رفتن به مطلب

گرانی بی سابقه کارت گرافیک در مدت زمان کمتر از 4 ساعت؟؟؟!!!!!!!!!

arash_aria
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 21 ساعت قبل، Blueman6 گفته است :

https://www.digikala.com/product/dkp-3278040/کارت-گرافیک-گیگابایت-مدل-gtx-1660-super-gaming-oc-6g

قیمت : ۱۳/۸۵۰

فقط دست دست بکنی، بعید میدونم تا چند ساعت دیگه موجود بمونه، چون مورد علاقه ماینرا هست.

هر چند 1660 معمولی با کولر قوی زیر ۱۱ تومن موجوه شده و برای گیمر ارزش بیشتری داره.

الان که 16 تومنه!

لینک به دیدگاه

• ارسال 147
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 3 ساعت قبل، Mostafa98 گفته است :

الان که 16 تومنه!

جالبه 14 تومن بود که خخخخ صدرحمت به پنیر اون روزانه گرون میشه این ساعتی خخخ

من پیش بینیمو عوض میکنم 1660 سوپر از 19 تا 25 میلیون .چون الان رسید به 16

با همین فرمون بریم 7 روز دیگه تنها 7 روز دیگه 1660 سوپر==26 میلیون میشه خخخخ

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

جدیدا جمعه ها هم افزایش قیمت داریما !!!!!!!!!!!!!!!!!.به هر حال در معادنم که بسته شدش و بیت کوینم خورد زمین 

بازم کارتها دارن گرون میشن .حالا جهانیشم افت شدید داشته ها ولی بازم ایران جمعه هم افزایش شدید داره خخخخ

لینک به دیدگاه

سلام میدونم ربطی به این تاپیک نداره اما قیمت این سی پیو ها  هم خیلی خنده داره 

چرا CORE i5-9600K از CORE i7 9700K  گرون تره ؟!!

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/processor/intel/lga1151/intel-core-i5-9600k-coffee-lake-9th-gen-processer.html

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/processor/intel/lga1151/intel-core-i7-9700k-coffee-lake-9th-gen-processer-555105.html

لینک به دیدگاه

جالبه 14 تومن بود که خخخخ صدرحمت به پنیر اون روزانه گرون میشه این ساعتی خخخ
من پیش بینیمو عوض میکنم 1660 سوپر از 19 تا 25 میلیون .چون الان رسید به 16

با همین فرمون بریم 7 روز دیگه تنها 7 روز دیگه 1660 سوپر==26 میلیون میشه خخخخ
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji1787][emoji1787][emoji23]

فرستاده شده از SM-A515Fِ من با Tapatalk

جدیدا جمعه ها هم افزایش قیمت داریما !!!!!!!!!!!!!!!!!.به هر حال در معادنم که بسته شدش و بیت کوینم خورد زمین 
بازم کارتها دارن گرون میشن .حالا جهانیشم افت شدید داشته ها ولی بازم ایران جمعه هم افزایش شدید داره خخخخ
متاسفانه توی ایران همه چی بر عکسه![emoji23][emoji23]

فرستاده شده از SM-A515Fِ من با Tapatalk

انواع ۱۶۵۰ ۱۵ میلیون تا ۱۸ میلیون
انواع ۱۶۶۰ ۱۹ میلیون تا ۲۴ میلیون
۲۰۶۰ ۲۵میلیون تا ۲۹ میلیون
۲۰۶۰ سوپر ۳۰ میلیون تا ۳۴ میلیون
۲۰۷۰ ۳۵ میلیون تا ۳۹ میلیون
۲۰۷۰ سوپر ۴۰ میلیون تا ۴۴ میلیون‌
۲۰۸۰ ۴۵ میلیون تا ۵۰ میلیون
۲۰۸۰ سوپر ۵۱ میلیون تا ۵۷ میلیون
۲۰۸۰ ti رو نگو
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز در یک تحلیل عالی مشخص شده اثر تحریم بیشتر از ۲۰ درصد نیست و درسته ایران نمیتونه مثل سابق مثلا ۲ میلیون بشکه بفروشه ولی خوب داره مشتقات نفتو میفروشه که به قیمت نفت حساب کنی میشه روزانه ۱۸۵۰ بشکه پس مشکل از جای دیگری هست 

Screenshot_20210118-182240.jpg

Screenshot_20210118-182336.jpg

لینک به دیدگاه

دلار سرازیری قطعات سربالایی .دلار 4 توومنم بسشه بازم گرافیک میمونه 20 تومن؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

همش نمایشیه موقت پایین میبرن اخر ماه دوباره بالا . 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

همش نمایشیه موقت پایین میبرن اخر ماه دوباره بالا . 

