رفتن به مطلب

ارتقا سیستم یا خرید کنسول ایکس باکس سریز ایکس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان بنده سیستمم اینه:

ryzen5 2600

msi bazooka a320m

gskil aegies 2400 cl 17 4gb*4

gigabyte aorus 580 8gb

green 550uk

ssd samsung 240gb evo0860

مانیتور بنده هم این مدله 

msi optix mag271cqr

حالا میرسیم به بحث اصلی بنده فعلا بودجم حدود 14 تومنه برا ارتقا (با احتساب پول فروش کارت گرافیک- با اجازتون 10 تومن در نظر گرفتم)

ارتقا هم که چه عرض کنم کارت گرافیکمو میخام ارتقا بدم شاید بتونم بودجه رو به 18 تومن افزایش بدم ولی قیمتا ماشالا به لطف برادرای ماینر باز داره صعودی میره بالا. من قصد خرید 2060 رو داشتم.

حالا سوال اینجاس بیام کارت گرافیکمو بفروشم پول بذارم روش یه کنسول نقلی ایکس باکس سریز ایکس بخرم یا نه چیکار کنم. سریز اس خیلی خوش قیمته 10 تومنه ولی خب جوریه که ادم دوس نداره ریسک کنه بره سمتش.

پیشاپیش از کمکتون ممنون 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، hosin گفته است :

یه 3070 یا 3060ti بگیر

داداش یه نگاه به بودجه من بنداز یه نگاهم به کارتی که پیشنهاد دادی

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

داداش یه نگاه به بودجه من بنداز یه نگاهم به کارتی که پیشنهاد دادی

دوست عزیز قیمتا الان فیکه

اگر اینقدر ارتقا مهمه که میخوای تا همین یک هفته اینده نهایی کنیش که بنده حرفی ندارم

اما فعلا با همون 580 بساز فکر نکنم کم بیاره ایشالا تابستون یه 3070 میگیری

سری اس که اشغاله بماند که 60 دلار هم واسه هر بازیت باید بدی - البته ایکس باکس پس هم هستش

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، hosin گفته است :

دوست عزیز قیمتا الان فیکه

اگر اینقدر ارتقا مهمه که میخوای تا همین یک هفته اینده نهایی کنیش که بنده حرفی ندارم

اما فعلا با همون 580 بساز فکر نکنم کم بیاره ایشالا تابستون یه 3070 میگیری

سری اس که اشغاله بماند که 60 دلار هم واسه هر بازیت باید بدی - البته ایکس باکس پس هم هستش

نه والا واجب نیست. ایکس باکس سریز ایکس بیشتر مد نظرمه با گیم پس. حالا 3070 نهایت چند بیاد پایین. من بنظرم بعد عید قیمتا افتضاح تر میشه.

لینک به دیدگاه

سریز اس نگیرید اگه میخواین بگیرید برید سریز ایکس بگیرید

ولی اگه کارتون با سیستمه پی سی آپگرید کنید چون روی ایکس باکس باید بازی بخرید (چون الان خودم وان فت دارم) گیم پس تکراری میشه و اونقدر خوب و گل و بلبل نیست 

اگه میتونید خودتون رو کنترل کنید :) برای خرید بازی های جدید و صبر تا کاهش قیمت کنسول بهتره ولی سیستم رو میتونید ارتقا بدید و فروش قطعات راحت تره و کار های شخصی هم میشه انجام داد

از کرک هم بهره مندید

لینک به دیدگاه

منم یه وضعیتی تقریبا مشابه شما دارم.

اول می خواستم یه 3070 بگیرم، ولی بعد گفتم اگر گرافیک بگیرم احتمال زیاد باید پاور رو هم ارتقا بدم. رم سیستم هم فعلا 2400 هست باید اونم به 3200 ارتقا بدم و بعد هم SSD درست و حسابی و اینا...

خلاصه که بی خیال شدم.

اگر قیمت ها متعادل بشه احتمالا یه PS5 یا XSX می گیرم.

