رفتن به مطلب

چه خبرتووووووووووووووونه؟!!

Feri_seven
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

والا زمان ماین با کارت گرافیک حدود 4 سال پیش اول کارتهای amd و هش بالا افزایش قیمت خوردن بعد چون موجودی بازار کم شد به کارتهای با هش پایین هم رحم نمیشد

و حتی اون کارتهایی که به درد ماین نمیخوردن به خاطر ناموجودی کارتهای بالاتر و گرونیشون ، گرونتر فروخته شدن

تا وقتی از جامعه جهانی جدا هستیم و 10 تا دست میچرخه تا کالایی به دستمون برسه همینه و باعث اصلیش ملت احمق همیشه در صف و صحنه

که هیچی حالیشون نیست وقتی اسم چیزیو میشنون میرن تو صف خرید شده وام بگیرن یا پول نزولی بردارن !

خیلی خیلی خیلی زیاد حرفتون معنی دار بود و خیلی دوستش داشتم

توی قران امده : خدا نعمتی را که به قومی ارزان کرده تغییر نمی دهد مگر انکه خود وضع خود را تغییر دهند همانا که خدا شنوا و داناست . دیگه هیچی ندارم بگم نمی دونم کجا بود یکی از دوستان اینجا می گفت قیمت یه کالا رو خریدار تعیین می کنه نه فروشنده

تا ملت اینطوری باشه وضعیت همینه ملت میره برای فوتبال و اشغال بازی و ... خوری اعتراض میدن ولی برای گرونی هیچ

همش تقصیر خودمونه

خودمان کردیم که نعلت بر خودمان

لینک به دیدگاه

اینکه شب میخوابی صبح بیداری میشی میبینی قیمت یه محصول ۲ ۳ برابر شده وحشتناکه! ولی از اون وحشتناک تر اینِ که دیگه جنس ۳۰ تومنی به قیمت قبلش برنمیگرده... به والله خرید این محصولات با این قیمت عجیب و غریب ظلمه!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

عزیزم دلال هم روزی داره خو....

دلال نیس که بیشتر کرکس آفریقایی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

عزیزم دلال هم روزی داره خو....

چرا ربطش میدی به دلال

این کاری که اینا میکنن ربطی به دلالی نداره و احتکار کالا هست

شما حتی نمیدونی معنی دلال چی هست

دلال نقشش اینه :

شما یک کالایی رو داری و میخوای بفروشی و عجله هم داری و نمیتونی صبر کنی با قیمت اصلی خودش بفروشی

اینجاست که دلال میاد وسط و اون کالا رو با مبلغ کمتری خریداری میکنه و شما هم میتونی به کارت برسی

و دلال هم سر فرصت کالا رو به مبلغ اصلی خودش میفروشه و مقداری سود گیرش میاد

این وسط یه گره ای از کار شخصی باز شده و یک شغلی هم ایجاد شده

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، WINNER گفته است :

به نظر من باید جلوی ارزهایی که با ماین بدست میاد رو گرفت

امتحانش کردنش واسه دولت ها ضرری نداره همونطور که تونستن  شبکه تورنت و tor رو نابود کنن این رو هم میتونن نابود کنن

لینک به دیدگاه

مثل اینکه بیت کوین سقوط آزاد کرده

ایلان ماسک گفته بخاطر مصرف انرژی برای بیت کوین خرید از تسلا با بیت کوین متوقف شده

تا  عموم ملت رفتن توش اینم خراب شد 🤣

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

به خاطر اومدن ارز چیا هست که با هارد ماین میکنه

از ssd هم به عنوان رم استفاده میکنن ۱۶۰ گیگ‌ رم ‌میخواد

ربطی به ایران نداره . ماینرای چینی هارد ۱ سال تولیدی وسترن و سیگیت رو پیش خرید کردن تا جایی که شنیدم

