رفتن به مطلب

راهنمایی خرید گوشی بین. Galaxy a51یا redmi note 9 pro

ultragame888
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

بین این دوتا گوشی موندم نظرتون رو با دلیل بیان کنید

ممنون 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

سلام دوستان 

ممنون 

درود

به گوشی چینی هرگز فکر نکنید

ابزارک جاسوسی میخرید.

تنها برند oneplus معتبر هست.

A51 هم گوشی خوبی هست خود بنده هم چند روز پیش خرید کردم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

سلام دوستان 

ممنون 

سلام من a51 دارم و خیلی راضی هستم به خصوص طراحی این گوشی که واقعا حس یه گوشی بالا رده رو بهت میده همه چیش خوبه دوربین صفحه در کل ازش پشیمون نمی شید

البته اگه باتری براتون مهمه به نظر بنده m31s انتخاب محشری خواهد بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

تولید های اخیر سامسونگ، همگی تولید هند هستن و کاملا کیفیت قطعاتشون نابوده!

دقیقا همین مدل a51 اخیرا گرفتم و شدیدا مشکل پرش آنتن داره، جایی که گوشی قدیمی تر سامسونگ و تولید چین دو تا آنتن داره، این مدل کلا نو سرویس هست و زورکی آنتن میده! کیفیت ساخت قطعه هم که افتضاحه، این مدلای سری a جدید، بیشتر از سونی و هواوی آمار هارد سوزوندن دارن، با یه ضربه ساده ممکنه هاردشون پرپر شه!

اگر آدمی هستید که یه گوشی رو برای یکی دو سال میگیرید و بعدش به روز میکنید، a51 گزینه خوبیه، اما اگه وقتی گوشی گرفتید، تا عصاره ش رو نکشید، ولش نمیکنید، شیائومی بهتره...

لینک به دیدگاه

به شخصه شیائومی رو نیستم

فقط فرق ها رو میگم خودت بتونی انتخاب کنی

محیط کاربری مسلما" A51 چون شیائومی با تبلیغات و باگ هاش اذیت میکنه البته میشه تبلیغات رو تا حدی با Revoke کردن کاهش داد

باطری و سرعت شارژ مسلما" Note 9 pro

کیفیت صفحه نمایش مسلما" A51

قدرت سی پی یو note 9 pro

دوربین A51 لنز سونی هست و note 9 pro لنز سامسونگ که دقیقا همان لنزی هست که در A71 سامسونگ به کار رفته که تا حدی بهتر هست از A51

فقط اینکه مواردی از حاله نور سفید اطراف Punch hole شیائومی گزارش شده و اینکه قیمت شیائومی هم در ایران به نسبت قیمت دلاری غیر واقعی هست

اگر برات به روز ماندن توی 2 سال آینده مهم هست و باطری زیاد برات مهم نیست و بازار دست دوم بهتر مد نظر داری A51 انتخاب بهتری هست

به شخصه A51 رو انتخاب میکنم

شما با این تفاسیر باید ببینی چه چیزی برات مهم هست

در در 29 دی 1399 در 23:36، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

دقیقا همین مدل a51 اخیرا گرفتم و شدیدا مشکل پرش آنتن داره، جایی که گوشی قدیمی تر سامسونگ و تولید چین دو تا آنتن داره، این مدل کلا نو سرویس هست و زورکی آنتن میده! کیفیت ساخت قطعه هم که افتضاحه، این مدلای سری a جدید، بیشتر از سونی و هواوی آمار هارد سوزوندن دارن، با یه ضربه ساده ممکنه هاردشون پرپر شه!

اگر آدمی هستید که یه گوشی رو برای یکی دو سال میگیرید و بعدش به روز میکنید، a51 گزینه خوبیه، اما اگه وقتی گوشی گرفتید، تا عصاره ش رو نکشید، ولش نمیکنید، شیائومی بهتره...

