رفتن به مطلب

چه خبرتووووووووووووووونه؟!!

Feri_seven
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

دو نفری که کتک میزنن گرین و دولت

کتک خور ها امثال ما ...

پشت صحنه هم مدیریت سایت هستن که می خندن

لینک به دیدگاه

پاور های وات بالا به خاطر ماینینگ دوباره قیمتش رشد شدید داشته.

بدترین چیزی که در کامپیوتر بوجود اومد صنعت ماینینگ بود که گند زد به موجودی گرافیک و پاور و هر بار با رشد بیت کوین قیمت این قطعات رو چند برابر کرد.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Ali_14 گفته است :

سلام

دلار رو خود دولت آورد پایین. با ترخیص همه کالاهایی که توی گمرک گروگان گرفته بود. همه رو همزمان با پیروزی بایدن آزاد کرد تا این بار روانی رو ایجاد کنه که همش تقصیر ترامپ بود و بایدن که اومد دلار اومد پایین. اما درکل هیچ ربطی به بایدن نداشت. الآن دلارو پایین نگه داشته و ممکنه یکم دیگه هم بیاد پایینتر. برای اینکه القا کنه کدخدا بایدن آدم خوبیه و دوباره بریم سر میز مذاکره برای وارد کردن آسیب بیشتر به کشور.

خبر بد اینه که بودجه ای که برای 1400 بسته هم بیشتر شبیه طرح براندازیه تا بودجه. طوری تنظیم شده تا با اینکه آقایون دیگه خودشون نیستن اما تورم بسیار شدید تری نسبت به قبل ایجاد بشه. افزایش قیمت های آینده رو از چشم رئیس جمهور بعدی نبینین چون برنامه ریزی برای افزایش تورم توی 1400 توسط همین بودجه ای که الآن بحثش هست برنامه ریزی شده.

والا این ها صرفا حرف هایی هست که حالا به هر دلیل جناح مقابل دولت فعلی میزنه,منطقی بنظر میرسه اما دلیلی بر اثباتش وجود نداره.صرفا اینو میشه گفت در جواب

#توهم_تئوری_توطئه

این بودجه ,مساله اینه این بودجه رو با فرض صادرات 2.5میلیون بشکه نفت  نوشته که هیچ جوره منطقی نیست,مخالفین میگن کو 2.5 میلیون بشکه صادرات؟!!راسم میگن خبریش نیست.اون بابا میگه بایدن قراره بیاد برگرده برجام و.... پس امکان پذیر هست 2.5 میلیون .خلاصه که دعوا سر اینه وگرنه بودجه از مریخ نیوردن,فرضیات جدیدی بنابه شرایط جدید توش هست.که حالا زمان درستی وغلطیش رو مشخص میکنه.2و3هفته دیگه معلوم میشه .زمین سوخته و... رو هم عده ای معلوم الحال میگن که خب باز هم 

#توهم_تئوری_توطئه

بماند که کلیاتش در کمیسیون تلفیق همین مجلس انقلابی تایید شد

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

والا این ها صرفا حرف هایی هست که حالا به هر دلیل جناح مقابل دولت فعلی میزنه,منطقی بنظر میرسه اما دلیلی بر اثباتش وجود نداره.صرفا اینو میشه گفت در جواب

#توهم_تئوری_توطئه

این بودجه ,مساله اینه این بودجه رو با فرض صادرات 2.5میلیون بشکه نفت  نوشته که هیچ جوره منطقی نیست,مخالفین میگن کو 2.5 میلیون بشکه صادرات؟!!راسم میگن خبریش نیست.اون بابا میگه بایدن قراره بیاد برگرده برجام و.... پس امکان پذیر هست 2.5 میلیون .خلاصه که دعوا سر اینه وگرنه بودجه از مریخ نیوردن,فرضیات جدیدی بنابه شرایط جدید توش هست.که حالا زمان درستی وغلطیش رو مشخص میکنه.2و3هفته دیگه معلوم میشه .زمین سوخته و... رو هم عده ای معلوم الحال میگن که خب باز هم 

#توهم_تئوری_توطئه

بماند که کلیاتش در کمیسیون تلفیق همین مجلس انقلابی تایید شد

اینو الآن روی یوتیوب پیدا کردم آمار جالبی میده

از دقیقه 45 تا 56

https://www.youtube.com/watch?v=UeE_ZTR2Oio

لینک به دیدگاه

در در 14 دی 1399 در 15:06، alimogharehabed گفته است :

از قیمت ها فکر کنم خبر ندارید>دلار 32 تومن دقیا بعد از انتخاب شدن بایدن اومده رو 25 که الآن هست.تکون نخورد؟!!!

