رفتن به مطلب

فروش کولر Twister 120 و گرافیک 9600GT معیوب

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

یک عدد کولر Twister 120 کم کارکرد و تمیز به فروش میرسد .

کولر دارای کارتن و متعلقات از جمله خمیر عالی TX-4 می باشد .

باقی موارد به روایت تصویر :

20900810129549459454.jpg

گام مزایده 2.5 هزار تومان .

قیمت پایه کولر: 38 هزار تومان .

هزینه ارسال با خریدار محترم میباشد .

کارت گرافیک فروخته شد .

با سپاس @};-

ویرایش شده توسط GaAra
لینک به دیدگاه

بعضی از دوستان با پیشنهادات وسوسه کننده در پ.خ منو شرمنده خودشون کردن ، بهمین خاطر قیمت پایه جهت فروش تکی تعیین نمودم :D

لینک به دیدگاه

دوست من کولر رو 30 خریدارم چون اکبندشو یک زمانی 39 خریده بود .. و فروختم ... از این کور خوشم میاد

لینک به دیدگاه

دوست من کولر رو 30 خریدارم چون اکبندشو یک زمانی 39 خریده بود .. و فروختم ... از این کور خوشم میاد

ایشالا یه زمانی خواستم 30 بفروشم خبرتون میکنم ;)

لینک به دیدگاه

درود

جناب امکان تعمییر گرافیک وجود داره؟

بله امکانش که وجود داره ، چون کارت تصویر میده و وارد ویندوز هم میشه و از لحاظ ظاهری هم اوکی هستش ، منتها در تمامی این مراحل تصویر پر از آرتیفکت هستش و شطرنجی دیده میشه!

خودم هم بخاطر تهیه یه آیسی این کارت رو گرفتم که متأسفانه در این کارت موجود نبود و همچنین وقت کافی برای تعمیرش ندارم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله امکانش که وجود داره ، چون کارت تصویر میده و وارد ویندوز هم میشه و از لحاظ ظاهری هم اوکی هستش ، منتها در تمامی این مراحل تصویر پر از آرتیفکت هستش و شطرنجی دیده میشه!

خودم هم بخاطر تهیه یه آیسی این کارت رو گرفتم که متأسفانه در این کارت موجود نبود و همچنین وقت کافی برای تعمیرش ندارم .

منم همون Persuse انجمنتون هستم.(در مورد اور AMD صحبت میکردیم)

راستش اگر فت ها و یا خازنها باشه فکر کنم قابل تعمیر باشه ولی اگر چیپ مموری و یا چیپ اصلی کارت مشکل دار شده باشه فکر نکنم قابل تعمییر باشه.(البته اطلاعات کمی دارم در مورد تعمییرات کارت گرافیک)

لینک به دیدگاه

منم همون Persuse انجمنتون هستم.(در مورد اور AMD صحبت میکردیم)

راستش اگر فت ها و یا خازنها باشه فکر کنم قابل تعمیر باشه ولی اگر چیپ مموری و یا چیپ اصلی کارت مشکل دار شده باشه فکر نکنم قابل تعمییر باشه.(البته اطلاعات کمی دارم در مورد تعمییرات کارت گرافیک)

خیلی خوشبختم @};-

اوکی ، فکر کردم خریدار هستی :-j

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام قاسم خان!

چطوری

این کولر چطوره؟ در مقایسه با کولرهای جدید. یکم بنچمارک بزار. ریویو. نویزش چطوره؟

آخرین قیمتت رو هم بفرست بیاد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنچ های خوبی داره مجید عزیز.دلیلش هم هیت پایپهای 8 میلیمتری با فنهای خوب و دمنده هست.

لینک به دیدگاه

سلام قاسم خان!

چطوری

این کولر چطوره؟ در مقایسه با کولرهای جدید. یکم بنچمارک بزار. ریویو. نویزش چطوره؟

آخرین قیمتت رو هم بفرست بیاد.

سلام مجید جان ، شکر خدا خوبیم ، شما خوبی؟

کولر بدی نیست ، نسبت به قیمتش کارایی خوبی داره ، تا 1500 دور انگار صدایی نمیشنوی اما در دور بالای 2000 یخورده صدا داره که بخاطر دوال فن بودنش طبیعیه وگرنه همچین هم زیاد نیست.

