رفتن به مطلب

تاپیک مرجع آموزش استخراج بیت کوین و سایر رمز ارزها

Recommended Posts

2 ساعت قبل، Mansbrz گفته است:

بخاطر آپدیت اتریوم میخوام اسیک بگیرم چون دیگه نمیشه ماین کرد درسته؟ 

البته تا الان گرفتم چندتا ولی میخوام دوتا m21 هم بگیرم چون قیمتش بالاست میترسم خراب بشع

چندین سال دارن راجع به اپدیت اتریوم 2 صحبت میکنن که بیارن ولی هر بار میگن به تعویق خوردوووهمین چند روز پیش خالق اتریوم اومد گفت باز به تعویق میخوره...البته که 2 سال داره میگه

اگرم یه روزی اتریوم 2 بیاد ارزای زیادی هستن که با گرافیک بشه روش مانور داد...ولی اسیک ها معمولا تک الگوریتمن و نمیشه چیز دیگ استفاده کرد ازش

راجع به ریپک و رفرش بودنشم بررسی کنین...عمر مفیدشو کرده اسیک های تو بازار

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • ارسال 289
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام

دوستان من میخواستم ببینم در حال حاضر بهترین حالتی که میشه با این کارت درآمد داشت چی هست چون سوالاتم زیاد هست سعی میکنم همه رو بپرسم و اگر نیاز به توضیحات بود بگید تا بیشتر توضیح بدم

پرسود ترین کاری که میشه با این کارت انجام داد چی هست؟ مثلا ماین کردن اتریوم بیتکوین یا کوین های دیگه؟

دوم اینکه کدوم استخر یا نرم افزاری رو براش پیشنهاد میدین؟

آیا امکان شکستن قفل LHR روی این کارت به صورت کامل هست؟ مثل با نصب درایور خاص یا آپدیت کردن Frimeware و غیره

بهترین تنظیمات اورکلاک برای این کارت چی هست که هم بیشترین سود رو داشته باشه هم کمترین فشار به کارت بیاد برای طول عمر بیشتر کارت

من در حال حاضر از برنامه تیرکس استفاده میکنم و روی ethermine ماین انجام میدم 

برای اورکلاک هم کارت روی 130وات هست و کلاک کارت منفی 502 و مموری مثبت 2000 هست با برنامه msi afterburner

ممنون میشم دوستان توی این زمینه راهنماییم کنن باتشکر

لینک به دیدگاه

سلام خدمت تمام دوستان

راستش تو کار ترید ارز هستم البته هنوز در حد آماتور با یکم شروع کردم اومدم دوج گرفتم خوب بود تا 8٪ افزایش پیدا کرد بعد دیدم یونی سواپ افزایش پیدا کرد اومدم در این سرمایه گذاری کردم ولی افت 10٪ داشت و یکم ضرر رسوند 

حالا شما بزرگواران بگید چی سرمایه گذاری کنم تا سود داشته باشه فقط هدفم کوتاه مدت است درحد 4 تا 7 روز بعد سود رو برداشت کنم و بعد بزارم داخل ی چیز دیگه تا سود بده ممنون 

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام بله با حدود هر ۱۴ت میشه یدونه دستگاه ماینینگ بخرید. البته هزینه ریگ و امثالهم هم داره. راه دیگه هم اینه که با گوشی اتریوم و بقیه ارزها رو ماین کنید.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

29 هزار دلار فیکس.

ملکه بیت ها تقریبا داره میرسه به قیمت استارت تاپیک، حالا اینکه آیا میاد تا زیر 20 هزار پایین یا نه جای بحث داره.

لینک به دیدگاه

۲۴ دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

29 هزار دلار فیکس.

ملکه بیت ها تقریبا داره میرسه به قیمت استارت تاپیک، حالا اینکه آیا میاد تا زیر 20 هزار پایین یا نه جای بحث داره.

یکماه پیش هر کس جای بیت کوین ،روغن خرید ،الان نونش توی روغنه 

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، ARMIN گفته است:

29 هزار دلار فیکس.