با آغاز رسمی دولت بایدن شیب تندتری هم خواهد گرفت. ودلار حوالی 18تا20 طبق نظر همه کارشناسا محقق خواهد شد

هنوز نتایج قطعی نیست 6 ژانویه به بعد خیلی مهم و حساسه برای تمام دنیا نه فقط کشور ما- اینی هم که میگن انتخابات اونور کره زمین تأثیری روی ما نداره اشتباهه . از سال 2000 به این طرف انتخابات همه ی کشورهای جهان به هم ربط داره چه برسه ایالات متحده.

فقط خدایی نکرده اگر بایدن 100% بشه جنگ قطعیه. تاریخ ثابت کرده این وسط فقط مردم ضرر میکنن

ویرایش شده توسط 🆆🅰🆁🅲🆁🅰🅵🆃
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، 🆆🅰🆁🅲🆁🅰🅵🆃 گفته است :

فقط خدایی نکرده اگر بایدن 100% بشه جنگ قطعیه. 

سلام جنگ اونم قطعیه؟!

اونوقت به چه دلیلی

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

صرفاً جهت خنده

https://shanikala.com/پاوردیجیتال-مدلocdg-گرین

ویرایش شده توسط Professor Higgins
لینک به دیدگاه

فقط 1.200.000 ناقابل 

در جواب اونی که گفت یه چیزی رو میفروشی باید جایگزینش کنی اگر من الان اینو بیام مثلا با توجه به این قیمت 500 تومن بفروشم باید ادمین ها چی بزارن زیر اسمم؟ گوش بر؟ تیغ زن؟

ScreenHunter 07.jpg

فقط 1.200.000 ناقابل 

در جواب اونی که گفت یه چیزی رو میفروشی باید جایگزینش کنی اگر من الان اینو بیام مثلا با توجه به این قیمت 500 تومن بفروشم باید ادمین ها چی بزارن زیر اسمم؟ گوش بر؟ تیغ زن؟

لینک به دیدگاه

مادربردهای h410 چرا انقدر قیمتهاشون افتضاح شده؟

خیلی عجیبه من رفتم یه مغازه قیمت h410 رو از b460 بهم گرونتر گفت. بعدم که بهش گفتم چرا این گرونتره؟ گفت نمیدونم هر کدومو خواستی بهت میدم

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Professor Higgins گفته است :

ایران در دنیای موازی 🤣

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 ساعت قبل، Professor Higgins گفته است :

دقیقا حس اصحاب کهف بهم دست داد ! فقط اونا از خواب 300 ساله پا شدن پولشون گنج شده بود مال ما پهن هم نمیشه

لینک به دیدگاه

قبل رشد اتریوم 5700xt فروختم 12 تومن الان همون کارتو طرف میگه بهت میدم 18 تومن :) 
به شخصه حاضرم حتی چند سال بدون کارت گرافیک بمونم ولی با این قیمتا نخرم...
میخواستم 3060Ti بخرم که آقای لیون کامپیوتر 22 میلیون موجود داشت بعد ناموجود کرد الان کردنش 30 میلیون دست خوش...

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، 🆆🅰🆁🅲🆁🅰🅵🆃 گفته است :

هنوز نتایج قطعی نیست 6 ژانویه به بعد خیلی مهم و حساسه برای تمام دنیا نه فقط کشور ما- اینی هم که میگن انتخابات اونور کره زمین تأثیری روی ما نداره اشتباهه . از سال 2000 به این طرف انتخابات همه ی کشورهای جهان به هم ربط داره چه برسه ایالات متحده.

