رفتن به مطلب

سوالاتی در مورد ماینینگ.

Recommended Posts

سلام.چند تا سوال دارم.

1-با یدونه ماینر هم میشه ماین کرد؟مثلا e9+.

2-با یدونه همین ماینری که گفتم با کم کردن هزینه برق خالص چقدر پول میده ماهیانه؟

3-چطوری باید پولش رو دریافت کرد؟(مخصوصا تحریم هست.).

4-باید یه بیت کوین کامل بشه یا خورده هم میتوان پولش رو گرفت؟

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

سلام اگه میخوایید شروع کنین بهتره نکنین

چون من نظر خیلی از مراجع رو دیدم که گفتن ایراد شرعی داره و حرامه . خودمم چون مرجعم مقام معظم رهبریه چند تا دفتر چند شهر مختلف زنگ زدم گفتن جایز نیست . شما هم بهتره ریسک نکنین .

• لایک 2
  • حالم خوب شد 4
  • چرا؟! 1
  • قلبم گرفت 4
لینک به دیدگاه

😳

دوست عزیزم یکم صبر کن دوستان با تجربه میان راهنماییت میکنن 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

کسی نیست؟

داداش حتماً این کارو بکن. بعضی ها خودشون این کارو میکنن ولی برای اینکه مثلا دست زیاد نشه میگن نکن و...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، aminnaghizadeh گفته است :

داداش حتماً این کارو بکن. بعضی ها خودشون این کارو میکنن ولی برای اینکه مثلا دست زیاد نشه میگن نکن و...

عزیز اگه منظورت منم‌ :D نه من از اولم ماین نکردم . اگه ما مسلمونیم باید پیرو حرف مرجع تقلید باشیم چه درست میگه چه غلط . دیگه اون با خود مرجع هست

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

عزیز اگه منظورت منم‌ :D نه من از اولم ماین نکردم . اگه ما مسلمونیم باید پیرو حرف مرجع تقلید باشیم چه درست میگه چه غلط . دیگه اون با خود مرجع هست

نه داداش منظور من شما نبودید.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، aminnaghizadeh گفته است :

داداش اگه میشه به این سوالات پاسخ بده.

5-مصرف برق ماینری که گفتم 16 ساعت روشن باشه در روز ماهیانه چقدر پول برقش چقدر میشه؟بابرق خانه.

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

داداش اگه میشه به این سوالات پاسخ بده.

5-مصرف برق ماینری که گفتم 16 ساعت روشن باشه در روز ماهیانه چقدر پول برقش چقدر میشه؟بابرق خانه.

1. بل همیشه ماین کرد مشکلی نداره ! 

2. میتونین گوگل یه سرچ ساده بکنید و خودتون در بیارید و سایت whattomine.com هم یکی از سایت های معتبر برای دیدن سود دستگاه هست 

3. صرافی داخلی زیاد هست که بیت کوین و بقیه ارز ها رو از شما میتونه بخره مثل hdpay.ir و exchanging.cc 

4. به صورت خورده هم میشه فروخت و در حال حاضر مینیمم میزان فروش توی سایت های بالا  0.005 بیت کوین هست 

5. مصرف برق رو میتونید از سایت سازنده ماینر خودتون نگاه کنید و با توجه به میزان مصرف برق 16ساعت قیمت رو حساب کنید ! 

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

1. بل همیشه ماین کرد مشکلی نداره ! 

2. میتونین گوگل یه سرچ ساده بکنید و خودتون در بیارید و سایت whattomine.com هم یکی از سایت های معتبر برای دیدن سود دستگاه هست 

3. صرافی داخلی زیاد هست که بیت کوین و بقیه ارز ها رو از شما میتونه بخره مثل hdpay.ir و exchanging.cc 

4. به صورت خورده هم میشه فروخت و در حال حاضر مینیمم میزان فروش توی سایت های بالا  0.005 بیت کوین هست 

5. مصرف برق رو میتونید از سایت سازنده ماینر خودتون نگاه کنید و با توجه به میزان مصرف برق 16ساعت قیمت رو حساب کنید ! 

