رفتن به مطلب

انباکس و ریویو مانیتور mi curved gaming monitor 34

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز.

بعد از مدت ها تصمیم گرفتم ب تعویض مانیتور asus mx299q که الحق یکی از بهترین خرید هام بود و مانیتور بسیار عالی بود برای من.

تو بازار ی سرچی زدم پارامتری هایی ک تو ذهنم بود یکی اولترا واید بودن و دیگه رفرش ریت حداقل 120 و رزولوشن بالای 2k.

ی سری انتخاب داشتم ک قیمت ها عجیب غریب بود و یه چیزی داشتن و یکی دیگه رو نداشتن!

تا اینکه دیدم عه شیاومی ی مدلی زده اصلا این برای ما گیمرای بی پول ایرانیه!! به اسم mi curved gaming monitor 34

ی سری سرچ زدم و ریویوو خوندم ازش ک اکثرا فراتر از انتظار و قیمت عمل کرده بود.

پارامتر هایی ک میخاستم همش رو داشت! 144hz با رزولوشن 3440 در 1440 و 34 اینچ اولترا واید با پنل sva برند سامسونگ ک تضمین میکنه کیفیت صفحه رو.

تو بازار گشتم دنبالش دیدم اکثر فروشنده های معروف مثل لیون و دیجیکالا تموم کردن و فروشنده هایی خارج از تهران با قیمت 11.7 ملیون تومن موجود دارن ک اکثرا پکشون چین بود! پک چین کارتونش مقوایی و قهوه ای هست و پک گلوبال کارتون رنگی تفاوت دیگه ای نشنیدم ازشون.

مثل همیشه تصمیم گرفتم پک گلوبال رو تهیه کنم. گشتم و تو تهران با قیمت 12.2 تونستم پک گلوبال رو تهیه کنم.

IMG_20210204_205929.thumb.jpg.3f3d36f6c601668d47d650e0868e9dc1.jpg

خب بریم سراغ باز کردن کارتون این هیولا!

IMG_20210204_210047.thumb.jpg.a2f297ca01d4abb6abcdedb1aa937073.jpg

مثل همیشه پکینگ بسیار عالی شیاومی و طراحی و کیفیت عالی و مثال زدنی.

وقتی پک رو باز کنید چیزهایی ک نصیبتون میشه ایناست»

کابل DP1.4 ،پایه و استند با 1 پیچ برای سفت شدن، کابل برق ، پیج های مورد نیاز برای نصب روی دیوار ، دفترچه ی راهنما و برچسب مصرف انرژی!

IMG_20210204_210323.thumb.jpg.653288fedd907f7f09ce9809802b5f41.jpg

استند رو با ی پیچ ب پایه وصل می کنیم

IMG_20210204_210445.thumb.jpg.2b709a278169b49b7409537ce22a24ad.jpg

به ساده ترین شکل ممکن انجام میشه خیلی هم سفت و محکم میشه.

IMG_20210204_210710.thumb.jpg.79b26453622bf6ab426cfd1b13405abf.jpg

پنل با نزدیک شدن ب این استند با استفاده از مگنت هایی ک روشون هست و 2 خار سفت شونده ب راحت ترین شکل ب هم وصل میشن! و مانیتور اماده ی استفادس!

IMG_20210205_225150.thumb.jpg.027d94e2bb67bc88a5ad419ceff54e0b.jpg

سیستم کابل منیجمنت بسیار عالی و خوبی شیاومی برای این مانیتور در نظر گرفته! همه چی مگنتیکه و هر وقت بخای باز میشه و ب راحتی هم چفت میشه با بهترین شکل ممکن.

کیفیت ساخت مانیتور بسیار بالاست حتی از ظاهرش هم میشه این رو فهمید.