فقط خدایی نکرده اگر بایدن 100% بشه جنگ قطعیه. تاریخ ثابت کرده این وسط فقط مردم ضرر میکنن

چندی قبل آسوشیتدپرس به عنوان مرجع رسمی پیروزی رافائل وارنوک دموکرات رو در انتخابات سنا از ایالت جورجیا اعلام کرد

یعنی مجلس سنا بر خلاف دولت اوباما که دست جمهوری‌خواه ها بود در دست دموکرات ها قرار گرفت و از نظر مذاکرات(البته اگر مذاکراتی باشه) برخلاف اوباما که رای سنا رو نتونست بگیره ممکنه توافق ها با ضمانت قوی تری نسبت به گذشته انجام بشه.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Slasher گفته است :

قبل رشد اتریوم 5700xt فروختم 12 تومن الان همون کارتو طرف میگه بهت میدم 18 تومن :) 
به شخصه حاضرم حتی چند سال بدون کارت گرافیک بمونم ولی با این قیمتا نخرم...
میخواستم 3060Ti بخرم که آقای لیون کامپیوتر 22 میلیون موجود داشت بعد ناموجود کرد الان کردنش 30 میلیون دست خوش...

جهت اطلاع جای دیگه من 28 تومن ASUS TUF RTX 3070 OC و ASUS TUF RTX 3060Ti OC هم 22 تومن سراغ دارم!

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Feri_seven گفته است :

جهت اطلاع جای دیگه من 28 تومن ASUS TUF RTX 3070 OC و ASUS TUF RTX 3060Ti OC هم 22 تومن سراغ دارم!

والا اونا مدلشون اینجوری که پول میگیرن بعد 2 ماه تحویل میدن مشخص نیست چی میشه این وسط...

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Professor Higgins گفته است :

چندی قبل آسوشیتدپرس به عنوان مرجع رسمی پیروزی رافائل وارنوک دموکرات رو در انتخابات سنا از ایالت جورجیا اعلام کرد

یعنی مجلس سنا بر خلاف دولت اوباما که دست جمهوری‌خواه ها بود در دست دموکرات ها قرار گرفت و از نظر مذاکرات(البته اگر مذاکراتی باشه) برخلاف اوباما که رای سنا رو نتونست بگیره ممکنه توافق ها با ضمانت قوی تری نسبت به گذشته انجام بشه.

نه. دستگاه های دومنیون توی انتخابات سنا هم استفاده شده و به همون سبک قبلی شمارش کرده. حتی اگه سنا دست دموکراتها بیوفته دلیل بهتریه برای باقی ماندن ترامپ در ریاست جمهوری

نه . دیگه از توافق موافق برجام پرجام خبری نیست . دموکراتها میرن برای کودتای ساختگی یه چیزی تو مایه ها کودتای ترکیه. چند هزار نفر هم میریزن تو خیابون میگن نگاه کنید مردم انقلاب کردن هورا هورا

ولی در اصل هسته سرجاشه پوسته عوض شده

ویرایش شده توسط Hype
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام به نظرتون کارت گرافیک سری 3000 انودیا رو بگیریم یا نه؟ 

از یه طرفی مجبوریم از یه طرف هم نمیخوام شکم این حروم خور ها گنده بشه

ارزونم نمیشه

چیکار کنیم؟ 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Announces گفته است :

ارزونم نمیشه

چیکار کنیم؟ 

داداش برای گیم دیگه کسی گرافیک نمیخره اصلا دیگه ارزش ندارن حالا برای کارهای دیگه شاید یکی کارش واجب باشه و ملیاردر باشه بگیره وگرنه زیر ملیارد سرمایه داشته باشی و گرافیک بخری باید به عقل خودت شک کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 58 دقیقه قبل، hosein5 گفته است :

داداش برای گیم دیگه کسی گرافیک نمیخره اصلا دیگه ارزش ندارن حالا برای کارهای دیگه شاید یکی کارش واجب باشه و ملیاردر باشه بگیره وگرنه زیر ملیارد سرمایه داشته باشی و گرافیک بخری باید به عقل خودت شک کنی

احسنت:100_pray:

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Announces گفته است :

ارزونم نمیشه

چیکار کنیم؟

چقدر می خواید هزینه کنید ؟؟؟ تا راهنماییتون کنم

همانطور که دوستان گفتن ، قیمتها وحشتناک بالا رفته ولی با همین نرخ های امروزی هم باز هست جاهایی که به نسبت سایر فروشگاههای حرام خور داخلی ، قیمتشون به نسبت عادلانه تر هست ...