مگه مریض کسی دلارو ارزون کنه ؟؟؟!!! بایدن اومده برجام برمیگرده ترامپ روانی رفته دلار میخواد بشه 17 تومن  

ولی تا من گرافیک نخرم گرون همین که من خریدم میشه هیچ تومن مثل کولر که الان شده چ س تومن .

مثل خیلی چیزای دیگه که من بفروشم گرون میشه بخرم میشه چ س تومن .همین الان 10 تا 1060 3گیگ دارن میفروشن

دریغ از یدونه 970 و 1060 ها رو از 390 ارزونتر زدن .جالبه نه همه گرافیکها گرون شدن 1050 تی ای شده 7 میلیون 

ولی 1060 بد بخت شده خخخخخ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

وضعیت خر تو خریه

وارد کننده ها و فروشگاه ها بدجور دارن از این اب گلالود ماهی میگیرین

حالا میگیم تب ماین شده گرفیک کمه قیمتا رفته بالا از اونورم شرکتها تولید کننده مادربرد گفتن بخاطر وضعیت خراب سیاسی مجبور شدن ۱۰ درصد بکشن رو قطعات

پاور هم میگیم فقط مدلهای بالاش بخاطر ماین گرون شدن

حالا قاب کیس چرا گرون شده ؟

پاورهای رده پایین که بدرد ماین نمیخورن چرا قیمتشون رفته بالا

اس اس دی  چرا

رم چرا

ای تف به ذات بد ذاتتون

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

مگه مریض کسی دلارو ارزون کنه ؟؟؟!!! بایدن اومده برجام برمیگرده ترامپ روانی رفته دلار میخواد بشه 17 تومن  

ولی تا من گرافیک نخرم گرون همین که من خریدم میشه هیچ تومن مثل کولر که الان شده چ س تومن .

مثل خیلی چیزای دیگه که من بفروشم گرون میشه بخرم میشه چ س تومن .همین الان 10 تا 1060 3گیگ دارن میفروشن

دریغ از یدونه 970 و 1060 ها رو از 390 ارزونتر زدن .جالبه نه همه گرافیکها گرون شدن 1050 تی ای شده 7 میلیون 

ولی 1060 بد بخت شده خخخخخ

داداش کی گفته بایدن میخواد بیاد ؟ گفته به این‌ زودیا برنامه نداریم بعدش همون شرایط ۱۲ گانه ترامپ رو گزاشت که قبول کردنش محاله . بعدش مگه الان اومده که دلار بیاد پایین ؟ زمانی که برجام بود دلار مگه روز به روز بالا نمیرفت ؟ گرونی قطعات جهانیه به خاطر ماین و کاهش سیلیکن

20210119_123512.jpg

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

داداش کی گفته بایدن میخواد بیاد ؟ گفته به این‌ زودیا برنامه نداریم بعدش همون شرایط ۱۲ گانه ترامپ رو گزاشت که قبول کردنش محاله . بعدش مگه الان اومده که دلار بیاد پایین ؟ زمانی که برجام بود دلار مگه روز به روز بالا نمیرفت ؟ گرونی قطعات جهانیه به خاطر ماین و کاهش سیلیکن

20210119_123512.jpg

قطعات قبول حرف شما و دلالان محترم و واردکننده گریه میکنن و روزه میگیرن مبادا جیب من و شما  خالی میکنن

یه ریال  حرام  توش نره و وارد کننده هیچ تقصیری در گرونی اینکه 790 دلار چجور میشه 1300 دلار نداره .

