رفتن به مطلب

پیشنهاد خنک کننده برای core i7 6700k

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و درود . من میخواستم یه خنک کننده مایع بخرم و الان نمیدونم خنک کننده با اندازه 120 برای این cpu مناسب هست یا باید 240 تهیه کنم . لطفا راهنمایی کنین.

لینک به دیدگاه

من داشتم همین cpu رو. سایز ۱۲۰ اصلا جواب نمی‌ده

حداقل ۲۴۰

لینک به دیدگاه

سلام

من قبلا i7 7700k داشتم با واتر کولر تک فن کولر مستر مدل لایت مشکی  دماش بین ۷۰ تا ۷۴ بود  فک کنم مدل دو فن بهتر باشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MasoudK96 گفته است :

من داشتم همین cpu رو. سایز ۱۲۰ اصلا جواب نمی‌ده

حداقل ۲۴۰

شما پیشنهادی دارین واسه 240 ؟ من نگاه کردم بنظرم مدل green glacier argb اوکی باشه . بودجم اونقدری نیست که بتونم rog بگیرم🤕🤕

ویرایش شده توسط ahmadreza9505
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، ahmadreza9505 گفته است :

شما پیشنهادی دارین واسه 240 ؟ من نگاه کردم بنظرم مدل green glacier argb اوکی باشه . بودجم اونقدری نیست که بتونم rog بگیرم🤕🤕

لزوما rog نیاز نیست. با بودجه کمتر کولرمستر و دیپ کول هم خوبه

در مورد عملکرد گرین نظری ندارم چون ندیدم هیچوقت عملکردش رو. دوستان شاید تجربه داشته باشن

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/cpu-cooling/deepcool-gammaxx-l240-v2cpu-liquid-cooler-222930.html

توصیه شخصی من اینه که به قیمت گرین هم خیلی نزدیکه

ویرایش شده توسط MasoudK96
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، MasoudK96 گفته است :

لزوما rog نیاز نیست. با بودجه کمتر کولرمستر و دیپ کول هم خوبه

در مورد عملکرد گرین نظری ندارم چون ندیدم هیچوقت عملکردش رو. دوستان شاید تجربه داشته باشن

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/cpu-cooling/deepcool-gammaxx-l240-v2cpu-liquid-cooler-222930.html

توصیه شخصی من اینه که به قیمت گرین هم خیلی نزدیکه

این مدل مشکلی که واسم داره اینه که کلا قسمت rgb که داره رو من نمیتونم ازش استفاده کنم متاسفانه چون مادربردم هدر rgb نداره . راهی هست که بشه بدون استفاده از مادربرد rgb را فعال کرد؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ahmadreza9505 گفته است :

این مدل مشکلی که واسم داره اینه که کلا قسمت rgb که داره رو من نمیتونم ازش استفاده کنم متاسفانه چون مادربردم هدر rgb نداره . راهی هست که بشه بدون استفاده از مادربرد rgb را فعال کرد؟

مدل گرین مگه اینجوری نیست؟ حالا کاری به گرین ندارم. منظورم اینه که هر RGB بالاخره هدر داره. چون خودتون گرین رو در نظر گرفتید می‌پرسم.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، MasoudK96 گفته است :

مدل گرین مگه اینجوری نیست؟ حالا کاری به گرین ندارم. منظورم اینه که هر RGB بالاخره هدر داره. چون خودتون گرین رو در نظر گرفتید می‌پرسم.

چیزی که من دیدم این بود که هم قابلیت اینو داره که به مادربرد وصل بشه . هم یه کنترلر جدا داره واسه مادربردایی که هدر rgb ندارن + یه ریموت که با اون بشه افکتای نورپردازی را تنظیمش کرد.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ahmadreza9505 گفته است :

چیزی که من دیدم این بود که هم قابلیت اینو داره که به مادربرد وصل بشه . هم یه کنترلر جدا داره واسه مادربردایی که هدر rgb ندارن + یه ریموت که با اون بشه افکتای نورپردازی را تنظیمش کرد.

پس اگه به این شکل هست برای شما گزینه مناسب‌تریه

موارد دیگه هم به همین ترتیب شدنش می‌شه کنترل کرد. ولی بازار ایران فکر نکنم کنترل جدا براشون پیدا بشه

مدلای کولرمستر رو می‌دونستم کنترل دارن. گرین رو اطلاع نداشتم

در مورد عملکردش دیگه دوستان بهتر راهنمایی می‌کنن. من در همین حد می‌تونم بگم که گزینه‌هاتون فقط همون گرین و کولرمستره :دی

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، MasoudK96 گفته است :

موارد دیگه هم به همین ترتیب شدنش می‌شه کنترل کرد. ولی بازار ایران فکر نکنم کنترل جدا براشون پیدا بشه

در مورد عملکردش دیگه دوستان بهتر راهنمایی می‌کنن. من در همین حد می‌تونم بگم که گزینه‌هاتون فقط همون گرین و کولرمستره :دی

خیلی ممنونم از راهنماییتون 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، MasoudK96 گفته است :

خیلی ممنونم از راهنماییتون 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...