رفتن به مطلب

چرا با پایین آمدن قیمت ارز قیمت قطعات پایین نمیاد

asghar212
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

چشمم رو دوختم به سایتا ولی یه اپسیلن بگی تکون بخوره ،نمیخوره 

نمیدونم داستان لبتاپ چی هست خداوکیلی

همه چیز همینه سی پی یو رم مادر برد گرافیک پاور همه چیز 

لینک به دیدگاه

مارادونا رو ول کنید یکی غضنفر رو بگیره

تا 3 هفته پیش پاور 750 ocpt گرین حدود 3900 بود

الان شده 8100😀😅🤐

من خودم پاور گرین دارم ولی اگر زمانی که خریدم همچین سیاستی برای قیمت گذاری داشت پاور مسترتک میگرفتم ولی گرین نمیگرفتم

همچین زیاد هم سیارش سبز نیست با این حرکت داره به قرمزی میزنه

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، VIP3R گفته است :

الان شده 8100😀😅🤐

من خودم پاور گرین دارم ولی اگر زمانی که خریدم همچین سیاستی برای قیمت گذاری داشت پاور مسترتک میگرفتم ولی گرین نمیگرفتم

سلام یکی نیست بره بپرسد چه اتفاقی افتاده حقوق کارگران شو زیاد کرد حق خواربار رو زیاد کرده ....تیر غیب بخورند

اون نشان گرین رو پاک کن 

ویرایش شده توسط HEGMATANE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، asghar212 گفته است :

همه کارشون لنگه سیستم گیمینگ نیست دوست من 

نه دوست عزیز چاره نداریم برای چی؟ میمیریم سیستم گیمینگ نخریم از این گرونفروش های کلاه بردار؟ بگرد پیدا میکنی یه منصفی آخر بگرد تو همین مغازه دارها هم پیدا میشه اگر شده ماه ها بگرد 100 تا مغازه بگرد اما راضی نشو پول زحمت و عرق خودت یا پدرت رو به یکباره بریزی تو جیب یه مشت حروم خور بی همه چیز

همه چی گیمینگ نیست سیستم لازمه حتی برای وبگردی

مغازه دار هم مغازه باز کرده سود کنه نه ضرر اونم مثلا 500 میخر میفروشه 600 نمیاد 400 بده

تا ماهها بگردی برای چندرقاز ارزونی دلار کشیده بالا یا تب ماین گرفته یا علت دیگه ای دلار و قطعات بالا کشیدن و همچنان داریم میگردیم

تو 34 عمرم یه چیزی یاد گرفتم اولا در لحظه زندگی ثانیا تو این خراب شده دنبال ارزونی معرفت و غیره نباش

زمانی بود که معرفت ارزونی و سایر کرامات انسانی موج میزد که اون دسته از انسانها فرستادن زیر مین و بمب ، بقیه هم جوری غذا دادن که کثافت باشی تا آدم

به نظرم اینجور تاپیکها فقط به درد خالی کردن حرف تو سینه میخوره که اونم بیشتر باعث اعصاب خوردی میشه و طبق تجربه قفل یا حذف میشه

و حماقت محظه از بقیه انتظار داشته باشیم از سودشون بگذرن (حتی خانواده آدم همچین کاری واسه آدم نمیکنه چه برسه به غریبه) به فرض یکی هم پیدا بشه ارزون بده دلالها جنساشو میخرن بعد با قیمت فضایی تو پاچه ملت میکنن به همین سادگی 

تو این مملکت باید کلاهتو محکم بچسبی که باد نبره

برادر بنده هم معلمه براش یه میکروفن میخواستم بخرم 315 تومن دست دست کردم (دنبال مدل بهتر بودم) شد 410 دیدم واجبه هی گرونتر میشه خریدم الان 270 تومنه اصلا ناراحت نیستم چون در لحظه خریدم استفاده کردم

ملت ایران جوری هستن زمان ارزونی ناز میکنن و دنبال جنس ارزونتر هستن و امروز فردا میکنن اما زمان گرونی هب هیاهو می افتن و اون چیزی لازم ندارن میخرن انبار میکنن و باعث گرونی بعد اون میشن !