دل پری از ملکه بیت ها داریم هممون

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

جای شکرش باقیه نسل جدید کارت های گرافیک که امسال به بازار معرفی میشه قیمتش به گند کشیده نمیشه منتظر سیل کارت های ماین شده باشید دوستان

لینک به دیدگاه

قفل کارت گرافیک های LHR برداشته شده و این خودش یه فاجعه برای افزایش قیمت مجدد هم بیت و هم کارت گرافیکه !

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جدا از تمام این مساعل / دوستان فراموش نکنین که اینجا ایرانه .... با کل دنیا فرق داره ....

لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

جای شکرش باقیه نسل جدید کارت های گرافیک که امسال به بازار معرفی میشه قیمتش به گند کشیده نمیشه منتظر سیل کارت های ماین شده باشید دوستان

خیلی مطمئن نباش، از این شرکت های سخت افزاری بعید نیست یه موج جدید راه بندازن تا گرونتر بفروشن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۲۳ ساعت قبل، ARMIN گفته است:

29 هزار دلار فیکس.

آرمین جان چندبار کف 30 دیدیم و برگشته (همون موقع هم خیلیها گفتن میاد روی 20-18 شاید کمتر ، من نظرم برگشت رو 30 بود ) چون صرافی ها و بازیکنان بزرگ نیومدن تماشا اومدن برای سود و نوسان گیری عمده

ولی اینبار خطرناک به نظر میرسه به هرحال ممکنه حمایت 30 از دست بده و کف 18-20 ببینیم ولی خوب قبلا از این بدتر هم داشتیم 

13 ساعت قبل، invoker گفته است:

قفل کارت گرافیک های LHR برداشته شده و این خودش یه فاجعه برای افزایش قیمت مجدد هم بیت و هم کارت گرافیکه !

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جدا از تمام این مساعل / دوستان فراموش نکنین که اینجا ایرانه .... با کل دنیا فرق داره ....

بله تایید میشه با وجود ریزش ها قیمت گرافیکها کم نشده هیچ بعضی مدلهای تاپ بیشتر هم شده

23 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

یکماه پیش هر کس جای بیت کوین ،روغن خرید ،الان نونش توی روغنه 

میشد سلطان روغن ، الان تو 1.5 متر جا خوابیده بود !

لینک به دیدگاه

LUNA $119 -> $0.003 
UST $1.00 -> $0.29
PONZI SCHEME IS WRITTEN ALL OVER THE DAMN THING 🤐

لینک به دیدگاه

دقیقا" همون چیزی که بالا تر عرض کردم اتفاق افتاد

------------------------------------------------------------------------------

قیمت کارت گرافیک بین 8 الی 25% تو فروشگاه های بین الملل گرون شد *

و ارز دیجیتال هم حدودا" 10% رشد کرد *

( دلیل اصلی ریزش رمز ارز ها و همچنین بورس جهانی سیاست های بانک مرکزی آ_مریکاس که جلو تورم رو بگیرن که دقیقا" همینطور هم شد و ارزش دلار رفت بالا )

خب تو این اوضاع چی بهتر از اینکه ما محدودیت LHR کارت گرافیک هارو برداریم *

اون وقت با یه تیر دو نشون زدیم *

----------------------------------------------------

درسته من ماینر نیستم و هیچ وقت هم نشدم . ولی فهمیدن این موضوع واقعا" کار سختی نیست.

* منتظر هیچ کاهش قیمتی نباشید ! آخرین باری که سخت افزار خوب ریزش کرد و واقعا" دوران طلایی بودش همین 2 هفته پیش بود که به تاریخ پیوست .

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و اساتید 

یه سوال دارم . 

من دارم با یه 5700 اکس تی و یه 9900k ماین میکنم .

لود cpu 54 در صده 

gpu دماش 65 لود 99 و فن 60 درصد . 

چجوری میتونم هم به گرافیک و هم به سی پی یو فشار بیارم که بیشتر ماین کنه ؟ 

و اینکه آیا اگر در آینده پول گیرم اومد میتونم یه 6900 کنار این 5700 بزارم و هر دو با حداکثر ظرفیت ماین کنن 

انویدیا چطور ؟ میشه انویدیا گذا شت کنار این 5700 و هر دو ماین کنن 

ممنون میشم راهنمایی کنین . 

