رفتن به مطلب

ایسوس یا گیگابایت یا ام اس آی؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

هر سه برند خیلی خوبن و خود من قطعات هر سه شرکت رو دارم و داشتم روی سیستمم، مادربردم که پنج ساله ایسوسه و خیلی راضیم ازش. گرافیک فعلیم msi هست و بازم خیلی ازش راضیم، گرافیک قبلیم گیگا بود که اونم خوب بود در نوع خودش که البته یه کم بدشانسی آوردم من سرش و چیپ های مموریش مشکل پیدا کردن و آواژنگ تعویض کرد برام

خلاصه اینکه اگه به اون تک توک خرابی ها نگاه میکنید، توی همه برندها هست این خرابی ها و اصلا اساس وجود گارانتی که ما بی بهره هستیم ازش، همینه. اشکال هست و واسه همین قطعه گارانتی میشه

شما هم به سلیقه خودتون باید خرید کنین. من مادربرد ایسوس خریدم چون ظاهر z170-a رو واقعا دوست داشتم. گرافیک msi خریدم چون ناچار بودم. تابستون سال 2017 و اوج بحران ماینینگ بود و چیز دیگه ای دستم رو نمیگرفت (البته میتونستم 500 هزار تومن بیشتر به استریکس پول بدم که اصلا نمی ارزید تو 1060). میبینید که یه خرید سلیقه ای و یه خرید بودجه محور و از سر ناچاری جفتشون خیلی خوب بودن و من خیلی راضی هستم از جفتشون.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Mahdi ZMS گفته است :

الان من واقعا گیج موندم که کدوم رو بردارم

بالا به صورت کامل توضیح دادم براتون از نظر فاز و تقویت ولتاژ و هدر فن msi بهتره ولی از نظر برند و آمار خرابی asus بهتره

لینک به دیدگاه

درود

من یه کارت گرافیک ام اس ای داشتم پدرشو دراوردم هر بلایی بود سرش اوردم منتظر بودم یروز خراب شه نشد که نشد عین روز اول فروختم به یکی دیگه همچنان عین چی کار میکنه.ایسوس و گیگا و ام اس ای همشون تقریبا در یک سطحند

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

بالا به صورت کامل توضیح دادم براتون از نظر فاز و تقویت ولتاژ و هدر فن msi بهتره ولی از نظر برند و آمار خرابی asus بهتره

در 8 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

من یه کارت گرافیک ام اس ای داشتم پدرشو دراوردم هر بلایی بود سرش اوردم منتظر بودم یروز خراب شه نشد که نشد عین روز اول فروختم به یکی دیگه همچنان عین چی کار میکنه.ایسوس و گیگا و ام اس ای همشون تقریبا در یک سطحند

پس مطمین شدم و msi رو خریداری خواهم کرد ممنون از نظر  دوستان

من کلا از سری msi خوشم میاد یه جورایی 

یه سوال دیگه روی این برد ظاهرا ورودی برق pci وجود داره که تو کابل کشی واقعا از پشت شیشه زشت به نظر میاد من این مورد رو وصل نکنم مشکلی که پیش نمیاد؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mahdi ZMS گفته است :

من کلا از سری msi خوشم میاد یه جورایی 

یه سوال دیگه روی این برد ظاهرا ورودی برق pci وجود داره که تو کابل کشی واقعا از پشت شیشه زشت به نظر میاد من این مورد رو وصل نکنم مشکلی که پیش نمیاد؟

یکی از تفاوت های این مادربرد با tuf ایسوس سر همین موضوع هست  این مورد رو لازم نیست حتما وصل کنید این مورد رو برا تقویت ولتاژ گذاشتن که از پس کار های سنگین بر بیاد درصورتی که کار سنگینی انجام میدهید این مورد رو وصل کنید     بیخیال زیبایی🤗

لینک به دیدگاه

یه مقدار پول بیشتر بزار مدل 

Asus b360-H رو بگیر هم تنوع پورت هاش بیشتره و هم کیفیت صدای خروجی خیلی بیشتر از مدل های ذکر شدس (البته اگه گیمرید) و هم تو کیس زیبا تر دیده میشه(اگه کیس با پنل شیشه ای دارید)

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Aminj گفته است :

یه مقدار پول بیشتر بزار مدل 

Asus b360-H رو بگیر هم تنوع پورت هاش بیشتره و هم کیفیت صدای خروجی خیلی بیشتر از مدل های ذکر شدس (البته اگه گیمرید) و هم تو کیس زیبا تر دیده میشه(اگه کیس با پنل شیشه ای دارید)

کیسم Z2 hero plus هست که پنل شیشه ای داره

مادربرد واقعا خوبیه  یه سوال دارم نسبت به قیمتشون   b360h بهتره یا b365f ؟

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Mahdi ZMS گفته است :

کیسم Z2 hero plus هست که پنل شیشه ای داره

مادربرد واقعا خوبیه  یه سوال دارم نسبت به قیمتشون   b360h بهتره یا b365f ؟

به چند دلیل b365f برتری داره به b360h

B365f از نظر تنوع پورت برتری داره

B365f از نظر فاز که دارای ۱۰ فاز هست که b360h دارای ۷ فاز هست

چیپ 365 کمی از 360 بهتره

در کل انتخاب b365f انتخاب بهتری هست

ولی از نظر زیبایی به نظر من b360h شیک تره☺

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...