رفتن به مطلب

خرابی رم corsair vengeance و دبه کردن گارانتی تخت جمشید

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان از قضا بنده از سال 94 دو عدد رم corsair vengeance lpx 2666 دارم . دیروز متوجه شدم که جفت رمها کار نمی کنن با یه رم دیگه تست کردم مشکلی نبود. از قضا این رمها گارانتی 10 ساله دارن و رو لیبل رم هم نوشته گارانتی تا 1404.اما با شرکت که صحبت کردم گفتن این مدل رمها دیگه وارد نمیشه ما هم بررسی می کنیم اگه قرار بر تعویض شد هزینه رو طبق فاکتور زمان خرید یعنی 6 سال پیش که زمان خریدش قیمتش یک دهم قیمت های الان بود میدن😂 با این پول هیت سینک رم هم نمیدن

منم هی صبحت کردم و قانع نشدن . مگه گارانتی تعهد نداره که هر قطعه ای به هر قیمتی  بود باید تعویض کنن. من بالاخره زمان خرید هزینه گارانتی دادم و می تونستم بدون گارانتی بخرم . کسی می دونه روش برخورد با این گارانتی و ایا شکایت لازمه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
2 تا ماسک روی هم بزنید و دستکش لایتکس
اگر ماشین دارید که هیچ و در غیر اینصورت اسنپ یا تپسی به مقصد اتحادیه برای شکایت
موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خب مشخصه که دارن دبه میکنن

شما از طریق مراجع نظارتی شکایت کنین

کلا این تخت جمشید گارانتی جالبی نیست

لینک به دیدگاه

دوستان بنده شهرستان هستم. راهی به جز مراجعه حضوری به تهران جهت شکایت نیست؟

لینک به دیدگاه

سلام.

من یه سری یه مودم 4g همراه هواوی خریدم از بازار با گارانتی 3 ساله، الان کامل یادم نمیاد چی شد زنگ زدم به شرکت گارانتی کننده اش (idh) و اونا میگفتن چون روی مودمتون ارم ایرانسل زده ما اینارو خیلی وقت پیش فروختیم به ایرانسل و الان دیگه یک سال و نیم بیشتر گارانتی نمیکنیم.

خب منم از طریق اینترنت یادمه رفتم تو یه سایتی اونم خیلی محاوره ای شکایتم و نوشتم. چند وقت بعد قاضی پرونده زنگ زد آدرس دقیق شرکت گارانتی و ازم گرفت و یه ساعت بعد از داخل شرکت بمن زنگ زد، گفت من الان تلفن و میدم به سرپرستشون خودت باهاشون صحبت کن باید قانعت کنن. اون طرف هم تقریبا به غلط کردن افتاد گفت فاکتورت و بیار اینجا روش بزنیم 3 سال گارانتی و ... از این صحبتها. 

عذرخواهی میکنم واقعا جزییاتش یادم نیست واینکه اسم اون شعبه چی بود که من اینطوری راحت اینترنتی شکایت کردم هیچ جا هم حضوری نرفتم بابتش ولی گفتم بگم بهت خودت سرچ کنی شاید کارت راه بیفته.

لینک به دیدگاه

سلام

عزیزان تخت جمشید ماشالا بدسابقه هستن.

همونطور که دوستان توصیه کردند,شکایت کنید.

به غلط کردن میفتند,مطمعن باشید.موارد مشابه زیاد داشتیم در فروم.

موید باشید

لینک به دیدگاه

سایت اتحادیه میتونید ثبت شکایت کنید

همراه با مستندات که همون عکس لیبل گارانتی و تاریخ باشه پیوست کنید

نهایتا تا 72 ساعت بعد خود اتحادیه تماس میگیره باهاتون برای ماجرا

بعد ارجاع میدن به شرکت اگر شرکت اطمینان داشته باشه که چرت میگه تماس میگیره برای حل کردن

وقتی تاریخ روی لیبل میخوره نمیتونه طرف از واژه لایف تایم که البته در ایران منظور هست تا زمانی که شرکت مادر تولید میکنه استفاده کنه