چطور من توی این همه گوشی که عوض کردم همچین چیزی ندیدم و نشنیدم

بزرگوار سامسونگ تمامی قطعاتش سرتیفیکیت سامسونگ هست حالا چه توی بورکینافاسو تولید بشه چه تو خود کره

ما اصلا همچین صحبتی رو نمیتونیم تایید کنیم چون الان پایین رده ترین گوشی سامسونگ که A11 باشه ساخت ویتنام داریم در بازار

من 2 تا A51 گرفتم تاحالا که اولی رو اولش که اومد خریدم و بعد مدتی فروختم و دومی رو هم ماه گذشته گرفتم و همچین مشکلی نداشته که پرش آنتن داشته باشه

زمان خرید هم کمی بیشتر هزینه کنید تولید ویتنام بگیرید که دیگه نگید همچین ایراداتی داره

مغرضانه هیچ وقت کسی رو راهنمایی نکنید

من یکدونه دلیل درست درمون تو نفی های شما ندیدم

آقا خواهشا" تحلیل کنید که به چه دلیل بله و به چه دلیل نه یا اینکه بیاید بگید نه آقا من با سامسونگ حال نمیکنم و شیائومی قبله عالم هست

لینک به دیدگاه

صبر کن REDMI NOTE 9 PRO نسخه 5G  بیاد اونو بخر.

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

a51 که بنده خریدم تولید مالزی هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 دقیقه قبل، VIP3R گفته است :

چطور من توی این همه گوشی که عوض کردم همچین چیزی ندیدم و نشنیدم

بزرگوار سامسونگ تمامی قطعاتش سرتیفیکیت سامسونگ هست حالا چه توی بورکینافاسو تولید بشه چه تو خود کره

من تعمیر کار موبایل هستم،

این حرف من نیست؛ حرف تمام همکارام هست، سامسونگ تقریبا از 2018 به بعد به فنا رفته،

کیفیت قطعات به شدت کاهش پیدا کرده، جوری که السیدی یه گوشی سال 2017 از گوشیای الان سامسونگ گرون تره! السیدیای الان با این ناچ و اثر انگشت، باز هم از السیدی گوشیای قدیمی ترسامسونگ ارزون ترن! السیدی a51 الان حدود 1800 هست، اما j7 pro که یه پایین رده برای سال 2017 حساب میشه، السیدیش 2200 هست!!! تازه با وجود اینکه یه گوشی قدیمی بشه، قیمت قطعاتشم کاهش پیدا میکنه، هنوز قیمتش بالاتر از اونه!!!!!

قبلا گوشیای تولید هند سامسونگ با پیشوند e و c عرضه میشد، این گوشیا رو ببرید سمت پاساژ علائدین، تعمیر کار اسم c یا e رو بشنوه میگه نمیتونم تعمیر کنم، انقدر که بی کیفیت بودن،

الان هم سامسونگ تولید هند رو رسمی تر کرده و دیگه کل گوشیاشو تولید هند میزنه! در ضمن من برای a51 هیچ تولیدی، به غیر از هند ندیدم، با یه سرچ ساده میزنه مبدا تولید این گوشی هند هست! حتی طراحی این گوشی هم برای کارخونه هند هست، چرا باید بیاد توی کشور دیگه تولید شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من هیج غرضی توی حرفم نداشتم، به عقیده ی خودم سامسونگ تا سری s9 بهترین تولید هاشو داشت و بعد اپل، انتخاب بعدیم بود، ولی توی این سری های جدید واقعا افتضاحه!!!!!!!!!

یه نگاهی به سری s21 بندازید!!! پسرفت طراحی توی ظاهر هم مبراست، چه برسه به کیفیت قطعه!

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

به poco x3 هم یه نگاه بنداز

ویرایش شده توسط usb
لینک به دیدگاه

دو تا گوشی اغال از دو برند اشغال تر

فقط مشتری هاشونو تلکه میکنند

کی بشه یه سونی بخریم :( بعد از 2015 دیگه نخریدم سونی و همچنان همونه :(

یه مجموعه سونی اریکسون و سونی دارم که با 1 کیلو طلا {الکی} عوض نمیکنم

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

یه نگاهی به سری s21 بندازید!!! پسرفت طراحی توی ظاهر هم مبراست، چه برسه به کیفیت قطعه!

