رفتن به مطلب

مشکل دبل کلیک موس لاجیتک g102

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان اول از همه اگر میخواید درباره این موس تحقیق کنید بگم که این موس رو نخرید چون بعد 6 ماه کار باهاش مشکل دابل کلیک داره یعنی انگشت رو یبار فشار میدی ولی اون دکمه ای که زیرشه به علت طراحی بد یا هرچیزی دو بار بهسیستم دستور میفرسته و مشکل نرم افزاری هم نیست که بشه حلش کرد باید موس رو باز کنی و کلیدش رو عوض کنی

یک مدل کلیک برای این موس سراغ ندارید و اینکه هزینش چقدر در میاد و باید از کجا تهیه کنم ؟

گارانتی داره ولی خب این موس رو قبل ازخرید در موردش زیاد تحقیق نکردم فقط میدونم توی یوتویب و فروم ها کلی ویدیو و پست هست که گفتن این موس این مشکل رو داره و فقط مخصوص من نیست حالا اگر با گارانتی تماس بگیرم قبول میکنه یه کلید متفاوت از خودش بزاره تا دیگه مشکل پیدا نکنه؟

گارانتیش اسپیرو هست  ادعا داره نمیانده رسمی لاجیتک در ایرانه

اذیت نمیکنه که به خوبی گارانتی کولر مستر هست ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز موس رو باز کنید و سوئیچ کلیک مربوط رو بهش الکل بزنید( ترجیحا کل برد رو الکل بزنید) بعدش هم با سشوار خشک کنید و موس رو ببندید. اگه کار کرد ما رو هم یه دعا کنید

لینک به دیدگاه

در در 17 بهمن 1399 در 20:49، YUNKI گفته است :

سلام دوستان اول از همه اگر میخواید درباره این موس تحقیق کنید بگم که این موس رو نخرید چون بعد 6 ماه کار باهاش مشکل دابل کلیک داره یعنی انگشت رو یبار فشار میدی ولی اون دکمه ای که زیرشه به علت طراحی بد یا هرچیزی دو بار بهسیستم دستور میفرسته و مشکل نرم افزاری هم نیست که بشه حلش کرد باید موس رو باز کنی و کلیدش رو عوض کنی

یک مدل کلیک برای این موس سراغ ندارید و اینکه هزینش چقدر در میاد و باید از کجا تهیه کنم ؟

گارانتی داره ولی خب این موس رو قبل ازخرید در موردش زیاد تحقیق نکردم فقط میدونم توی یوتویب و فروم ها کلی ویدیو و پست هست که گفتن این موس این مشکل رو داره و فقط مخصوص من نیست حالا اگر با گارانتی تماس بگیرم قبول میکنه یه کلید متفاوت از خودش بزاره تا دیگه مشکل پیدا نکنه؟

Welcome to the club

من ماوس ها این طوری خراب کردم همه هم برند و مارک. اکثرا هم تا یک بار گارانتی برام با نو عوض کرد.(پانا بود).

ماوسی بگیر که گارانتی به مدت طولانی داشته باشه 24 ماهه 36 ماهه. اول زنگ بزن اسپیرو بگو مشکل داره . بعد بفرست به آدرشون. اگر مدت گارانتی تمام نشده البته. علت هم خرابی کلید(دابل کلیک) حتما روی یک کاغذ بنویس بزار داخل جعبه.

مربوط به این ماوسم هم نمیشه اسم هر ماوسی که میخای رو بزن داخل گوگل کنارش بزن دابل کلیک. ببین چند تا نتیجه ظاهر میشه. کلید هاشون هم عمری دارن 102 فکر کنم 10 میلیون هست. مدل هایی هست تا 60 میلیون 50 میلیون کلیک خور دارن.بعد اون مقدار دیگه معلوم نیست شاید جواب بده شاید نده. شاید بده ولی دابل کلیک.کمپانی های موس سازی هم باید نون بخورن... 🤣

من کییبورد میکانیکیم این طوری شده. ولی خوبی کیبورد اینه راحت میشه کلیداشو عوض کرد.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

سلام

من هم یه موس مایکروسافت داشتم که چپ کلیکش سفت شده بود و بد میزد کل شهرمونو زیر و رو کردم و هیچ کی نداشت کلیدشو

آخر مجبور شدم یه موس ایسوس داشتم که اونو باز کردم و کلید اونو دست بر قضا شبیه هم بودن با هویه درآوردم و و به این یکی لحیم کردم در کل موس ایسوسم نفله شد تا مایکروسافتم درست شد

من تا اونجایی که که دیدم کلید این موس ها سه تیپ هست که البته دو جورش مرسوم تره که شما می تونید یه موس ارزون بخرید و از کلید اون استفاده کنید

البته اول به توصیه اون دوستمون که گفتن با الکل سفید بشورید عمل کنید شاید مشکلتون بی دردسر رفع شد

این موضوعم برای کسایی می نویسم که بعدا این تاپیک می بینن:

اگر سیم موستون هم قطع شد خیلی راحت می تونید از موبایل فروش ها سیم شارژر قطع شده بگیرید و با هویه عوض کنید اونا انواع سیم با قطر ها و رنگ های مختلف و با قیمت خیلی مناسب دارن

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز من همچین مشکلی رو با موس لاجیتک g402  داشتم. موس رو باز کردم. سوییچ یکی دیگه از کلید هارو با هویه در آوردم و با سوییچ کلیک چپ تعویض کردم و الان دو سه سال هست که دارم کار میکنم.

