رفتن به مطلب

کدام گیرنده دیجیتال بهترین گیرنده برای شبکه های hd هست؟

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان

چند وقتیه دنبال یه گیرنده دیجیتال هستم که برای تلویزیونمون بخرم که قابلیت دریافت شبکه های جدید اچ دی رو داشته باشه و اذیت نکنه. اگر از دوستان کسی تونسته به صورت کامل شبکه ها رو با گیرنده مجزا دریافت کنه مدلش رو بگه ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

سلام وقت شما بخیر دوست گرامی 

برای دریافت شبکه های HD جدید صدا و سیما همان طور که استحضار دارید نیاز به گیرنده ای است که فرمت HEVC را پشتیبانی کند.مدل زیر را بنده تست کردم و بسیار خوب بود ضمن اینکه میشه گفت قیمت مناسبی هم داره:

https://denay.com/product/گیرنده-دیجیتال-دنای-مدل-stb1031h/

لینک به دیدگاه

کس دیگه ای این مدل رو تست کرده و جواب گرفته برای شبکه های اچ دی؟

راستی من تلویزیون شهاب ۳۲ اینچ ال سی دی (نه ال ای دی) دارم که خودش گیرنده داره ولی چند وقتیه فیش پشتش شل شده و مشکل پیدا کرده

این تلویزیون 32 قدیمی ترها شبکه های اچ دی رو نمیگیرن؟

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

منم یه سوال داشتم دوستان!

در حال حاضر وقتی شبکه ها رو سرچ میکنم، اصلا این شبکه های جدید hevc رو نمیگیره. میخام ببینم این مورد طبیعیه و اگه گیرنده hevc بخرم میتونه سرچ کنه یا اینکه فرکانسش تو منطقه ما ضعیفه و یا تنظیم آنتن زیاد خوب نیست ...

چون خودم فک میکنم باید گیرنده فعلی بتونه فرکانسش رو سرچ کنه و بگیره چون اونا هم استاندارد dvb-t2 دارن، البته اگه بگیره میدونم این شبکه ها قاعدتا تصویر نمیدن چون گیرنده فعلی کدک h-265 و 10 بیت رو ساپورت نمیکنه.

میخام ببینم گیرنده بخرم یا فعلا بیخیال بشم. چون ساکن مجتمعی هستیم که تو این موارد بیلمز تشریف دارن عمرا بشه قانعشون کرد باید دست به انتن بزنی ...

در 20 ساعت قبل، indianboy گفته است :

کس دیگه ای این مدل رو تست کرده و جواب گرفته برای شبکه های اچ دی؟

راستی من تلویزیون شهاب ۳۲ اینچ ال سی دی (نه ال ای دی) دارم که خودش گیرنده داره ولی چند وقتیه فیش پشتش شل شده و مشکل پیدا کرده

این تلویزیون 32 قدیمی ترها شبکه های اچ دی رو نمیگیرن؟

شبکه های hd جدید رو که عمرا! حرفشم نزن ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

https://www.digikala.com/search/category-set-top-box/?sortby=20

از بازخوردهای دیجی کالا هم میتونی استفاده کنی.

پ ن: فکر نمی کردم هنوز تلویزیون بیننده داشته باشه😅

لینک به دیدگاه

میخوای شبکه چهار نگاه کنی؟

یدونه مدیا استار بخر مدل ms880 uneva شبکه های اسلامی تا به بالا رو میگیره اچ دی هم داره مشکلی باهاش نداشتم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 17 دی 1399 در 17:53، indianboy گفته است :

با سلام خدمت دوستان

چند وقتیه دنبال یه گیرنده دیجیتال هستم که برای تلویزیونمون بخرم که قابلیت دریافت شبکه های جدید اچ دی رو داشته باشه و اذیت نکنه. اگر از دوستان کسی تونسته به صورت کامل شبکه ها رو با گیرنده مجزا دریافت کنه مدلش رو بگه ممنون میشم.

سلام من پروویژن خریدم . بد نیست، ظاهرا پیشرفته ترین پردازنده رو داره ، چون پردازندنش خروجی 10 بیتی میده ، ولی دنای اطلاعات غلط داده و از 10 بیت پشتیبانی نمیکنه، البته تو ایران 10 بیت پخش نمیشه

فیلم بررسی رو فرستادم آپارات

https://www.aparat.com/v/xnCIU

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...