بله باید آگاهی بوجود بیاد که اونم با آموزش صحیح درست میشه وقتی به آموزش پرورش اعتبار و اعتنایی نمیشه وضع مملکت همین میشه

نمونش کره شمالی و جنوبی یه زمین یه مردم اما یکی به ارتش میرسه گشنه اونیکی به آموزش پرورش مشخصه چی هستش

به هر حال میدونم چی میگید ولی تا زمانی پوسته ح ک ومت همینه و قانون اس اسی از بیخ مشکل داره وضع همینه و بدتر هم میشه مگر اینکه معجزه ای بشه که بازم این ملت لیاقتشو از دست دادن فقط در این بین تر و خشک با هم میسوزن

در پناه حق موفق باشید

در 3 دقیقه قبل، HEGMATANE گفته است :

سلام یکی نیست بره بپرسد چه اتفاقی افتاده حقوق کارگران شو زیاد کرد حق خواربار رو زیاد کرده ....تیر غیب بخورند

اون نشان گرین رو پاک کن 

دقیقاً

نشانها هم چندین بار اعلام کردیم پاک نمیشن کو گوش شنوا

ایرادات فروم کلی اشاره کردیم اما بعضیهاشون درست نمیکنن یا بلد نیستن واسه همین اکثر کاربران قدیمی فراری شدن

من خودم میخواستم همشو پاک کنم نشد نشد !

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، HEGMATANE گفته است :

اون نشان گرین رو پاک کن 

بعد از دیدن اون قیمت و گذاشتن این نظر

خیلی سعی بر برداشتنش کردم ولی نمیشه

در هم اکنون، VIP3R گفته است :

بعد از دیدن اون قیمت و گذاشتن این نظر

خیلی سعی بر برداشتنش کردم ولی نمیشه

پ.ن : موفق شدم 😈

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

همه چی گیمینگ نیست سیستم لازمه حتی برای وبگردی

مغازه دار هم مغازه باز کرده سود کنه نه ضرر اونم مثلا 500 میخر میفروشه 600 نمیاد 400 بده

تا ماهها بگردی برای چندرقاز ارزونی دلار کشیده بالا یا تب ماین گرفته یا علت دیگه ای دلار و قطعات بالا کشیدن و همچنان داریم میگردیم

تو 34 عمرم یه چیزی یاد گرفتم اولا در لحظه زندگی ثانیا تو این خراب شده دنبال ارزونی معرفت و غیره نباش

زمانی بود که معرفت ارزونی و سایر کرامات انسانی موج میزد که اون دسته از انسانها فرستادن زیر مین و بمب ، بقیه هم جوری غذا دادن که کثافت باشی تا آدم

به نظرم اینجور تاپیکها فقط به درد خالی کردن حرف تو سینه میخوره که اونم بیشتر باعث اعصاب خوردی میشه و طبق تجربه قفل یا حذف میشه

و حماقت محظه از بقیه انتظار داشته باشیم از سودشون بگذرن (حتی خانواده آدم همچین کاری واسه آدم نمیکنه چه برسه به غریبه) به فرض یکی هم پیدا بشه ارزون بده دلالها جنساشو میخرن بعد با قیمت فضایی تو پاچه ملت میکنن به همین سادگی 

تو این مملکت باید کلاهتو محکم بچسبی که باد نبره

برادر بنده هم معلمه براش یه میکروفن میخواستم بخرم 315 تومن دست دست کردم (دنبال مدل بهتر بودم) شد 410 دیدم واجبه هی گرونتر میشه خریدم الان 270 تومنه اصلا ناراحت نیستم چون در لحظه خریدم استفاده کردم

ملت ایران جوری هستن زمان ارزونی ناز میکنن و دنبال جنس ارزونتر هستن و امروز فردا میکنن اما زمان گرونی هب هیاهو می افتن و اون چیزی لازم ندارن میخرن انبار میکنن و باعث گرونی بعد اون میشن !