1-نوبیتکس هم خوبه؟

2-استخر هم باید حتما وصل باشه؟کدوم استخر خوبه؟

3-ماشین حساب ارز دیجیتال درست میگه؟

لینک به دیدگاه

در در 20 دی 1399 در 19:20، amir.t.1261 گفته است :

1-نوبیتکس هم خوبه؟

2-استخر هم باید حتما وصل باشه؟کدوم استخر خوبه؟

3-ماشین حساب ارز دیجیتال درست میگه؟

اگر توی همون سایت وارد کنید که چه کارت گرافیکی دارید و یا چه قدرت ماینی دارید میتونید سود تمامی ارز ها رو ببینید که کدوم یکی از اونها به صرفه تر هست 

اما ترجیحا چیزی رو ماین کنید که توانایی فروششون رو توی سایت های ایرانی داشته باشید 

و بله whattomine اگر چیزی رو دیدید درسته عددش 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام.راسته که میگن ماینر t2tz خالص ماهی 6 تومن در میاره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

سلام.راسته که میگن ماینر t2tz خالص ماهی 6 تومن در میاره؟

مدل 30 ترا بله بیشتر هم در میاره

https://www.viabtc.com/tools/calculator

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

به نظر شما حالا این مدل نه ولی کلا ماینینگ ارزش داره؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

قیمتش بین 20 تا 25 تومنه

یعنی 4 ماهه پول دستگاه در میاد ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 ساعت قبل، hosin گفته است :

قیمتش بین 20 تا 25 تومنه

یعنی 4 ماهه پول دستگاه در میاد ؟

بله کمتر از 4 ماه ، 30 ترا کامل فیکس بده ماهانه بالای 7 تومن درامد داره تتر گرون شده

در 18 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

به نظر شما حالا این مدل نه ولی کلا ماینینگ ارزش داره؟

بله به شرطی که برق و مکان و سرمایشو داشته باشی و هر چی ماین کردی نفروشی

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان ،

یه سوال داشتم چه طور میتونم حساب کنم که با چه تعداد کارت فرضا همین RX580 در سال بشه 1بیت کوین دراورد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

یه سوال داشتم چه طور میتونم حساب کنم که با چه تعداد کارت فرضا همین RX580 در سال بشه 1بیت کوین دراورد

سلام

هیچوقت نمیتونی یک یت کوین ماین کنی. البته روی کاغذ میتونی بیت کوین یا هر ارزی رو حتی با cpu هم ماین کنی ولی بدلیل وجود دستگاه های اسیک فقط پول برقتو از دست میدی.

با کارتای گرافیک میتونی الگوریتمای دیگه ماین کنی مثل الگوریتم ethash که اتریوم روی این الگوریتمه که هنوز اسیک براش زیاد نیست و سختی شبکه پایینه و ماین با کارت گرافیک سود اوری داره

و اینکه حتی همین الان هم سود اوریش خوبه ولی اگه شما از نظر مالی مشکلی نداشته باشیم میتونین 50 درصد مقداری رو که ماین کردین نفروشین و بزارید برای بعدا که 99 درصد از الان قیمتا بالاتره و سود شما چند برابر میشه ( همیشه حداقل 20 درصد ماینتون رو نفروشید و نگه دارید ).

یک چیزی هم بگم به دوستانی که میگن" تا چند وقت یگه ماین تریوم تمومه و از pow یه poz تبدیل میشه" ، حرفتون کاملا درسته و ماین اتریوم تموم میشه ولی ماین با gpu نه چون کلی ارز دیگه هست که با gpu ماین میشه و سوداوری داره( حتی الانش هم من اتریوم ماین نمیکنم)

و چون داری برای کشور ارزآوری میکنی برای اقتصاد کشور هم خوبه ( الکی 😂 )

ممنون که خوندید

لینک به دیدگاه

ممنون از توضیحاتتون دوست عزیز ولی منظور بنده استخراج بیت کوین نبود!بلکه ماین کردن هر رمز ارزی که بشه و تبدیل اون به بیت کوین که در سال فرضا درسال بشه 1 بیت کوین.

