رفتن به مطلب

نداشتن هولوگرام گارانتی ماتریس

saeedx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و عرض ادب و احترام

من دو روز پیش یک عدد CPU و یک عدد مادربورد را بصورت اینترنتی خریداری کردم و امروز که به دستم رسیده متوجه شدم که هر دو کالا دارای گارانتی ماتریس هستن و کارت گارانتی هر دو قطعه هم موجوده و شماره سریال قطعات نیز با شماره سریال روی کارت گارانتی مطابقت دارد ولی هولوگرام گارانتی ماتریس بر روی قطعات وجود ندارد !

و این درحالیست که در توضیحات بر روی کارت گارانتی به صراحت نوشته شده که:

" در هنگام خرید ، مشتری موظف به بررسی سلامت فیزیکی کالا ، وجود برچسب سریال و هولوگرام بر روی کالا و کارت گارانتی با تاریخ معتبر می باشد."

حال سوال من این هست که با توجه به اینکه هولوگرام گارانتی بر روی هیچکدام از قطعات موجود نیست ، اونوقت آیا احیانأ مشکلی از بابت گارانتی در آینده برای من پیش نخواهد آمد ؟؟؟

و اصلأ آیا مگر چسباندن هولوگرام بر روی بدنه CPU امکانپذیر هست ؟؟؟

ولی حداقل مادربورد رو قبلأ از شرکتهای گارانتی دیگه که خرید داشتم ، حتمأ هولوگرام بر روی بدنه مادربورد چسبانده بودن ولی بر روی مادربوردی که امروز خریدم هیچ هولوگرامی وجود نداره !

20210113_191346.jpg

لینک به دیدگاه

ببخشید بابت اسپم، جسارتا بنده جواب سوال رو نمی‌دونم، ولی لازم بود بگم:

1- مبارک باشه

2- اون مادربورد 10 سالم کار کنه خراب نمی‌شه، اصلا گارانتیشو جدی نگیرید :دی

این هم در نظر داشته باشید که اون کارت گارانتی یه سری نکته کلی هست

مثلا هارد هم بفروشن کارتش همینه

پس ممکنه گاها همه بندهای برقرار نباشه، مثل CPU که خودتون گفتید هولوگرام امکان پذیر نیست

مادربورد هم بعید می‌دونم لازم باشه

ویرایش شده توسط MasoudK96
لینک به دیدگاه

درود بنده در زمان های کهن مادربرد z97 فرستادم گارانتی ماتریس(نحوه خدمات دهیشون برای من افتضاح بود) همین کارت خاکستری گارانتی زمان فرستادن به گارانتی کفایت می کنه نیازی به هولوگرام نیست اینا یک متن از پیش نوشته شده دارن عین بی سوادا همونو برای کارت گارانتی همه قطعات استفاده می کنن نگران نباشید مبارکتون باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...