بله باید آگاهی بوجود بیاد که اونم با آموزش صحیح درست میشه وقتی به آموزش پرورش اعتبار و اعتنایی نمیشه وضع مملکت همین میشه

نمونش کره شمالی و جنوبی یه زمین یه مردم اما یکی به ارتش میرسه گشنه اونیکی به آموزش پرورش مشخصه چی هستش

به هر حال میدونم چی میگید ولی تا زمانی پوسته ح ک ومت همینه و قانون اس اسی از بیخ مشکل داره وضع همینه و بدتر هم میشه مگر اینکه معجزه ای بشه که بازم این ملت لیاقتشو از دست دادن فقط در این بین تر و خشک با هم میسوزن

در پناه حق موفق باشید

دقیقاً

نشانها هم چندین بار اعلام کردیم پاک نمیشن کو گوش شنوا

ایرادات فروم کلی اشاره کردیم اما بعضیهاشون درست نمیکنن یا بلد نیستن واسه همین اکثر کاربران قدیمی فراری شدن

من خودم میخواستم همشو پاک کنم نشد نشد !

ببینید دوست عزیز تو این مدت ارز اومده پایین همچی نیومده پایین از قطعات اصلی سیستم تازه بعضی چیزا بالاتر هم رفته آخه اینا بعضی چیزا مثل گرافیک رو کمبود بهانه میکنن ولی خدایی سی پی یو و رم و مادربرد برو شما تو سایتهای خارجی ببین فراوون مردم دارن میخرن طرف سی پی یو ۴۰۰ دلاری با چه معیاری میذاره ۱۷ میلیون تومن چقدر سود میخواد بخوره!؟ نکنه اینم کمبود داره؟

لینک به دیدگاه

در در 3 بهمن 1399 در 20:21، VIP3R گفته است :

الان شده 8100😀😅🤐

گرین دیگه شورشو در اورده

دلار که میره بالا محصولات خارجی 30 درصد میره بالا گرین ایرانی 150 درصد میره روش نمونش همین کیس ارزان قیمت گرین هما (green homa)که تا همین پارسال ته تهش 300 بود الان 1 و نیم قیمتشه 

بیشتر از هر شرکت خارجی ای گرون میکنه

لینک به دیدگاه

چرا لیون قیمتاش یجوریه که از امازونم سفارش بدی با ایگرد و هرجای دیگ کمتر میشن ؟؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، esy2011 گفته است :

هر چند حرفتون درسته ولی متاسفانه الان یه سیاستی در جریان هست که سطح توقعات مردم رو در حد قیمت تخم مرغ قیمت گوشت کمبود روغن در بازار قیمت دلار قیمت سکه قیمت مسکن و..... تمام نشدنی تحلیل کنن

و کشورهای دیگر درحال سرمایه گذاری هوش مصنوعی سرمایه گذاری میلیاردی عربستان برای شهر دیجیتال سرمایه گذاری میلیاردی امارات برای توسعه شهر هوشمند . نزدیکی بیشتر کشورها برای توسعه بهتر وپایدارتر و.....

وما همچنان در بحث قیمت قطعات و دلار و تخم مرغ گیر کردیم خخخخ

چون دوست عزیز جزء بنیادی ترین نیاز های انسان هست تا مشکل شکم حل نشه مگه میشه به چیزه دیگه ای فکر کرد

میگن عقل سالم در بدن سالم خب بدنم نیاز به غذا داره بعد شما بحث از شهر دیجیتالی میزنید خداوکیلی😄

لینک به دیدگاه

سلام یه مشکلی پیش پیش اومده که شاید بتونید کمک کنید 

کارت گرافیک من الان تو رد دد خیلی بیشتر از چیزی که میگه و خیلی بیشتر از تنظیماتی گرافیکی که گزاشتم vram  استفاده میکنه و این باعث شده که از رم سیستم شیر کنه که این باعث میشه رم کم بیاد و بازی کرش کنه خود بازی میگه رد دد + برنامه های دیگر = 3000mb اما الان 6 گیگ vram میبره و این خیلی عجیب شده جون مادرتون کمک کنید پدرم در اومد واسه گرافیکم خمیر سیلیکن خوب جور کنم حالا که جور شده اینجوری راستی گرافیکم هم rx 470 4g هست ....کمک

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، .km گفته است :

سلام یه مشکلی پیش پیش اومده که شاید بتونید کمک کنید 

کارت گرافیک من الان تو رد دد خیلی بیشتر از چیزی که میگه و خیلی بیشتر از تنظیماتی گرافیکی که گزاشتم vram  استفاده میکنه و این باعث شده که از رم سیستم شیر کنه که این باعث میشه رم کم بیاد و بازی کرش کنه خود بازی میگه رد دد + برنامه های دیگر = 3000mb اما الان 6 گیگ vram میبره و این خیلی عجیب شده جون مادرتون کمک کنید پدرم در اومد واسه گرافیکم خمیر سیلیکن خوب جور کنم حالا که جور شده اینجوری راستی گرافیکم هم rx 470 4g هست ....کمک