آقا من چند تا نکته رو خدمتت میگم که بدونی از نظر بنده شما از ابتدا قلسفه فکریت نا درسته

شما داری میگی سری J? والا اون زمان هم بنده S7 و بعد S8 داشتم به اون سری میگفتم دمپایی آب شده

شما باید ببینی چیو داری با چی مقایسه میکنید

بله سری A دیگه اون سری A سال 2017 و 2018 نیست که این هم بر هیچ فردی پوشیده نیست

ولی باید ببینی فردی که از شما راهنمایی میخواد چقدر میخواد هزینه کنه

ولی مطمئنا اون زمانی که سامسومگ دیگه شاخ شده بود شیائومی داشت باطری قلمی و تخم مرغ پز میزد

این صحبت بنده هست که هیچ وقت کمپانی که خفن ترین نوآوریش اسکی رفتن اون هم با باگ های فراوان از روی IOS بوده نگید گوشی ساز

گوشی ساز میشه سامسونگ-سونی-هوآوی-وان پلاس و خب مسلما" اپل

اینجوری من کرمان موتور رو هم رده مرسدس بنز میدیدم چون به هر حال داره 4 تا پیچ سفت میکنه

به فرض مثال هم بگیریم آشغال حالا با این اوصاف شیائومی که داره قطعات رو از بقیه میگیره چی میزنه؟؟

شیائومی برای گوشی های بالا ردش تازه میاد از سامسونگ پنل AMOLED میگیره 😅

یکجوری دارید صحبت میکنید من کم کم دارم فکر میکنم اول تخم مرغ بوده بعد مرغ اومده

البته که این صحبت ها بی فایده هست و با اعلام تحریم شیائومی و قطع همکاری شرکت های آمریکایی تا آبان 1400 چیزی از این مونتاژ کار باقی نمیمونه

در 15 دقیقه قبل، hosin گفته است :

بزن زنگو

بله داداش فقط سونی

این آت و آشغالها هیچی نیستن جلو سونی

گل پسر شما راهنمایی که از من برای تیبا خواستی مطالعه کردی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، VIP3R گفته است :

آقا من چند تا نکته رو خدمتت میگم که بدونی از نظر بنده شما از ابتدا قلسفه فکریت نا درسته

شما داری میگی سری J? والا اون زمان هم بنده S7 و بعد S8 داشتم به اون سری میگفتم دمپایی آب شده

شما باید ببینی چیو داری با چی مقایسه میکنید

بله سری A دیگه اون سری A سال 2017 و 2018 نیست که این هم بر هیچ فردی پوشیده نیست

ولی باید ببینی فردی که از شما راهنمایی میخواد چقدر میخواد هزینه کنه

ولی مطمئنا اون زمانی که سامسومگ دیگه شاخ شده بود شیائومی داشت باطری قلمی و تخم مرغ پز میزد

کاملا اینارو قبول دارم

یکم به پیشنهادی هم که به استارتر دادم دقت کنید، عرض کردم اگه میخوان گوشی رو در حد یکی 2 سال استفاده کنن و بعدش به مدل جدید تر کوچ کنن، همون a51 کاملا مناسبه، گفتم اگر گوشی رو برای طولانی مدت میخوان استفاده کنن، برن سمت شیائومی، اینم میدونم که گوشی همرده a51 از برند شیائومی، السیدیش 1 تومنه، من کیفیت السیدی بین سامسونگ وشیائومی رو مقایسه نکردم، گفتم کیفیت ساخت قطعات شیائومی، عموما قطعات داخلیش، از سامسونگ فعلی بهتره!

لینک به دیدگاه

قطعا و بلاشک شیائومی بهتره

من خودم سامسونگ  اس ۸ دارم.

کلا سری A سامسونگ با توجه به قیمت و کیفیتش ارزش خرید نداره.