ا اس دی به وفور با همون قیمت های گذشته در آمازون، من جمله آمازون امارات موجوده.

https://www.amazon.ae/Samsung-500GB-Solid-State-Drive/dp/B078WQT88J?th=1

الان بدی نوین پلازا مثلا همون اس اس دی 2 ترا ایو سامسونگ رو با حدود 9 تومن میاره واست.
حدود 930 درهمه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است :

ایلان ماسک گفته بخاطر مصرف انرژی برای بیت کوین خرید از تسلا با بیت کوین متوقف شده

منم تازه خبرش رو خوندم

به امید روزی که بی ارزش بشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است :

هیچ اتفاقی نیوفتاد سرمایه از بیت به کوین های دیگه منتقل شد
به این نمیگن سقوط آزاد میگن اصلاح موج سقوط آزاد رو چند روز دیگه احتمالا میبینیم :) 

منم اندازه شما از این وضع بازار کامپیوتر شاکی ام ولی چه میشه کرد در نهایت ؟ مردم به این بازار اعتماد دارن حالا حالا ها هم اعتمادشون از بین نمیره (شاید با از بین رفتن اینترنت ! ) 

در مورد اتریوم هم تا الان کلا 4% اتریوم های موجود Stake شده که نشون میده حالا حالا ها قیمتای کارت گرافیک همین آش و همین کاسه س 

ارز چیا هم برای کسانی که سهمشون از شبکه اندکه اوایل سود داره و  در نهایت ضرر ده میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Slasher گفته است :

اصلاح موج 

برادر چی بخریم نگه داریم؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

این خارجیا که میگن احتمالا الون ماسک سه لایه ،احتمالا میخاد بره تو یه مدل ارز دیگه،خیلیاشون میگنNANO ،خودمم نمیدونم چیه این ،یا اتریوم 

کلا این یارو کارش اینه که با بازی با قیمت بازار،سود خودشو ببره 

https://www.reddit.com/r/EnoughMuskSpam/

تو ردیت هم ساب زدن براش 😄

ویرایش شده توسط silvermanHHH
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

ICP رو دوست دارم - در حد پولی که اصلا نیازش و نداری اگه هم نباشه بهت ضرر نمیزنه بخر 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، WINNER گفته است :

چرا ربطش میدی به دلال

این کاری که اینا میکنن ربطی به دلالی نداره و احتکار کالا هست

شما حتی نمیدونی معنی دلال چی هست

دلال نقشش اینه :

شما یک کالایی رو داری و میخوای بفروشی و عجله هم داری و نمیتونی صبر کنی با قیمت اصلی خودش بفروشی

اینجاست که دلال میاد وسط و اون کالا رو با مبلغ کمتری خریداری میکنه و شما هم میتونی به کارت برسی

و دلال هم سر فرصت کالا رو به مبلغ اصلی خودش میفروشه و مقداری سود گیرش میاد

این وسط یه گره ای از کار شخصی باز شده و یک شغلی هم ایجاد شده

سلام.تعریف شما کاملا صحیحه اما متاسفانه در این آشفته بازار با واقعیت فاصله ی زیادی داره.

متاسفانه اینجا عمده ی دلال های عزیز (یا اون کسی که بصورت عمومی ازش به عنوان دلال یاد میکنیم) کارشون تهیه ی جنس با نرخ بسیار پایین و فروش همون جنس با نرخی گاها بیش از دو برابر قیمت واقعی هست با قطع ارتباط فروشنده و خریدار واقعی .