میزان رم مجازی رو افزایش بدید .رم مجازی رو اگر نشد. من رم واقعیمو کردم 16 گیگ و با 1060 و 3 گیگش اونم 

رو های 40 فریم میگیرم بدون لگ و... در نهایت 470 ببخشید یک جنازه هستش اگر بتونین برید رو 1660 یا حتی 

رو 1650 سوپر خیلی خوب میشه .

کارت من 3 گیگ شما 4 گیگی با 16 گیگ رم واقعی هیچ مشکلی نخواهدی داشت به غیر از تنظیمات که 

اجازه نمیده بیش از 3 گیگ تنظماتو افزایش بدید که اونم راه حل داره (به کسی نگین به صورت دستی بیرون بازی تو داکیومنت بازی )

در 4 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

چون دوست عزیز جزء بنیادی ترین نیاز های انسان هست تا مشکل شکم حل نشه مگه میشه به چیزه دیگه ای فکر کرد

میگن عقل سالم در بدن سالم خب بدنم نیاز به غذا داره بعد شما بحث از شهر دیجیتالی میزنید خداوکیلی😄

بایدن به درک واصل شده؟؟؟باز گرونی شدش؟؟؟2 تومن باز گزاشتن رو 2060 ..14 شد 16 نکنه بایدن مرده؟؟

چمیدونم میگیم پنیر گرون شده میگن بایدن ضر زده میگیم فلان ارزون شد میگن بایدن شکر خورده ..

تا بود ترامپ حالام بایدن .مسخره کردین مارو .ببخشید یه بادی در کنه این مردک بازار ما میریزه به هم .

اینا در تایید حرف شماست .آخه کشوری که یه ریس جمهور اون سر دنیا بازارشو میریزه بهم .

شهر دیجیتال میخاد چکار کنه.

ماهی سالی چند بار میخورین؟؟؟؟میگو چی؟؟؟؟

دو سال تمام شمال هر روز ماهی سفید و لابشتر خوردم . ارزونی بودا قدیما .لیسانسمو از دانسگاه سراسری گرفتم معدلمم 17

ولی فوق دیپلمم روغیر انتفاعی تهران گرفتم هر روز هم مرغ خوردم و کباب چرب با معدل 14 و یه ترمم مشروط شدم 

اونوقت ملتی که ماهی نمیتونه بخره و بخوره شهر دیجیتال میخواد چکار کنه؟؟؟

لینک به دیدگاه

راست میگی ما که گرسنه ایم سیستم و گیم میخایم چیکار ؟

در 1 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

میزان رم مجازی رو افزایش بدید .رم مجازی رو اگر نشد. من رم واقعیمو کردم 16 گیگ و با 1060 و 3 گیگش اونم 

رو های 40 فریم میگیرم بدون لگ و... در نهایت 470 ببخشید یک جنازه هستش اگر بتونین برید رو 1660 یا حتی 

رو 1650 سوپر خیلی خوب میشه .

کارت من 3 گیگ شما 4 گیگی با 16 گیگ رم واقعی هیچ مشکلی نخواهدی داشت به غیر از تنظیمات که 

اجازه نمیده بیش از 3 گیگ تنظماتو افزایش بدید که اونم راه حل داره (به کسی نگین به صورت دستی بیرون بازی تو داکیومنت بازی )

اره اره میدونم باید رم ارتقا بدم اما کو پول؟؟؟؟

پول داشتم این گرافیک کهنه و در حال مرگ رو مینداختم تو کوچه میرفتم یه 2060 میگرفتم و دو تا رم هشت گیگ میگرفتم و تا میتونستم رد دد میزدم اما من بدبخت رنگ رد دد درست حسابی رو ندیدم چون دیر کامپیوتر گرفتم و اون موقع یک سال پیش بود و ارزون تر از الان بود اما بازم خیلی گرون بود. پول نیست ..