IMG_20210205_225325.thumb.jpg.fd8abe11e8fd7b1021ea4f13ebbf86d3.jpg

curve بسیار عالی و کارامدی داره این مانیتور

استند قابلیت تغییر مکان پنل رو نداره ینی بالا و پایین نمیره

IMG_20210205_225415.thumb.jpg.430e0a65b55a95ac783c8a59c4d7a561.jpg

در جهت های بالا و پایین پنل تغییر زاویه میده و ب دو سمت چپ و راست ب راحتی میچرخه با طراحی خوب پایه.

به محض روشن شدن مانیتور میفهمید با چ محصول با کیفیتی رو به رو هستید طوری که مانیتور قبلی من اصلا حرفی برای گفتن جلوی این مانیتور نداره!

IMG_20210205_225447.thumb.jpg.88003708d0f69d9a3e1eaa0dc72e0da3.jpg

زاویه دید عالی با رفرش ریت بالا و عمق رنگ بالای این مانیتور از همون لحظه ی اول چشم شما رو نوازش میده!

ب هیچ وجه نمیشه این مانیتور رو ی مانیتور بی کیفیت یا محصول بد دونست. لقب عالی فکر میکنم خیلی کمه برای این مانیتور با این قیمت.

شاخ و شونه میکشید برای پیرمرد اسوز ک 6 سال کنار من بود!

IMG_20210204_211904.thumb.jpg.9fb3a8efc3a7a1003df65eee2eec3cb4.jpg

در کل این مانیتور ی مانیتور بسیار با کیفیتی هست هم تو قسمت ساخت و هم پنل و کیفیت تصویر.

بدون شک از بهترین مانیتورهای ارزون قیمتی هست ک میشه تهیه کرد تو بازار ما.

توصیه میکنم ب کسایی ک برای گیم مانیتور میخان بخرن با قیمت کم.

این مانیتور هیچ جوووره کم نمیزاره براشون.

کیفیت رنگ و کیفیت مشکی و سفید پنل بسیار عالیه.

لایت بلید نداره تقریبا برعکس اسوز قبلیم.

کیفیت پایه و محصولات جانبی ب شدت بالاس.

144 هرتز و 4 میلی ثانیه! اصلا گفتنشم لذت بخشه چ برسه تجربه بازی کردن با این صفحه.

مثل همه ی محصولات دیگه شیاومی ک تهیه کردم این مانیتور هم از بهترین خرید های من بود و میشه گفت این برند متخصص بیشترین ارزش در برابر هزینه پرداختیه.

IMG_20210205_225757.thumb.jpg.f8a7d57e1c407845d414497cf47d9278.jpg

هر سوالی دارید بفرمایید در خدمتتون هستم.

با آرزوی موفقیت روز افزون دوستان و لیون عزیز.🌹

لینک به دیدگاه

درود بر شما دوست گرامی  و تشکر بابت مطالب مفیدی که ارائه دادید.

امیدوارم به خوشی استفاده کنید و شاد باشید:x

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

استند قابلیت تغییر مکان پنل رو نداره ینی بالا و پایین نمیره

سلام دوست عزیز

مبارکتون باشه 

عرض به خدمتتون که استند همچین قابلیتی رو داره ، مقدار خیلی کم فشار وارد کنید میبینید که بالا پایین میشه .

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، m.reza گفته است :

سلام دوست عزیز

سلام خدمت شما.

یک دنیا تشکر بابت این کمک.

بله استند قابلیت بالا و پایین شدن رو داره.

اولین بار ک میخاید تغییر بدید مکانش رو باید فشار نسبتا زیادی وارد کنید. ولی بعد از اون اوکی میشه وروون تر تغییر مکان میده.

ممنون از دوست عزیزمون بابت کمک عالیشون.:x

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام خدمت شما.

یک دنیا تشکر بابت این کمک.

بله استند قابلیت بالا و پایین شدن رو داره.

اولین بار ک میخاید تغییر بدید مکانش رو باید فشار نسبتا زیادی وارد کنید. ولی بعد از اون اوکی میشه وروون تر تغییر مکان میده.

ممنون از دوست عزیزمون بابت کمک عالیشون.:x

سلام علی جان و مرسی ازت بابت به اشتراک گذاری تجربت، خیلی وقته دیگه کمتر این پست ها رو میبینیم.

