رفتن به مطلب

تاپیک مرجع آموزش استخراج بیت کوین و سایر رمز ارزها

Recommended Posts

با توجه به سایت WhatToMine امروز ماین یک کارت 5700xt :

با کوین ارگو 0.18 دلار در روز یعنی با هزینه انتقال کمتر از 5 دلار درماهه هست
با اتریوم کلاسیک 0.13 دلار در روز یعنی با هزینه انتقال کمتر از 3.5 دلار درماهه هست
خداحافظ ماین

حالا بازار پر میشه از گرافیک دست دو

گیمرهای عزیز

5700xt برای گیم خوبه هنوز جوابه  حتی روی تنظیمات مدیوم شاید تا آخر نسل

6800 و6900 هم که کارتهای عالی هستند

انویدیا سری 3000 هم هر چی گیر اومد عالیه

کارت اگر توی شرایط و دمای مناسب ماین شده باشه مشکلی هم نداره ، تست بگیرید و بخرید

الان بهشت گیمرها هست ، حالش رو ببرید

لینک به دیدگاه

• ارسال 289
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۱۳۹۹/۱۰/۸ در 19:15، Hassan.SK گفته است:

بیا بالا شاید کسی سوالی داشت

سلام  کدوم ارز ها به صرفه برای ماین ، گرافیک تا 10 تومن چه پیشنهاد می دید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
42 دقیقه قبل، amir1155 گفته است:

سلام  کدوم ارز ها به صرفه برای ماین ، گرافیک تا 10 تومن چه پیشنهاد می دید 

با کارت گرافیک الان هیچی

اگه برق دارید خرید ماینر الان توصیه میشه درسته کلا ماین الان سودی نداره ولی اگه بتونید هولد کنید و در آینده زمان بالا رفتن بفروشید بله

خرید خود رمز ارز یکمی ریسکیه الان چون مشخص نیست احتمالا بیت بازم سقوط داشته باشه اونم میتونید پلکانی بخرید اگه هولد طولانی مدت در نظر دارید

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

با کارت گرافیک الان هیچی

اگه برق دارید خرید ماینر الان توصیه میشه درسته کلا ماین الان سودی نداره ولی اگه بتونید هولد کنید و در آینده زمان بالا رفتن بفروشید بله

خرید خود رمز ارز یکمی ریسکیه الان چون مشخص نیست احتمالا بیت بازم سقوط داشته باشه اونم میتونید پلکانی بخرید اگه هولد طولانی مدت در نظر دارید

از وضعیت بیت خبر دارم یعنی کلا بازار ریزشی هست(15000هم میرسه ) ولی ماین می خام انجام بدم الان xmr دارم انجام می دم ولی سرعت کم چون با cpu هست 400هاش ولی به دنبال اینم ببینم چه گرافیکی 1660super  میشه xmr یا ارز های ارزان قیمت ماین کرد چون خواه یا ناخواه دنیا به سمت بیت میره و بیت 100هزار دلاری رو خواهیم دید الان بازار مارکت کپ به شدت نوسانی هستن مخصوصا طلا، بیت ولی باید تکنیال بلد باشی یا هولدر باشی چون بودجه برای هود کردن ندارم پس بهترین راه ماین کردن همون طور که کاردانو 8 تومن بود به قیمت 60 تومن رسیده بود و الان حدودا به قیمت 15 تومن رسیده

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۳/۲۴ در 04:32، Hassan.SK گفته است:

ایلان ماسک قبلا گفته بود که حدود 16 ماهی رکورد کل دنیا رو میگیره به خاطر نرخ بهره اینجور چیزها (حالشو نداشتم مقالشو کامل بخونم)

اگه قرار باشه کلا مستطیل سبز تو چارتها باشه که از مانیتور بیرون میزنه بعد بازار نیاز به استراحت و ریکاوری داره جنگ اکراین و نرخ بهره آمریکا قضیه رو بدتر کرد