راستی نکته اینه که دفعه پیش که رد دد باز کردم اینجوری مموری نمیخورد و این زیاد شده اینطوری نبود . فک کنم باید بازی رو پاک کنم و دوباره یک هفته نت شبانه 3g بگیرم و دانلود کنم چون گوشیم 4g نیست ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، asghar212 گفته است :

ببینید دوست عزیز تو این مدت ارز اومده پایین همچی نیومده پایین از قطعات اصلی سیستم تازه بعضی چیزا بالاتر هم رفته آخه اینا بعضی چیزا مثل گرافیک رو کمبود بهانه میکنن ولی خدایی سی پی یو و رم و مادربرد برو شما تو سایتهای خارجی ببین فراوون مردم دارن میخرن طرف سی پی یو ۴۰۰ دلاری با چه معیاری میذاره ۱۷ میلیون تومن چقدر سود میخواد بخوره!؟ نکنه اینم کمبود داره؟

من خودم همین بردی که استفاده میکنم از آمریکا سفارش دادم به همراه رم

رم هم قیمت داخل در اومد ولی زمانی بود که متاسفانه فروشندگان قطعات رو چطره چکانی وارد بازار میکردن و وتا میخواستم خرید کنم ناموجود میشد واسه همین از خارج سفارش دادم

برد تقریبا نصف قیمت داخل در اومد ولی 2 ماه معطلی داشت و بدون گارانتی کارتنشم ضربه خورده بود شانس اوردم سالم بود داخلش ریسک داره اگه مثل من قیمتش نصف بشه ارزش داره

پردازنده و اس اس دی هم دیدم قیمتش از خارج ارزونتر برام در میاد سفارش دادم

مطلب جالبتر اینکه دلار 22-23 پردازنده گرفتم 5150 بعدش دلار گرونتر شد 26 تومن پردازندم تا 4650 پایین اومد !

چون ت وزمان هیجانی خرید کردم واسه همین قشنگ تو پاچم انداختن ولی ناراحت نبودم چون تو لحظه خرید کردم و تو لحظه زندگی کردم منتظر رویای ارزونی نبودم و نیستم

البته همون پردازنده 2 ماه لنگ برد و رم شد و 2 ماه تو کمد بلااستفاده !

اس اس دی هم بنده خرید کردم 2 تومن بعدش شد 1650 حتی قیمت آمازون هم 31 درصد تخفیف خورد 😂

لینک به دیدگاه

درود

درودباید گفت اول پولمون هی داره بی ارزش میشه طی یه دهه که گذشته ببیند سر ضعف مدیریت اقتصادی همه چی  از بین رفته از یه طرف دولت مقصره

ازیه طرف واردکننده ها که نمیخان پایین بیارن ازیه طرفم مردم که میخرن کالایی یا میفروشن به هم رحم نمیکنن.

مایی که ادای کشور اسلامی رو در میاریم از همه کشورا بدتریم در قیمتا وخیلی چیزهای دیگه.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، asghar212 گفته است :

احتمالا با دلار 65 هزار تومان وارد میکنن قطعات رو اینجوری گران در میاد!

لینک به دیدگاه

چرا این مسئله انقدر پیچیده هست برای شما؟

اصلا ربطی به دلار فلان تومنی یا سیاست خارجی نداره

تمام اینها خلاصه میشه در انحصار

اینا که وارداتیه شما فکر کن تخم مرغ از فردا بیان بگن فقط 5 تا شرکت حق تولید دارن

ببین قیمت ها چقدر زیبا میشه

تو جایی که شما داری با فک و فامیل و دوستات رقابت میکنی به کار بردن کلمه رقابت خنده داره

مثلا" من وارد کننده انحصاری بیام با کسی رقابت کنم که نون همین کار رو کذاشته تو آستینم؟ میشه آخه؟پس نون و نمکی که با هم خوردیم چی میشه؟

تا وقتی که من دستوری و انحصاری بازار رو داشته باشم میشه همین

الان شما بری تو بازار آلمان هم بگی فقط بنز و ب ام و حق تولید دارن و واردات آزاد نیست همه چیز بهم میریزه

ولی ما مجبوریم میفهمید؟ ما دشمن داریم استکبار باعث شده که ما قطعات وارداتی رو فقط از کانال هایی که میخواهیم وارد کنیم چون استکبار با همین اجناس وارد میشه

ولی اگر از اون راه هایی که ما میگیم وارد بشه هیچ مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

گزارش جالبی از بازار لوازم خانگی و تأثیر کاهش نرخ دلار بر قیمتها

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

گزارش جالبی از بازار لوازم خانگی و تأثیر کاهش نرخ دلار بر قیمتها

این ویدیو برای چه زمانی هست؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، asghar212 گفته است :

این ویدیو برای چه زمانی هست؟

جدیده

مربوط به همین چند روز گذشته هست ...