..

لینک به دیدگاه

یه پنکه گذاشتم کنار کیس کیس را هم باز گذاشتم . 

مثل ریگ ماینینگ 

حالا لطفا راهنمایی کنید با این کولینگ ، چجور ی از هر دو بیشتر کار بکشم یا برای ماین اتریم چه برنامه ای احتیاج هست ؟

لطفا راهنمایی ... 

پول ماین را میخوام بخشی صرف کمک های خودا پسندانه کنم مثل کمک به آشیانه سگ ها 

594158297_IMG_20220514_0003431.thumb.jpg.06bb14fa03503b892ebac3c97badd8d0.jpg596082007_IMG_20220514_0003201.thumb.jpg.e69068c2f0b03717adf0c71fc2b4ddb4.jpg

این الان ریگ من هست . 

ظهر ها هم کولر را روشن میکنم 

ویرایش شده توسط بامداد
لینک به دیدگاه

داداش Hassan.4K شما هم یه راهنمایی بکن دستت طلا 

امر خیره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱۰ ساعت قبل، بامداد گفته است:

با سلام خدمت دوستان و اساتید 

یه سوال دارم . 

من دارم با یه 5700 اکس تی و یه 9900k ماین میکنم .

لود cpu 54 در صده 

gpu دماش 65 لود 99 و فن 60 درصد . 

چجوری میتونم هم به گرافیک و هم به سی پی یو فشار بیارم که بیشتر ماین کنه ؟ 

و اینکه آیا اگر در آینده پول گیرم اومد میتونم یه 6900 کنار این 5700 بزارم و هر دو با حداکثر ظرفیت ماین کنن 

انویدیا چطور ؟ میشه انویدیا گذا شت کنار این 5700 و هر دو ماین کنن 

ممنون میشم راهنمایی کنین . 

..

سلام

چی ماین میکنی ؟

رو اتریوم که پردازنده درگیر نمیشه 

کلا ماین با سیستم خونگی توصیه نمیکنم به استهلاک قطعات نمی ارزه

با هر دو کارت انویدیا و amd میشه ماین کرد

دمای گرافیک یه ذره بالاست بیاری زیر 60 عالیه

هشریت 5700 بستگی به مدلش از 52 هست تا 57 حداکثر 59

هر چی فشار بیشتر روش بزاری احتمالا خرابی بالاتر میره ، اورکلاک متوسط کافیه (هشریتت چنده الان؟)

انویدیا الان قفل کارتها شکسته شده ولی هنوز برنامه و درایور استیبل براش نیومده ولی 3060ti توصیه میشه 60 مگاهش میده با قیمت مناسب 3070ti هم حداکثر 78-80 میشه گرفت

در آخر مواظب باش تو این گرونی کار دستت ندی

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

گفتم بعد از گذشت یک ماه از چارت قبلی خالی از لطف نباشه

به هر حال هندوانه پوستش سبز هست ولی اصل داستانش قرمز باید باشه

البته 1.5 سال پیش که این تاپیک ایجاد شد قرار بود هیچ وقت رقم استارت اولیه تاپیک که 27 بود رو نبینه

مثبت نگاه کنید امسال خاموشی کمتر داریم 😅

Screenshot (16).png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
24 دقیقه قبل، EHSAN.K گفته است:

البته 1.5 سال پیش که این تاپیک ایجاد شد قرار بود هیچ وقت رقم استارت اولیه تاپیک که 27 بود رو نبینه

دقیقا. الان بازار جهانی هم قرمزه. فاند خاصی هم پشتش نیست. به قول دوستی اپل دیگه چرا باید تو ضرر باشه؟

qrqr.PNG

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، EHSAN.K گفته است:

Screenshot (16).png

کل دنیا درگیر رکود تورم بی سابقن 

خوب معلومه بیشترین ریزش بازاری ریسکی مثل کریپتو دارن

شما اگ جا موندی الان پله ای بهترین موقعیت وارد شدن

تو این تاپیک خیلیا که جا موندن تیکه وار به کریپتو متلک میندازن

با تکنولوژی و بلاکچین چرا گارد میگیرن 

موقع که بازار پامپ اصلی شد رقم اتریوم 300 تا بود استارت تاپیک یه ماه بعدش بود که چند برابر شده بود