لینک به دیدگاه

آقا چرا بچه رو منصرف میکنید

چرا طرف باید میلیاردر باشه؟

یکی از مشکلاتی که ملت ما دارن هزینه الکی زیاد هست برای احتیاجی که وجود خارجی نداره

مثلا" طرف مانیتور فول اچ دی داره پیگیر کارت 3080 هست

البته که قیمت کارت الان وحشتناک الکی در همه جا بالا هست

لعنت خداوند بر ایلان ماسک که از نظر بنده تمام این قضیه از این شخص نشات گرفته شده

خرید کارت الان که پیشنهاد نمیشه مگر دیگه خیلی در کف گیم زدن موندید

البته که گویا هیچ امیدی به تغییر قیمت ها در دنیا فعلا" وجود نداره و امروز شرکت های تولید کننده گوشی هم گفتند مجبور به افزایش قیمت هستیم

ولی حالا اگر قیمت ها اصلاح شد در حد نیاز خودتون که گیمر ساده هست خرید کنید و استفاده کنید

لازم نیست حتما" و همیشه بهترین و جدیدترین و قویترین رو داشت

دیگه چرا باید میلیاردر باشی میلیونر هم باشی کافیه

لینک به دیدگاه

یادش بخیر

اوایل سال 98

اینم اقای شعبانی که R&D گرین بودن

یاد باد آن روزگاران :D

ویرایش شده توسط hosin
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Announces گفته است :

ارزونم نمیشه

چیکار کنیم؟ 

برو بخر به حرف کسی هم گوش نده هر کی نخریده مثل چی پشیمونه

ارزش اون صفرهای توی حسابت وقتی با یه توییت جابجا میشه بهتره خرج شه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من واسه شغلم میگم که ضروریه شماها میگید آدم میلیارد باید باشه تا بخره ولی باور کنین منم خودم از ریشه میسوزم 130 میلیون بدم یه کارت گرافیک 

کلی دیوار و جاهای مختلف گشتم کارت 3090 ای چیل دست دو میدن 97 میل 

و گرنه منم خودم پول از تو جوب نیاوردم. 

در 12 ساعت قبل، saeedx گفته است :

چقدر می خواید هزینه کنید ؟؟؟ تا راهنماییتون کنم

همانطور که دوستان گفتن ، قیمتها وحشتناک بالا رفته ولی با همین نرخ های امروزی هم باز هست جاهایی که به نسبت سایر فروشگاههای حرام خور داخلی ، قیمتشون به نسبت عادلانه تر هست ...

سلام دوست عزیز والا همنجور که گفتم 3090 ای چیل دست دو 97 میل 

ولی واقعا بازم نمیتونم با این قیمت بخرم احساس میکنم خودم رو مسخره میکنم و شکم حروم خور هارو گنده تر

دنبال اینم ببینم ایا با قیمت 60 تا 70 میل 3090 (هرمارکی) پیدا میشه یا نه

ویرایش شده توسط Announces
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Announces گفته است :

سلام دوستان من واسه شغلم میگم که ضروریه شماها میگید آدم میلیارد باید باشه تا بخره ولی باور کنین منم خودم از ریشه میسوزم 130 میلیون بدم یه کارت گرافیک 

کلی دیوار و جاهای مختلف گشتم کارت 3090 ای چیل دست دو میدن 97 میل 

و گرنه منم خودم پول از تو جوب نیاوردم. 

سلام دوست عزیز والا همنجور که گفتم 3090 ای چیل دست دو 97 میل 

ولی واقعا بازم نمیتونم با این قیمت بخرم احساس میکنم خودم رو مسخره میکنم و شکم حروم خور هارو گنده تر

دنبال اینم ببینم ایا با قیمت 60 تا 70 میل 3090 (هرمارکی) پیدا میشه یا نه

سلام

قیمت خرید این کارت به شدت افزایش پیدا کرده ! تو امارات رسیده به 12 تا 15 هزار درهم !!! یعنی 90 میلیون فقط خرید خوده جنسه !!!

پس تو فکر این نباش که بتونی کمتر از اون قیمت پیدا کنی !!! ( تا زمانی که قیمت خرید بخاطره موجودی به شدت محدود بالاس که )

کاربرد شما دقیقا" چیه ؟! مثلا" اگه گیم هستش من خرید کارت RX6900 XT رو به شما پیشنهاد میدم که بسیار قدرتمند و صد البته بصرفه اس (7500 درهم قیمتشه که تا برسه ایران میشه چیزی نزدیک من میگم 60 میلیون که مفته ... با این اوضاع )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...