رفتن به مطلب

مشکل وصل نشدن به اینترنت از طریق وایرلس

Arash21
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان وقتی میخوام وایرلس وصل شم مینوسه no internet secure با گوشی و دو تا مودم ایرانسل و مبین نت تست کردم دی ان اس و ایپی رو تغییر دادم در بایوس wlan رو اینیبل و سیو کردم forget password هم زدم مودم هارو ریست کردم رمزشونو عوض کردم فایده نداشت از درایور پک سلوشن استفاده کردم به دیوایس منیجر رفتم بخش نتورک اداپتور همه چی اوکی بود 

مدل دقیق تراشه شبکه و بلوتوث

Qualcomm Atheros QCA9377 Wireless Network Adapter driver

از سافتور پدیا یه درایور واسش دان کردم پسوند نصبی نداشت

توی ویندوز قبلی مشکلی نداشت الان اخرین نسخه روو از سافت 98 دانلود کردم این مشکل رو داره ولی در ساعات اولیه نصب مشکل نداشت  این چه داستانیه هر زو یه مشکل واسم پیش میاد 

توی بقیه دستگاه ها این مشکل وجود نداره و راحت کانککت میشه 

وقتی از طریق کابل اترنت و یو اس بی اقدام میکنم وصل میشه

مدل لپتاپ IDEAPAD 330

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

توی ویندوز قبلی مشکلی نداشت الان اخرین نسخه روو از سافت 98 دانلود کردم این مشکل رو داره ولی در ساعات اولیه نصب مشکل نداشت  این چه داستانیه هر زو یه مشکل واسم پیش میاد 

دژمن داری ! چشم زدن سیستمت رو

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

دژمن داری ! چشم زدن سیستمت رو

چی بگم والا یا داده همراه ایپد کار نمیکنه یا هات اسپات وصل نمیشه لینوکس نصب نمیشه ویندوز هنگ میکنه هرروز یه داستان داریم😂😂

جدا از شوخی این مشکل یه راه ساده داشت باید بری توی کنترل پنل دیوایس منیجر و درایور مربوطه unistall کنی ولی نباید دیلیت کنی بعد از سربرگ edit بزنی scan تا دوباره نصب شه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...