رفتن به مطلب

معامله غیر حضوری بدون واسطه امکان پذیر هست؟؟

Miad007
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

امروز صبح میخواستم یکم ترون از یکی بخرم فیلم و عکس کامل از کارت ملیش همراه کارت بانکیش فرستاد قرار بود شب باهاش معامله رو انجام بدم که گفت مشکلی پیش اومده و برا یه کارت دیگه بفرست

ازش خواستم یه عکس از کارت ملیش همراه کارت بانکیش تو دستش بندازه که زد زیرش و فهمیدم کلاه بردار و مدارک یه بدبخت دیگه رو نشونم داده!!

حالا چند تا سوال راجب معامله های بعدی دارم 

به نظرتون اگه عکس و فیلم کارت ملی و کارت بانکی و یه ویدیو چت که بفهمم طرف خودشه به همراه عکس کامل از چت ها بگیرم  باز امکان داره با این همه مدارک کلاهبرداری کنن؟؟؟

لینک به دیدگاه

خیلی چیزه عجیبی نیست ..

من از یه شرکت وایرلس داشتم سال 91 . 

هر دفعه سرویس میخواستم ازش میگفت به کارت خانوم م بریز . 

-------------------

الان که رمز دوم اومده خیلی چیزا بهتر شده امن تر شده 

ولی هنوز هم راه های کلاه برداری هست .. تا کلاه بردارا هستن و آدم های سودجو و طماع 

مثلا چند وقت پیش یه باند تهران دستگیر کرده بودن که به طور نامحسوس میرفتن تو بانک ها عکس و فیلم میگرفتن از چک و سفته مردم . 

بعد با استفاده از اون ها جعل میکردن

پاسپورت قبلا همین طور جعل میکردن منتهی باسه پاسپورت الان بیومتریک اومده دیگه سخت شده این کارا 

مثلا هم یه تور روسیه رفتم یه خانوم و آقا را اصلا به خاطر بیومتریک راه ندادن تو تور خودمون بودن 

رمز یکبار مصرف ، تایید دو مرحله ای ، تایید رو موبایل و غیره همه به خاطر همین کلاه برداری هاست 

لینک به دیدگاه

با صرافی های معتبر مثل پی 98 یا بیت برگ کارن کن بعد یه مدت راه افتادی یه پی پل بخر 

با صرافی های خارجی کار کن 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، بامداد گفته است :
در هم اکنون، YUNKI گفته است :

هدفم اینه هزینه واسطه رو ندم هم اینکه سریع تر میشه معامله رو انجام داد(بایننس و نوبیتکس هم دارم)

تا حالا کلاهبرداری بوده که کد ملی واقعیشو داده باشه؟؟؟

فرضا اگه ازم کلاهبرداری شد پلیس فتا اصن یه پیگیری ساده میکنه؟؟؟ یا کلاهبرداری شد تموم؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 20 دی 1399 در 10:08، Miad007 گفته است :

هدفم اینه هزینه واسطه رو ندم هم اینکه سریع تر میشه معامله رو انجام داد(بایننس و نوبیتکس هم دارم)

تا حالا کلاهبرداری بوده که کد ملی واقعیشو داده باشه؟؟؟

فرضا اگه ازم کلاهبرداری شد پلیس فتا اصن یه پیگیری ساده میکنه؟؟؟ یا کلاهبرداری شد تموم؟؟؟

سری که درد نمیکنه دستمال چرا

اون هزینه واسط مگه چقدره ارزش این همه دردسر داشته باشه !

لینک به دیدگاه

درود

ریسک معامله خیلی بالاست اونم توی این شرایط اقتصادی خیلی ها فکر زرنگ بازی به فکرشون میزنه 

حتما با صرافی های معتبر کار کنید که میشه بهشون اعتماد کرد ، معامله ی بدون واسطه و بدون احراز هویت خیلی ریسکش بالاس خدارو شکر که زودتر فهمیدی طرف کلاه برداره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

سعی کنید اصول کار رو برای خودتون همیشه در نظر داشته باشید و احساساتی عمل نکنید. همین هفته پیش بود که از یکی کارت گرافیک خریداری کردم دستم اومد کارت کاملا اوکی بود منتها درایور رو نمی شناخت. همین الان هم به تلفنش زنگ می زنم پاسخگو نیست و اون یه طرف ایرانه من هم یه طرف دیگه ایران. در حالیکه می تونستم از واسطه لیون استفاده کنم و الان خیالم از همه جهت راحت باشه. 

سلام جناب قاسمی عزیز

امیدوارم که حل بشه اما به نظرم توی این مملکت به هیچکس نباید توی دنیای واقعیش اعتماد کرد وای به حال مجازیش

اگر اون یوزر در اینجا عضو هستش خواهشا بعد از مهلتی اینو پابلیک کنید چون ممکنه یه عده یوزر دیگه هم گول این فرد بخورن

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام. حافظه درست یاری نمیکنه اما بخاطر دارم توی همین فروم تاپیک درمورد یه شخصی بود که عکس کارت ملی خودشو میفرستاد(گمان کنم توی دیوار معامله میکرد) و سن و سال زیادی هم نداشت با تصویر کارت گرافیک دیگران معامله میکرد و چندی از دوستان هم ظاهرا از همچین موردی اطلاع داشتن و همچنان طرف به کلاهبرداری ادامه میداد و کسانی که خیلی پیگیر میشدن و به نتیجه نزدیک میشدن پولشون رو برمیگردوند تا با خوشحالی از اینکه پول خودشون رو بعد از کلی دویدن و وقت هدر دادن پس گرفتن تمام شکایت هاشون رو پس بگیرن و بقول معروف کلاهشون رو پرت کنن هوا و اون طرف همچنان به کلاهبرداری هاش ادامه بده. نتیجه چی شد من پیگیر نشدم که ببینم آیا کسی واقعا تا انتها پیش رفت و طرف افتاد زندان یا نه، اما درکل خواستم یادآوری کنم که متاسفانه قوانین و سنگ اندازی های بسیاری در کشور روند پیگیری شکایت هارو پرهزینه و وقت گیر و طاقت فرسا میکنه که موجب انصراف خیلی از دوستان میشه و به همین خاطر هنوز هم کسانی هستند که حتی با عکس واقعی کارت ملی خودشون کلاهبرداری میکنن.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، hosin گفته است :

سلام جناب قاسمی عزیز

امیدوارم که حل بشه اما به نظرم توی این مملکت به هیچکس نباید توی دنیای واقعیش اعتماد کرد وای به حال مجازیش

اگر اون یوزر در اینجا عضو هستش خواهشا بعد از مهلتی اینو پابلیک کنید چون ممکنه یه عده یوزر دیگه هم گول این فرد بخورن

موفق باشید

سلام مخلصم برادر. راستش مشکل عجله ی من و زودقضاوت کردنم بود. وگرنه امروز با ایشون حرف زدم و اوکی شد. تلفنشون هم شماره تلفن کاری بوده و برای همین خاموش بوده. امیدوارم منو حلال کنه. 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 20 دی 1399 در 10:08، Miad007 گفته است :

نوبیتکس

سلام.نوبیتکس برا خرید و فروش خوبه؟کلاه بردار نیستن؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...