در همین گرونیها عزیز من قطعه 790 دلاری چرا باید داخل 1300 دلار قیمت بخوره؟؟؟مقصر اصلی وارد کننده هستش 

قیمت جهانی صد دلار رفته بالا قیمت داخلی 400 دلار رفته بالا.

اینها هیچی اصلا قبول .کیسهای گرین هم سیلیکون میخوان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

که 200 تومن و 300 تومن رفت روشون؟؟؟؟؟؟؟.مادربرد و گرافیک رفته بالا کیس دیگه چرا ؟؟؟

به قول دوستمون پاور چرا رفته بالا ؟؟؟اصلا چرا غیر منطقی میره بالا؟؟؟همون دلار 21 تومن امروزم حساب کنی

یدونه 2060 میشه 12 میلیون نه 17 میلیون بله تازه 2060 آمازون زده 400 دلار مردم گولتون میزنن

هیچ گرانی خارجی در کار نیست برین تحقیق کنین 2060 تو ترکیه 8میلیون و 200 هزارتومنه با کدوم

منطق تو ایران میشه 17 میلیون؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!مگه خریم ما یا تحمیقمون میکنین داداش کو

افزایش قیمت جهانی ؟؟؟؟!!!!!!!!آمازون زده 400 دلار حالا دلال محترم روش میخواد بخوره میشه 12 تومن با دلار

این قیمت .

لینک به دیدگاه

هر کی گفت گرانی جهانی این عکس روز بدین بهش از سایت ای بای 

فقط اپن باکس شده 60 دلار خورده تو سرش نو نو همین برند ای وی جی ای 390 دلاره 

میشه 8میلیون تومن .تا میره بالا دلار ما باید گرون بخریم میاد پایین بازم باید گرون تر بخریم 

هیچ گرانی جهانی در کار نیستش عزیزان من از آلمان و انگلیس و اروپا قیمت روز دارم این 

قطعه فقط و فقط 400 دلار سه فن ایسوسشه مستند حرف بزنین دوستان 

برای آخرین بار میگم گرانی بی منطقی در ایران وجود داره گرانی جهانی نیست نیست نیست دروغه گولتون میزنن .الان که دلار اومده پایین باید ارزون بدن قطعات رو 

2060.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون در قیمت مورد کارت گرافیک چیه؟

تا چند وقت دیگه قیمتشون کاهش پیدا میکنه؟ یا از این هم گرونتر میشه؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

هر کی گفت گرانی جهانی این عکس روز بدین بهش از سایت ای بای 

ببینید این که حالت Bid گذاری هست یک چیزی مثل فروم خودمون بیان پیشنهاد بدن

که خب خودش گفته فقط از کارتن بیرون اومده و استفاده نشده

ولی کمبود جهانی هست شما برو سایت Newegg ببین کارت گرافیکی که تامین کننده خودش باشه اصلا" وجود نداره یعنی جارو کردن مردم اونطرف

ولی بحث دلاری اینجا وقتی طرف رفته با دلار 26 تومنی وارد کرده سعی میکنه جو رو طوری نگه داره که سودش رو بکنه

انتظار نداشته باشید که بیاد بزنه تو ماشین حساب دلاری 20 نومن

فعلا این وضعیت بشکن و بالا بنداز تا شهریور سال آینده ادامه داره

از نظر بنده هم این کاهش دلار 2 حالت بیشتر نداره یا اینکه مذاکراتی پشت پرده شده که میگن حدود 1 ماهه در جریانه

یا اینکه موقتی هست و هیجان کاذب داره خالی میشه که با پخ بعدی میره بالا

ولی تا زمانی که تعداد وارد کننده سخت افزار کم هست وضعیت همینی که هسته

یک کمی باید تحمل کنید من خودم Strix 5500xt رو جمعه سیاد گرفتم 8200

لان همون کارت رو دارن میدن 16 الان بچه های خودمون با افتخار 580 ترکیده رو گذاشتن 10 تومن

پس همه در حال ماهیگیری هستن از این وضعیت

یکی از کاربران 1660 سوپر فونیکس گذاشته برای فروش آکبند هست قیمتش تو این بازار بی نفس بدی نیست

