رفتن به مطلب

خریدار قطعات کیبورد مکانیکی (حتی در صورت خراب بودن کیبورد)

Aloochi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من برای انجام یک پروژه دانشجویی به تعداد زیادی سوئیچ (switch) و کلید (keycap) کیبوردهای مکانیکی نیاز دارم. اگر کیبورد مکانیکی شما خراب شده یا شکسته، بردش سوخته، دیگه قابل استفاده نیست و کسی هم از شما اونو نمیخره، شاید قطعاتش بدرد کار من بخوره و من اونا رو خریدارم.

سوئیچ و کلیدهایی به درد من میخورن که قابل جدا شدن از هم باشن. اگه تا حالا کلید و سویچ رو از هم جدا نکردین و از این موضوع اطلاع ندارین، مدل کیبوردتون رو بگین خودم میتونم سرچ کنم و ببینم به درد من میخوره یا نه.

نیازی نیست شما قطعات رو از روی برد کیبورد جدا کنین، چون سوئیچ‌ها معمولا به برد لحیم شده هستن، از این نظر مشکلی نیست، اگه توافق کنیم برای معامله، همونجوری ازتون میخرم و بعدا خودم جداشون میکنم.

نمونه کلید و سوئیچ رو میتونین توی تصویر پیوست ببینین.

switch-keycap.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

نمی دونم تا به حال دید یا اصلا به دردتون می خوره ، فروشگاه لیون یه سری سوییچ آبی مشکی و سبز موجود داره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...