اینکه تاریخچه شیائومی چیه هم برا کسی مهم نیست مهم اینه الان کیفیت ساخت و قدرت سخت افزاریه not9 pro خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

سلام note 9‌ کلا باگ زیاد داره مثل باتری خالی کردن سریع یا پرش انتن یا اینترنت . دنبالش نرین . کیفیت صفحشم به امولد سامسونگ نمیرسه

A51 هم خوبه ولی با همون پول میشه m31s خرید که در واقع همون a51 هست ولی دوربین و باتری قویتری داره و اثر انگشتش رو دکمه پاور هست . قیمتشم زیر ۷ تومن شده . تولید هند هم نیست فعلا اینایی که تو بازارن ویتنام و گلوبال هستن . تولید هند هم کیفیت خوبی داره اونی که گفته کیفیت هند نابوده با عرض پوزش اشتباه میکنه .

در مورد اینترنتشم به شایعات توجه نکنین هیچ مشکلی نداره پرش انتن هم نداره سرعتشم درسته 4G هست ولی با 4G+ زیاد فرقی نداره . برا 4G+ شدن شنیدم باید سیم دوم رو فعال کنین و بزارین روی 2G و خاموش روشن کنین تا 4G+ شه ( البته در مورد m51 تست شده تو یه کامنتی خوندم )

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، AloneStar گفته است :

درود

به گوشی چینی هرگز فکر نکنید

ابزارک جاسوسی میخرید.

تنها برند oneplus معتبر هست.

A51 هم گوشی خوبی هست خود بنده هم چند روز پیش خرید کردم.

در 10 ساعت قبل، mohammad osmani گفته است :

سلام من a51 دارم و خیلی راضی هستم به خصوص طراحی این گوشی که واقعا حس یه گوشی بالا رده رو بهت میده همه چیش خوبه دوربین صفحه در کل ازش پشیمون نمی شید

البته اگه باتری براتون مهمه به نظر بنده m31s انتخاب محشری خواهد بود

در 10 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

در 10 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

به شخصه شیائومی رو نیستم

فقط فرق ها رو میگم خودت بتونی انتخاب کنی

محیط کاربری مسلما" A51 چون شیائومی با تبلیغات و باگ هاش اذیت میکنه البته میشه تبلیغات رو تا حدی با Revoke کردن کاهش داد

باطری و سرعت شارژ مسلما" Note 9 pro

کیفیت صفحه نمایش مسلما" A51

قدرت سی پی یو note 9 pro

دوربین A51 لنز سونی هست و note 9 pro لنز سامسونگ که دقیقا همان لنزی هست که در A71 سامسونگ به کار رفته که تا حدی بهتر هست از A51

فقط اینکه مواردی از حاله نور سفید اطراف Punch hole شیائومی گزارش شده و اینکه قیمت شیائومی هم در ایران به نسبت قیمت دلاری غیر واقعی هست

اگر برات به روز ماندن توی 2 سال آینده مهم هست و باطری زیاد برات مهم نیست و بازار دست دوم بهتر مد نظر داری A51 انتخاب بهتری هست

به شخصه A51 رو انتخاب میکنم

شما با این تفاسیر باید ببینی چه چیزی برات مهم هست

در 10 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

صبر کن REDMI NOTE 9 PRO نسخه 5G  بیاد اونو بخر.

در 9 ساعت قبل، usb گفته است :

به poco x3 هم یه نگاه بنداز

در 9 ساعت قبل، hosin گفته است :

در 6 ساعت قبل، peto گفته است :

قطعا و بلاشک شیائومی بهتره

من خودم سامسونگ  اس ۸ دارم.

کلا سری A سامسونگ با توجه به قیمت و کیفیتش ارزش خرید نداره.

اینکه تاریخچه شیائومی چیه هم برا کسی مهم نیست مهم اینه الان کیفیت ساخت و قدرت سخت افزاریه not9 pro خیلی بهتره

در 48 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام note 9‌ کلا باگ زیاد داره مثل باتری خالی کردن سریع یا پرش انتن یا اینترنت . دنبالش نرین . کیفیت صفحشم به امولد سامسونگ نمیرسه

A51 هم خوبه ولی با همون پول میشه m31s خرید که در واقع همون a51 هست ولی دوربین و باتری قویتری داره و اثر انگشتش رو دکمه پاور هست . قیمتشم زیر ۷ تومن شده . تولید هند هم نیست فعلا اینایی که تو بازارن ویتنام و گلوبال هستن . تولید هند هم کیفیت خوبی داره اونی که گفته کیفیت هند نابوده با عرض پوزش اشتباه میکنه .

