رفتن به مطلب

تاپیک مرجع آموزش استخراج بیت کوین و سایر رمز ارزها

Recommended Posts

در در ۱۴۰۰/۵/۷ در ۱۶:۵۹، Saeed۱۹۸۰ گفته است :

درود بر همه و جناب حسن آقا .استارتر تاپیک.

خواستم ازتون بپرسم من که برق صنعتی و ... ندارم ، اسیک و ... چند صد ملیونی ،هیچ.

ریگ هم که  چند تا گرافیک هم هزینه شو ندارم که هیچ.

الغرض:

اگر بخام با سرمایه ای کوچیک ، ترید بکنم و ضمناً تجربه ،کسب کنم ،اولا کف هزینه کردن، چقدر باید باشه؟ در ثانی ، از بابت صرافی و سایر موارد ، میتونم رو کمک شما حساب کنم ؟

با سرمایه کم هم میشه ریگ بست بعدش اضافه کرد یا ارتقا داد

اگ علاقه داشتین میتونم راهنماییتون کنم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • ارسال 289
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوستان وقتتون بخیر 

راستش من چند وقتیه درگیر خرید و فروش ترید کردن ارز دیجیتال شدم

خواستم از دوستانی که تجربه بیشتری دارن کسب تجربه کنم ببینم راه و روش کار شما چی هست که بشه سود گرفت

یک پکیج از حسینی فایننس خریداری کردم و کلی کلیپ دیدم ولی باز هم اون فوت کوزه گری رو پیدا نکردم 

تاحالا حدود 15 20 تومن از دست دادم و میخوام بدونم میشه کسب درامد کرد از تا پول بیشتری بیارم یا بیخیالش بشم کلا؟ 

از فیوچرز استفاده میکنم ممنون میشم تجربه هاتونو به اشتراک بزارین 🌹

لینک به دیدگاه

ادمین عزیزی که پست من رو جابجا کردی، آیا سوال من ربطی به استخراج داشت که آوردین  اینجا؟! 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mansbrz گفته است :

ادمین عزیزی که پست من رو جابجا کردی، آیا سوال من ربطی به استخراج داشت که آوردین  اینجا؟! 

من جابه جا نکردم، اما چون این تاپیک مرجع برای رمز ارز هاست و استارتر و دوستانی که در این تاپیک فعالیت دارند، اطلاعات خوبی در این زمینه دارند، و بچه های ماینر عموما در زمینه ترید هم دستی بر آتش دارند، بهتره اینجا این سوال مطرح بشه که هم شما زودتر به نتیجه برسید و هم انجمن منظم تر اداره بشه.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۳/۲۰ در 11:29، Slasher گفته است :

نه ریسک نداره توی بایننس اینکارو بکن

البته بایننس دیگه خطریه. تا ۱۰ اکتبر امسال قراره کاربرانی که وریفای بایننس‌شون رو انجام ندادن، مسدود بشن. تا اون موقع همه باید یا وریفای کرده باشن یا داراییشون رو خارج کرده باشن. حیف شد واقعا. البته خیلی ها دارن به سمت FXT و کوکوین و کوینکس مهاجرت میکنن. اعتبار کوینکس رو خدا میدونه چجوریه فقط... مثل این صرافی های ترکیه ای نشه که مدیراشون فرار بکنن خوبه

لینک به دیدگاه

دوستان با بایننس خدافظی کنیم دیگه؟ ارزا رو خارج کنم؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۱۰/۷ در ۱۱:۲۴، Hassan.SK گفته است :

هر سوالی بود در خدمتم

تحلیلی از اوج گیری مجدد رمز ارز ها دارین؟

بیت میره سمت 100 هزار تایی شدن تو زمستون؟

لینک به دیدگاه

در ۸ ساعت قبل، ARMIN گفته است :

تحلیلی از اوج گیری مجدد رمز ارز ها دارین؟

بیت میره سمت 100 هزار تایی شدن تو زمستون؟

کندل ماهانه ای که توش هستیم (بیشتر از 23 روز باقی مونده) اگه بالای 50 هزار بسته بشه پامپ فوق العاده ای در انتظار بیت هست. 

پ.ن: لطفا همیشه طبق تحلیل خودتون تصمیم به خرید و فروش بگیرید. 

لینک به دیدگاه

با این ریزش پرقدرت امشب ایا نمیشه گفت از 29 تا 52 هزار دلار یک موج B بوده و یک موج C و ریزش پرقدرت در انتظار بیت هست؟ 

اگر موج b باش و تموم شده باشه بنظرم شاید این ریزش و شکست امشب یک پولبک بده برای خروج 

لینک به دیدگاه

در ۱۱ ساعت قبل، ahmad۹۱ گفته است :

با این ریزش پرقدرت امشب ایا نمیشه گفت از 29 تا 52 هزار دلار یک موج B بوده و یک موج C و ریزش پرقدرت در انتظار بیت هست؟ 

اگر موج b باش و تموم شده باشه بنظرم شاید این ریزش و شکست امشب یک پولبک بده برای خروج 

image.thumb.png.bec0c0061a36c93434863e0ce09750c4.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

برای استخراج رمز ارز چیا چه سیستمی پیشنهاد می کنید و لطفا مبلغ درآمد ماهیانه و هزینه های احتمالی رو حدودا بگید.  