در مورد بازی هم خب ایکس باکس، گیم پس داره. اگر بخواید اورجینال بازی نکنید هم می تونید بازی ها رو ظرفیت آفلاین بریزید و در کل درسته که مثل PC بدون دردسر نمیشه بازی کرکی نصب کرد، اما راه جایگزین داره و اینطور نیست که مجبور باشید حتما اورجینال بخرید.

مسئله دیگه اینکه الان یه XSX بگیری خیابت راحته که تا آخر نسل نیازی به ارتقا نداری( از خوبی های کنسول همینه).

در کل اگر وضع مالیتون خیلی خوبه و می تونید هر 2 سال حداقل یه کارت گرافیک پرچمدار بخرید(که با این اوضاع غیر قابل پیش بینی مملکت ما برای این کار باید عاغازاده باشی!) به نظرم همون PC بمونید.(کل لذت PC به اینه که بتونی با تنظیمات گرافیکی بالا بازی کنی)

در غیر این صورت انتخابی جز کنسول بازی ندارید(کنسول مال ما فقیر بیچاره هاس دیگه:().

لینک به دیدگاه

بنده پیشنهادم اینه که فعلا ارتقا نده چون rx 580  فعلا کارت خوبیه و شما میتونید بازیای ایکس باکس رو روی پی سی تجربه کنید بنظرم سمت ایکس باکس نرو و گرافیک بعدا ارتقا بده ..

در کل جای شما باشم تا تابستون صبر میکنم..

لینک به دیدگاه

سلام 

ارتقا گرافیک الان اشتباه هست و خرید کنسول بدتر 

صبر کنید و بعدا به 3060 ارتقا بدید ! و اگر نگران قیمت ها هستین برین بودجه ای رو که دارین دلار بخرین که هر بلایی سرش اومد ارزشش سر جاش بمونه ! 

580 کارت عالی هست و حتی برای افزایش بودجتون فعلا میتونید باهاش ماین هم بکنید یکم ! 

ولی در کل برای ایرانی ها که 90% از رزولوشن 1080 استفاده میکنن همون series S از سرشون هم زیاده حتی تا اخر این نسل کنسول ! و هر کسی میگه اشغاله نمیدونه چی میگه

xbox pass هم کاملا عالیه و اینطوری هم میتونی بازی ها رو روی pc بازی کنی و هم روی xbox ! 

پیشنهاد اول من صبر هست و اگر نمیتونید بدون فروش گرافیک خودتون سعی بر خرید series S کنید 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

ممنون

در 1 ساعت قبل، Mreza123 گفته است :

ممنون

در 26 دقیقه قبل، sepehr-reyzor گفته است :

ممنون

در 12 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

رزولیشن 2کی هست. دوس دارم صبر کنم ولی بعد انتخابات و عید با توجه به اینکه بودجه رو به جای دلاری 4200 برا سال اینده رو 11000 میبندن خودش گویای همه چیزه. 

ممنون از همگی

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

ممنون

ممنون

ممنون

رزولیشن 2کی هست. دوس دارم صبر کنم ولی بعد انتخابات و عید با توجه به اینکه بودجه رو به جای دلاری 4200 برا سال اینده رو 11000 میبندن خودش گویای همه چیزه. 

ممنون از همگی

گفتم که بودجتون رو به صورت دلار نگه دارید 

لینک به دیدگاه

یک نکته ای لازمه به شما بگم:

گیم پس روی پی سی هست و هم روی ایکس باکس

گیم پس روی پی سی باید با همون اکانتی که باشه که خریدید و ماهی 15 دلار میشه که خب خیلی زیاده برای ما

ولی گیم پس روی ایکس باکس میشه با اکانت جدید به قیمتی ماهی 1 دلار خرید و با سوییچ روی اکانت خودتون بازی کنید

پس اگه میخواین برید سمت گیم پس فکر نکنید که روی پی سی به کارتون میاد

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

یک نکته ای لازمه به شما بگم:

گیم پس روی پی سی هست و هم روی ایکس باکس

گیم پس روی پی سی باید با همون اکانتی که باشه که خریدید و ماهی 15 دلار میشه که خب خیلی زیاده برای ما