خاموشی ربطی به ماین نداره زمان احمدی نژاد هم خاموشی هر روزه داشتیم کل ماینرهای ایران اندازه یه کارخونه فولاد برق مصرف نمیکنن اونم تکنولوژیی دارن که مال حداقل 30 سال پیشه و برق زیادی مصرف میکنن اگر همین خط تولید ها رو بروز کنن کلی از تلفات انرژی جلوگیری میشه (خط تولید الان ما تو خارج ضایعاتی حساب میشه و میتونی مفتی بیاری فقط هزینه حمل برات داره و البته هزینه گزاف انرژی)

جنگ اکراین هم قضیه رو بدتر کرد به هر حال هر کی سرمایه داره الان زمان خوبی برای وروده 2 سال دیگه هاوینگه و احتمال جهش چند برابری ، دلار هم که هر روز بیشتر از دیروز تا اون موقع شاید دلار 100 هزار هم ببینیم با این تورم چند برابری

دلار ماه اینده 36 تومن اگه برجام اوکی بشه احتمال 40 درصدی هست دلار روی 36  اگه به برج 7 سال اینده بکشه احتمالا اخر سال 41 تومن رو خواهیم دید (امیرحسین نام آور ، رائفی پور ) و کارشناسان زیادی این رو تایید کردن از یه نظر دیگه هم بانک مرکزی پول بدون پشتیبان تولید کرده ،و تمام دلار ها رو ریخته تو بازار بعد اش هم جمع می کنه واقتصاد دان ها می گن اصلا دلار به برجام ربطی نداره

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۳/۲۴ در 02:27، Ho3iN_ گفته است:

کل دنیا درگیر رکود تورم بی سابقن 

خوب معلومه بیشترین ریزش بازاری ریسکی مثل کریپتو دارن

شما اگ جا موندی الان پله ای بهترین موقعیت وارد شدن

تو این تاپیک خیلیا که جا موندن تیکه وار به کریپتو متلک میندازن

با تکنولوژی و بلاکچین چرا گارد میگیرن 

موقع که بازار پامپ اصلی شد رقم اتریوم 300 تا بود استارت تاپیک یه ماه بعدش بود که چند برابر شده بود

عزیز دلم کل بازار ها بالا پایین داره شاخص کل بورس ایران که دستوری 6 ماه روی 1200 بود باز پامپ کرد روی 1300 تقریبا کریپتو هم همین طور هست باید نزول داشته باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
8 ساعت قبل، amir1155 گفته است:

از وضعیت بیت خبر دارم یعنی کلا بازار ریزشی هست(15000هم میرسه ) ولی ماین می خام انجام بدم الان xmr دارم انجام می دم ولی سرعت کم چون با cpu هست 400هاش ولی به دنبال اینم ببینم چه گرافیکی 1660super  میشه xmr یا ارز های ارزان قیمت ماین کرد چون خواه یا ناخواه دنیا به سمت بیت میره و بیت 100هزار دلاری رو خواهیم دید الان بازار مارکت کپ به شدت نوسانی هستن مخصوصا طلا، بیت ولی باید تکنیال بلد باشی یا هولدر باشی چون بودجه برای هود کردن ندارم پس بهترین راه ماین کردن همون طور که کاردانو 8 تومن بود به قیمت 60 تومن رسیده بود و الان حدودا به قیمت 15 تومن رسیده

راجب ماین ارز مورد نظرتون اطلاعاتی ندارم اینجا رو چک کنید

https://whattomine.com/gpus?cost=0&cost_currency=USD&button=&nvidia=true&amd=true&filter=all&sort=

بیت مسلما بر میگرده ولی فعلا وضعیت اینجوریه تا بریم هاوینگ بعدی

ماین اتر تموم شده و با کارت گرافیک ماین ارزشی نداره مگر اینکه اتفاق خاصی در آینده بیوفته

asic های اتر هم ریختن تو اتریوم کلاسیک و سختی شبکه بیش از 6 برابر شده بازار همچنان ریزشی

شاید زیر 15 هزار هم ببینیم ولی فکر کنم به خاطر اُدرهای خرید بالا سریع برمیگرده (حدسه بندس)

