رفتن به مطلب

آیا این پاور با سیستم من مناسبه ؟؟

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود بر شما

بله عزیز کافیه ولی برای اورکلاک کمی احتیاط کنید!

لینک به دیدگاه

شرمنده اخلاق ورزشی آقا دانیال،

پاور زیر 650 وات اصلا توصیه نمیشه. به نظر حقیر شما در اولین فرصت پاور رو ارتقا بده. ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شرمنده ی ورزشکاران محترم: :p

به نظر من جواب میده. حتی با اور ملایم. لود 100%. و ایجینگ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من با دوتا سایت چک کردم برای توان پاور از نظر من هم اول جواب نمیداد ولی نتایج جالب بود به قول مجید خان اور ملایم :D

لینک به دیدگاه

شاید جواب بده ، ولی روی ریل 12 ولت کم میاره و فقط 1 کابل 6 پین داره . در حالیکه کارت 560 نیاز به 2 کابل 6 پین داره . تبدیل 6 پین به ملوکس تو دراز مدت هم به کارت و هم به پاور آسیب میزنه .

لینک به دیدگاه

صفحه ی مانیتورم هر وقت یه ذره لرزش نشون میده ممکنه از پاور باشه ؟ یا نه باید یقه ی گرافیک رو بگیرم

لینک به دیدگاه

درود.من دقیقاً با همین قطعات کار کردم اگه پاورتون 530 گرین هست با مقدار کمی اورکلاک اگه تست با برنامه occt برای پاور بگیرید ظرف 2-3 دقیقه ارور میده. البته اون سیستم تعداد فنهای زیادی داشت 16گیگم رم داشت.

اگه اورکلاک نمی کنید مناسب هست ولی اگه قصد اورکلاک دارید به نظرم پاور بالای 600وات بگیرید.

لینک به دیدگاه

حداقل پاور 600 وات برای این سیستم بگیرید تا خیالتون راحت باشه. فشار روی ریل 12 نسبتا زیاد هست و زیر لود قوی پاور لود بالایی خواهد داشت و پاور که مدت زیاد روی لود بالا کار کنه خیلی زودتر به قولی توان اولیشو از دست میده !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم خودم قبلا 530 داشتم که سر هفته عوض کردم.چون به نظرم کم میومد.

البته پاورتون باید 530EU باشه که پاورخوبیه و فقط زیاد بهش فشار نیارید(منظورم اورکلاک پردازنده و گرافیک هست)

لینک به دیدگاه

امان از این فروشنده ها همه میخوان پاور های گرونشون بفروشن بعد این طرف به من میگفت 530 زیاد هم هست چی باید بگه آدم آخه حالا باید کلی ضرر کنم حالا بگذریم ممنون ازتون بالاخره تصمیم گرفتم پاور رو عوض کنم دیگه پایین 680 نمیگیرم به نظر شما این 530 eu رو چقدر میتونم بفروشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هفته پیش یکیشو با 29 ماه گارانتی فروختم 60.قیمت نوش هم 90 هست.برای سیستم شما 600EU هم کافیه و اگر مطمئنید که در آینده قصد ارتقا ندارید همین 600 خوبه وگرنه یه پاور با توان بالاتر تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...
Main : Asus P8P67 Le

VGA : GTX 560 Ti Gainward

CPU : I5 2500

HDD : 2 TB

Ram : 8 Kingmax 1333

Fan : 4

PSU : Green 530

سلام دوست عزیز جزییات قطعات حتی فن خنک کننده سی پی یو هم در ولتاژ مصرفی سیستم اهمیت دارد شما باید جزییات دقیق قطعات را هم وارد کنی

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...