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

ببینید این که حالت Bid گذاری هست یک چیزی مثل فروم خودمون بیان پیشنهاد بدن

که خب خودش گفته فقط از کارتن بیرون اومده و استفاده نشده

ولی کمبود جهانی هست شما برو سایت Newegg ببین کارت گرافیکی که تامین کننده خودش باشه اصلا" وجود نداره یعنی جارو کردن مردم اونطرف

ولی بحث دلاری اینجا وقتی طرف رفته با دلار 26 تومنی وارد کرده سعی میکنه جو رو طوری نگه داره که سودش رو بکنه

انتظار نداشته باشید که بیاد بزنه تو ماشین حساب دلاری 20 نومن

فعلا این وضعیت بشکن و بالا بنداز تا شهریور سال آینده ادامه داره

از نظر بنده هم این کاهش دلار 2 حالت بیشتر نداره یا اینکه مذاکراتی پشت پرده شده که میگن حدود 1 ماهه در جریانه

یا اینکه موقتی هست و هیجان کاذب داره خالی میشه که با پخ بعدی میره بالا

ولی تا زمانی که تعداد وارد کننده سخت افزار کم هست وضعیت همینی که هسته

یک کمی باید تحمل کنید من خودم Strix 5500xt رو جمعه سیاد گرفتم 8200

لان همون کارت رو دارن میدن 16 الان بچه های خودمون با افتخار 580 ترکیده رو گذاشتن 10 تومن

پس همه در حال ماهیگیری هستن از این وضعیت

یکی از کاربران 1660 سوپر فونیکس گذاشته برای فروش آکبند هست قیمتش تو این بازار بی نفس بدی نیست

در مورد قیمتها همین اندازه عارضم که کارتهایی موجودند و وضعیتشون نو هست

و پیشنهادیم نیست قیمتشون .یه مورد بالاتر از همین کات بود قیمتشو زده بود 300 دلار

و مصرف شده بود و نوشم نهایتا 400 دلاره 2060 همین الان از هرکجا که بخواین قیمت دارم

که تو ایران میاد 10 میلیون میره روش؟؟؟با دلار 26 تومنیم بازهم 8 میلیون بالاتر میدن داخل ایران

حتما یه فامیلی تو خارج دارین بپرسین ازشون .

من بازم عکس میزارم و مطمعنم داخل و بیرون یه کارت ساده 2060 حدودا 300 دلار تفاوتشه 

راه دورم نمیخاد بریم پلی 5 هم کمبود داریم؟؟؟؟500 دلار بگو دلاری 26 تومن میشه 13 میلیون

که داخل با منت میندازن 30 میلیون .اینم کمبوده اینم دروغه؟؟؟؟

در سایت که خودتون ادرس دادین 2060 زده 459 دلار مدل تاف با دلار 26 تومن بزنین حدودا بگو 12 تومن 

اینجا چنده؟؟؟16 تومن واقعا تامیین کننده داخلی به چه حقی 4 میلیون رو کارت میکشه؟؟؟؟؟؟؟؟

با دلار 21 تومنی میشه حدودا 10 میلیون .حرفتون حرف زوره وارد کننده میخواست نخره یه کم ضرر کنه 

نه اینکه از خرید خودشم بیشتر سود کنه این مصداق کلاهبرداریه .

آقا نخرید اینا سرتون کلاه میزارن یه 2060 تاف نهایت 10 تومن ارزششه نه 16 میلیون 

2060.jpg

دوست من اینا بازیه و دروغه که میدونستن دلار میکشه پایین برای پارت بعدیشون انقدر گرون بکنن که 

سری بعد میارن مجبور میشن ارزون کنن با بازی و بهانه دروغین قیمتها رو بردن بالا که دلار میشه 21 تومن ضرر نکنن

بابا همون قیمت قبلیش نگه میداشتین به خدا کسی ناراحتم نمیشد همم میخریدن .گردن ماینینگ نندازین 

این همه ریگ ماینینگ گرفت دولت کارتهاشو بکنین تو جعبه به اسسم نو ملت همونم میخرن به خدا .فقط ارزون کنین

یه 2060 ساده شده ارزو برامون بخدا رحم کن تا بهت رحم بشه .