در مورد اینترنتشم به شایعات توجه نکنین هیچ مشکلی نداره پرش انتن هم نداره سرعتشم درسته 4G هست ولی با 4G+ زیاد فرقی نداره . برا 4G+ شدن شنیدم باید سیم دوم رو فعال کنین و بزارین روی 2G و خاموش روشن کنین تا 4G+ شه ( البته در مورد m51 تست شده تو یه کامنتی خوندم )

در 27 دقیقه قبل، MIFans گفته است :

Poco X3 nfc

سلام دوستان 

یه دنیا ممنون بابت نظرات مفیدتون

هنوزم سر در گمم 

من به شخصه رابط کاربری و کیفیت صفحه نمایش خیلی واسم مهمه که صد درصد میشه a51

دوربین اصلا جایگاه مهمی واسم نداره

گیمر هستم ولی با کامپیوتر گیم میزنم و شاید بعضی اوقات حال پای کامپیوتر رفتن نداشته باشم یه کالاف یا پابجی رو چند دقیقه بازی کنم 

مساله شارژ زیاد واسم مهم نیست چون فعالیت هام طوریه که همیشه دسترسی به پریز برق دارم 

فقط  جنس بدنه واسم  خیلی مهمه چون اصلا از قاب و گلس استفاده نمیکنم(گلس صفحه شاید بتونم باهاش کنار بیام ولی قاب نه) 

واسه همین شک دارم میگم نکنه جنس پلاستیکی سامسونگ خیلی مقاوم و خوشدست نباشه 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

سلام دوستان 

یه دنیا ممنون بابت نظرات مفیدتون

هنوزم سر در گمم 

من به شخصه رابط کاربری و کیفیت صفحه نمایش خیلی واسم مهمه که صد درصد میشه a51

دوربین اصلا جایگاه مهمی واسم نداره

گیمر هستم ولی با کامپیوتر گیم میزنم و شاید بعضی اوقات حال پای کامپیوتر رفتن نداشته باشم یه کالاف یا پابجی رو چند دقیقه بازی کنم 

مساله شارژ زیاد واسم مهم نیست چون فعالیت هام طوریه که همیشه دسترسی به پریز برق دارم 

فقط  جنس بدنه واسم  خیلی مهمه چون اصلا از قاب و گلس استفاده نمیکنم(گلس صفحه شاید بتونم باهاش کنار بیام ولی قاب نه) 

واسه همین شک دارم میگم نکنه جنس پلاستیکی سامسونگ خیلی مقاوم و خوشدست نباشه 

نوت ۹ کیفیت صفحش خوب نیست ولی جنس بدنه خوبی داره

شما که a51 میخری ۲۰۰ ۳۰۰ بزار روش m31s بخر که حداقل باتری و دوربینش بهتره و جدید تره . برای قصمت پشتش هم نیاز نیست کاور بندازی یه گلس پشت بنداز . گلس رو صفحه هم اگه عین من بدت میاد نندازی هم طوری نیست چون خودشون تا حدی ضد خش هستن من تیزبر کشیدم فقط لیز میخورد البته خیلی فشار ندادم ولی بازم حواستون باشه ولی درب پشت پلاستیکیه سریع خش میندازه باید براش گلس بزاری

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

نوت ۹ کیفیت صفحش خوب نیست ولی جنس بدنه خوبی داره

شما که a51 میخری ۲۰۰ ۳۰۰ بزار روش m31s بخر که حداقل باتری و دوربینش بهتره و جدید تره . برای قصمت پشتش هم نیاز نیست کاور بندازی یه گلس پشت بنداز . گلس رو صفحه هم اگه عین من بدت میاد نندازی هم طوری نیست چون خودشون تا حدی ضد خش هستن من تیزبر کشیدم فقط لیز میخورد البته خیلی فشار ندادم ولی بازم حواستون باشه ولی درب پشت پلاستیکیه سریع خش میندازه باید براش گلس بزاری

ممنونم 

آخه سری m میگن آنلاک شده هند هست و ممکن از لحاظ آنتن دهی مشکلاتی داشته باشه

از اون طرف آپدیت منظم هم دریافت نمیکنه واسم آپدیت خیلی مهمه واسه همین فقط سری آ مد نظرمه 

یعنی به نظرت کیفیت صفحه نمایش a51 خیلی تفاوت داره با 9pro?