لینک به دیدگاه

آقا این رمز ارز چیا باتلاقه، هی فکر میکنی درآمد داره هی بیشتر خرج میکنی، هی بیشتر فرو میری و درآمدت هیچ میشه. از بورس ایران بدتره، حالا دیگه خود دانی.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام دوستان بنده دیروز مقداری تتر (80 تا) خریدم تحت TCR 20 و بعد تبدیلش کردم به ارز MANA و انقدر کارمزد برداشت که حدود 23.64 مانا به من داد 

الان مانا کلی رشد کرده ولی بازم ضرر کردم چون نمیدونستم اینقدر کارمزد میخواد 

حالا میخوام بفروشم همچین چیزی میگه:

462057836_2021-10-3021_27_21-AtomicWallet2_31.1.thumb.png.f1446b40543ba8d60af3f1f677eee8da.png

وقتی هم SET FEE رو کم و زیاد میکنم(اتریوم ندارم در کیف پولم) ارور نمیده و ادرس صرافی رو میدم برای فروش همچین چیزی میاد:

1840424374_2021-10-3021_29_15-AtomicWallet2_31.1.thumb.png.123de0050233dac395585adab4cd0a7c.png

چند ساعته همینو میگه

ایا برای فروش این ارز باید اونقدر که میگه اتریوم داشته باشم؟

اینطور که کارمزد بیشتر از این ارز میشه!!

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید

2021-10-30 21_29_15-Atomic Wallet 2.31.1.png

لینک به دیدگاه

بنظر میرسه باید بزودی شاهد افزایش شدید قیمت کارتهای LHR باشیم ... !

شکسته شدن قفل هش ریت انویدیا.jpg

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

۳۲ دقیقه قبل، saeedx گفته است:

بنظر میرسه باید بزودی شاهد افزایش شدید قیمت کارتهای LHR باشیم ... !

حالا مثلا مگه تو ایران چقدر اختلاف قیمت دارن؟

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، ABDEMOHAMMAD گفته است:

با سلام دوستان بنده دیروز مقداری تتر (80 تا) خریدم تحت TCR 20 و بعد تبدیلش کردم به ارز MANA و انقدر کارمزد برداشت که حدود 23.64 مانا به من داد 

الان مانا کلی رشد کرده ولی بازم ضرر کردم چون نمیدونستم اینقدر کارمزد میخواد 

حالا میخوام بفروشم همچین چیزی میگه:

462057836_2021-10-3021_27_21-AtomicWallet2_31.1.thumb.png.f1446b40543ba8d60af3f1f677eee8da.png

وقتی هم SET FEE رو کم و زیاد میکنم(اتریوم ندارم در کیف پولم) ارور نمیده و ادرس صرافی رو میدم برای فروش همچین چیزی میاد:

1840424374_2021-10-3021_29_15-AtomicWallet2_31.1.thumb.png.123de0050233dac395585adab4cd0a7c.png

چند ساعته همینو میگه

ایا برای فروش این ارز باید اونقدر که میگه اتریوم داشته باشم؟

اینطور که کارمزد بیشتر از این ارز میشه!!

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید

2021-10-30 21_29_15-Atomic Wallet 2.31.1.png

برادر شما اشتباهت اینه که به شبکه MANA دقت نکردی! که رو بستر اتریومه.اتریوم هم کلا تراکنشهاش گرونه و اینکه هر توکن یا کوینی اگر رو بستر اتریوم یا بایننس یا ... باشه برای نقل و انتقال یا چنج درون ولت باید از اون کوین داشته باشید! یعنی الان MANA شما رو بستر اتریومه و شما الزاما باید حدود 70 دلار اتریوم هم داخل ولتتون شارژ کنید تا بتونید MANA رو بیارید بیرون یا چنج کنید!!

*اون میزان Set Fee که اونجا زده بله قابل تغییره ولی بر مبنای گس واقعی شبکه اتریوم در لحظه. که میتونید تو این سایت چک کنید گس لحظه ای رو (Gwei)  https://etherscan.io/gastracker

همینطور دلخواهی نیست اون عدد و امکان فیلد و سوخت شدن مقدار اترتون وجود داره (چنانچه اتریوم تو ولت باشه)

لینک به دیدگاه

۲۳ دقیقه قبل، Alios گفته است:

برادر شما اشتباهت اینه که به شبکه MANA دقت نکردی! که رو بستر اتریومه.اتریوم هم کلا تراکنشهاش گرونه و اینکه هر توکن یا کوینی اگر رو بستر اتریوم یا بایننس یا ... باشه برای نقل و انتقال یا چنج درون ولت باید از اون کوین داشته باشید! یعنی الان MANA شما رو بستر اتریومه و شما الزاما باید حدود 70 دلار اتریوم هم داخل ولتتون شارژ کنید تا بتونید MANA رو بیارید بیرون یا چنج کنید!!

