رفتن به مطلب

خرید از علی اکسپرس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با درود خدمت دوستان
بنده مدتی هستش که قراره مادربرد زیر رو تهیه کنم
https://www.aliexpress.com/w/wholesale-lenovo-z510-motherboard.html
که متاسفانه تو کشور عزیزمون اکثرا موجود نیست و یا قیمت رو تا سه برابر!(بله سه برابر قیمت دلاری نه ها:) سه برابرخرید از علی اکسپرس+ هزینه واسطه) زدن
در نتیجه بر این شدم که از خارج از کشور تهیه کنم
و در حال حاضر در این مورد از دوستان راهنمایی میخوام
1-عموما چقدر زمان میبره که به دستمون برسه
2- چند تا سایت به عنوان واسطه هستش ولی خب نمیدونم چقدر مطمئن هستش در نتیجه عزیزانی که تا الان خرید داشتن ممنون میشم تجربیاتشون در خصوص این سایت ها و معرفی سایت معتبر رو با بنده(و سایر دوستان) در این تاپیک به اشتراک بزارن
3-اگر عزیزی در این فروم به عنوان وارد کننده سراغ دارین ممنون میشم معرفی کنین
4- در لینک فوق برای لب تاپ بنده lenovo z510 مادربرد هایی با قیمت های مختلف و اسم های نسبتا عجیب (n14p  , nm-a181) وجود داره که نمیدونم واقعا فرقشون چیه(مادربرد لب تاپ هستش و نباید فرق خاصی بینشون وجود داشته باشه),شاید بعضی هاشون از برند های متفرقه باشن؟نمیدونم! ممنون میشم در این خصوص هم راهنمایی کنید
سپاس

لینک به دیدگاه

من وارد میکردم الان جمع و جور کردم فعلا نمیتونم بیارم

ولی تجربه خرید مادربرد لپ تاپ رو از Ebay داشتم

اوردم بستم بگیر نگیر داشت یه بار روشن میشد 3 بار نشد آخرش کلا نشد و پس دادم

ریسکیه

لینک به دیدگاه

سلام 

اگر اشتباه نکنم برای خرید از علی اکسپرس باید از سایت های واسطه ای که از چین سفارش میگیرن استفاده کرد .

البته اگه خود علی اکسپرس ارسال بین المللی داشته باشه ، خب میشه از واسطه های واردکننده از امارات هم کمک گرفت

در 7 ساعت قبل، sajad564 گفته است :

1-عموما چقدر زمان میبره که به دستمون برسه

الان تعطیلات سال نو چینی ها هست و فکر میکنم حداقل 2 هفته دیگه هم این تعطیلات طول بکشه  ، توی این مدت هم خرید از چین و ارسال به ایران انجام نمیشه .

ولی بطور معمول تقریبا 2 ماه بعد از ثبت سفارش ، جنس به دستتون میرسه

در 7 ساعت قبل، sajad564 گفته است :

2- چند تا سایت به عنوان واسطه هستش ولی خب نمیدونم چقدر مطمئن هستش در نتیجه عزیزانی که تا الان خرید داشتن ممنون میشم تجربیاتشون در خصوص این سایت ها و معرفی سایت معتبر رو با بنده(و سایر دوستان) در این تاپیک به اشتراک بزارن

سایت هایی که من خرید داشتم : گوگل کالا / ایران دلیور / چایامارکت

ایران دلیور که افتضاح به تمام معناس به هیچ وجه سمتش نرید . از بین اون دوتا هم چایامارکت پشتیبانی بهتری داره و با قیمت کمتری کار رو انجام میده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...