به عنوان مثال میتونم به خرید و فروش از طریق پیج ها اشاره کنم که یکسری کالاها به روش های مختلف با قیمت بسیار پایین تر از بازار که درواقع در بازار بسیار بیشتر از ارزش واقعی دارن بفروش میرسن بدلایل مختلف (از جمله احتکار و تصویب قوانین عجیب و غریبی  که فقط و فقط از همه جهت موجب کاهش توان خرید مردم شده) متاسفانه بدست خریدار واقعی نمیرسه و دلال های گرامی که در هرلحظه آنلاین هستن بلافاصله کالاهایی که وضعیت مناسب و قیمت مناسبی دارند رو خریداری میکنند و همون کالا رو در پیج خودشون با قیمت به مراتب بالاتر برای فروش قرار میدن. اینجاست که ارتباط بین فروشنده و خریدار واقعی قطع شده و خریداری که توان خرید اون کالا رو با قیمت نامنصفانه ی بازار نداره به ناچار باید از دلال خرید کنه و کالایی که میتونست با قیمت منصفانه بدست مشتری برسه گاها حتی دو دست دیگه چرخیده میشه تا در نهایت به قیمتی نامنصفانه بدست مشتری که در مرحله ی اول هم توان خرید پایینی داشته میرسه.

متاسفانه سال های زیادیه که واسطه گری مثل  کمر اقتصاد مارو خم کرده و مشاغلی مثل  باغداری و کشاورزی و امثال اینها هم بشدت مورد ستم واقع شدن و با وجود تدابیری که درنظر گرفته شده بازهم اون بازدهی لازم رو نداره.

درمورد قطعات کامپیوتر هم بدلیل وجود قوانین دست و پا گیر و بشدت محدود کننده(چه داخلی و چه خارجی) و احتکار پخش کننده ها و بی چشم و رویی گارانتی کننده ها و قوانین انحصاری جدید که بازارو بشدت محدود کرده مشتری ناچار به پرداخت هزینه های بسیار بیشتر از توان واقعیش هست. در این بین اگر فروشنده ی منصفی هم پیدا بشه و قطعه ای رو که کسی مدت ها برای تهیه کردنش صبوری کرده رو به هر دلیلی با قیمت مناسب بزاره برای فروش برخی به اصطلاح دلال های عزیز همیشه اول صف زنبیلشونو گذاشتن و اجازه نمیدن اون قطعه با قیمت مناسب بدست خریدار واقعی برسه

لینک به دیدگاه

اینجا ایرانه و اغراق نیست بگیم بهشت دلالان و کسایی هستش که پول مفتکی درمیارن ...

کلا مردم دنبال یه فرصت کوچک میگردنکه به نحوی از شرایط سو استفاده کنن ...

فقط و فقطم ضرر این شرایط به افراد و کاربران عادی میرسه ...

افراد ساده که هم باید از کم بودن درآمدشون زجر بکشن و هم با قیمتهای نجومی مواجه بشن ...

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۲/۲۳ در 03:00، Aminj گفته است :

دلال نیس که بیشتر کرکس آفریقایی

دوست گرامی ، کرکس موجود شریفیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این ماینر ها رو به چی قسم بدیم از صنعت کامپیوتر برن بیرون تو رو جدت تون ما رو تنها بگذارین آقا برین از این دستگاه های آنت و مانت بخرین با یه سایلنسر دست از بازار کامپیوتر بردارین

مثلا ما اگر بخوام گیم 4k بزنیم باید 30 تومن بدیم واسه m2  واسه گرافیک 60 تومن واسه مانیتور که خدا رو شکر هنوز باهاش ماین نمیشه 30 تازه کلی سی پی یو و رم هم باید پول بدیم همین الان کامپیوتر خودم رو که قدیمی هست بخوام روشن کنم یعنی یه سازه حداقل 150 میلیونی رو روشن کردم باور کنید دیگه دلم نمیاد واسه گیم روشن کنم چه برسه به وب گردی و باقی داستانها چرا زندگی ما گیمرها رو دارین مختل می کنید. ای کاش دلار آتیش بگیره آمریکا گم بشه بره که دیگه شاهد دلار 30 40 تومنیش نباشیم و از خدا میخوام به زودی این ارز های دیجیتالی سقوط کنه که دیگه کسی نره سمت ماین کردن و سیل گرافیک دسته دوم 3090 بیاد تو بازار همه ما یکیش رو بخریم و لذت ببریم البته واسه گیم 😍