لینک به دیدگاه

دوستان یکی دوماهی مهلت بدید به بازار,در صورت تثبیت روند فوق کاهش رو هم شاهد خواهیم بود.

بالاخره چسبندگی قیمت همیشه همه جا بوده وهست و خب عزیزان واردکننده ,فروشنده هم کم وبیش دخیل هستند.

درهر حال افق پیش رو ثبات هست وکاهش,اگر نیاز فوری نیست میتونید خرید رو به تعویق بندازید.

موید باشید

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

دوستان یکی دوماهی مهلت بدید به بازار,در صورت تثبیت روند فوق کاهش رو هم شاهد خواهیم بود.

بالاخره چسبندگی قیمت همیشه همه جا بوده وهست و خب عزیزان واردکننده ,فروشنده هم کم وبیش دخیل هستند.

درهر حال افق پیش رو ثبات هست وکاهش,اگر نیاز فوری نیست میتونید خرید رو به تعویق بندازید.

موید باشید

ما هم همین رو میگیم باید خرید نشه تا فروشنده ها و واردکننده ها و  سایت هایی که حقیقتا الان خودشون ام الفساد بازار هستن درست بشن

لینک به دیدگاه

دوستان دقیقا از کدوم پایین اومدن دلار صحبت میکنید ؟

منظورتون همین کاهش 1500تومانی دلار از 25 به 23500ت هست؟

یا موضوع چیز دیگریه و من خبر ندارم؟؟؟!!!!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

دوستان دقیقا از کدوم پایین اومدن دلار صحبت میکنید ؟

منظورتون همین کاهش 1500تومانی دلار از 25 به 23500ت هست؟

یا موضوع چیز دیگریه و من خبر ندارم؟؟؟!!!!

دوست عزیز اولا الان دلار 22480 هست قیمت دقیق بازار دوما این پایین اومدن برای دیروز و امروز نیست

چطور لحظه ای با ارز قیمت رو میبردن بالا بعد الان هنوز دارن با دلار انگار بالای 30 تومن میفروشن به مردم

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، asghar212 گفته است :

دوست عزیز اولا الان دلار 22480 هست قیمت دقیق بازار دوما این پایین اومدن برای دیروز و امروز نیست

چطور لحظه ای با ارز قیمت رو میبردن بالا بعد الان هنوز دارن با دلار انگار بالای 30 تومن میفروشن به مردم

قیمتتون اشتباه هست مرجعتون رو عوض کنید دوست عزیز

همین الان نرخ دلار 23700ت هست

bonbast.com

Screenshot_2021-01-24-12-25-38_1.thumb.jpg.b1993f6acf1bf4ba7b9bf7c7d105fc3a.jpg

قیمت لحظه ای #مثقال

1399-11-05

12:21:33

قیمت #دلار #صرافی_آزاد 23,600 تومان 

100 تومان افزایش نسبت به قیمت قبل

برابر با قیمت اول وقت امروز

انتظار دارید برای کاهش 1300تومانی چقدر قیمت اجناس بیاد پایین ؟ ممنون میشم اینو جواب بدید...

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، metivirus گفته است :

معلومه از اون فروشنده های فاسدیا برادر اصن بهتره کسی خودشو با بحث با امثال تو خسته نکنه

خخخخخخخخجججججججچچچچچچچ

از قدیم گفتن کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد،ولی کسی که خودش رو به خواب زده هرگز...

این مثال دقیقا حکایت شما و امثال شماست ، دوست دارید و عاشق این هستید که خودتون رو گول بزنید، تا کسی هم بیاد حرف حقیقت رو بهتون بگه سریع شمشیر رو از رو میکشید و انگ های ناروا میزنید...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...