موس شما 6 دکمه هست. موس رو باز کنید معمولا سویچ کلیک راست و کلیک چپ کیفیت بهتری از سوییچ های کناری موس دارن. یکی از سوییچ های کناری رو بزارین برای راست کلیک. سوییچ راست کلیک رو بزارین برای چپ کلیک و سوییچ معیوب رو بزارین برای همون سوییچ کناری.

تو یوتیوب فیلم هاش رو احتمالا پیدا کنید. اگر یکم تو لحیم کاری مهارت داشته باشین به راحتی میتونید انجام بدید

لینک به دیدگاه

در در 17 بهمن 1399 در 20:49، YUNKI گفته است :

سوییچ های موس های ریزر و لاجیتک و برندهای خوب مارک omron هستن اول با گارانتی صحبت کنید دیدید طفره رفتن بدید بیرون تعویضش کنن..فک کنم 4 5 تایی دارم 

گاهی وقتها این دابل کلیک و ول کردن کلیک ربطی به سوییچ نداره و ممکنه کلی دلیل دیگه داشته باشه مثل موس gproاین برگوار! @ali.king (17 تومن کراه برگشت هم نداد😐)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بهتره اول با اسپری خشک، سوییچ رو بشورید، بعد اگه جواب نداد، اقدام به تعمیر و تعویض کنید!

دقت کنید حتما اسپری خشک باشه! همین ناهاد ها هم جواب میده! سوییچ های ولوم گوشی موبایل که ایراد برمیدارن، با اسپری خشک، درست میشه! اینم تقریبا مثل هموناست...

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

17 تومن کراه برگشت هم نداد😐

خخ داداش خدایی یادم رفته بوده،‌شماره کارتتو بده پخ بی زحمت برات بفرستم😁

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

خخ داداش خدایی یادم رفته بوده،‌شماره کارتتو بده پخ بی زحمت برات بفرستم😁

همینطوری که نمیشه بزار ببینم به دلار الان چقدر میشه😁😅

موست هنوز همونطوریه؟ خیلی رو مخه بفرست عوض کنم کلیکش رو

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

همینطوری که نمیشه بزار ببینم به دلار الان چقدر میشه😁😅

موست هنوز همونطوریه؟ خیلی رو مخه بفرست عوض کنم کلیکش رو

داداش شما فقط امر بفرما،‌اتفاقا برای یکی از دوستانمم فرستادم برای اونم درست بود ! آخر مجبور شدم کلا موس رو عوض کنم، الان 502 هیرو خریدم :D 

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

داداش شما فقط امر بفرما،‌اتفاقا برای یکی از دوستانمم فرستادم برای اونم درست بود ! آخر مجبور شدم کلا موس رو عوض کنم، الان 502 هیرو خریدم :D 

بی صبرانه منتظر اینم نوبت 502 بشه😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

یعنی خوشم میاد یک مشت "ماوس دابل کلیک شده" جمع شدیم دور هم 😂

ماوس دابل شده گانیم!

در 11 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

گاهی وقتها این دابل کلیک و ول کردن کلیک ربطی به سوییچ نداره و ممکنه کلی دلیل دیگه داشته باشه

سلام

فکر کنم برای من هم اینطوری بود، بعضی وقتا حالش بده بعضی وقتا حالش خوبه، البته الان که MM711 گرفتم و استیل سریز rival300 که دابل شده بود رو گذاشتم کنار، تا قبل از رسیدن ماوس جدیدم با یه نرم افزار که کلیک های خیلی نزدیک به هم رو کنسل میکرد تحملش کرده بودم...

اون نرم افزار تعداد کلیک های دوم کنسل شده رو نشون میداد، بعضی وقتا در طول یک هفته 0 تا ولی در طول یک روز دیگه 550 تا :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Farjam گفته است :

سلام

ماوس دابل شده گانیم!

سلام

فکر کنم برای من هم اینطوری بود، بعضی وقتا حالش بده بعضی وقتا حالش خوبه، البته الان که MM711 گرفتم و استیل سریز rival300 که دابل شده بود رو گذاشتم کنار، تا قبل از رسیدن ماوس جدیدم با یه نرم افزار که کلیک های خیلی نزدیک به هم رو کنسل میکرد تحملش کرده بودم...

جالبه دست من در سال کلی موس برای تعمیر میاد هنوز ب همچین مشکلی روبرو نشدم

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

ماوس دابل شده گانیم!

سلام

اون نرم افزار تعداد کلیک های دوم کنسل شده رو نشون میداد، بعضی وقتا در طول یک هفته 0 تا ولی در طول یک روز دیگه 550 تا :D

با درود خدمت همه "موس دابل شدگان" عزیز :6_smile:

جسارتأ اسم اون نرم افزاری که فرمودید کلیک های دوم موس رو کنسل میکنه ؛ اعلام بفرمایید تا ما هم امتحان کنیم

پ ن : موس خود من هم ریزر مدل basilisk هست و بعضی مواقع قاطی میکنه و یه بار کلیک رو دوبار میزنه !

جالب اینه که با سیستم قبلی ام این مشکل دائمی بود ولی از دو هفته قبل که سیستم رو ارتقا دادم یعنی مین بورد و سی پی یو رو عوض کردم ، دیگه این مشکل جز یکی دوبار برام پیش نیومده ( حالا موندم که مشکل سخت افزاری از مین بورد قبلی بوده یا اینکه مشکل نرم افزاری بوده چون ویندوز رو هم همزمان عوض کردم )

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...