رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک MSI RTX 3070 Gaming X Trio آکبند

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خداوکیلی  این انجمن سگ شرف داره به انجمن همسایه  

باز اینجا  میشه با واسطه خرید کرد  ناظرا  و مدیریت در صورت کلاه برداری سریعا همکاری میکنن

توصیه میکنم مبالغ بالای 1 -2 تومن رو  هیچ جا  بجز این سیستم واسطه  لیون    واریز وجهش رو  انجام ندید .

1-2 تومن رو هم حتما کاربر با سابقه بالا و معتبر  نه   شارژ فروش و  اکانت فروش   کسی که لااقل بتونید از چند نفر آمارشو در بیارین 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، teknesian گفته است :

خداوکیلی  این انجمن سگ شرف داره به انجمن همسایه  

باز اینجا  میشه با واسطه خرید کرد  ناظرا  و مدیریت در صورت کلاه برداری سریعا همکاری میکنن

توصیه میکنم مبالغ بالای 1 -2 تومن رو  هیچ جا  بجز این سیستم واسطه  لیون    واریز وجهش رو  انجام ندید .

1-2 تومن رو هم حتما کاربر با سابقه بالا و معتبر  نه   شارژ فروش و  اکانت فروش   کسی که لااقل بتونید از چند نفر آمارشو در بیارین 

به سابقه هم نمیشه اعتماد کرد نمونش

فروش gtx1080ti asus(کاخش قیمت 4200 ) - خرید و فروش کارت گرافیک VGA - تالار گفتمان لیون کامپیوتر (lioncomputer.com)

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

موارد استثناء به لطف دزدی های پیشرفته  و غیر قابل باور تو این مملکت  هست

منم این آقای بختیاری رو میشناسم  آدم خوبی بود تو اون معامله ای که با هم داشتیم   ولی اتفاق براش افتاده  

برای همین  منم اصرار به سیستم واسطه دارم  

همین چند روز پیش یه کارت 680 4 گیگ تو پرشین بود  هر کاری کردم  صاحبش نیومد از واسطه اینجا استفاده کنه   منم قید خریدش و زدم  امتیازشم  از من بیشتر بود 

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر 

قیمت خیلی خوبی باز گرفتید گرافیکو 

چون الان اصلا پیدا نمیشه 

اگر هم نخواستید گرافیکو من میخرم ازشون عزیز 

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

حرف شما درسته و نباید اعتماد کرد ولی این تایپیک رو خوندم به این شکل بوده که هک شده من هم آشناییتی ندارم ولی خوب چیزیه که مدیران تو اون تایپک میگفتن

دوستان در نظر داشته باشید چه قدر دوروریای ما که احتمالا دور خودتونم زیاد بوده از یه دوست چند ساله خورده و طرف هم فرار کرده با اینکه دوست چندید ساله یا حتی بچگی بودن شما در هر صورت از سیستم واسته استفاده کنید

لینک به دیدگاه

ایشون از کارت استفاده کرده بعدشم یه سلفون کشیده روش

دستگاه وکیوم هم هست به راحتی میشه سلفون کشید

@Hamed

جناب قربانی این دقیقا خوده کلاه برداریه و یوزر باید ممنوع معامله بشه

مشخصات واریزی شونم بگین که بعدا بلایی سر کسه دیگه ای نیاره ایشون

ویرایش شده توسط hosin
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...