مسعله اینه جایی که بنده هستم مشکلی از لحاظ برق ندارم (فرض شما بگیر مجانی هست برق😅)

حالا به چه تعداد کارت گرافیک میشه در سال اصلا نگم 1 بیت کوین بگم تقریبا 40تا50 هزار دلار و بیشتر درآمد داشت از ماین؟    یا اصلا با چه نوع و تعدادی اسیک  میشه ، به این درآمد رسید؟!

در در 13 اسفند 1399 در 18:11، yasin1380 گفته است :

.

در در 13 اسفند 1399 در 18:11، yasin1380 گفته است :

ممنون از توضیحاتتون دوست عزیز ولی منظور بنده استخراج بیت کوین نبود!بلکه ماین کردن هر رمز ارزی که بشه و تبدیل اون به بیت کوین که در سال فرضا درسال بشه 1 بیت کوین.

مسعله اینه جایی که بنده هستم مشکلی از لحاظ برق ندارم (فرض شما بگیر مجانی هست برق😅)

حالا به چه تعداد کارت گرافیک میشه در سال اصلا نگم 1 بیت کوین بگم تقریبا 40تا50 هزار دلار و بیشتر درآمد داشت از ماین؟    یا اصلا با چه نوع و تعدادی اسیک  میشه ، به این درآمد رسید؟!

پینوشت:جوابمو پیدا کردم!

فقط یک سوال:

اگر این دستگاه ها انقدر سود دهی دراند، علت فروششون چیه؟ مثل این میمونه که یکی بیاد بگه مرغ من تخم طلا میذاره، بیاید بخرید.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

پینوشت:جوابمو پیدا کردم!

فقط یک سوال:

اگر این دستگاه ها انقدر سود دهی دراند، علت فروششون چیه؟ مثل این میمونه که یکی بیاد بگه مرغ من تخم طلا میذاره، بیاید بخرید.

اونایی که میفروشن خودشون بیشتر سود میکنن قیمتا رو دیدی؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

من هزینه خرید ی ریگ با ۴ تا rx 580رو دارم و میگن هرکدوم ماهی ۱۰۰ دلار میده 

بعضی هام میگن الکیه این حرف 

اگه تجربه دارید یا چیزی راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه

سلام

میخوام یه دستگاه ماین بزارم

هیچ سر رشته ای هم از ماین ندارم لطفا اساتید راهنمایی کنید

الان ارزون ترین دستگاه چیه و چقدر قیمتشه؟

ما یه مزرعه کشاورزی داریم 3فاز هم هست که خب برقش کشاورزی حساب میشه

اگه دستگاه بزارم اداره برق متوجه میشه

سرعت نت چقدر باید باشه فکر کنم اونجا 3g جواب بده و چه مودمی باید استفاده کرد

شرایط محیط از نظر دما و گرد و خاک رو هم بگید

ممنون

لینک به دیدگاه

در در 28 اسفند 1399 در 22:05، arabiamir24 گفته است :

سلام

من هزینه خرید ی ریگ با ۴ تا rx 580رو دارم و میگن هرکدوم ماهی ۱۰۰ دلار میده 

بعضی هام میگن الکیه این حرف 

اگه تجربه دارید یا چیزی راهنماییم کنید

ماهی 100 دلار اغراقه وبسایت whattomine برو و میزان هشریت و مصرف برق و قیمت برق به خونگی رو وارد کن و حسبا کن ببین مایه چقدر میده باید چیزی حدود 70 دلار در ماه باشه البته اگر ماد کنی بایوس رو و سیستم عامل خوبی داشته باشی بیشتر هم بهت میده

