رفتن به مطلب

صفحه سیاه ویندوز

ارشام
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من دیدم سیستم برنامه هارو نمیاره گفتم ریستارت بزنم ریستارت زدم دیدم ویندوز لود میش بعد لود  ی صدا از کارت میاد کارت خاموش میش اولش روشن هیچ مشکلی هم نداره کارت با کلی کارت تست کردم بازم نیورد چکار کنم لطفا بگید  راستی موس کار میکنه ولی دستکاپ برنامه نیست 

مشخصات سیستم هم

9100

Rx580 8GB

16ram

700wat

Motherboard arous365bmelite

16089966149089082193089795607352.jpg

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، ارشام گفته است :

سلام من دیدم سیستم برنامه هارو نمیاره گفتم ریستارت بزنم ریستارت زدم دیدم ویندوز لود میش بعد لود  ی صدا از کارت میاد کارت خاموش میش اولش روشن هیچ مشکلی هم نداره کارت با کلی کارت تست کردم بازم نیورد چکار کنم لطفا بگید  راستی موس کار میکنه ولی دستکاپ برنامه نیست 

مشخصات سیستم هم

9100

Rx580 8GB

16ram

700wat

Motherboard arous365bmelite

16089966149089082193089795607352.jpg

سلام.از چه کارت صدا میاد؟3-4 بار اینتر رو بزن ببین ویندوز نمیاد.تا جایی که میدونم نرم افزاریه.

لینک به دیدگاه

صدا ویندوز یکبار اومد بعد رفت ولی تو بایوس میزنه not found hard diskولی هارد هم کابل هاش دوبارهسلام.از چه کارت صدا میاد؟3-4 بار اینتر رو بزن ببین ویندوز نمیاد.تا جایی که میدونم نرم افزاریه. جا زدم هم اس اس دی 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ارشام گفته است :

صدا ویندوز یکبار اومد بعد رفت ولی تو بایوس میزنه not found hard diskولی هارد هم کابل هاش دوبارهسلام.از چه کارت صدا میاد؟3-4 بار اینتر رو بزن ببین ویندوز نمیاد.تا جایی که میدونم نرم افزاریه. جا زدم هم اس اس دی 

من چند دفعه اینجور شد مال من.وقتی هم ویندوز شروع به بوت میکنه یعنی هارد شناسایی شده.از نظر من یکبار ویندوز عوض کن.شاید هم هاردت داره خراب میشه.(احتمالش کمه.).و چه ویندوزی دارید؟

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

چند دفعه اینجور شد مال من.وقتی هم ویندوز شروع به بوت میکنه یعنی هارد شناسایی شده.از نظر من یکبار ویندوز عوض کن.شاید هم هاردت داره خراب میشه.(احتمالش کمه.).و چه ویندوزی دارید؟ ویندوز ۱۰ و بله مشکل از ویندوز بود بردم بیرون درست شد چون ویندوز کرکی اشغال ریخته بود اینطوری شد و اره قبل بردنم بایوس هارد شناسایی نمیکرد 

لینک به دیدگاه

در در 7 دی 1399 در 14:38، ارشام گفته است :

چند دفعه اینجور شد مال من.وقتی هم ویندوز شروع به بوت میکنه یعنی هارد شناسایی شده.از نظر من یکبار ویندوز عوض کن.شاید هم هاردت داره خراب میشه.(احتمالش کمه.).و چه ویندوزی دارید؟ ویندوز ۱۰ و بله مشکل از ویندوز بود بردم بیرون درست شد چون ویندوز کرکی اشغال ریخته بود اینطوری شد و اره قبل بردنم بایوس هارد شناسایی نمیکرد 

خدا رو شکر که مشکلت رفع شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...