تعهد داده تا اون تاریخ خدمات بده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

دوستان بنده شهرستان هستم. راهی به جز مراجعه حضوری به تهران جهت شکایت نیست؟

خیر نیاز به مراجعه به تهران نیست از سمت تعزیرات شهرتون اقدام کنین

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، VIP3R گفته است :

سایت اتحادیه میتونید ثبت شکایت کنید

همراه با مستندات که همون عکس لیبل گارانتی و تاریخ باشه پیوست کنید

نهایتا تا 72 ساعت بعد خود اتحادیه تماس میگیره باهاتون برای ماجرا

بعد ارجاع میدن به شرکت اگر شرکت اطمینان داشته باشه که چرت میگه تماس میگیره برای حل کردن

وقتی تاریخ روی لیبل میخوره نمیتونه طرف از واژه لایف تایم که البته در ایران منظور هست تا زمانی که شرکت مادر تولید میکنه استفاده کنه

تعهد داده تا اون تاریخ خدمات بده

ادرس سایت رو لطف می کنید؟

لینک به دیدگاه

از طریق اتحادیه رایانه ی شهرتون شکایت کنید

لینک به دیدگاه

سلام

در در 24 دی 1399 در 12:49، Zarathustra گفته است :

گه قرار بر تعویض شد هزینه رو طبق فاکتور زمان خرید یعنی 6 سال پیش که زمان خریدش قیمتش یک دهم قیمت های الان بود میدن

اگر نخواستید شکایت کنید و یا اینکه شکایت کردید و جواب نگرفتید ، یه فاکتور به قیمت روز از یکی از فروشگاه های شهرتون یا از فروشنده های فروم تهیه کنید و بهشون ارائه بدید.

این یکی رو  دیگه ناچار هستن پرداخت کنن

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، m.reza گفته است :

سلام

اگر نخواستید شکایت کنید و یا اینکه شکایت کردید و جواب نگرفتید ، یه فاکتور به قیمت روز از یکی از فروشگاه های شهرتون یا از فروشنده های فروم تهیه کنید و بهشون ارائه بدید.

این یکی رو  دیگه ناچار هستن پرداخت کنن

مشکل اینجاست که این رم ها طبق گفته خودشون 2 ساله دیگه وارد نمیشن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

مشکل اینجاست که این رم ها طبق گفته خودشون 2 ساله دیگه وارد نمیشن

سلام وارد نشده باشن طرف 3- 4 ساله مثلا داخل انبارش بوده الان دیده موجود داشته فروخته بهت تازه هنوز گارانتی هم داشته 😁 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، woooo639 گفته است :

سلام وارد نشده باشن طرف 3- 4 ساله مثلا داخل انبارش بوده الان دیده موجود داشته فروخته بهت تازه هنوز گارانتی هم داشته 😁 

داداش من اینا رو سال 94 خریدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و عرض ادب

خب وارد نمیشه این مدل حداقل با فرکانس 2400 که در بازار موجوده رو باید بدن  یا با فرکانس 3000 بدن اختلافش رو بگیرن.

لینک به دیدگاه

سلام اگه به دبه کردن باشه.. شما هم  یه آشنا پیدا کن فاکتور فروش بده مال یه ماه قبل قیمتشم بگو بروز بزنه کاری نداره 😁 وقتی می خوان بپیجونن باید بپیچونیشون

در هم اکنون، woooo639 گفته است :

سلام اگه به دبه کردن باشه و به قیمت فاکتور توجه میکنن شما هم  یه آشنا پیدا کن فاکتور فروش بده مال یه ماه قبل قیمتشم بگو بروز بزنه کاری نداره 😁 وقتی می خوان بپیجونن باید بپیچونیشون

لینک به دیدگاه

از فروشندگان محترم فروم کسی هست که بتونه این لطف در حق بنده بکنه و فاکتور به قیمت روز بهم بده؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان با تشکر از پیگیری هاتون بالاخره بعد از پیگیری های زیاد تونستم یک رم تک ماژول 16 با باس 2400 از شرکت تهیه کنم. با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...