رفتن به مطلب

چطور میشه بیشتر از8 کارت گرافیک رو برای ماینینگ اسفتاده کرد؟

Recommended Posts

در حال حاظر مادربرد هایی به بازار اومدن (مثل b250 mining) که مخصوص ماینینگ طراحی شدند ولی متاسفانه ویندوز محدودیت هایی داره

چطور میشه این محدودیت رو رد کر ولی مادربرد هایی مثل b250 mining تعداد زیادی کارت گرافیک رو نصب و به سیستم شناسوند

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mhtr گفته است :

در حال حاظر مادربرد هایی به بازار اومدن (مثل b250 mining) که مخصوص ماینینگ طراحی شدند ولی متاسفانه ویندوز محدودیت هایی داره

چطور میشه این محدودیت رو رد کر ولی مادربرد هایی مثل b250 mining تعداد زیادی کارت گرافیک رو نصب و به سیستم شناسوند

تا جایی که میدونم یا باید لینوکس نصب کنی یا از 7 تا 8 کارت amd و 7 تا 8 کارت nvidia استفاده کنید که میشه 15 تا 16 تا کارت. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، mhtr گفته است :

تو این شرایط اقتصادی،با خانواده ای مشکوک، بی توجهی به درآمد مردم، ملت پول انباشته کرده و تشنه به کسب پول مفت، خیلی راحت میشه 100 تا کارت رو ماین کرد، 25 تا کارت که جای خود دارد...

لینک به دیدگاه

با مین btc plus tb250 biostar رفیقم ماین میکرد ویندوز ۱۰ هم نصب میشه ۸ کارت amd وصل میکنی ترجیحا عین هم و ۸ گیگ 

با ۴ گیگ نمیشه دیگه ارور میده

بعد برنامشو نصب میکنی کیف پول هم رایگان تو سایتا میسازی و واردش میکنی اسم برنامش یادم‌نیست من مایم نکردم فقط از دوستم شنیدم . فکر کنم هر کارت ۵۸۰ ۸گیگ الان ماهی ۱۵۰۰ در بیاره

مین و cpu هم خواستی دارم

لینک به دیدگاه

لینوکس فقط ویندوز بیشتر ز هشت تا ساپورت نمیکنه یه سیستم عامل های کم حجم مخصوص ماین هم هستن که اپشن های خوبی دارن اونا رو نصب اسمشون یادم نیست یه سرچ بزن سیستم عامل ماینینگ برپایه لینوکس

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، mhtr گفته است :

بستگی به مادر بردت داره و سیستم عامل در رده بعدی هست

بیشتر مادر بردهای مخصوص ماین 12 کارت AMD و بیشتر از اون را با ترکیبی از AMD و NVIDIA ساپورت میکنند.

من توصیه میکنم همون 8 کارت تعدادش کافی هست چون بیشتر از اون و حتی با همون 8 تا هم ویندوز کمی گیج میشه و مدیریت کارتها سخت میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...