شرمنده کولر داخل کارتنش هستش و امکان تست و ارائه بنچمارک نیستش ، البته به احتمال زیاد تو اینترنت باشه.

آخرین قیمت هم همینی هست که در پست اول نوشتم :D

قابل شمارو نداره.

البته اورکلاکرش یا ناشی بوده و یا اینکه محیط تست داغ بوده :p

HSF-Test-Comparison-Chart-OC.png

ویرایش شده توسط GaAra
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام برادر قاسم .

من چند وقت بود نبودت رو حس میکردم ولی اصلا بفکرم نرسید که شما نام کاربریتون رو عوض کرده باشین .

آپ برای شما .

لینک به دیدگاه

سلام برادر قاسم .

من چند وقت بود نبودت رو حس میکردم ولی اصلا بفکرم نرسید که شما نام کاربریتون رو عوض کرده باشین .

آپ برای شما .

من مخلص شما دوستان عزیز هستم ، کوتاهی از من بوده :blush:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون. بد نیستم.

پایه هاش چیا هست؟ مخلفاتش کامله؟ فن کنترلر هست تو جعبه؟. پایه 1155 فکر نمیکنم داشته باشه درسته؟

لطفا 2 تا عکس از نزدیک بزار . چقدر کار کرده؟

من واسه AMD 955 میخوام. اور تا 4 و کار 24 ساعته .جواب میده؟ نویز کولر استاک که در حد صدای هلیکوپتر هست. :lol: اینجا محیط تا حدودی داغ هست. منم ناشی :D راستی تو کیس مگنوم2 که جا میشه نه؟

قیمت رو یکم میاری پایین؟ ;)

لینک به دیدگاه

ممنون. بد نیستم.

پایه هاش چیا هست؟ مخلفاتش کامله؟ فن کنترلر هست تو جعبه؟. پایه 1155 فکر نمیکنم داشته باشه درسته؟

لطفا 2 تا عکس از نزدیک بزار . چقدر کار کرده؟

من واسه AMD 955 میخوام. اور تا 4 و کار 24 ساعته .جواب میده؟ نویز کولر استاک که در حد صدای هلیکوپتر هست. :lol: اینجا محیط تا حدودی داغ هست. منم ناشی :D راستی تو کیس مگنوم2 که جا میشه نه؟

قیمت رو یکم میاری پایین؟ ;)

پردازنده شما رو پشتیبانی میکنه ، متعلقات کامل دارد بغیر از دفترچه ، فن کنترلر دارد ، خمیر TX-4 دارد ، فکر کنم 2011 ندارد .

شرمنده عکس جدید مقدور نیست ، ولی تفاوت آنچنانی با آکبندش نداره .

کاملا جواب کارتو میده ، درکنار صدای فن استوک این اصلا به گوش نمیاد :D

بله در کیس مگنوم 2 جا میشه .

مقدور نیست .

ویرایش شده توسط GaAra
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه یه وقت راه داشت کولر رو پایه خریدارم اما پست پیشتازش با شما.

لینک به دیدگاه

در پ.خ کولر و گرافیک بصورت جداگانه به قیمت پایه خریدار دارند..

لینک به دیدگاه

سلام .

داداش گرافيكتونو پايه خريدارم . خاهشاً اس ام اس بده چون زياد تو نت نميام . 09195324340

مرسي .........

لینک به دیدگاه

سلام .

داداش گرافيكتونو پايه خريدارم . خاهشاً اس ام اس بده چون زياد تو نت نميام . 09195324340

مرسي .........

شرمنده دوست عزیز ، گرافیک دیروز در پ.خ فروخته شد و امروز صبح هم ارسالش کردم :blush:

کارت گرافیک فروخته شد ...

کولر برای فروش موجود هستش ;)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کولر فروخته شد به حامد عزیز ( Hamed ).

مبارکش باشه .

لطفا تاپیک بسته شود @};-

لینک به دیدگاه

کولر رسید ، به همراه یک فن انرمکس آپولیش . ممنون از قاسم عزیز. کاملا سالم و تمیز . هزینه هم که پرداخت شده ;)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...