رفتن به مطلب

کجا هارد دیسک وسترن بلک لپتاپ می فروشن؟

mahddi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

متاسفانه هارد دیسک لپتاپ خواهرم ( asus n55sf) که مدلش seagate st9750420as خراب شد 7200 دور بود روحش شاد

سایتها رو که نگاه میکردم مدل ها بسیار کم و همه 5400 دور بودن 

بی زحمت یه سایت معتبر معرفی کنید که هارد 1 ترابایت 7200 دور 2.5 اینچ داشته باشه ترجیحا وسترن دیجیتال بلک

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mahddi گفته است :

سلام

متاسفانه هارد دیسک لپتاپ خواهرم ( asus n55sf) که مدلش seagate st9750420as خراب شد 7200 دور بود روحش شاد

بی زحمت یه سایت معتبر معرفی کنید که هارد 1 ترابایت 7200 دور 2.5 اینچ داشته باشه ترجیحا وسترن دیجیتال بلک

Blue 1TB NoteBook Hard Drive | تاپ رایان | فروشگاه تاپ رایان (toprayan.com)

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، mahddi گفته است :

سلام

درود

همچین چیزی یافتنش خیلی سخته و شاید اصلا تو ایران پیدا نشه!

قیمت جهانی رو هم من دیدم 100 دلار بود! یعنی بیاد تو ایران کمتر از 3-3.5 قیمت نمیخوره!

اگر میخواید اینقدر هزینه کنید:

با 1.5-1.6 یه ssd خوب بخرید، کنارش هم یه هارد 1 ترا بذارید، اینجوری خیلی به صرفه تره!شما در نهایت 1.5 ترا حجم خواهید داشت و پرفورمنس بهتر!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

این 5400 دور هست و تاپ رایان اشتباهی نوشته

در 1 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

همچین چیزی یافتنش خیلی سخته و شاید اصلا تو ایران پیدا نشه!

قیمت جهانی رو هم من دیدم 100 دلار بود! یعنی بیاد تو ایران کمتر از 3-3.5 قیمت نمیخوره!

اگر میخواید اینقدر هزینه کنید:

با 1.5-1.6 یه ssd خوب بخرید، کنارش هم یه هارد 1 ترا بذارید، اینجوری خیلی به صرفه تره!شما در نهایت 1.5 ترا حجم خواهید داشت و پرفورمنس بهتر!

متاسفانه به خاطر نوع استفاده کاربر امکان در آوردن رایتر نیست تا بتونم براش هارد دوم قرار بدم

مادربورد لپ تاپ sata 2 هست و استفاده از SSD براش توفیری نداره و در ضمن چون لپ تاپ قدیمی هست امکان ناسازگاری هست 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mahddi گفته است :

این 5400 دور هست و تاپ رایان اشتباهی نوشته

متاسفانه به خاطر نوع استفاده کاربر امکان در آوردن رایتر نیست تا بتونم براش هارد دوم قرار بدم

مادربورد لپ تاپ sata 2 هست و استفاده از SSD براش توفیری نداره و در ضمن چون لپ تاپ قدیمی هست امکان ناسازگاری هست 

چرا توفیر نداره. شما بخر براش اس اس دی نصب کن اگر توفیر نداشت بیا همین جا بهم فحش بده :D

اینکه ساتا 2 هست، براش اس اس دی گرون قیمت نگیر. اس اس دی ارزان بگیر حجم بالا. مثلا مدل QVO سامسونگ، یا لکسار یا کینگ استون A400، خلاصه اینکه ساتا دو هست دستت رو باز میگذاره مدلهای مختلفی که برات ارزونتر و با حجم بالا تر می صرفه رو تهیه کنی.

صد برابر بهتر از وسترن بلکه. اون وسترن بلک داغ می کنه تو لپتاپ، همین چند وقت پیش یه لپتاپ دستم اومد اتفاقا داخلش یه هارد پر سرعت بود اینقدر داغ کرده بود سیم اتصال کیبرد به مادربردش رو آب کرده بود. از فکرش بیا بیرون. :)

• لایک 4
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

چرا توفیر نداره. شما بخر براش اس اس دی نصب کن اگر توفیر نداشت بیا همین جا بهم فحش بده

بله دقیقا

من منم یه لپتاپ با سوکت 487 دارم، فک کنم ساتا 1 هم باشه(البته تو تست سرعتش اندازه ساتا 2 بود) روی اون هم ssd انداختم کلا زنده شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...