ارزونترین دستگاه اسیک و به صرفه ترین s9j هست مودم هر چی میخواد باشه فقط باید کابل لن باشه و سرعتش مهم نیست فقط پایداریش مهمه میتونی از فیبر نوری ای دی اس ال یا ثابت و حتی مودم های سیمکارت خور استفاده کنی

شرایط محیط بستگی به تعداد دستگاه داره ولی هر کاری میکنی فصا رو ایزوله کن یه تهویه هم واسش بزار که هوا دبه داخل یکی هوا بده بیرون کولر ابی هم واسه خنک کردن واسه عایق کردن میتونی از فیبر استفاده کنی یا از فوم های سفید رنگ نازک

البته اینها در صورتیه که میخوای فارم ایجاد کنی در حد 30 تا به بالا در غیر اینصورت ساخت یا خرید یه سایلنت باکس گزینه بهتریه

حواست هم باشه یه کسایی که زیرابتو میزنن چون واسه سر ماینر ها جایزه گذاشتن صداشو در نیار مگه اینکه مجوز داشته باشی

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

ماهی 100 دلار اغراقه وبسایت whattomine برو و میزان هشریت و مصرف برق و قیمت برق به خونگی رو وارد کن و حسبا کن ببین مایه چقدر میده باید چیزی حدود 70 دلار در ماه باشه البته اگر ماد کنی بایوس رو و سیستم عامل خوبی داشته باشی بیشتر هم بهت میده

ارزونترین دستگاه اسیک و به صرفه ترین s9j هست مودم هر چی میخواد باشه فقط باید کابل لن باشه و سرعتش مهم نیست فقط پایداریش مهمه میتونی از فیبر نوری ای دی اس ال یا ثابت و حتی مودم های سیمکارت خور استفاده کنی

شرایط محیط بستگی به تعداد دستگاه داره ولی هر کاری میکنی فصا رو ایزوله کن یه تهویه هم واسش بزار که هوا دبه داخل یکی هوا بده بیرون کولر ابی هم واسه خنک کردن واسه عایق کردن میتونی از فیبر استفاده کنی یا از فوم های سفید رنگ نازک

البته اینها در صورتیه که میخوای فارم ایجاد کنی در حد 30 تا به بالا در غیر اینصورت ساخت یا خرید یه سایلنت باکس گزینه بهتریه

حواست هم باشه یه کسایی که زیرابتو میزنن چون واسه سر ماینر ها جایزه گذاشتن صداشو در نیار مگه اینکه مجوز داشته باشی

سلام.شما الان ماین میکنید؟چطوره؟درآمد بده هست؟برقتون چیه؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

سلام.شما الان ماین میکنید؟چطوره؟درآمد بده هست؟برقتون چیه؟

با اسیک نه فعلا ولی با کارت گرافیک چون اگر بتونی اسیک به تعداد زیاد بخری سود خیلی بیشتری بهت میده تا خرید کارت گرافیک

برق هم برق عادی اصلا کارت گرافیک نکرانی در مورد برق نداره ولی یدونه اسیک از یه ریگ ده تایی هم بیشتر نویز و برق داره

سود هم داره قطعا من بیشتر به خود اون ارز اهمیت میدم تا میزان دلاری که بهم میده

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

با اسیک نه فعلا ولی با کارت گرافیک چون اگر بتونی اسیک به تعداد زیاد بخری سود خیلی بیشتری بهت میده تا خرید کارت گرافیک

برق هم برق عادی اصلا کارت گرافیک نکرانی در مورد برق نداره ولی یدونه اسیک از یه ریگ ده تایی هم بیشتر نویز و برق داره

سود هم داره قطعا من بیشتر به خود اون ارز اهمیت میدم تا میزان دلاری که بهم میده

فک کنم سوالم مسخرس با gt430 میشه ماین کرد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...