رفتن به مطلب

آیا دستگاه antminer e3 برای ماین اتریوم خوب است ؟

Recommended Posts

سلام وقت بخیر، من قصد خرید دستگاه ماینر دارم این دستگاه یعنی antminer e3 برای مایندر حال حاضر خوب هست ؟
و اینکه از کجا میشه تهیه کرد ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیگه نمیتونی اتریوم باهاش ماین کنی حتی واسه اتر کلاسیک هم تنظمیات خاصی میخواد از رده خارجه نگیر که ضرر میکنی و بعدا نمیتونی بفروشی

لینک به دیدگاه

در در 11 بهمن 1399 در 23:42، Hassan.SK گفته است :

دیگه نمیتونی اتریوم باهاش ماین کنی حتی واسه اتر کلاسیک هم تنظمیات خاصی میخواد از رده خارجه نگیر که ضرر میکنی و بعدا نمیتونی بفروشی

ممنون دوست عزیز، پس چطور بر اساس نتیجه ماشین حساب های ماینینگ به صرفه به نظر میاد ؟ تقریبا 900 یورو هزینه دستگاه هست و ماهی 500 دلار میده.
اگر دستگاه دیگه ای به نظرتون خوبه لطفا پیشنهاد بدین 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، i-like-ddd گفته است :

ممنون دوست عزیز، پس چطور بر اساس نتیجه ماشین حساب های ماینینگ به صرفه به نظر میاد ؟ تقریبا 900 یورو هزینه دستگاه هست و ماهی 500 دلار میده.

Innosilicon A10 Pro

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Slasher گفته است :

Innosilicon A10 Pro

چقدر قیمت دستگاه هست ؟ چقدر درآمد داره ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 15 بهمن 1399 در 17:32، i-like-ddd گفته است :

اکثر ماشین حسابها درست نیستن و این ماینر ددیگه ساپورت اتریوم نداره دلیل ارزونیش همینه

در در 15 بهمن 1399 در 17:37، i-like-ddd گفته است :

چقدر قیمت دستگاه هست ؟ چقدر درآمد داره ؟

مدل 500 مگاهش فکر کنم الان حدود 300 تومن قیمت داره مدل بالای 700 مگاهش حدود 460 میلیون 

https://www.viabtc.com/tools/calculator

لینک به دیدگاه

دوست عزیز 3 تا 3080 بگیر هر کدوم 97 مگاهش قدرت داره و با اورکلاک راحت به 100 مگاهش میرسه که کلا   300 مگاهش بهت خروجی میده  در ضمن بعد از پایان  ماینینگ اتریوم که تا سال 2020 اعلام شده میتونی ارزهای دیگه استخراج کنی  و موقع فروش هم خیلی راحت میتونی کارت گرافیکهاتو بفروشی و همچنین مصرف برقت هم بسیار کمتر فکر اگه همین امروز شروع کنی با این قیمت اتریوم و پاداش خوب میتونی سرمایتون رو خیلی زود برگردونی فکر میکنم با 300 مگاهش ماهی 1200 دلار بتونی درامد کسب کنی البته با قیمت دلار و افرایش اتروم تا به تاریخ امروز ولی ممکنه تغییرات هم داشته باشه 

ویرایش شده توسط Ho3ein.alipour
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، Ho3ein.alipour گفته است :

دوست عزیز 3 تا 3080 بگیر هر کدوم 97 مگاهش قدرت داره و با اورکلاک راحت به 100 مگاهش میرسه که کلا   300 مگاهش بهت خروجی میده  در ضمن بعد از پایان  ماینینگ اتریوم که تا سال 2020 اعلام شده میتونی ارزهای دیگه استخراج کنی  و موقع فروش هم خیلی راحت میتونی کارت گرافیکهاتو بفروشی و همچنین مصرف برقت هم بسیار کمتر فکر اگه همین امروز شروع کنی با این قیمت اتریوم و پاداش خوب میتونی سرمایتون رو خیلی زود برگردونی فکر میکنم با 300 مگاهش ماهی 1200 دلار بتونی درامد کسب کنی البته با قیمت دلار و افرایش اتروم تا به تاریخ امروز ولی ممکنه تغییرات هم داشته باشه 