در پایان راضی به ضرر ماینر های عزیز نیستم ولی به فکر ما هم باشین نگذارین دلال های بازار این طوری سود بخورن

لینک به دیدگاه

در ۵ ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

دوست گرامی ، کرکس موجود شریفیه

یه مستند نگاه میکردم چند گونه کرکس بودن که هر کدوم یه قسمت از بدن لاشه رو میخورد یکی پوستش، یکی گوشتش، یکی استخونش و ... عملا مسولین و دلال ها رو میشه به اونا تشبیه کرد ما رو هم به اون لاشه😑😐

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در ۱۴۰۰/۲/۲۲ در ۲۲:۱۷، mahddi گفته است :

دیگه کم مونده با موس هم ماین بکنن اینا 🤦‍♂️

سلام

با حرکت دادن سریع ماوس باید برق تولید کنیم که ماینرا استفاده کنن😂

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Uranium گفته است :

این ماینر ها رو به چی قسم بدیم از صنعت کامپیوتر برن بیرون تو رو جدت تون ما رو تنها بگذارین آقا برین از این دستگاه های آنت و مانت بخرین با یه سایلنسر دست از بازار کامپیوتر بردارین

مثلا ما اگر بخوام گیم 4k بزنیم باید 30 تومن بدیم واسه m2  واسه گرافیک 60 تومن واسه مانیتور که خدا رو شکر هنوز باهاش ماین نمیشه 30 تازه کلی سی پی یو و رم هم باید پول بدیم همین الان کامپیوتر خودم رو که قدیمی هست بخوام روشن کنم یعنی یه سازه حداقل 150 میلیونی رو روشن کردم باور کنید دیگه دلم نمیاد واسه گیم روشن کنم چه برسه به وب گردی و باقی داستانها چرا زندگی ما گیمرها رو دارین مختل می کنید. ای کاش دلار آتیش بگیره آمریکا گم بشه بره که دیگه شاهد دلار 30 40 تومنیش نباشیم و از خدا میخوام به زودی این ارز های دیجیتالی سقوط کنه که دیگه کسی نره سمت ماین کردن و سیل گرافیک دسته دوم 3090 بیاد تو بازار همه ما یکیش رو بخریم و لذت ببریم البته واسه گیم 😍

در پایان راضی به ضرر ماینر های عزیز نیستم ولی به فکر ما هم باشین نگذارین دلال های بازار این طوری سود بخورن

میون حرفتون یه نکته اشاره کنم که جسارتا دلار امریکا 40 تومن نیست یعنی حتی 25 تومن هم نیست فی الواقع اتیش هم بگیره چیز خاصی نمیشه

ارزش ریال کم هست و این ربطی به دلار نداره

لینک به دیدگاه

آقا خسته نشدید از این تاپیک ها ؟

وضع بازار سخت افزار تو کره خاکی حداقل تا اواسط 2022 همینه

البته اگر رمز ارز جدیدی ابداع نشه

یک حالت بیشتر نداره و اون هم این هست که همینی که هست

تولیدکنندگان سخت افزار براشون مهم این هست که تولیداتشون بدون مشتری نمونه که الان داره پیش خرید هم میشه

کارخانه که تکلیفش مشخصه داره سودش رو میکنه

ماینرا هم که من رو یاد جویندگان طلا توی آفریقا میندازن پس انتظار رحمی نداشته باشید اینا هیچ وقت هیچی نمیشن 

اینا به چیزی وجود دارن که اصلا وجود نداره و شما هم مطمئن باش که دولت ها وا نمیستن نگاه کنند بقیه درآمد داشته باشن و اینا بدون مالیات بمونن

کار دولت ها نظارت هست برای ایجاد درآمد در غیر اینصورت هر کسی میرفت توی خونش اسکناس چاپ میکرد

