رفتن به مطلب

تعویض کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

من میخواستم کارت گرافیکم رو عوض کنم توی اینترنت زده باید قبلش درایو گرافیک قبلی رو پاک کنی بعد گرافیک جدید بندازی میخواستم بدونم حتما باید این کار رو انجام بدم من ویندوز 10 دارم نسخه اینترپرایز 64 بیت و همینطور میخوام پردازنده رو تعویض کنم برای تعویض پردازنده هم ایا باید ویندوز رو دوباره نصب کنم یا نه 

لینک به دیدگاه

سلام.نیاز به تعویض ویندوز نیست ولی ممکنه کند بشه بهتره عوض کنید.من سیپیو رو عوض کردم سیستم کمی کند بود انگار مچ نشده بود.

لینک به دیدگاه

در در 19 دی 1399 در 22:06، amir.t.1261 گفته است :

سلام.نیاز به تعویض ویندوز نیست ولی ممکنه کند بشه بهتره عوض کنید.من سیپیو رو عوض کردم سیستم کمی کند بود انگار مچ نشده بود.

شما ویندوز 10 بودید ؟

لینک به دیدگاه

قبل از این که پردازنده رو تعویض کنید برید داخل دیوایس منیجر cpu رو آن اینستال کنید بعد سیستم رو خاموش کنید بعد سی پیی یو رو عوض کنید. بایوس رو هم یه برسی کنید. که همه چیز سر جاش باشه و تنظیمات درست باشن.

برای گرافیک هم قبل از نصب گرافیک جدید درایور رو با DDU پاک کنید سیستم رو خاموش کنید بعدش گرافیک رو نصب کنید.

به این شکل به هیچ مشکل پرفورمنسی بر نمیخورید.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ایمان9883 گفته است :

شما ویندوز 10 بودید ؟

یادم نیست دقیق ولی فکر کنم 8.1.بعد از نصب cpu هم بایوس رو ریست کن.

لینک به دیدگاه

در در 19 دی 1399 در 20:07، ایمان9883 گفته است :

با سلام 

من میخواستم کارت گرافیکم رو عوض کنم توی اینترنت زده باید قبلش درایو گرافیک قبلی رو پاک کنی بعد گرافیک جدید بندازی میخواستم بدونم حتما باید این کار رو انجام بدم من ویندوز 10 دارم نسخه اینترپرایز 64 بیت و همینطور میخوام پردازنده رو تعویض کنم برای تعویض پردازنده هم ایا باید ویندوز رو دوباره نصب کنم یا نه 

بله اگر درایور جدید رو روی قبلی نصب کنید مشکل پیدا می‌شه. البته کارت کار می‌کنه ولی کرش و اینجور مسائل گاها پیش می‌یاد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MasoudK96 گفته است :

بله اگر درایور جدید رو روی قبلی نصب کنید مشکل پیدا می‌شه. البته کارت کار می‌کنه ولی کرش و اینجور مسائل گاها پیش می‌یاد

نه من بعدش درایو جدید نصب میکنم برای کارت گرافیک جدیدم فقط میخواستم بدونم توی این فاصله تصویر میده و ارور صفحه مرگ ویندوز نمیاد

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، ایمان9883 گفته است :

نه من بعدش درایو جدید نصب میکنم برای کارت گرافیک جدیدم فقط میخواستم بدونم توی این فاصله تصویر میده و ارور صفحه مرگ ویندوز نمیاد

نه به اندازه ای زنده میمونه که درایور رو عوض کنید :دی

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، ایمان9883 گفته است :

گرافیک الان من AMD هست اما گرافیکی که میگیرم انویدیا هست هست مشکلی پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ایمان9883 گفته است :

گرافیک الان من AMD هست اما گرافیکی که میگیرم انویدیا هست هست مشکلی پیش نمیاد

شما اول کلا درایور قبلی رو با ddu پاک کن پس اگه برند کلا متفاوته. اونجوری دیگه مطمئنا مشکل پیش نمی‌یاد

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MasoudK96 گفته است :

شما اول کلا درایور قبلی رو با ddu پاک کن پس اگه برند کلا متفاوته. اونجوری دیگه مطمئنا مشکل پیش نمی‌یاد

ممنون باشه

تاپیک به خوبی و خوشی تموم شد😉

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...