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

ممنونم 

آخه سری m میگن آنلاک شده هند هست و ممکن از لحاظ آنتن دهی مشکلاتی داشته باشه

از اون طرف آپدیت منظم هم دریافت نمیکنه واسم آپدیت خیلی مهمه واسه همین فقط سری آ مد نظرمه 

یعنی به نظرت کیفیت صفحه نمایش a51 خیلی تفاوت داره با 9pro?

نوت ۹ پنلش ips lcd هست که یه رده پایین تر از amoled سامسونگه کلا فراموشش کن . این m31s های بازار فعلا هند نیستن تولید ویتنام هستن . تو اینسری من کامنتای سایتارو میخونن موردی در مورد مشکلات انتن دهی ندیدم 

اپدیت هم براش میاد همون اول بزنی از oneui ۲ میشه ۲.۵ 

فکر کنم تا اندروید ۱۲ براش میاد من m30 داشتم اندروید ۸ بود تا ۱۰ اومد

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

نوت ۹ پنلش ips lcd هست که یه رده پایین تر از amoled سامسونگه کلا فراموشش کن . این m31s های بازار فعلا هند نیستن تولید ویتنام هستن . تو اینسری من کامنتای سایتارو میخونن موردی در مورد مشکلات انتن دهی ندیدم 

اپدیت هم براش میاد همون اول بزنی از oneui ۲ میشه ۲.۵ 

فکر کنم تا اندروید ۱۲ براش میاد من m30 داشتم اندروید ۸ بود تا ۱۰ اومد

ممنونم 

بعدازظهر برم ببینم موجود داره 

چون میخوام چکی بخرم نمیتونم آنلاین سفارش بدم 

اگه سری m  موجود نداشت 

به نظرت اگه بین 51 و 9 پرو 

51 بگیرم از لحاظ بدنه پشیمون نمیشم یعنی خیلی بی کیفیت نیست تو ذوق بزنه؟ 

لینک به دیدگاه

درود گرامی

نه سامسونگ، نه شیائومی 

Nova 7i رو دریاب.

......... 

در نهایت اگر سامسونگ رو هم پسندیدی، M31s به گفته دوستمون بهتر از تمام موارده

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

درود گرامی

نه سامسونگ، نه شیائومی 

Nova 7i رو دریاب.

......... 

در نهایت اگر سامسونگ رو هم پسندیدی، M31s به گفته دوستمون بهتر از تمام موارده

نوا ۷i هم ips lcd هست . و ظاهرا no google play service

A51 دیدم از نزدیک کیفیت صفحش عالیه . 

لینک به دیدگاه

والا من نمیفهمم چرا دوستان چرا اینقدر از A51 عیب میگیرن من دارم و تا حالا هیچ مشکل نداشتم چه انتن دهی 

البته دوست عزیز واقعا پیشنهاد می کنم M31S بگیرید چون مشخصات هردو خیلی شبیه هم است در حالی که باتری اش خیلی خیلی بهتره الان A51 که برای من استفاده دانش اموزی است تا دو روز شارژ نگه می داره 

دوستان من نمی گم XIAMOI بده اما واقعا شنیدم هنگام گیم داغ می کنه

لینک به دیدگاه

پیشنهاد می کنم برید تحقیق کنید و اینجا نپرسید چون بعضی ها فن بازی در می اورند

لینک به دیدگاه

صبر کن مدل 5g میاد بخرش . الان علت کاهش قیمت های گوشی های 4g هم همینه. از من شنیدی فقط 5g

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_9_pro_5g-10582.php

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...