از نظر بنده فعلا خرید ماینر توجیح پذیره اونم برق و مکان خودشو میخواد

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، amir1155 گفته است:

(امیرحسین نام آور ، رائفی پور )

🤣

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Slasher گفته است:

🤣

https://www.instagram.com/p/CeOqZ3hM76D/?igshid=NDRkN2NkYzU=

شاید برات خنده دار باشه ولی برج ۴ سال۱۴۰۰ می گفت من خوشبین نیستم و دیدی که چه فاجعه برای بورس اتفاق افتاد 

4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

راجب ماین ارز مورد نظرتون اطلاعاتی ندارم اینجا رو چک کنید

https://whattomine.com/gpus?cost=0&cost_currency=USD&button=&nvidia=true&amd=true&filter=all&sort=

بیت مسلما بر میگرده ولی فعلا وضعیت اینجوریه تا بریم هاوینگ بعدی

ماین اتر تموم شده و با کارت گرافیک ماین ارزشی نداره مگر اینکه اتفاق خاصی در آینده بیوفته

asic های اتر هم ریختن تو اتریوم کلاسیک و سختی شبکه بیش از 6 برابر شده بازار همچنان ریزشی

شاید زیر 15 هزار هم ببینیم ولی فکر کنم به خاطر اُدرهای خرید بالا سریع برمیگرده (حدسه بندس)

از نظر بنده فعلا خرید ماینر توجیح پذیره اونم برق و مکان خودشو میخواد

اتر کلاسیک الان حدود سختی کارش حدود ۲۰۰۰ هست 

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، amir1155 گفته است:

شاید برات خنده دار باشه ولی برج ۴ سال۱۴۰۰ می گفت من خوشبین نیستم و دیدی که چه فاجعه برای بورس اتفاق افتاد 

امثال شما خیلی خوب  این اساتید پکیج فروش رو گنده کردین👍

یارو اندازه 1 سال فقط تو ویدیو گفت "من فک میکنم" فقط بلدن از واژه های وهمی استفاده کنن :)) یعنی قطعیت تو حرفاشون نیست و نخواهد بود چون شومن هستن 

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، Slasher گفته است:

امثال شما خیلی خوب  این اساتید پکیج فروش رو گنده کردین👍

یارو اندازه 1 سال فقط تو ویدیو گفت "من فک میکنم" فقط بلدن از واژه های وهمی استفاده کنن :)) یعنی قطعیت تو حرفاشون نیست و نخواهد بود چون شومن هستن

شما اگه رتبه ۲ رشته اقتصاد در دانشگاه شهید بهشتی بودید ایران می موندید یا می رفتید 

@amirhoseinnamavar

Screenshot_۲۰۲۲-۰۹-۲۵-۰۱-۱۲-۰۷-۰۰۰_com.instagram.android.jpg

ویرایش شده توسط amir1155
A
لینک به دیدگاه

و جالب اش اینه شرکت خودش داره پشتیبان داره و از همه مهمتر ۱۰۰ هزار نفر دانشجو داشته که دوره ها اون ۹۹.۷ درصد رضایت مند بوده ، پیدایش پرایس اکشن رو کلن تدریس کرد 

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

photo_2023-07-30_23-08-15.thumb.jpg.6a983e55bdbac8a151b3e6b6f04c3e46.jpg

از ۱ ژانویه ۲۰۰۹ تا ۲۰ اپریل ۲۰۲۴ یعنی دقیقا ۱۵ سال

19,687,500 

واحد بیت کوین استخراج میشه

بیت کوین در ۱۳۲ سال استخراجش تموم میشه

۱۵ سال اول دقیقا 19,687,500 واحد بیت کوین استخراج میشه

۱۱۷ سال فقط 1,312,500 واحد برای استخراج میمونه

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

دیدم قیمت گرافیک های 4090 که تا حدود 1 ماه پیش 95-100 بوده  تا 150 میلیون رفته بالا
بازم بنظر وضعیت قراره گل و بلبل بشه
بیچاره گیمر ها :S:(

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...