رفتن به مطلب

تاپیک جامع بحث‌ها و مشکلات مربوط به گلوگاه سیستم و قطعات

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 9 دقیقه قبل، sepehrariaee گفته است :

روی گرافیک 1080 و بالاتر اصلا حیفه core i3 ببندین

core i7 ببندین بزارین همه جوره خیالتون راحت باشه

کو پولش :D
به اسم core i3 کوچیکش نگاه نکن  قدرتش برابر core i5 7500 هست:D 

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود شما هم برادر من گول تبلیغاتو نخورین. core i3 هرچقدرم قدرتمند باشه عملا به پای i5 نمیرسه.

بالاخره هرچی پول بدین همونقدر هم اش میخورین. همین i3 هم فک کنم برا 1060 گلوگاه بشه چه برسه 1070 و 1060

شما اگه کارتتون 1080 هست باید i7 بخرین تو بدترین حالت i5

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

پس 1080 گلوگاه واسش؟ :|

منو بگو سری جدیده 4 هسته 4 ترد هست اندازه core i5 7500  نسل قدیم قدرت داره نگو که  نداره عجب!!! 8-) 

داداش i5 7500 هم 1080 گلوگاهه 

مگ اینکه رزولوشن 4کا بازی کنید با این حال بازم گلوگاه توی بازیای سی پی یو محور 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

یعنی باید  core i5 8400  بگیرم ؟ :| تا گلوگاه نباشه ؟

دوست عزیزتا 1070 گلوگاه نمیشه قدرت این سی پی یو معادل با 6600 هستش سی پی یو فوق العاده قدرتمندی هستش شاید برای 1080 چهار پنج درصد گلوگاه بشه.

ویرایش شده توسط sajad564
لینک به دیدگاه

در در 1396/12/03, 23:23:02، sajad564 گفته است :

دوست عزیزتا 1070 گلوگاه نمیشه قدرت این سی پی یو معادل با 6600 هستش سی پی یو فوق العاده قدرتمندی هستش شاید برای 1080 چهار پنج درصد گلوگاه بشه.

Screenshot_20180224-000044.png

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

Screenshot_20180224-000044.png

حالا زیادم مهم نی فریمو که روی 60 قفل میکنم دیگه ;-) 

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی دوستان

دما رو چک کردم، تو لود 100% به 50 درجه هم نرسید

تو حالت بیکار در محیط ویندوز لود سی پی یو میشه زیر 10 % (متغیره ولی خیلی کمه) - تو بازی که میرم همون داستان پیش میاد

البته تو استفاده از نرم افزار های دیگه هم به ندرت به 100 میرسه - تو شرایط استفاده سنگین، که طبیعیه

یه مطلب رو یادم رفت بگم، من همزمان از 2 تا مانیتور استفاده میکنم، علاوه بر بالایی یه مانیتور 19 HD هم هست

اساسین رو گرفتم، نصب میکنم  ببینم تو اون هم مشکل داره یا نه

میشه راجع به اینکه گفتید گلوگاه نیست بهم توضیح بدین؟ مگه تعریف گلوگاه همین نیست که سی پی یو کامل زیره باره ولی گرافیک داره تفریح میکنه!

سی پی یو من فرکانس پردازش تک هسته اش تا 3.9 هم میره - بنا به اعلام اینتل- از بایوس اون حالت افزایش سرعت همه هسته ها تا سرعت 3.9 (اسمش یادم نیست-میدونید چیو میگم!) رو فعال کردم، ولی باز هم سرعت هسته ها به 3.9 نرسید. اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط mrbala
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

برادر اگه درست متوجه شده باشم گرافیکت 1070 ؟

خب این گرافیک و سی پی یو به هم نمیخورن i5 6600 خیلی ضعیفه واسه این گرافیک تنها راهتم تعویضه 

بهترین مورد حال حاضر بازار که نخوایی مادربوردتو عوض کنی i7 7700k 

فقط اگه ی روزی خواستی بخری حتما بایوس مادربوردتو با همین سی پی یو الانت آپدیت کن به ورژن آخر بعد سی پی یو جدید بخر 

سری ۸ هم رو z170 کار نمیکنه فقط z270 و z370

لینک به دیدگاه

درمورد pubg هم من خودم بازیش میکنم سی پی یو لازم داره و i5 6600 واسش کمه 

باز هم تاکید میکنم مادربورد خوبی داری با 7700k عوض کنی سی پی یو تا چند سال با همین گرافیکت کیف میکنی

لینک به دیدگاه

ببین رفیق من الان تمام سیستمم قویه 

i7 7700k

1080

ram 16  3200 cl 14

power 1000 watt 

ssd pro 850

بازم تو بعضی بازیها مشکل دارم انقدر ور میرم تا درست بشه 

به ارتقاع سیستم نیست 

لینک به دیدگاه

داداش pubg متاسفانه یکم به سی پی یو فشار میاره و از لحاظ رم و اینجور چیزا اصلا بهینه نیست 

شما 16 گیگ دارید مشکل رم 100% ندارید ولی سی پی یو شما برای این کارت خیلی ضعیفه توی این 1 بازی و باید به i7 برید یا به رایزن کوچ کنید 

لینک به دیدگاه

درود .

فاصله ی دید (View Distance) رو از توی آپشن کم کن مصرف سی پی یو کمتر میشه.  Vsync  هم روشن کن . همونطور که دوستان گفتن بازی زیاد بهینه نیست و بشدت سی پی یو محوره.