ولی گیم پس روی ایکس باکس میشه با اکانت جدید به قیمتی ماهی 1 دلار خرید و با سوییچ روی اکانت خودتون بازی کنید

پس اگه میخواین برید سمت گیم پس فکر نکنید که روی پی سی به کارتون میاد

داداش همونجور که رو ایکس باکس اکانتو هوم میکنی روی پی سی هم میشه. به اینصورته که توی استور با اون اکانت باشی ولی تو برنامه ایکس باکس با اکانت خودتون. خیلی راحت. حالا به توصیه ی دوستان میخام صبر کنم ببینم چی میشه.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

داداش همونجور که رو ایکس باکس اکانتو هوم میکنی روی پی سی هم میشه. به اینصورته که توی استور با اون اکانت باشی ولی تو برنامه ایکس باکس با اکانت خودتون. خیلی راحت. حالا به توصیه ی دوستان میخام صبر کنم ببینم چی میشه.

نمیدونم حقیقتا استفاده نکردم ولی اگه اینطوری بشه که خیلی خوبه

گیم پس باید ظرفیت غیرهوم باشه دیگه درسته؟

لینک به دیدگاه

بنظرم حتما صبر کنید، سیستم خیلی خوبی دارید، فعلا میتونید رم رو دو کاناله 3200 کنید اما به بقیه چیزا دست نزنید، قیمتا بهتر میشه قطعا. 

لینک به دیدگاه

سلام داش حسین 

شبت بخیر 

اصلا ریسک نکن و پولت پای 2060 نده 

همین سیستمی که الان داری 90 درصد بازی ها رو میتونی با گرافیک فوق العاده بازی کنی

تا تابستون یا اول پاییز صبر کن یه 3060 بنداز روز تا چندین سال بعد خودت بیمه کن

اگرم دنبال کنسولی برو سراغ ps5 

درسته گرونتره ولی بازی هاش دنیایی دیگس 

نیازی به اورجینال بازی هم نیست 

اکانت ظرفیتی میزنی 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

نمیدونم حقیقتا استفاده نکردم ولی اگه اینطوری بشه که خیلی خوبه

گیم پس باید ظرفیت غیرهوم باشه دیگه درسته؟

اره یه اکانت میخری که روش گیم پس فعاله. یکیشو به دوستت میدی با اکانت بازی کنه رو سیستم خودتم تو استور با این اکانته وارد میشی بعد تو برنامه گیم پس و ایکس باکس سیستمت با اکانت خودت بعد رواله. 

در 43 دقیقه قبل، jetalpha گفته است :

بنظرم حتما صبر کنید، سیستم خیلی خوبی دارید، فعلا میتونید رم رو دو کاناله 3200 کنید اما به بقیه چیزا دست نزنید، قیمتا بهتر میشه قطعا. 

والا رم اوکیه‌نیازی به ارتقاش نمیبینم ولی بازم ممنون. اخه برا بازی فرکانس فرق نمیکنه

در 42 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

سلام داش حسین 

شبت بخیر 

اصلا ریسک نکن و پولت پای 2060 نده 

همین سیستمی که الان داری 90 درصد بازی ها رو میتونی با گرافیک فوق العاده بازی کنی

تا تابستون یا اول پاییز صبر کن یه 3060 بنداز روز تا چندین سال بعد خودت بیمه کن

اگرم دنبال کنسولی برو سراغ ps5 

درسته گرونتره ولی بازی هاش دنیایی دیگس 

نیازی به اورجینال بازی هم نیست 

اکانت ظرفیتی میزنی 

به به داش سعید گل. اره کلا از سرم افتاد ۲۰۶۰

سعی میکنم یا قیمتا اوکی میشه میخریم یا نمیشه میرم سراغ کنسول کاش دیگه کنسول گرون نشه با این شانسی که دارم.

موافق پلی ۵ هستم اگه سیستم بمونه مطمعنن ایکس باکس نمیخرم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...