رفتن به مطلب

فروش فوری هارد اکسترنال 500 گیگابایتی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. یه هارد 500 دارم که از تایلند واسم آوردن.

با نو هیچ فرقی نداره یعنی میشه به جای نو فروختش.

نهایتا سه یا چهار بار به سیستم وصلش کردم که یه بارش واسه تست و فرمت کردن هارد بوده.

مارک هارد seagate.

در ضمن قابلیت تبدیل به USB3 را نیز دارد.

لینک مشخصات :

عکس به زودی :

قیمت پایه : 120 هزار تومان. زیر قیمت پایه قیمت ندین لطفا!

اینم از تست هارد توسط نرم افزار HD Tune

Bench.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Info.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Health.jpg

test.jpg

ویرایش شده توسط hamid_jigar
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، چند تا سوال:

کدوم شهری؟ امکان ارسال با پست داری؟

علت فروش؟

محتویات هم روش میریزی یا نه؟

لینکی که گذاشتی یه هارد یک ترابایته مطمئنی خودشه!!؟

منتظر عکس هم هستم.

ممنون.

آهان.. راستی یه ایمیل هم بذاری خوب میشه.

بازم ممنون.

ویرایش شده توسط dizpad
لینک به دیدگاه

استان گلستان ، شهرستان مینودشت.

پول لازم دارم.

ارسال به همه جا امکان پذیره.

همون مشخصات فقط 500 گیگه ماله من.

شماره برای اس ام اس :

09359923631

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر امکان داره از خود هارد و جعبه اون عکس بذار . مشخصاتش رو هم از روی جعبه بگو . مخصوصا مدل نامبرش رو . چه .سایلی هم همراهش هست مشخص کن . ممنون

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

فعلا دوربین ندارم. ولی در اولین فرصت چشم.

مشخصات :

FreeAgent Goflex

Ultra-Portable Drive

500GB

STAA500304

PN:9ZF2M9-570

SN:NA0F6ZDZ

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ، اون لینکی که شما دادید درست نیست . لینک زیر درسته :

http://gud2buy.com/seagate-freeagent-goflex-500gb-usb-2-0-2-5-inch-hard-drive-red

تو لینکی که شما دادید ، به جز ظرفیت ، دور بالا ( 7200 ) و اینترفیس های USB 2.0, USB 3.0, FireWire 800, eSata مشخصاتش بودن . در حالیکه هارد شما دور 5400 و فقط USB2 هست که بحث قابل تبدیل یه USB3 جداست و باید آداپتورش جداگانه تهیه بشه .

این مطلب رو برای این گفتم که خوب مشخص بشه که چه مشخصاتی داره قطعه . به نظر من قطعه خوبیه .

لینک به دیدگاه

یه مشکل:

ما نفهمیدیم این هارد رو واسه شما از تایلند آوردن یا واسه آقای sylar said!؟

آقا لااقل متن نوشته رو عوض میکردی.

من نمیدونم شاید چیزایی هست که من اطلاع ندارم ولی اونچه که مسلمه اینه که قطعه ای که از ۱۹ آپریل (۳۱فروردین) تو یه سایت دیگه واسه فروش گذاشته شده اون هم با همین متن بالا! قطعا بیشتر از سه چهار بار به سیستم وصل شده!!! مابقی با خود دوستان...

لینک فروش قبلی این هارد:

forum.persiantools.com/t256405-page2.html

باز هم میگم مطمئنا چیزایی هست که ما نمیدونیم پس در مورد دوست عزیزمون hamid_jigar پیش داوری نمیکنیم.

لینک به دیدگاه

یه مشکل:

ما نفهمیدیم این هارد رو واسه شما از تایلند آوردن یا واسه آقای sylar said!؟

آقا لااقل متن نوشته رو عوض میکردی.

من نمیدونم شاید چیزایی هست که من اطلاع ندارم ولی اونچه که مسلمه اینه که قطعه ای که از ۱۹ آپریل (۳۱فروردین) تو یه سایت دیگه واسه فروش گذاشته شده اون هم با همین متن بالا! قطعا بیشتر از سه چهار بار به سیستم وصل شده!!! مابقی با خود دوستان...

لینک فروش قبلی این هارد:

forum.persiantools.com/t256405-page2.html

باز هم میگم مطمئنا چیزایی هست که ما نمیدونیم پس در مورد دوست عزیزمون hamid_jigar پیش داوری نمیکنیم.

اون هم خودمم. بهم تو همون سایت پی ام بده تا جوابتون رو بدم. عکس هم واسه این که با اون نام کاربری بود گفتم نزارم و با نام کاربری خودم بزارم تا خلاف قوانین نباشه.

دوستان اگه باز هم شک دارن می تونن بهم پی ام بدن و جوابم رو بگیرن.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...