رفتن به مطلب

سازگاری ایرکولر LGA 775 با LGA 1200

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من یه کولر قدیمی کولرمستر دارم که عکس رو زیر قرار میدم

دو تا فن داره و 4 لوله هستش و قدرت خنک کندگی خوبی داره

اصلش برای سوکت 775 هستش ولی فکر کنم به 115X هم بخوره ولی وقتی خواستم روی 10400 (سوکت 1200) نصب کنم نشد و حدودا یک سانت طول و عرض کوتاه تره

توی گوگل سرچ کردم یه پایه تبدیل هست، تو ایران میشه پیدا کرد؟

اصلا امکان پذیره؟

اگر نه برای فروش چه قیمتی بذارم؟ چقدر میارزه؟

image.thumb.png.3a4fc755d24225c48d8e7c61dfb6fb74.png

photo_2020-12-31_17-09-55.jpg.c88613c73595fb31ed4c1dc4e152a1d6.jpg

photo_2020-12-31_17-10-08.jpg.e97ed64a84561fd0ee68de1cb3e41db2.jpg

photo_2020-12-31_17-09-47.jpg.9d655964eb468fba794ed388f1af0110.jpg

لینک به دیدگاه

یعنی میفرمایید وارد کنند های ایرانی یک براکت بیارند که کولر چند سال پیش خودتون رو روی سیستم جدیدتون ببندین و کولر های قیمت بالا و گران جدیدشون رو که وارد کردند نخرید؟

بعیده این براکت رو وارد کرده باشند در ایران خودتون باید سفارش بدین از اون ور این در صورتیه که اون براکت هم به کولر شما بخوره! نه اسم کولر رو گفتید نه لینک براکت رو قرار دادین!

لینک به دیدگاه

سلام
منم دقیقاً همین مشکل شما رو داشتم و پیدا هم کردم اما چون یه جا شنیدم چون پایه مال یه برند دیگه هست ممکنه فشار زیادی به سوکت وارد کنه و پین ها رو خم کنه؛ خلاصه صرف نظر کردم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

یعنی میفرمایید وارد کنند های ایرانی یک براکت بیارند که کولر چند سال پیش خودتون رو روی سیستم جدیدتون ببندین و کولر های قیمت بالا و گران جدیدشون رو که وارد کردند نخرید؟

بعیده این براکت رو وارد کرده باشند در ایران خودتون باید سفارش بدین از اون ور این در صورتیه که اون براکت هم به کولر شما بخوره! نه اسم کولر رو گفتید نه لینک براکت رو قرار دادین!

قطعا این کارو نمیکنن وقتی دست گرین در کاره

اسم کولر که یه 17-18 حرفی هستش و اینقدر قدیمیه که در سایت کولرمستر هم نیست 

براکت رو برای مثال گذاشتم فقط قطعا اگه قصد خرید داشته باشم براکت درست رو پیدا میکنم

در 40 دقیقه قبل، Professor Higgins گفته است :

سلام
منم دقیقاً همین مشکل شما رو داشتم و پیدا هم کردم اما چون یه جا شنیدم چون پایه مال یه برند دیگه هست ممکنه فشار زیادی به سوکت وارد کنه و پین ها رو خم کنه؛ خلاصه صرف نظر کردم.

پس هیچی چون همین الان یه پین سوکت آسیب دیده

یه کولر دیگه هم دارم به 1200 میخوره پایه اون رو جدا کردم ولی نتونستم اینو روش سوار کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...