من با دوستان جنگ ندارم فقط خواهشم اینه که طمع و عطش سیری ناپذیر تامیین کننده و دلالان رو به گردن 

نبود سیلیکون و کمبودی جهانی و گرانی جهانی نیندازیم که اگر اون مسایل درستم باشه نهایت 1 میلیون منطقی

نه 4 یا 6 میلیون .لطفا به شعور هم احترام بزارم .تامیین کننده محترم به فکر سود بالا و بسیار بالا هست وگرنه 

در مملکتو باز میکردن خود ایسوس نمایندگی میزده انقدرم دردسر نداشتیم . این انسانها رحم ندارن به کسی 

و فقط جیبهای بی پایانشون باید پر بشه .گرانی بی سابقه گرافیک و قطعات بنظر من ربط مستقیمش به طبق

فرمایش دوست عزیزمون ارزون شدن دلاره .بوش اومد که دلار میخواد بخوره زمین یه بهانه تراشیدن کسیم 

که نمیره تحقیق کنه فقط تا گرون میشه ملت میریزن مثل قحطی زدهها میخرن که گرونتر نشه .مردم ریختن خریدن 

روز بروز تا موجودی دلار 26 تومنی دارن میکششن بالاتر وگرنه اینها همش بهونست عزیزان .

چون تولید داخل ازین قطعات نیست مسحره هست نمیزارن راحت وارد بشه .

اگر گرین مثلا خط تولید بومی گرافیک داشت هر چند مسخره هست و رویایی اونوقت

اگر کسی میرفت ایسوس میخرید باید دوبله پول میداد ولی تا زمانی که نمونه داخلی نداریم ازش

چه اجباریه دوبله بخریم؟؟؟گرانی در ایران منطق نداره 

این بحث طولانی شدش .به جایی هم نخواهد رسید.

بنده به این نتیجه رسیدم اگر بتونم بدم اقوامم یه کارت برام بخرن بفرستن 

همینکارو میکنم وگرنه اصلا فعالا داخلیش ارزششو نداره .وقتی

میتونم با 10 تومن 2060 نو بخرم چرا برم 16 تومن بدم همونو داخلی بخرم؟؟؟

نهایتا بیمش میکنم به قیمت روز .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، arash_aria گفته است :

در مورد قیمتها همین اندازه عارضم که کارتهایی موجودند و وضعیتشون نو هست

و پیشنهادیم نیست قیمتشون .یه مورد بالاتر از همین کات بود قیمتشو زده بود 300 دلار

و مصرف شده بود و نوشم نهایتا 400 دلاره 2060 همین الان از هرکجا که بخواین قیمت دارم

که تو ایران میاد 10 میلیون میره روش؟؟؟با دلار 26 تومنیم بازهم 8 میلیون بالاتر میدن داخل ایران

حتما یه فامیلی تو خارج دارین بپرسین ازشون .

من بازم عکس میزارم و مطمعنم داخل و بیرون یه کارت ساده 2060 حدودا 300 دلار تفاوتشه 

راه دورم نمیخاد بریم پلی 5 هم کمبود داریم؟؟؟؟500 دلار بگو دلاری 26 تومن میشه 13 میلیون

که داخل با منت میندازن 30 میلیون .اینم کمبوده اینم دروغه؟؟؟؟

برادر کجایی ps5 نسخه استاندارد الان بوشهر  دارن تهلنجی میارن میگن 18 تومن 

ایکس باکس سری ایکس هم در همین قیمت بین 17-18 فروش  میره

من هفته پیش بایکی صحبت کردم گفت داش الان بیای 20 بهت میدم ولی بار جدیدم برسه و دلار تو همین کانال باشه بهت 18 میدم (نسخه استاندارد )

بنظرم آدم الان دست به سیستم نشه اگر همینی که داره کارشو راه میندازه ؛بره برای گیم ps5 بخره خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