داداش الان سال 2021 هستش و هنوز استخراج اتریوم تموم نشده و حدود 2 سال خودشون اعلام کردن که احتمالا تمدید هم بشه

به نظرم یه جا اون همه ماینر اتریوم از شبکه خارج بشه ممکنه اتک بخوره

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

داداش الان سال 2021 هستش و هنوز استخراج اتریوم تموم نشده و حدود 2 سال خودشون اعلام کردن که احتمالا تمدید هم بشه

قراره روی شبکه اترویم  PoS یا Proof of stake بیاد و جای PoW یا Proof of work رو بگیره و که تقریبا اواخر فاز صفرش هستم اواخر 2021 سختی ماین زیاد میشه  و مهاجرت از PoW به PoS شروع میشه

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اکثر ماشین حسابها درست نیستن و این ماینر ددیگه ساپورت اتریوم نداره دلیل ارزونیش همینه

مدل 500 مگاهش فکر کنم الان حدود 300 تومن قیمت داره مدل بالای 700 مگاهش حدود 460 میلیون 

https://www.viabtc.com/tools/calculator

ممنون از‌ راهنماییت.

۳۰۰ تومن زیاده من حدودا دنبال دستگاه ۵۰ تومنی هستم یعنی انقدر میتونم هزینه کنم، اون قیمتی که گفتم قیمت دسته دو اون دستگاه بود قیمت اصلیش حدودا ۲۰۰۰ دلار هست.الان این قضیه ماین شدن اتریوم بلخره تاکی ادامه داره ؟ الان دستگاه خریدن اصلا عقلانی هست ؟

در 10 ساعت قبل، Slasher گفته است :

قراره روی شبکه اترویم  PoS یا Proof of stake بیاد و جای PoW یا Proof of work رو بگیره و که تقریبا اواخر فاز صفرش هستم اواخر 2021 سختی ماین زیاد میشه  و مهاجرت از PoW به PoS شروع میشه

منظورتون همون مهاجرت از اتریوم ۱ به اتریوم ۲ هست ؟

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

یعنی ماینینگ ۲ سال دیگه ادامه داره ؟ 

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، i-like-ddd گفته است :

ممنون از‌ راهنماییت.

۳۰۰ تومن زیاده من حدودا دنبال دستگاه ۵۰ تومنی هستم یعنی انقدر میتونم هزینه کنم، اون قیمتی که گفتم قیمت دسته دو اون دستگاه بود قیمت اصلیش حدودا ۲۰۰۰ دلار هست.الان این قضیه ماین شدن اتریوم بلخره تاکی ادامه داره ؟ الان دستگاه خریدن اصلا عقلانی هست ؟

داداش کلا بیخیال شو ماین کلا دردسره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 17 بهمن 1399 در 22:09، i-like-ddd گفته است :

ممنون از‌ راهنماییت.

اگه میخوای اتریوم ماین کنی باید ریگ ببندی که 150-170 حداقل خرج کنی ، اسیک مخصوصش به درد نمیخوره

بخوای بیت کوین ماین کنی باید برق مفتی داشته باشی و با 50 تومن میشه ماهانه 10 تومن کاسب شد

لینک به دیدگاه

در در 17 بهمن 1399 در 22:13، i-like-ddd گفته است :

یعنی ماینینگ ۲ سال دیگه ادامه داره ؟ 

مطمئن باش بیشتر هم ادامه داره

نهایتا اتریوم نشد یک ارز دیگه

ولی ماین کردن کلا دردسر داره و کار خیلی مفیدی هم نیست

ویرایش شده توسط amir_amd
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...