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان سیستم من گلوگاه ایجاد میکنه ظاهرا ولی نمیدونم دقیقا مشگل از کدوم قطعس که ارتقاش بدم خواهش میکنم راهنماییم کنید این مشخصاا سیستممه:

Motherboard: msi 970a g43

Cpu: amd fx 8320 8core 

Ram:8g ddr3

Gpu: nvidia gtx 1050 ti 4gb oc edition 

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Hosein.ou گفته است :

سلام دوستان سیستم من گلوگاه ایجاد میکنه ظاهرا ولی نمیدونم دقیقا مشگل از کدوم قطعس که ارتقاش بدم خواهش میکنم راهنماییم کنید این مشخصاا سیستممه:

Motherboard: msi 970a g43

Cpu: amd fx 8320 8core 

Ram:8g ddr3

Gpu: nvidia gtx 1050 ti 4gb oc edition 

چه کسی گفته سیستم شما گلوگاه داره؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/12/03, 12:22:05، mrbala گفته است :

چون سری 7 روی z170 سوار میشه، گفتم شاید بشه 8 رو سوار کرد- نمیدونستم سری 8 بزرگتره

نه که بزرگ تر باشه اینتل ساپورتش رو ازشون برداشته یه جا خوندم که با دستکاری بورد تونستن بوت کنن سری 8 رو :

https://www.tweaktown.com/news/60034/hacked-intel-coffee-lake-8350k-running-z170-motherboard/index.html

احتمال زیاد واسه سود بردن از فروش چیپ ست های جدیدش هستش

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام و درود.

بنده در بازی مذکور لگ دارم و وقتی چک کردم دیدم هاردم گلوگاه میشه ! ینی فقط هارد به صد درصد می رسه و هر وقت تو تسک منیجر پرشه بازی لگ میزنه. این خیلی عجیبه چون راه حلی جز نصب بازی رو ssd باقی نمیمونه. نظر دوستان چیه؟

gtx970 4 gig

3770 k

Ram 8 gig 2000

Hard seagate baracuda

لینک به دیدگاه

...

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

شاید داری رم کم میاری،شایدم رم کارتت !اگه رم کارت کم بیاری میره روی رم سیستم که لک ناجور ایجاد میکنه،اگرم رم سیستم کم بیاری و بره روی هارد ،بازم همین مشکل پیش میاد

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

شاید داری رم کم میاری،شایدم رم کارتت !اگه رم کارت کم بیاری میره روی رم سیستم که لک ناجور ایجاد میکنه،اگرم رم سیستم کم بیاری و بره روی هارد ،بازم همین مشکل پیش میاد

رم کم تر از ۷ گیگش پره. رم کارتمم پر نیست ?

لینک به دیدگاه

بنده با همین هارد و رم هشت خیلی راحت بازیو اجرا کردم.  مطمعنی cpu صد درصد زیر لود نیست؟ چون هارد زیاد کارایی نداره و درگیر نیست تو این بازیا تا وقتی محیط عوض نشه ، این بازی بسیار cpu محوره ، اگه رمتون هشت هست ، قطعا مشکل از cpu هست، درضمن از هاردتون هم تست سلامت با برنامه های مخصوص مثل hd tune  بگیرید ک مطمعن بشید 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، frzm2014 گفته است :

بنده با همین هارد و رم هشت خیلی راحت بازیو اجرا کردم.  مطمعنی cpu صد درصد زیر لود نیست؟ چون هارد زیاد کارایی نداره و درگیر نیست تو این بازیا تا وقتی محیط عوض نشه ، این بازی بسیار cpu محوره ، اگه رمتون هشت هست ، قطعا مشکل از cpu هست، درضمن از هاردتون هم تست سلامت با برنامه های مخصوص مثل hd tune  بگیرید ک مطمعن بشید 

نه cpu صد نیست. بین ۷۰ تا ۸۰  و نهایتا ۹۰ میشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، NAVID OC گفته است :

نه cpu صد نیست. بین ۷۰ تا ۸۰  و نهایتا ۹۰ میشه

مشخصات سیستم؟ تست هارد رو انجام بدید ،از نرم افزارهای سیستمی برند تولید کننده مادربردتون چیزی نصب هست روی سیستم؟ 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، frzm2014 گفته است :

مشخصات سیستم؟ تست هارد رو انجام بدید ،از نرم افزارهای سیستمی برند تولید کننده مادربردتون چیزی نصب هست روی سیستم؟ 

۲۰۱۸۰۵۳۱_۰۰۴۰۵۷.jpg

۲۰۱۸۰۵۳۱_۰۰۴۰۲۶.jpg

لینک به دیدگاه

ببینید چه برنامه ای از هاردتون داره استفاده میکنه؟

لینک به دیدگاه

گرافیکتون هم  ضعیف هست من با 1060 قسمت antialiasing رو کم میکنم و بقیه رو الترا ، شما تنظیمات بازی رو کمی باید کم کنی. من به هاردتم مشکوکم ، زمان تاخییرش فک کنم کمی بالاس ، و اینکه نباید اینهمه پارتیشن درست میکردین! من البته دو ترا دارم در موقع بازی ، تو تسک قسمت پروسس هم ببینید ک چه برنامه هایی غیر بازی هاردو در گیر میکنن؟ 

ویرایش شده توسط frzm2014
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...