*اون میزان Set Fee که اونجا زده بله قابل تغییره ولی بر مبنای گس واقعی شبکه اتریوم در لحظه. که میتونید تو این سایت چک کنید گس لحظه ای رو (Gwei)  https://etherscan.io/gastracker

همینطور دلخواهی نیست اون عدد و امکان فیلد و سوخت شدن مقدار اترتون وجود داره (چنانچه اتریوم تو ولت باشه)

یعنی الان راهی نیست که این مانا رو بیرون اورد؟

حدود 17 دلار ترون و 20 دلار اتر هم دارم اونا رو هم نمیشه بیرون اورد

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۴/۶ در 17:14، Unknown Truth گفته است:

احسنت

از جماعت به خواب رفته ای چون شما جز این نیز انتظار نمی رود ولی صد البته که بسیاری،شاید تلنگر خورده و وقت گران بهای خود را صرف چنین مهملاتی نکنند

در استطاعت علم که بحثی به غایت کلی ست سخن مگو که با چهار روایت بازگو و اثبات نگردد

لکن تا همین جای کار بی سوادی شما عیان تر است که از پس نگارش متنی ساده نیز بر نیامده و در عین حال دیگران را به تماشا در آینه جهل تحریض می کنی

حالا بعد از ATH بازم به ما بی سوادا بخند :D

3ماه گذشت

یه 6 ماه دیگ باز حداقل اتر 10000 . بیت 100000 دیدی خنده قش کن واسه ما جاهلان

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، ABDEMOHAMMAD گفته است:

یعنی الان راهی نیست که این مانا رو بیرون اورد؟

حدود 17 دلار ترون و 20 دلار اتر هم دارم اونا رو هم نمیشه بیرون اورد

راه که هست ولی شرطشو بهتون گفتم! ملزم به داشتن اون مقدار اتریوم داخل ولتتون هست.البته در اون لحظه و با میزان گس اون لحظه حدود 70 دلار اتر رو ازتون خواسته بود و اون میزان در طول 24 ساعت در حال نوسانه و کم و زیاد میشه

شما باید گوش به زنگ باشید و از اون سایتی که دادم ببینید کی گس به مثلا عدد زیر 50 میرسه اونوقت یه میزان کمتری اتر رو میتونید هزینه کنید برای خارج کردن اون Mana هاتون!

مثلا 70 دلار شاید بشه حدود 40 دلار (40 دلار به اتریوم)

ترون رو بستر شبکه خودشه و کارمزد هم از خود ترون برمیداره که مقدارش 1 ترونه میتونید اون رو خارج کنید از 17 تا سعی کنید 3 الی 4 ترون رو بذارید بمونه تو ولت!

لینک به دیدگاه

دوستان فروشنده ماینر سراغ دارین ادم مطمعن ...

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

فروشنده ماینر معتبر که نداریم بهتره حضوری از هرکسی که خواستین خرید کنید و قبل از تحویل تست هم انجام بدین و ترجیحا تو منزل خودتون نباشه 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۸/۱۲ در 10:11، Mansbrz گفته است:

دوستان فروشنده ماینر سراغ دارین ادم مطمعن ...

41 دقیقه قبل، The Tech سعید جولا گفته است:

فروشنده ماینر معتبر که نداریم بهتره حضوری از هرکسی که خواستین خرید کنید و قبل از تحویل تست هم انجام بدین و ترجیحا تو منزل خودتون نباشه 

راحت بگم 99% ماینر های اسیک که داره وارد میشه و فروش میره

دستگاهایی ریپک رفرش که چندین سال کشورای جهان اول استفاده شده و به جهان سومی مثل ما کالای بازیافتیشونو میفروشن

دستگاه نو بروز بالای 300-350 میلیون قیمتش نه این اشغال پاشغالا

با سرمایتون بازی نکنین گرافیک نو تهیه کنین خیالتون تا چندین سال راحت قانونی و کم مصرفم هستش

لینک به دیدگاه

۹ ساعت قبل، Ho۳iN_ گفته است:

راحت بگم 99% ماینر های اسیک که داره وارد میشه و فروش میره

دستگاهایی ریپک رفرش که چندین سال کشورای جهان اول استفاده شده و به جهان سومی مثل ما کالای بازیافتیشونو میفروشن

دستگاه نو بروز بالای 300-350 میلیون قیمتش نه این اشغال پاشغالا

با سرمایتون بازی نکنین گرافیک نو تهیه کنین خیالتون تا چندین سال راحت قانونی و کم مصرفم هستش

بخاطر آپدیت اتریوم میخوام اسیک بگیرم چون دیگه نمیشه ماین کرد درسته؟ 

البته تا الان گرفتم چندتا ولی میخوام دوتا m21 هم بگیرم چون قیمتش بالاست میترسم خراب بشع

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...