساعت باید صبر کنی تا unban بشی 

اها خداروشکر ممنون از راهنماییتون فقط اینکه چیکار کنم تا این اتفاق دوباره نیفته؟ اخه روحمم خبر نداره چرا بن شدم

لینک به دیدگاه

این بازی مال بچه هاس ! به فال نیک بگیر و برو به زندگیت برس

لینک به دیدگاه

ببین اینکه چرا یکی دیگه چیت میزنه ما بن میشیم

عملا برمیگرده به بدشانسی ما XD

مثال من توی فالوت 76 با 3 نفر دیگه  بودم

اونا داشتن چیت Ammo  میزدن... من اون کنار داشتم کار خودم رو میکردم..

فرداش بن شدم :( کلی چت کردم با ساپورت تا بلاخره معمول شد تایمینگ من با اونای دیگه یکی شده ..سرور تشخیص داده که منم چیت زدم...

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، magnetic7 گفته است :

این بازی مال بچه هاس ! به فال نیک بگیر و برو به زندگیت برس

سلام اخه بقیه رو نه سیستم میکشه نه پینگ و پکت لاست امون میدن:(

در 2 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است :

ببین اینکه چرا یکی دیگه چیت میزنه ما بن میشیم

عملا برمیگرده به بدشانسی ما XD

مثال من توی فالوت 76 با 3 نفر دیگه  بودم

اونا داشتن چیت Ammo  میزدن... من اون کنار داشتم کار خودم رو میکردم..

فرداش بن شدم :( کلی چت کردم با ساپورت تا بلاخره معمول شد تایمینگ من با اونای دیگه یکی شده ..سرور تشخیص داده که منم چیت زدم...

اها گرفتم ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز دلیل بن شدن شما استفاده از اکسپلویت(باگ) خود بازی عنوان شده و به همین دلیلم فقط 24 ساعت بن شدید حالا اینکه شما از چه باگ بازی استفاده کردین برای برتری نسبت به دیگران این رو باید خودتون جوابش رو بدونید

خود پیام میگه دیگه اینکار رو نکنید و گرنه بن دایم میشید موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

اها خداروشکر ممنون از راهنماییتون فقط اینکه چیکار کنم تا این اتفاق دوباره نیفته؟ اخه روحمم خبر نداره چرا بن شدم

ببین نوع بن شما exploiting هست 

بیشتر برمیگرده به سواستفاده از باگ یا گلیچ... بازی مشکلی داشته شما از اون سواستفاده کردی یا همچین چیزی 

لینک به دیدگاه

😐 من خیلی وقته باگ و گلیچ رو گذاشتم کنار فقط تو این مچی که بن شدم موقعی که تو بتل باس بودم داداشم اومد تمام دکمه های کیبورد رو دستمالی کرد(امیدوارم منظور رو گرفته باشید) شاید به اون مشکوک شده به هرحال ممنون از راهنمایی هاتون

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amirali. گفته است :

سلام هیچ ایمیلی ارسال نشده فقط وقتی روی گزینه play کلیک میکنم این پیغام میاد:1986067879_Screenshot(274).thumb.png.1b23f9341f0eddf8aed7e5c5e9293966.png

دادا بن کامل نیس برای 17 ساعت بنت کرده و گفته اگه دوباره کار مشکوک انجام بدی کلا بن دائم میشی

نظر من ررو بخوای بگرد دنبال برنامه که این فورتنایت باهاش مشکل پیدا کرده و اون رو حذف کن

لینک به دیدگاه

واسه منم پیش اومد همین الان wtf

چرا باید بن بشم اونم یک هفته

یک ایمیل هم اومد ازم خواست رمزم رو عوض کنم

132855778_153925243187901_7676200091459087151_n.jpg

ویرایش شده توسط erfanvk
لینک به دیدگاه

Csgo بزن

درود بر csgo 

بازی فقط csgo 

:)

چیتر هم داره ولی مثل قبلا مپو شخم نمیزنن

(آخ cfg پوکر فیس چقد خوب بود،، تیر میزدی تو پاش ،هد میشد)

لینک به دیدگاه

سلام الان از اون موقع 18 ساعت گذشته ولی دیگه کلا ران نمیشه فک کنم برای همیشه بن شدم😭1237326558_Screenshot(282).thumb.png.4cef16e74944ee302563c8426d75bdf0.png:(😭

کسی نمیدونه چجوری به ساپورت پیام بدم؟ایمیل نداره؟

لینک به دیدگاه

واقعا با این ساپورت اپیک:1124995829_Screenshot(286).thumb.png.8b0924e6a1b720e4d302fb22ba3275b6.png

دیگه به فنا رفتم😭

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من زبانم زیاد خوب نیست.. الان ساپورت اپیک ایمیل داده متن ایمیلش اینه:

Greetings,

Thank you for reaching out to Epic Games Player Support, my name is Ariel and I will be glad to address this ticket for you today.

First, I would like to apologize for the delay in my response. We are currently dealing with the huge volume of tickets and are working hard to handle them in a timely manner. Thank you for your understanding regarding this!

I understand you would like us to revoke the ban for your account and enable you to play Fortnite again. However, I have taken the time to review your ban, our investigation determined that it was justified and I can’t remove it due to that reason. I understand that you'd like additional information too, but we are unable to discuss any details about your ban or process which is used to detect players breaking the rules in the game either by using third party software or by other methods.

I can't share this information as it would compromise our system in place to detect such behavior. Your case has been re-evaluated per your appeal request. I wish I was able to provide better news for you on this one, but we have confirmed the ban has been accurately applied to your account.

We strive to provide a fun and fair environment for all our players and need to enforce certain rules very strictly. Please understand that we have a no-tolerance policy regarding cheating or hacking to get advantages in Fortnite.

Thank you for understanding that our decision in this matter is final. Until next time!

Regards,
Ariel D. Legend

من فقط فهمیدم واسه تاخیر عذرخواهی کرده و نوع بن رو بررسی کرده اگه کسی میدونه چی میخواد از جون من (شوخی کردم) لطفا بگه این همه جمله هم نوشته اخر سرهم بن سرجاشه😡

لینک به دیدگاه

درود،

هیچی نوشته بن شدن اکانت به درستی صورت گرفته و بررسی کردند. کار خاص دیگری هم نمی تونه انجام بده

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

درود،

هیچی نوشته بن شدن اکانت به درستی صورت گرفته و بررسی کردند. کار خاص دیگری هم نمی تونه انجام بده

😐 نمیدونم چرا همیشه هرچی بدبختی هست سر من میاد--ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

سلام نتیجه چی شد؟ برای همیشه بن شد ؟

ویرایش شده توسط HEGMATANE
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...