لینک به دیدگاه

۴۶ دقیقه قبل، Ho۳iN_ گفته است:

کل دنیا درگیر رکود تورم بی سابقن 

خوب معلومه بیشترین ریزش بازاری ریسکی مثل کریپتو دارن

شما اگ جا موندی الان پله ای بهترین موقعیت وارد شدن

تو این تاپیک خیلیا که جا موندن تیکه وار به کریپتو متلک میندازن

با تکنولوژی و بلاکچین چرا گارد میگیرن 

موقع که بازار پامپ اصلی شد رقم اتریوم 300 تا بود استارت تاپیک یه ماه بعدش بود که چند برابر شده بود

از چی جا موندم ؟ 😂

وقتی بقیه پیاده بودن ما سواره بودیم

رسالت ما ایجاب میکنه قضیه رو یکطرفه نبینیم و فقط زمان ایجاد بامپ ها تابلو سبز نشون ندیم

کسانی که توی این بازار هستند روحیات لطیفی دارن گویا و همه چیز رو متلک میبینن

الان که کمی قیمت ها پایین اومده به نظرم کمی روی روحیات و اعصاب خودتون کار کنید تا حالا بقیه که جا موندن به شما برسند

به هر حال شما که باید خوشحال باشید همین سقوط ها باعث میشه بقیه کاربرانی که به نظر شما جا موندند به شما برسند

کمی در این سقوط های پی در پی به خودتون مسلط باشید دوست عزیز و هیجانی پاسخ ندید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۴ ساعت قبل، Devileytion گفته است:

دقیقا. الان بازار جهانی هم قرمزه. فاند خاصی هم پشتش نیست. به قول دوستی اپل دیگه چرا باید تو ضرر باشه؟

qrqr.PNG

ایلان ماسک قبلا گفته بود که حدود 16 ماهی رکورد کل دنیا رو میگیره به خاطر نرخ بهره اینجور چیزها (حالشو نداشتم مقالشو کامل بخونم)

4 ساعت قبل، EHSAN.K گفته است:

Screenshot (16).png

اگه قرار باشه کلا مستطیل سبز تو چارتها باشه که از مانیتور بیرون میزنه بعد بازار نیاز به استراحت و ریکاوری داره جنگ اکراین و نرخ بهره آمریکا قضیه رو بدتر کرد

خاموشی ربطی به ماین نداره زمان احمدی نژاد هم خاموشی هر روزه داشتیم کل ماینرهای ایران اندازه یه کارخونه فولاد برق مصرف نمیکنن اونم تکنولوژیی دارن که مال حداقل 30 سال پیشه و برق زیادی مصرف میکنن اگر همین خط تولید ها رو بروز کنن کلی از تلفات انرژی جلوگیری میشه (خط تولید الان ما تو خارج ضایعاتی حساب میشه و میتونی مفتی بیاری فقط هزینه حمل برات داره و البته هزینه گزاف انرژی)

جنگ اکراین هم قضیه رو بدتر کرد به هر حال هر کی سرمایه داره الان زمان خوبی برای وروده 2 سال دیگه هاوینگه و احتمال جهش چند برابری ، دلار هم که هر روز بیشتر از دیروز تا اون موقع شاید دلار 100 هزار هم ببینیم با این تورم چند برابری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توییت پارسال ایلان ماسک ...

به نظر میاد همه تارگتها تا الان اوکی شدن تارگت بعدی 74 هزار ؟

1538825457_WhatsAppImage2022-06-20at4_52.25PM(1).jpeg.4f757b578e3ccf73a300187f25db022b.jpeg

بدون شرح

1146308588_WhatsAppImage2022-06-20at4_52_25PM.thumb.jpeg.0c95d5fe4bc794beba0bffef5beef056.jpeg

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

خبرها حاکی از اینه که ماین اتریوم به زودی به پایان میرسه

اگه گرافیک برای ماین میگیرید صبر کنید تا تکلیفش مشخص بشه بعد برید روی اتر کلاسیک یا ارزهای مشابه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...