برادر کجایی ps5 نسخه استاندارد الان بوشهر  دارن تهلنجی میارن میگن 18 تومن 

ایکس باکس سری ایکس هم در همین قیمت بین 17-18 فروش  میره

من هفته پیش بایکی صحبت کردم گفت داش الان بیای 20 بهت میدم ولی بار جدیدم برسه و دلار تو همین کانال باشه بهت 18 میدم (نسخه استاندارد )

بنظرم آدم الان دست به سیستم نشه اگر همینی که داره کارشو راه میندازه ؛بره برای گیم ps5 بخره خیلی بهتره

سالمم میمونه ته لنجیش؟؟؟

بازم اونم بالاست 7 تومن هزینه میگیره بیاره برات دیگه .بازم بهتر از 30 تومن بازاره 

تصحیح کنم دلار رو یه چیز اثر کرد اون پلی 5 کشید پایین ولی هنوز 9 تومن گرونتر از قیمت واقعیشه بعبارتی در ایران 500 دلار میشه 700 دلار 

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان 2 ماه دیگه عید هست و این قیمت های نجومی داره کم کم وصل میشه به شب عید فکر نمیکنم کاهش قیمتی در کار باشه.

طبق سنت نجیب زادگان شریف شب عید باید منتظر افزایش قیمت هم باشیم...

ویرایش شده توسط Ali_14
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Ali_14 گفته است :

سلام

دوستان 2 ماه دیگه عید هست و این قیمت های نجومی داره کم کم وصل میشه به شب عید فکر نمیکنم کاهش قیمتی در کار باشه.

طبق سنت نجیب زادگان شریف شب عید باید منتظر افزایش قیمت هم باشیم...

من یه ماشین دارم میخام بفروشم هر روز همش میاد پایین چیز بخصوصیم نیستش ضعیفترین ماشین بازار ایران 

پیکانی مخفی میباشد 

لینک به دیدگاه

من کارتمو فروختم یه 1070ti خریدم. پیشنهاد میکنم صبر نکنی. اون روز که صحبت میکردیم (اوایل تاپیک) 2060 شده بود 14 الان شده نزدیک 20 تومن. ماشینو حیفه نفروش. کارتتو بفروش یه کارت کارکرده بهتر بخر همین.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، arash_aria گفته است :

سالمم میمونه ته لنجیش؟؟؟

بازم اونم بالاست 7 تومن هزینه میگیره بیاره برات دیگه .بازم بهتر از 30 تومن بازاره 

تصحیح کنم دلار رو یه چیز اثر کرد اون پلی 5 کشید پایین ولی هنوز 9 تومن گرونتر از قیمت واقعیشه بعبارتی در ایران 500 دلار میشه 700 دلار 

آره،همونجا تست میکنی میبری خونه حالشو میبری😄

البته تا اونجا که من میدونم لنج دارا با بچه های گشت دریایی اخرش یا آشنا درمیان یا یه شیرینی بهش میدن و راحت میارن 😀

تنها چیزی که قیمتش خیلی  خوب درمیاد کنسول هست ،چون تنهای چیزی هست که لنج دارا مطمعن هستن راحت و بدون دردسر فروش میره (وارد کننده های قانونی تو این مورد زیاد نمتونن جیب بری کنن)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

افزایش بیدلیل دومرتبه گرافیک .

الان چی شده باز گرون کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دلیل چیه ؟؟؟ اون زمان که دلار 30 تومن بود کارت 2060 حدودا 12 تومن تا 15 تومن بود الان 

که دلار شد 23 تومن بیت کویینم که ترکید .تعطیلاتتونم تموم شدش بازم گرون میکنین بیدلیل؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در در 30 دی 1399 در 15:13، a.d oc گفته است :

دوستان نظرتون در قیمت مورد کارت گرافیک چیه؟

تا چند وقت دیگه قیمتشون کاهش پیدا میکنه؟ یا از این هم گرونتر میشه؟

همین طوری میمونه

لینک به دیدگاه

تا وقتی گیمر ... هست با این قیمت ها میخره انتظار کاهش قیمت نداشته باشین

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...