منم خودم دنبال این مانیتورم، برای کار با آفیس و اینا اوکیه؟ چون پنلش SVA و تقریبا میشه گفت مخصوص بازی
طراحی شده پیشنهاد میدی یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

سلام علی جان

سلام نعیم جان.

عزیزی. اتفاقا منم خیلی گشتم دنبال ی ریویوو یا تست راجب این مانیتور ولی هیچی پیدا نکردم!

مانیتور قبلی من مخصوص ادیت عکس و طراحی و ویرایش ویدیو بود. این مانیتور طراحی شده برای گیم.

اولین چیزی که تفاوت فاحشی حساب میشه بین ی مانیتور طراحی و گیم اغراق دلچسب رنگ تو مانیتور گیمینگ هست!

به طوری ک میدونی این رنگا واقعی نیست ولی میخای باور کنی واقعیش اینه!

من خودم عکاسی میکنم و ادیت انجام میدم اگر در همین حده کارت ب جرات میگم بهترین انتخابیه ک میتونی انجام بدی.

ی عالمه هم تنظیمات داره این مانیتور ک دستت رو ب شدت باز میزاره برای تنظیم و کالیبره کردنش.

ولی خب طبیعتا این مانیتور برای گیم طراحی شده و بیشتر کاراییش تو گیمه.

البته اینم بگم با این مانیتور دمای قطعاتت 2 برابر میشن! ینی تو دوتا دو ک بازی ب شدت سبکیه رمای من زرتی میشن 50 درجه! البته من 144 هرتز رو کامل دارم میگیرم ازش هم دسکتاپ و هم بازی ها.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام نعیم جان.

عزیزی. اتفاقا منم خیلی گشتم دنبال ی ریویوو یا تست راجب این مانیتور ولی هیچی پیدا نکردم!

مانیتور قبلی من مخصوص ادیت عکس و طراحی و ویرایش ویدیو بود. این مانیتور طراحی شده برای گیم.

اولین چیزی که تفاوت فاحشی حساب میشه بین ی مانیتور طراحی و گیم اغراق دلچسب رنگ تو مانیتور گیمینگ هست!

به طوری ک میدونی این رنگا واقعی نیست ولی میخای باور کنی واقعیش اینه!

من خودم عکاسی میکنم و ادیت انجام میدم اگر در همین حده کارت ب جرات میگم بهترین انتخابیه ک میتونی انجام بدی.

ی عالمه هم تنظیمات داره این مانیتور ک دستت رو ب شدت باز میزاره برای تنظیم و کالیبره کردنش.

ولی خب طبیعتا این مانیتور برای گیم طراحی شده و بیشتر کاراییش تو گیمه.

البته اینم بگم با این مانیتور دمای قطعاتت 2 برابر میشن! ینی تو دوتا دو ک بازی ب شدت سبکیه رمای من زرتی میشن 50 درجه! البته من 144 هرتز رو کامل دارم میگیرم ازش هم دسکتاپ و هم بازی ها.

من برای کار میخوام، با مانیتور قبلیت که رزولوش 2560 در 1080 رو داشت چقدر فضای کار بیشتری داری؟
چند تا برنامه رو میشه کنار هم قرار داد مثلا ورد، فتوشاپ، مرورگر کنار همدیگه.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام. ممنونم. تايپيك ب موقعي بود براي من. 

چند روزي هست ك فكر خريدش هستم. البته من براي بازي بازي بازي نميخوامش. 

ي چيزي ك در مورد اين شنيدم سوختنش هست كه ميگن ي سري هاشون تصويرشون ميره و صفحه سياه ميشن و قابل تعمير نيستن. تو يوتوپ هم سرچ كنين چند تا ويدئو در اين مورد ميبينين. نظرتون چيه ؟؟

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Aghil.rahimi گفته است :

سلام. ممنونم. تايپيك ب موقعي بود براي من. 