نهایتا رمز ارز ها به رسمیت شناخته خواهند شد ولی نه به شکل امروزی و هر کشوری برای خودش خواهد داشت

این وسط میمونه مصرف کننده که اون هم بعید میدونم با غر زدن مشکلش حل بشه

چیزی رو خیلی احتیاج دارید حالا چه برای کارتون چه برای تفریح بخرید

نه زیاد مهم نیست نخرید ولی دیگه دریل هم دستتون نگیرید

ولله همه چشم داریم گوش هم داریم شعور و منطق هم داریم ولی خسته شدم دیگه این نوع تاپیک ها رو

میگید داریم درد دل میکنیم . درک نمیکنم از فحش دادن به قشری چجوری درد ها و زخم های دلتون خوب میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مراقب سرمایه هاتون باشید. خیلی هایپ شده روی بازار رمز ارزها که امسال بازار رمز ارزها هست و همه پولها داره سمت این بازار میره. امیدوارم اونایی که دارن سرمایه گذاری میکنن روی ماهیت و پشتوانه رمز ارزها تحقیق کرده باشند. یاد پارسال افتادم که تمام ملت داشتن پول ها رو وارد بورس می کردند!!!! الان اون پولها همه نابود شده.

وارن بافت میگه هرجا بازار به سرمایه گذاری عموم جامعه رسید جای ورود نیست و در اصل فرصت خروج هست.

یه روز ایلان ماسک، یه روز خزانه داری آمریکا یه روز رئیس بانک انگلیسی. همه به بی پشتوانگی رمز ارزها اذعان دارند. بیت از مقاومت کنونی  که داره نگذره احتمال سقوط دست جمعی تمام ارزها با هم هست. اینجا دامنه نوسان هم نداریم. بیت بیست هزار دلاری 2017 به کمتر از 4000 دلار در 2019 برگشت و مدتی در این قیمت ثابت ماند.

و یادآوری می کنم، در اواخر قرن 18 وقتی تب طلا در آمریکا افتاد بیشترین سود رو فروشندگان بیل و کلنگ کردند و نه جویندگان طلا...

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

با حرکت دادن سریع ماوس باید برق تولید کنیم که ماینرا استفاده کنن😂

سلام.

از فردا ماوس های dpi بالا و ماوس پدهای حرفه ای با افزایش قیمت دویست برابری مواجه خواهند شد و دچار "حباب قیمتی" که هرگز نمیترکه میشند 😅.بزودی هم ماوس پدهای ارگونومیک شرکت گرین برای راحتی بیشتر و درنتیجه افزایش سرعت ماین دارای سایلنسر برای کاهش نویز ماینینگ هنگام حرکت دست وارد بازار میشند و با درنظر گرفتن مالیات سنگین و حق گمرکی کمر شکن برای نمونه های خارجی و کالای لوکس محسوب شدن و ممنوعیت واردات بدلیل وجود نمونه ی داخلی گزینه های دیگه بصورت خودکار حذف میشند.

از فرصت استفاده کنین تا باقی ماوس های حرفه ای مناسب ماین از ویترین ها جمع نشده و ناگهان موجودی انبار ها به صفر نرسیده بخرین و انبار کنین  که سود خوبی داره.

پ.ن:یه ماوس g900 فوق حرفه ای دارم که باهاش ماین نشده و فقط حدود 1 ماه یه خانم دکتر باهاش وبگردی میکرده توی دیوار آگهی کردم به قیمت 100 میلیون تومان ناقابل تا فروش نرفته بخرین که میتونین فردا همینجا با قیمت 120 میلیون تومان بفروشین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

سلام دوستان ، این تاپیک‌و دیدم و چند روزه دیگه مسافر هستم. اگه کسی ssd لازم داره با قیمت مناسب پیام بده کارشو راه بندازم. یا علی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...