چند روزي هست ك فكر خريدش هستم. البته من براي بازي بازي بازي نميخوامش. 

ي چيزي ك در مورد اين شنيدم سوختنش هست كه ميگن ي سري هاشون تصويرشون ميره و صفحه سياه ميشن و قابل تعمير نيستن. تو يوتوپ هم سرچ كنين چند تا ويدئو در اين مورد ميبينين. نظرتون چيه ؟؟

شما درباره هر کالایی

هرر کالایی سرچ کنین بلاخره چهار تا نفر براشون خراب شده که فحش بدن

بلاخره محصول و خط تولید داره خط تولید هم خطا داره

دست استارتر هم درد نکنه بابت تاپیک

سایز 34 ، رزولوشن 2k ، الترا واید ، 144 هرتز

یه ترکیب بی نظیر که هم قیمت مناسبی داره ، هم کارایی بالایی داره و هم هندل کردنش راحته و خلاصه جز بهترین مانیتور هایی هست که من همیشه توصیه میکنم

امیدوارم این جو ادامه پیدا کنه و هر کسی کالایی که میخره نظر خودش رو به زبان خودش تاپیک بزنه و بیان کنه

یه فروم سخت افزاری واقعی ...

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

شما درباره هر کالایی

هرر کالایی سرچ کنین بلاخره چهار تا نفر براشون خراب شده که فحش بدن

بلاخره محصول و خط تولید داره خط تولید هم خطا داره

دست استارتر هم درد نکنه بابت تاپیک

سایز 34 ، رزولوشن 2k ، الترا واید ، 144 هرتز

یه ترکیب بی نظیر که هم قیمت مناسبی داره ، هم کارایی بالایی داره و هم هندل کردنش راحته و خلاصه جز بهترین مانیتور هایی هست که من همیشه توصیه میکنم

امیدوارم این جو ادامه پیدا کنه و هر کسی کالایی که میخره نظر خودش رو به زبان خودش تاپیک بزنه و بیان کنه

یه فروم سخت افزاری واقعی ...

درسته داداش حرفتون. والا چيزي بود ك شنيده بودم گفتم بگم. هرچند ك تصميم خريدم قطعي هست البته من دارم از دبي خريدش ميكنم با قيمت ١٠ 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، DAVID SUN گفته است :

مبارک باشه داچعلی🌹

عزیزمی داوود جان. ایشالا بهتر از بهترشو بخری با گراف 3080 :x
بریم کال اف کلین شیت کنیم :ph34r:

در 4 ساعت قبل، Aghil.rahimi گفته است :

سلام.

سلام دوست عزیز.

همونطور ک علیرضای عزیز گفتن هر خط تولیدی مشکلات داره و هیچ برندی و هیچ جنسی صد در صد بی خطا تولید نمیشه.

من این چیزی ک میگی رو ندیدم و نشنیدم الان 1 ماه بیشتره دارم باهاش کار میکنم ب شدت راضی هستم. تو تنظیمات ب شدت دستتون رو باز میزاره ک تبدیلش کنید ب ی مانیتور گیمینگ یا بشه مانیتور تدوین و ادیت.

این قضیه سوختن و اینا رو من برای برادرم دارم مانیتور میخرم الان هم راجب سامسونگ میگن هم اسوز های سری جدید ک مونتاژ ایران هستن. کلا برای همه چی میگن چون قطعه الکترونیکی بی دلیل هم میتونه بسوزه.

اگر پارامتر هاش مطابق با چیزی ک میخاید هست شک نکنید تو خریدش. تو اولین برخورد باهاش ب جون من و فروم دعا میکنی.

در 4 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

دست استارتر هم درد نکنه

فدای تو علیرضا جان عزیزی. لطف داری ب من.

واقعا مانیتور بی رقیبی هست تو رنج قیمتی خودش.

من هم امیدوارم هرکسی قطعه ای ک جدید هست و میخره رو بیاره و تست کنه همه استفاده کنیم از خریدش. معنی فروم همین هست.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...